KUNDALINI

ŻEGLUJ
(CZĘŚĆ 2)
LINK! DO CZĘŚCI 1

LINK! DO CZĘŚCI 3

Światło zsyła Ziemi przebudzenie, wyższą ewolucję, zasila własną mądrością. Ale wprzódy należy się oczyścić, otworzyć własnego ducha, zamknąć swoje obawy i popłynąć na nowej fali, nowej rzeki życia. Oczyszczenie ciał: fizycznego, emocjonalnego i mentalnego, przygotuje do pełnej transformacji. Wzniesie się wibracja fizycznego ciała, poczujesz w sobie tańczące komórki. Łamanie pieczęci piątej furtki wyzwoli nowe światło, da sposobność skorzystania z energii, które będą formować nowy sposób myślenia. W okamgnieniu będziesz doznawać nowych intensywnych przeżyć.

Piąta furtka jest bardzo ciężka do przejścia, jest to tzw. wąska ścieżka (LINK! - WĄSKA ŚCIEŻKA). Wielu będzie do niej zaglądać, a nawet wchodzić i będą z powrotem się cofać. Piąta furtka zatrzymuje najwięcej ludzi, czasami na zawsze. Na tym poziomie ludzie zaczynają w sobie dostrzegać jasnosłyszenie i jasnowidzenie. W tym przypadku wielu pociągnie ciekawość, aby spojrzeć głębiej w nowe dary. W tej samej chwili odezwie się ego, które nadal broni własnego przewodnictwa; człowiek wstępujący na nowe drogi zatrzymuje w ten sposób proces transformacji. Transformacyjne energie wyłamują się wyższemu porządkowi tworząc własne wzorce. Zmienione pasma częstotliwości koncentrują się na innych możliwościach - ubocznych produktach Energii Kundalini.

Wiele osób przemieszcza pasma częstotliwości nieświadomie, ponownie zagęszczając częstotliwość wibracji ciała. Wielu świadomie wybiera życie na Ziemi realizując samego siebie. Nowe ukierunkowania, nowe formowane myśli, zatrzymują w sobie. Początkowo taki człowiek czuje się wytrącony z równowagi. Doznaje zaburzeń natury fizycznej i emocjonalnej, w środku ciała zaczynają burzyć się energie. Daleko przebudzony już układ nerwowy przygotowany do pełnej transformacji zostaje wytrącony z normalnego rytmu. Pojawiające się nowe energie zatrzymują proces "powrotu do domu".

Człowiek staje się inną rzeczywistością, cząstką swoich kreacji i nowych połączeń. Powoli wyłącza się spod opieki jasnego promienia, uwalnia od doskonałej esencji, zaczyna wierzyć we własne siły. Energia nowej rzeczywistości podtrzymuje materialną rzeczywistość. Ten człowiek będzie mógł dowolnie poruszać się w świecie swoich wyobrażeń, będzie przechwytywał i rejestrował obrazy ze swojej płaszczyzny świadomości, ale będzie to forma samoidentyfikacji, a nie Boskości. Nie można egzystować w dwóch rzeczywistościach. Każdy kto podąży za tym nurtem zacznie wibrować gęściejszym światłem, oddzielając się od Najwyższego Źródła. Wytworzona w ten sposób gęstość, nie da zdolności postrzegania całym ciałem lecz skieruje tylko na kanały, nastawione na odbiór ze swojego poziomu świadomości.

W kosmosie istnieje wiele sił, które za wszelką cenę będą próbowały zatrzymać człowieka w drodze do Boga, formują w jego umyśle nowe pojęcia, zakłócają Prawdy o źródle pochodzenia i jaki jest prawdziwy cel życia. Człowiek na nowo staje się uwięziony. Prawdziwym przeznaczeniem jest przeniesienie świadomości do bytu w Jedności, do miejsca prawdziwej Mocy Światła.

Pamiętaj! Jeśli chcesz połączyć się z wieloma poziomami myślenia, nie możesz zatrzymać się w połowie drogi na stacji kolejowej, między najwyższą i najniższą furtką. Należy skierować cały strumień własnej energii i pozwolić jej wprowadzić cię na najwyższy poziom.

Przejście przez wąską ścieżkę - połączenie z wyższym polem świadomości już na poziomie Boskim następuje stosownie do swojej wiary i kierunku przesyłania energii; do góry czy w dół. Jeśli człowiek wybiera drogę w górę następuje aktywacja bardzo ważnego trójkąta, który będzie zainstalowany w pojeździe Merkabah. Zostają wpuszczane wibracje, dające połączenie z jeszcze wyższymi systemami światła. W ciele zaczynają się tworzyć pięciowymiarowe świetliste organy, a te tworzą już nowe życie. Silniejsze światło zasila i zmienia czakry, wysyła impulsy do układu nerwowego, który łączy ciało fizyczne z drzewem życia. Powoli łączą się dwie rzeczywistości: zewnętrzna i wewnętrzna, tworząc kolejne ogniwo życia prowadzące do końcowego przeznaczenia - wielkiego łączenia energii odłączonej od Najwyższego Źródła.

W którą stronę popłyniesz - zależy tylko od ciebie. Teraz musisz dobrze rozpoznać, gdzie jest właściwy kierunek. Musisz wiedzieć, że do chwili otwarcia siedmiu pieczęci posługujemy się własną wolą. W chwili wzniesienia Energii Kundalini i połączenia dwóch obwodów: Idy i Pigali nie można używać tej energii dla własnej korzyści. Cały strumień należy skierować do rozpoczęcia budowy połączenia z Najwyższym Źródłem, od tej chwili musimy zaufać Temu, do którego kierujemy własne kroki. Jeśli chcesz dotrzeć do Centrum Serca Boga, musisz być świadom wszystkich swoich działań.

cdn...

Vancouver
7 Aug. 2008

WIESŁAWA