ZMIANY W DNA

TAJEMNICA I CZŁOWIEK
(CZĘŚĆ 9)
LINK! DO CZĘŚCI 8

LINK! DO CZĘŚCI 10

Największym ludzkim przeżyciem jest doznanie tajemnicy. To podstawowe uczucie, z którego rodzi się prawdziwa sztuka i nauka. Kto go nie zna i nie potrafi już odczuwać zdziwienia, jest jak martwy, a jego oczy są przymglone. (Albert Einstein)

CIAŁO i KREW

CHLEB - chleb żywota - PRAWDA.

CIAŁO - Istota Boża - wino - WINO ŻYWOTA.

ŻYWOT - krew - ŻYWOT BOŻY.

Słowa są duchem i żywotem. W Duchu spływa na ludzi życie, zdrowie i uleczenie. Życie powinno być dla was pożywieniem i napojem jako chleb żywota i wino zbawienia.

Przemiana cielesnego w duchowe.

CIAŁO CHRYSTUSA jest Substancją Boga, a Krew - ŻYCIE BOGA.

Aby wznieść się do góry, doznać procesu oświecenia nasze ciało i umysł muszą wzrosnąć o wiele stopni. Przebudzić się spirytualnie w swoim ciele fizycznym, emocjonalnym i mentalnym. Z siódmego poziomu musi wzlecieć na dziesiąty poziom.

CIAŁO ŚWIETLISTE jest wielkim doświadczeniem w życiu człowieka i bardzo bolesnym procesem.

Podniesienie najniższej człowieka energii do najwyższej, która już penetruje ciało na poziomie ósmym. Zmienia się ciało na wiele sposobów. Fizyczne symptomy są oznaką aktywowania tej wyższej energii. Cały układ nerwowy ulega zmianie. Przed twoimi oczami zabłysną kolorowe światła, inne wymiary i formy sekretnej geometrii.

DZIESIĄTY POZIOM - tutaj następują przemiany spirytualne, zmiany stylu życia, nadal jest to bardzo bolesny proces, zmienia się twoje ciało na świetliste. Na dziesiątym poziomie budzisz się w pełni spirytualnie, osiągasz masterski pułap, otrzymujesz dary od Ducha Świętego. Twoja energia jest już bardzo czysta i o silnej wibracji. Manifestujesz swoje spirytualne dary w służbie dla innych.

Ale przed tobą są wyższe wymiary. Z siódmego poziomu twój duch wzrósł na dziesiąty,
twoja podróż niedługo się skończy.

TAJEMNICA - CUD - nie pozostaje w sprzeczności z naturą lecz tylko z naszą o niej wiedzą. (Święty Augustyn)

cdn...

Vancouver
1 March 2007

WIESŁAWA