ZMIANY W DNA

WNIEBOWSTĄPIENI MISTRZOWIE I AVATARZY
(CZĘŚĆ 10)
LINK! DO CZĘŚĆ 9
LINK! DO CZĘŚĆ 11

Na 10-tym poziomie dusza dotyka Źródła. Merkabah - świetlisty pojazd, dzięki któremu może podróżować we wszystkich wymiarach jest już aktywny. Aktywacja tego poziomu daje możliwość wniebowstąpienia. Właśnie tutaj spotkamy Wniebowstąpionych Mistrzów i Avatarów.

Wniebowstąpieni Mistrzowie, tworzą braterstwo, pomagają planecie Ziemi, która obecnie przechodzi z wymiaru 3-go w system wielowymiarowy. Nasz system słoneczny posiada jedno Słońce. Wielowymiarowy system gwiazd posiada więcej niż jedno słońce. Są to systemy wysokorozwinięte.

Wniebowstąpieni Mistrzowie posiadają własne rydwany światła - Merkabah, jak również utworzyli potężne pojazdy, na których mogą się przemieszczać w systemie gwiazd. Tworzą anielską rzeczywistość, poświęcają siebie w służbie. Kiedy Ziemia przejdzie w 5-ty wymiar, Wniebowstąpieni powrócą do swoich świetlistych form i ponownie połączą się z Boską Energią. Mistrzowie uczą nas, wspierają i decydują w trudnych chwilach. Dopóki żyją w 10-tym i 11-tym wymiarze są Istotami samodzielnymi. W chwili przeniknięcia w 12-ty wymiar łączą się ze Źródłem.

Wniebowstąpieni skończyli swoją wędrówkę, ale dalej służą ludzkości w podnoszeniu wiedzy. Osiągnęli stan oświecenia i połączyli się z Bogiem. Pracowali dla Ziemi od wieków. Wspomina o nich Biblia.

Bardziej znani: Sanat Kumara, Saint Germain, El Morya, Lady Nada, Kuthumi, Babaji, Melchizedek, Quan Yin, Maitreya, Buddha, Jezus, Lady Portia, Metatron.

Avatarzy, Boska Energia w ciele, która zstępuje na Ziemię jako śmiertelny człowiek. Najwięcej Avatarów znamy z hinduskiej religii: najbardziej znani - Krishna, Vishnu... i jest ich długa lista. Z religii chrześcijańskiej znamy Jezusa. Avatarzy, którzy się reinkarnowali byli manifestacją Boga. Schodzili na Ziemię w ważnych dla niej chwilach.

Obecnie w Kali Yuga wszyscy oczekują na zejście nowego Wielkiego Avatara. W zależności od religii: w chrześcijaństwie mówi się o drugim przyjściu Chrystusa, w hinduizmie oczekuje się Kriszny. Kali Yuga potrzebuje Avatara, by pomóc ludzkości w jej nowej podróży.

Avatarzy zawsze przekazują swoją wiedzę czerpaną bezpośrednio od Boga, a nie od innych ziemskich nauczycieli. Wnoszą w życie nową naukę o dużych wartościach i świeże spirytualne prądy.

Jezus często mawiał: Jam Jest. Obecność Jam Jest skrywa w sobie wielką moc i Boską Mądrość. Kto chce zjednoczyć się z Bogiem musi rozpalić swoje ciało, rozbudzić wszystkie sekretne punkty. Kiedy człowiek wzniesie się do najwyższego poziomu popłynie na kosmicznej fali, poczuje w sobie obecność Jam Jest. Podniesie poziom świadomości zbiorowej. Stanie się mistrzem i będzie świadomy prawdziwej swojej natury.

Jam Jest dzieckiem słońca - mocą, mądrością i miłością. Boskie dziecko wyzwoliło się, znalazło klucz do Boskich bram.

Merkabah, The Chariot of Ascension
 

cdn...
 

Vancouver
28 April 2008


WIESŁAWA