MIECZ PRAWDY

TAJEMNICE NASZEGO CIAŁA
(CZĘŚĆ 2)
LINK! DO CZĘŚCI 1

LINK! DO CZĘŚCI 3

Mamy taki czas, kiedy musimy poznać boski plan... kiedy musimy rozpoznać sami siebie, musimy wreszcie przeciąć więzy własnej ignorancji, ciemności i musimy rozświetlić nasze ciała.

Jak je rozświetlić?

Każdy z nas, czy ktoś wierzy czy nie, nie ma to znaczenia, posiada 7 głównych czakr, które są w nas niczym kolorowe żarówki. To są nasze kolorowe zbiorniki energii. Każdy kolor to inna częstotliwość wibracji, czyli inne pasmo energii, które zasila dany organ w ciele na polu fizycznym, pokazuje jego moc i stan naszych emocji i psychiki. W zależności, która czakra jest mocniej aktywna taki kolor będzie dominował w naszej aurze.

To, że nasze czakry są centrum naszej siły witalnej i psychicznej nie jest już tajemnicą. Są wirami energii, ich promieniowanie tworzy naszą aurę. Cały system czakr jest dużo większy niż tylko te 7 najbardziej znanych.

Drugi system, a raczej ciało człowieka bardziej zaawansowane posiada już 12 głównych czakr: 7 głównych w ciele fizycznym + 5 czakr poza naszym ciałem eterycznym i oczywiście wiele pomniejszych czakr występujących w dłoniach, stopach, w okolicach uszu, oczu i wszystkich organów, stawów itd.

Aktywacja 12-stu czakr to proces oświecenia. W tym czasie jest aktywowanych 5 górnych czakr, które występują już poza ciałem fizycznym i są mostem z naszym Źródłem. Innymi słowy przynoszą tej osobie więcej światła i świadomości w pole fizyczne, mentalne, emocjonalne i duchowe.

System czakr jest związany z meridianami, które rozciągają się niczym rzeki energii wzdłuż całego ciała. Na dole są zakotwiczone w ziemi, u góry sięgają do centrum naszego Wszechświata... ale ludzie mają wielki problem, ponieważ 5 górnych czakr jest z reguły u nas uśpione, są zamknięte, nieczynne i mocno zawężone, wszystko co mogą otrzymać tą drogą od Źródła to tylko tyle energii, ile może w nich przemknąć przez niteczkę grubości pajęczyny, oczywiście jest to zbyt mało aby ciało ludzkie było w pełni sprawne. Inaczej ma się sprawa z osobami, które mają otwarte 5 górnych czakr.

Nasze czakry to kwiaty i kwitną w różnych kolorach, a kiedy te ludzkie kwiaty zakwitną w pełni, to ci co mogą je zobaczyć zachłystują się ich urodą, ponieważ jest to przepiękny widok, w dodatku żywy... a czakry również śpiewają... ale aby to wszystko się działo człowiek musi być odpowiednio uziemiony, stabilny, bezpieczny. Każda choćby najmniejsza odrobina strachu będzie kuliła ich płatki i w tym momencie kolory czakr bledną, taki człowiek jest słabszy.

Taki piękny kwiat musi być w pełnym rozkwicie, a nie tylko egzystować jako pączek, w dodatku z którego nie widać kolorów... tym bardziej nie słychać muzyki. Czakra, aby w pełni rozkwitła musi mieć wystarczającą przestrzeń. Kiedy czakra występuje w formie zamkniętego pączka, organy powiązane z tą czakrą nie będą funkcjonować prawidłowo. Dla przykładu prześledźmy czakrę korzenia umieszczoną w kroczu. Kiedy w pełni zakwita jest w kolorze głębokiej czerwieni, niczym nasza krew, ponieważ jest również za nią odpowiedzialna. Poza tym odpowiada za nasze mięśnie, kości i witalne siły. Gdy ten kwiat jest zamknięty, znaczy w ciele będziemy mieć niedoczynność energii o tej częstotliwości (430-480 THz), wystąpią problemy z naszymi kośćmi, mięśniami, z naszym układem krwionośnym. Wkrada się w nas niepokój, strach, jak również kłopoty finansowe... a nawet chęć ucieczki z tej planety, ponieważ ta osoba traci poczucie bezpieczeństwa.

Gdy w czakrze korzenia wystąpi nadczynność energii o tej częstotliwości (430-480 THz), zostanie w czakrze korzenia zbyt skondensowana, ten człowiek zbyt mocno się uziemia, wówczas staje się zbyt mocno materialistyczny, potrzebuje więcej rzeczy i nadmiernie dba o bezpieczeństwo, robi wszystko, aby jego życie nie było zagrożone, demonstruje więc swoją fizyczną siłę, z tego pola mamy tyranów, ludzi rządzących twardą ręką.

I tak można analizować każdą jedną czakrę i na jej podstawie analizować człowieka... ale już nie jeden raz omawiałem ten temat więc sobie w tym miejscu daruję, jeśli ktoś chce uzupełnić tą wiedzę zachęcam do przejrzenia innych materiałów, które znajdują się już na stronie (np. Harmonia człowieka).

Przypomnę tylko kolory 7 głównych czakr:
1). Czakra korzenia - kolor czerwony
2). Czakra sakralna - kolor pomarańczowy
3). Czakra splotu słonecznego - kolor żółty
4). Czakra serca - kolor zielony
5). Czakra gardła - kolor niebieski
6). Czakra trzeciego oka - kolor indygo
7). Czakra korony - kolor fioletowy / może być zmieszany z białym

Troszkę mocniej skupię się na pięciu wyższych czakrach znajdujących się w przestrzeni nad nami, dzięki którym możemy się wznieść do Źródła Energii.

1). 8 czakra
- tzw. czakra gwiazda (siedziba naszej duszy w chwili, kiedy człowiek otworzy Energię Kundalini). Kiedy ta czakra jest otwarta i połączona z siedmioma dolnymi czakrami i z górnymi możemy korzystać z księgi Akashy, a także jasno ujrzeć cel naszej duszy w tym wcieleniu. Jest to nasza pierwsza gwiezdna brama w ciele eterycznym. Czakra ósma jest w kolorze różu lub magenty, ponieważ przenika przez nią światło Bezinteresownej Boskiej Miłości, czasami może być w kolorze tęczy.

2). 9 czakra
- również zwana "gwiazda", ale występuje pod naszymi stopami i mocniej zakotwicza nas w ziemi, w chwili wybudzenia się czakry 8 automatycznie otrzymujemy głębsze uziemienie poprzez 9 czakrę - gwiazdę, ponieważ jest to już głębszy proces w ciele człowieka, tutaj działa już Energia Kundalini i rozpoczyna się nasza rzeczywista praktyka duchowa. To już nie jest czysta teoria, zaczynamy mierzyć się z własną duchową rzeczywistością, sami wszystkiego doświadczamy. Te dwa centra (8 i 9 czakra) połączą nas z energią naszych przodków, zaczynamy otrzymywać od nich wiedzę, stają się naszymi przewodnikami. Ta czakra połyskuje jasno miedzianym kolorem (refleks Kundalini).Energia Kundalini budzi się w kości ogonowej i przeciera korytarze (meridiany) z dołu do góry, oczywiście rozprawia się po drodze z ciemnymi energiami, które blokują światło meridian, czakr, dokonuje napraw w ciele... tym samym poszerzają się kanały, czakry i jest więcej miejsca dla światła. Nie muszę pisać, że oczyszczanie naszego układu energetycznego szczególnie podczas budzenia się Energii Kundalini jest procesem bardzo dramatycznym, ponieważ ta praca odbywa się na przestrzeni całego ciała, każdy jeden organ jest nim dotknięty. Ci, którzy tego procesu doświadczyli wiedzą o czym tu piszę, jak również można to przeczytać w moich doświadczeniach i doświadczeniach innych mistyków (często jest to zwane "chorobą świętych", ponieważ nikt nie może zidentyfikować prawdziwego źródła choroby, a całe ciało cierpi, wydawałoby się bez przyczyny, ale przyczyna jest - zmienia się cała energetyka naszego ciała, nasze oświetlenie jest już na wyższym poziomie, a w dodatku Energia Kundalini wypala karmę).

Gdy Energia Kundalini upora się z dolnymi czakrami i kanałami energetycznymi wchodzi do czakry korony, oczyszcza ją, a następnie przełamuje i wznosi się do góry, w tym momencie buduje nową siedzibę dla naszej duszy (czakra "gwiazda"), a to jest już brama do Świadomości Chrystusowej. Po przebudzeniu Energii Kundalini czakry są ciągle małe, ale ta energia musi przejść przez środek czakr, aby wznieść kanał subtelnej energii w górę (Sushumna w kręgosłupie). Wszystkie dolne czakry muszą być mocniej związane, dopiero wówczas rozpoczyna pracę w czakrze korony, ponieważ jeżeli jakakolwiek czakra zostanie źle związana i kanały nie zostaną odpowiednio poszerzone dużo już większy przepływ energii, który zaczyna gwałtownie wytwarzać się w naszym ciele może doprowadzić do zniszczenia naszego mózgu lub innego organu, może dojść do paraliżów i innych uszkodzeń (toteż wielu mistyków miało podobne problemy, jeśli ktoś dobrze prześledzi ich biografie szybko się zorientuje do czego tam doszło)... toteż tak bardzo przestrzegam ludzi, aby nie otwierali na siłę Energii Kundalini, w dodatku co mnie przeraża, co niektórzy biorą się bezpośrednio za trzecie oko i czakrę korony, oczywiście mogą sobie zrobić wielką krzywdę, często nieodwracalną.

Jeszcze raz piszę wyraźnie, zanim dojdziemy do tych ośrodków wszystkie dolne czakry muszą być odpowiednio otwarte i odpowiednio związane, dopiero wówczas możemy rozpocząć pracę z górnymi.

Kiedy Energia Kundalini wzniesie się do czakry gwiazdy i już wybuduje ósmy poziom aury, który napełnia się różowym kolorem, ta osoba poczuje Energię Kundalini każdej jednej innej osoby z tą Energią, nawet na drugiej półkuli, ponieważ te osoby są już ze sobą połączone Świadomością Chrystusową.

Brama Świadomości Chrystusowej otwiera wyższą czakrę serca tzw. wolności. Po otwarciu tego ośrodka następuje następne potężne otwarcie... i tu pewnie zdziwią się nawet "dobrzy jasnowidze", następuje następne potężne otwarcie - czwartego oka (tzw. kosmicznego oka).... ale warunek, Energia Kundalini musi przepłynąć prosto do góry, do Królestwa Chrystusowego. Energia Kundalini, która płynie do góry w postaci skręconego sznura wpływa do czakry gwiazdy, ta czakra może rozproszyć tą energię na inne promienie przez swoją naturę.

Z reguły dużo guru i innych ludzi tzw. pseudo-oświeconych zawiesza się na tym poziomie z powodu zafascynowania samym sobą oraz nadużywania tych energii, w dodatku do niecnych celów. Jeśli ta Energia będzie dobrze poprowadzona w tej czakrze w jednym sznurze (nie rozproszona) przez górny promień gwiazdy przypominając róg jednorożca wpłynie do Królestwa Ducha Chrystusa. Jeśli rozleci się na dwa promienie (ponownie na energię słońca i księżyca / energię męską i żeńską) wychodząc do góry przez dwa górne boczne rogi gwiazdy, nieco wyżej kończy swoją podróż w kształcie rogów, ponieważ ten strumień słabnie i zanika, przez swoją dwubiegunowość traci moc. Energia Kundalini ma tylko Wielką Moc działając na zasadzie dwa w jednym.

I tu pragnę zwrócić uwagę, że kapłani i inni naśladujący Boga, zakładają hełmy czy inne nakrycia głowy z rogami... wielu ludzi w tym momencie, kiedy ujrzą w sobie troszkę większe zdolności paranormalne nie zadaje sobie trudu, aby dokończyć swój proces połączenia z Najwyższym Źródłem... często czarnoksiężnicy z 4 wymiaru celowo przez zakładanie tych rogatych czapek czerpią moc z tej boskiej energii dla własnych celów trzymając rozdzielony ten sznur energii. Często przejmują takie osoby, które nie pożegnały się ze swoim ego, a one zaczynają chętnie z nimi współpracować, i udają wszystkomogących bogów na tej Ziemi... i tu kończy się ich podróż do Źródła, to właśnie oni stają się pół-bogami tej Ziemi i tylko wydaje im się, że już wszystko mogą... oczywiście jest to totalne nieporozumienie. Można się tylko domyślać, że znają tą tajemniczą wiedzę, wiedzą jak użyć tej energii, ale czynią to w celu zysków, albo bezmyślnie naśladują innych.

Ale jakby nie patrzył w mistyce rogi są symbolem boskości. Znaczy te osoby wyniosły swoją Energie poza swoje ciało. Ale tu cały dowcip jak ta energia popłynie w górę w czakrze gwiazdy... czy w dwa boczne górne promienie gwiazdy, czy zjednoczona popłynie wspólnie górnym zmierzając do Źródła. Stąd też prawdopodobnie się bierze świadomy czy nie, satanistyczny gest ręki... pokazanie światu, kto tu rządzi, czyli rogi.

3). 10 czakra
- to centrum znajduje się w przestrzeni, połączone jest ze Słońcem, toteż ta czakra będzie w kolorze złotym, otworzony ten ośrodek wpuści w naszą aurę złoty kolor, ten kolor wystąpi jako dziewiąta warstwa aury. Ten ośrodek łączy takiego człowieka z siłami anielskimi, które zarządzają Słońcem... to jest już potężny skok człowieka w jego świadomości i taki człowiek nie pozostaje niezauważony przez innych. Zawsze będzie zwracał na siebie uwagę swoją mądrością, super zdolnościami i dojrzałością.

4). 11 czakra
- znajduje się w przestrzeni, taka osoba ma połączenie z całą galaktyką. To centrum łączy tą osobę z wyższymi siłami anielskimi i Mistrzami Światła. Kolor tej czakry jest złoto-srebrny.

5). 12 czakra
- znajduje się w przestrzeni Centralnego Słońca, jest to czakra Wszechświata. Ta czakra łączy nas ze wszystkim. Połączona jest bezpośrednio ze Źródłem Energii, czyli Bogiem. To jest Centrum niezliczonych Wszechświatów. Kolor tej czakry jest platynowy.

6). 13 czakra
- Źródło. Kolor tej czakry jest opalowy, jakby z delikatnym odcieniem niebieskiego.

Każdy kolor idący z naszej nowej czakry objawi się w naszej aurze i tak nasza aura robi się coraz to szersza. Do jej siedmiu podstawowych warstw dojdzie następnych 5... w tym samym czasie, kiedy Energia Kundalini połączy w prawidłowy sposób cały nasz dolny system czakr i meridian... i przebije się prawidłowo do czakry gwiazdy zaczyna się aktywacja naszego DNA. Do tego procesu daje sygnał światło 7 czakry (korony), kiedy Energia Kundalini zaczyna tam swoje rządy zwykła fioletowa energia tej czakry przemienia się w elektryczną fioletową energię, która objawi się w formie mocno świecącego fioletu jako już wyższej formy, która płynie z mocy Wyższego Ja i wchodzi w kontakt z ciałem eterycznym (bioplazmatycznym) stopniowo zmieniając się w złoty kolor, co ujawni się dopiero w 10 czakrze w kolorze jasno miedzianym (refleks Energii Kundalini).

Złota energia jest już łagodniejsza niż fioletowa elektryczna, ponieważ nie musi już oczyszczać fizycznych ciał. Najsilniejszą energią oczyszczającą dla ciała człowieka jest kolor fioletowy.

Wizerunki świętych z aureolą wokół głowy są informacją, że mają przebudzoną co najmniej 11 czakrę. Złota aureola wytworzona jest przez promieniowanie fioletowej energii w czakrze korony, która w wyższych czakrach przybiera złotą barwę, czyli jak to mówią chrześcijanie, na tą osobę zstąpił Duch Święty, co można ujrzeć w aurze tej osoby jako słup białego światła, kto ma dar jasnowidzenia zobaczy nad nią światło jakby zlatującej na dół białej gołębicy:

"A gdy Jezus został ochrzczony, wnet wystąpił z wody,
i oto otworzyły się niebiosa, i ujrzał Ducha Bożego,
który zstąpił w postaci gołębicy i spoczął na nim."

(Mt 3, 16)

Często mamy tak przedstawionego Jezusa, w słupie olśniewającego światła ze sfruwającą gołębicą. To jest symbol zstąpienia Boskiej Energii (Ducha Świętego).

Eteryczne ciała osób na wysokim rozwoju duchowym przeistaczają się w złoto. To jest początek tzw. "złotego ciała", kiedy objawi się jako promieniowanie w aurze, to również pojawi się w ciele fizycznym, będzie to świadczyć o potężnej transformacji takiego człowieka, można powiedzieć, że jego ciało węglowe przestaje istnieć.

Z tego powyższego tekstu jasno wynika, że człowiek musi wprzódy pracować ze swoimi siedmioma dolnymi czakrami, a kiedy te gotowe budzą się następne centra energii, Energia Kundalini, a ta zjednoczy wszystkie dolne czakry i przebije się do górnych.

I trzeba tu sobie szczerze powiedzieć, te górne centra są projekcją Wyższej Duszy, toteż kiedy coś tam w naszym ciele jest niedomknięte i może chcielibyśmy nawet to ominąć, nie da rady, tu nasze ego nie ma już nic do powiedzenia. Wyższe Ja nie da się przechytrzyć, daremny trud, działa niczym komputer, musisz podać swoje hasło bezbłędnie, aby dostać dostęp do wyższych wymiarów. Jeśli będziesz na siłę chciał przechytrzyć swoje Wyższe Ja możesz sobie zrobić tylko wielką krzywdę i zamiast przyspieszyć tylko opóźnisz swój duchowy proces. Każdy z nas musi przerobić wszystkie kroki, nie da się żadnego schodka przeskoczyć i należy spłacić całą karmę co do grosza (proces oczyszczania).

I zanim weźmiecie się do tej pracy wprzódy musicie poznać samego siebie, ważna jest też wyższa wiedza na ten temat... a nie tylko udawanie mądrali, tutaj musimy utrzeć mocno nosa swojemu ego, ponieważ wchodzimy w inny świat, nie tylko fizyczny, tu już przekraczamy wyższe wymiary: wiary, wyższej wiedzy, zrozumienia. Na wyższych poziomach spotykamy się z Wyższymi Istotami Światła, przed którymi musimy się skłonić, ponieważ są dużo wyżej swoją hierarchią od nas... i z naszej strony przyda się tu spora dawka pokory. Jeśli człowiek próbuje na siłę przeskoczyć pewne schody i kosmiczne zasady, to w pierwszej kolejności zniszczy siebie, niż przechytrzy wyższe moce.

Dlatego ta wiedza była tak długo zakrywana... i sama powstrzymywałam się długi czas w jej przekazywaniu, ponieważ przeraziła mnie świadomość a raczej nieświadomość ludzi na ten temat... i muszę szczerze przyznać, nadal niska świadomość ludzi w tym temacie poraża mnie każdego dnia... jest strasznie niska, albo żadna... nie mniej czuję się zobowiązana tą swoją wiedzę dać światu, ponieważ w tym czasie na świecie toczy się wielka gra, gra o całe nasze jestestwo, nie tylko o byt na Ziemi, na wielkiej szali położono całe nasze dziedzictwo, ale my dzieci światła nie pozwolimy się wydziedziczyć.

Hamowanie prawdy może zniszczyć więcej ludzi, bo zwycięży ich głupota, ale ja liczę na zdrowy rozsądek ludzi, na ich mądrość i wierzę w naszych aniołów, wyższych opiekunów, którzy chcą nam pomóc i jakoś wspólnymi siłami musimy tą ogniową próbę przejść i otworzyć te bramy, które są przed nami do otwarcia, nasze osobiste bramy do naszego prawdziwego Domu.

I wierzę, że ci, którzy są już na tyle silni wezmą w swoją opiekę tych jeszcze niegotowych, jakoś tam różnymi sposobami pociągną ich za sobą... jak to mówił do nas Jezus Chrystus - aby uczepić się Jego płaszcza, a On już nas dalej pociągnie za sobą.

Kiedy człowiek otworzy swoje energetyczne ośrodki, to cały system informacji będzie stał przed nim otworem, a jego życie i innych ludzi stanie się proste i szczęśliwe... nasze życie będzie już zupełnie inne, kiedy będziemy mogli eksploatować w pełnej krasie cały czas ludzki potencjał, to dziedzictwo dane nam od Boga. Wierzę w to, że ludzkość doczeka czasu i to w krótkim czasie, kiedy zostaniemy wszyscy przyłączeni z powrotem do naszego Źródła i nasze DNA zatańczy w nas niczym tęczowy piękny kwiat utkany z 12-stu różnokolorowych nitek DNA... i nie ma takiego drugiego pięknego kwiatu na świecie.

cdn...

Vancouver
29 Sep. 2016

WIESŁAWA