KUNDALINI

ŚWIETLISTE CIAŁO
LINK! DO WIERSZE 1

LINK! DO WIERSZE 2
 

Oświecenie jest niczym innym, jak wejściem na ścieżkę połączenia duszy z Bogiem. Ten proces nie jest tylko zmianą sposobu życia, stania się bardziej religijnym, praktykowania mantr oraz innych form medytacji. Jest to również proces neurobiologiczny, dużych zmian w ciele człowieka, szczególnie w jego układzie nerwowym. Nie jest to łatwy proces, jak również jest dość długi. W ciele człowieka, w którym zachodzi oświecenie jest bardzo dużo zmian. Co niektórzy nazywają ten proces "Boską Operacją".

Pierwsza faza jaka zachodzi, to oczyszczanie czakr, powiększenie ich i napełnianie większą ilością czystych, niczym nie zakłóconych wyższych energii. Następną fazą jest otwieranie energii Kundalini i połączenie w jeden kanał od czakry pierwszej - korzenia aż do czakry korony. Kiedy ten proces jest już zakończony, Energia Kundalini (faza gorąca - patrz, Prawdy Duże i WIELKIE) łączy się z Energią Kosmiczną płynącą ze Źródła Najwyższego. Nad czakrą korony tworzy się złota kula z brylantowymi rozpryskującymi promieniami, co jest sygnałem, że Kundalini jest aktywne na 100% i połączone z Boskim Źródłem. Zaczyna się aktywizować proces transformacji w mózgu i w układzie nerwowym. Osoby, u których jest postrzegana złota kula nad głową, są już w pełni oświecone (osoby oświecone widzą ją przed sobą niczym odbicie w lustrze). Zmieniają się u nich barwy czakr na bardziej subtelne i kolor aury na tęczowy, z przewagą koloru złotego.

Ich ciało iluminuje. Noszą nazwę "chodząca inteligencja". Zmieniają całkowicie swój sposób życia, myślenia, osiągają wysoki spirytualny status. Nie znaczy to, że te osoby są całkowicie doskonałe, mogą nadal popełniać błędy, często bywają rozczarowane, z reguły mają ciężkie związki i relacje z innymi ludźmi o niższych polach świadomości.. Nie jest prawdą, że taki człowiek musi być uśmiechnięty i zadowolony. Proces transformacji i dalszej transmutacji jest bardzo bolesny. Czują złość, frustrację i manifestują to na zewnątrz lub milczą, ale zawsze zachodzi w środku wielki konflikt. Tańczące w nich wysokie energie powodują rożne stany napięcia.

W całym ciele dokonuje się szereg zmian, nie wpływa to jednak mocno na osobowość, która ciągle pozostaje taka sama. Następna zmiana jaka następuje po przejściu fazy oświecenia, to zmiana ciała fizycznego na tzw. Mleczny System Ciała (Milky body system). Jest to spowodowane głębokimi przemianami w układzie krwionośnym i limfatycznym. Zachodzą też duże zmiany w samym mózgu takiej osoby. Pracują mocniej i ulegają przemianie płaty czołowe, szczególnie lewy, to jest prawidłowa przemiana. Również budzą się inne części mózgu. W tym czasie w ciele wytwarza się więcej oxytocyny - hormon miłości. Ten hormon regeneruje ciało i daje poczucie głębokiego sensu istnienia. W całym systemie oświeconego człowieka zachodzi inna atomizacja, zwiększa się przepływ neutronów.

Zmiany w mózgu wzmacniają ostrość zmysłów. Zmienia się DNA z 2 nitek do 12. Przedstawiłam tutaj w wielkim skrócie jak wygląda proces oświecenia. Przechodzenia człowieka na wyższy poziom ewolucji. Oświecenie jest nieodwracalne. Człowiek już nigdy nie powróci do stanu poprzedniego. Osoby oświecone mogą otwierać własną energią inne osoby, przez przykładanie rąk na ośrodki energetyczne na głowie mniej rozwiniętych spirytualnie ludzi. Avatar Kalki twierdzi, że na świecie wystarczy 64.000 ludzi oświeconych, aby świat mógł zaistnieć w nowej galaktycznej rzeczywistości. Ich energia wyniesie wszystkich na wyższe pola świadomości.

NAJWIĘKSZY SEKRET

Największym sekretem człowieka
jest
jego pusty umysł.
Wbrew pozorom posiada
największą wartość.

Wszystkie drogi do Boga
zamyka umysł człowieka
i jego wybujałe zmysły
- podróżujące ciągle po ziemi.

Nie osiągnie człowiek oświecenia
kryjący się w cieniu ziemskich rozkoszy.
Wszystko czego potrzebujesz
czeka na twój znak!

Obudzi twoje warstwy pamięci,
wzbogaci twe mistyczne wnętrze
- w nowe dary i doświadczenia.
Zostaniesz wtajemniczony.

Zaświeci jak kryształ,
jak czysta kropla wody
ten umysł,
w którym zamieszka prawda,
a kluczem do niej
jest mądrość Wszechświata.

Pij czystą wodę,
napełnij nią w pełni własne ciało.
A to da ci nowe narodzenie
- przyjmij te nowe dary otwartym sercem.

Dokonają się wielkie przemiany,
rozwiniesz własny żagiel
i wpłyniesz na wysoką górę.
Rozlegnie się głośne wołanie ...

- Przebudził się, przebudził,
przyszedł na nowy świat,
znalazł klucz do Królestwa Niebieskiego.
Wypełniło jego ciało

- Światło Oświecenia?

(25 March 2007)


WIESŁAWA