KUNDALINI

KUNDALINI, ODDYCHANIE I BIOENERGIA
(CZĘŚĆ 2)
LINK! DO CZĘŚCI 1
LINK! DO CZĘŚCI 3

Codziennie zdumiewają nas w gazetach wielkie strony najnowszych odkryć naukowych; od astronomii poprzez komórki ciała do fizycznych cząsteczek. Coraz częściej odkrywają się przed nami różne tajemnice, które jeszcze wczoraj były dla ludzkości zagadką albo cudem.

W fizyce cząstek nadal nie można zrozumieć dlaczego niektóre cząstki mają masę, a inne nie. W astronomii żyjemy z pojęciami, które dla przeciętnych ludzi są abstrakcją. Pojęcia: czarna dziura, ciemna materia, ciemna energia, są w zasadzie nie do zaobserwowania przez ludzkie oko i są ciągle wynikami teoretycznych spekulacji. Nowe odkrycia wymagają więcej pytań niż udzielają odpowiedzi. Jeszcze bardziej tajemniczo brzmią przekazy Anielskiej Mądrości na temat kosmologii, elektryczności i magnetyzmu.

Cały czas na tym polu panuje chaos i zamieszanie, spotykamy opór wielu religijnych grup lub prywatnych osób całkowicie wykluczających świat energii. Nadal jest dla wielu z nich potężną abstrakcją Energia Kundalini - największy sekret w dziejach ludzkości, chociaż jest odwiecznym procesem zachodzącym w ciele ludzkim, a nawet uznają ją za siłę zła i przestrzegają ludzkość przed jakimkolwiek z nią kontaktem.

Stary nurt zatrzymuje dopływ świeżej Prawdy, a nowy często oprawia w wielki blask potężną ilość głupot, zupełnie nieodpowiadającym rzeczywistości, w wielu przypadkach są prawdziwą udręką i drogą krzyżową dla większości świata. Żyjemy w Kali Yuga, więc stąd wynika wielka ignorancja, manipulacja i ciemnota ludzkości pomimo, że dzisiejsze badania naukowe są mocno rozwinięte, a duża masa ludzi kroczy drogą rozwoju duchowego.

W naszym życiu bez wątpienia wielką rolę spełnia elektryczność i magnetyzm. Zostało na ten temat opublikowane dużo prac, ale ciągle brakuje tego głównego nurtu naukowego, aby można było swobodnie poruszać się w tym zagadnieniu.

Wszechświat jest olbrzymią całością i trudno nam ludziom uchwycić rozległe galaktyki na niebiem jak również odnaleźć w zasięgu naszej ręki tajemnice ciała ludzkiego. Nasze oczy sięgają do gwiazd najbliższych naszej Ziemi: Słońca, Księżyca, Jowisza, Saturna i innych sąsiadujących planet... o tych planetach możemy najwięcej powiedzieć, reszta jest owinięta mniejszą lub większą tajemnicą. Tak samo oglądamy gołym okiem ludzkie ciało, ale już do obejrzenia ludzkiej komórki potrzebny jest nam dobry mikroskop. Wdaje się, że już wszystko zostało powiedziane na temat naszej fizycznej konstrukcji... i nadal odkrywamy we własnym wnętrzu wielkie tajemnice.

Według Izaaka Newtona i później Alberta Einsteina ewolucja i zachowanie się galaktyk, gwiazd, planet, jest głównie efektem prawa grawitacji. Anielska Mądrość jednak mówi: czas i przestrzeń są stanami świadomości. Nie ma grawitacji według pojęcia Newtona, ale tylko magnetyczne przyciąganie i odpychanie. Obecnie już wiemy, że elektryczne kosmiczne źródło jest dużo, dużo silniejsze niż siły grawitacji. To, że Wszechświat jest elektryczny wymienia kilku naukowców:

Christian Birkeland (1876 - 1917)
Irving Langmuir (1881 - 1957, Nagroda Nobla - 1932)
Hannes Alfv
én (1908 - 1995, Nagroda Nobla - 1970)

Znane są też nowsze odkrycia:
Anthonego Peratta,
Donalda Scota
Davida Talbota
Walence Torhilla, którzy na ten temat prowadzili intensywne badania.

Na temat elektryczności Wszechświata wypowiada się zwykła fizyka, ale również znane są źródła historyczne połączone z mitologią. Mitologia podaje oszałamiające wiadomości i wiele fascynujących spostrzeżeń.

Przestrzeń kosmiczna nie jest pusta lecz wypełniona plazmą. Ciała niebieskie są wypełnione elektrycznością, w tym Słońce i inne planety. Interakcja między ciałami niebieskimi jest głównie elektromagnetyczna. Elektromagnetyczne życie jest o wiele silniejsze niż grawitacja. Zjawiska na Słońcu zachodzą za pomocą prądów elektrycznych, gwiazdy są miejscem, które odbierają płynący przez Wszechświat w wielu strumieniach prąd elektryczny.

Wielki, nieznany Wszechświat i maleńka ludzka komórka, która też jest napędzana strumieniem prądu elektrycznego znajdującym się w naszym układzie nerwowym. Mikroskopijna i jakże ważna w sobie, potrafi się komunikować z innymi komórkami podobnie jak gwiazdy we Wszechświecie, posiada pamięć Wszechświata i życia na Ziemi. W jednej maleńkiej komórce w każdej sekundzie zachodzi około 10 000 biochemicznych reakcji. Ludzkie ciało zawiera około 5 bilionów komórek. Współczesna nauka rozpoznaje geny i wie, że elektryczność odgrywa w ciele ludzkim wielką rolę.

Potężne wymiary w galaktykach i bardzo małe biologiczne komórki, mają podobny wzór, elektryczność i spiralny ruch. W ciele, w którym przebudzi się Kundalini potężnie wzrasta elektryczność i magnetyzm, odtąd całe ciało tańczy w nowym rytmie. Na początku tego procesu codziennie płakałam, szukałam ratunku jak usunąć tą niedogodność... na próżno. W zasadzie do tej pory nic się nie zmieniło, nadal krąży we mnie z zawrotną prędkością elektryczna rzeka, którą porównuję do samochodów wyścigowych, wydaje podobny dźwięk i mknie z zawrotną prędkością, ale moje ciało już ją akceptuje.

Kiedy elektryczność i magnetyzm nasila się słyszę coraz głośniejsze granie całego mojego ciała, szczególnie w głowie, przypomina szum przewodów wysokiego napięcia. Wówczas moja rzeka płynie bardziej wartko, a ja mam odczucie, że unoszę się na jej fali. Podobnie jest kiedy fala energii wchodzi w moje ciało z góry. Wprzódy słyszę jakby łoskot skrzydeł wielkiego ptaka, a za parę sekund w mój czubek głowy uderza strumień elektrycznego deszczu, zalewa mnie wielka gorączka i nawet się zdarza, że muszę usiąść. Strumień elektryczności potrafi być tak silny, że omdlewam. Trwa to kilka minut i wracam do normy. W człowieku z przebudzonym Kundalini najmocniej pracuje elektryczność w nocy.

Wszystkie te nowe zdarzenia, które zaistniały we mnie dziewięć lat temu, utwierdziły mnie w przekonaniu, że maleńki człowiek i wielki kosmos są jednym wielkim naczyniem połączonym, człowiek sam w sobie nie może zaistnieć. Króluje nad nim jakaś potężna siła, która steruje i nadaje każdemu swój kierunek. Czytam czasami jak wielu ludzi wypowiada się na różnych duchowych forach, jak to wspaniale trzymają w swoich dłoniach Energię Kundalini... i cały Wszechświat jest na ich usługach... i nie wiem czy się śmiać, czy litować nad takim rozumowaniem. W Epoce Wodnika, za pomocą siódmego promienia wzrośnie nasze rozpoznanie na elektryczność i magnetyzm, przybędzie nam wiele nowych odpowiedzi, zmieni się świat i zrozumienie człowieka. Będzie przybywać coraz więcej przebudzonych, dopiero wówczas ludzie doświadczą prawdziwej mocy Energii Kundalini.

Ludzkość na Ziemi z reguły zna elektryczność i magnetyzm w generatorach produkujących dla nas energię elektryczną do codziennego użytku. Jednak od dawna zauważono, że są osoby, które generują z siebie większą siłę i moc. Podobnymi energiami dysponowali: Pitagoras, Demokryt, Orfeusz, Jezus, Zaratustra, Apoloniusz z Tiany i wielu innych. Z reguły człowiek jest kruchy i przemijają jego siły witalne. Człowiek zawsze pragnął odbudować własne zdrowie i siły witalne. W hinduizmie poprzez budzenie Energii Kundalinii, która wyzwala leczniczą energię o potężnej sile. Antoni Mesmer mówił o magnetyzmie zwierzęcym, który już wcześniej był znany Brahminom i Yoginom w Indiach. Mówili o nim jako o uniwersalnej sile życia. Magnetyzm miał być podłożem wszystkich widzialnych i niewidzialnych form, za pomocą którego zachodzą wszystkie procesy życiowe. Wdychając powietrze wdychamy magnetyzm, spożywamy
go z pożywieniem, w obcowaniu z innymi ludźmi, zwierzętami i roślinami.

Energia Kundalini budzi w człowieku wiele mistycznych zdolności, między innymi zdolność uzdrawiania bioenergią. Dużo osób często posiada destruktywne siły psychiczne, a istotą przebudzenia Energii Kundalini jest wyczyszczenie destruktywnych energii, które w procesie budzenia się tej potężnej mocy mogą być niebezpieczne dla tej osoby. Ten problem dotyczy najczęściej tych ludzi, którzy sami za wszelką cenę próbują wznieść tą moc lecz nie są na to gotowi. Destruktywne energie można oczyścić za pomocą oddychania.

Oddychanie jest jednym z najbardziej głębokich i bezpośrednich sposobów jakie zmieniają lub dostrajają nasze chemiczne i biologiczne struktury. Ma wpływ na nasz układ nerwowy. W oddechu zawarte jest życie (energia Ki, Chi, prana, itp...). Asymilacja i kierunek ruchu może być dodatkowo zwiększony przez świadomość. Za pomocą oddechu łączymy się z naszym otoczeniem. Nasz wdech i wydech może posłużyć dla kogoś innego.

Ważne jest jak oddychamy:

Wciągnij powietrze przez nos, głęboko do brzucha, trzymaj oddech przez kilka chwil i wydychaj ustami, bardzo powoli. Powtórz to ćwiczenie kilkakrotnie.

Po takim ćwiczeniu łatwo zauważyć natychmiastowe odczucie zwiększonego spokoju. Ten rodzaj oddychania pomaga w chwili, gdy człowiek jest "zasypany emocjami." Prawidłowy oddech pomoże puścić stres i przywrócić psychiczną i emocjonalną równowagę.

Ważną techniką oddechową jest koncentracja na różnych częściach ciała, aż do całkowitego ich rozluźnienia i relaksu.

W czasie swojej pracy kiedy poczujesz zmęczenie, przerwij na chwilę swoje zajęcie i wykonaj parę oddechów. Od razu poczujesz się lepiej, doznasz większej ostrości umysłu.

Należy wiedzieć, że umysł i oddychanie są powiązane ze sobą, dlatego za pomocą umysłu można wysyłać swoje uwagi i energię do swoich organów. W ten sposób można zwiększyć świadomość swojego, ciała jak również stymulować samouleczanie.

Aby przyśpieszyć proces gojenia, wszystko co musisz zrobić to wyobraź sobie, że oddychasz tą częścią ciała, która potrzebuje uzdrowienia.

Problemy zdrowotne są wynikiem przepełnienia energią lub niedosytem energii, a oddychanie pomaga zarówno w uwolnieniu przestoju jak i też napełnia miejsce, gdzie energii brakuje, zwiększa życie tej części ciała.

Oddychanie relaksuje mięśnie i pomaga wyeliminować ból, np. w chwili ucisku w żołądku, po kilku oddechach można od razu poczuć ulgę.

Głęboki oddech nawiązuje intensywny kontakt z głęboko siedzącą w naszym ciele emocją, obawą, bólem i gniewem. Uwalnia je, rozbija bloki energetyczne, które uniemożliwiają swobodny przepływ energii i już po chwili całe ciało łączy się przytomnie z całym procesem oddychania.

W celu usunięcia głębokich bloków energetycznych wystarczy kilka minut głębokiego oddychania; już 20 oddechów usuwa bloki emocjonalne. Aby doświadczyć całego procesu oczyszczania ciała za pomocą oddechu, który z reguły trwa około 45 minut należy skontaktować się z wykwalifikowaną osobą. Osoba, zwana "Rebirther" ma doświadczenie i będzie wspaniałym przewodnikiem po ciele ludzkim. Po takim zabiegu niejedna osoba poczuje się jak "nowonarodzona". Osobiście prowadzę ten typ terapii i dobrze wiem jak pracuje w praktyce.

Bioenergoterapia - znana od tysięcy lat metoda terapeutyczna, w której oddziałuje się energią, zwaną też bioenergią, praną, chi, maną.

Uzdrawianie energią wymaga uznania i zaakceptowania Boga poza naszą własną inteligencją. Bóg stanowi doświadczenie inspiracji, radości, bezpieczeństwa, spokoju, i wszystkich cennych wskazówek. Uzdrawianie za pomocą energii jest formą przekazywania energii dla osoby, która jej potrzebuje. Zabieg działa na ciało, umysł i ducha: trzy ciała - postrzegane jako jednostka, która musi się zharmonizować dla dobrego zdrowia. Healer (uzdrowiciel) umieszcza rękę nad chorą osobą i czerpie energię z Najwyższego Źródła. Duchowe uzdrowienie może pomóc psychicznie, emocjonalnie oraz uzdrowić fizyczne ciało.

Należy jasno zdać sobie sprawę, że w świecie energii istnieją dwie podstawowe grupy healerów, zajmują się:

1. Reiki
2. Duchowym healingiem

Jaka jest między nimi różnica?

Reiki - używa w swojej pracy energii Chi - energii życia.

Duchowi healerzy - uleczają energią Tachionu (LINK!).

Reiki wielka grupa, która pracuje z energią Chi - to przeważnie healerzy pracujący za pomocą metody Reiki. Wysyłają energię zwaną Chi za pomocą symboli (energia kształtu), które mają reprezentować różne energie. W przypadku sumiennych healerów metody uzdrawiania energią Reiki są bardziej subtelne lecz jednak należy się liczyć, że ta metoda jest manipulacją energii na polu eterycznym i często z astralnym ciałem, w oparciu o dualistyczne myślenie względnej wartości. Oznacza to, że wyniki uzdrawiania
będą pomocne albo szkodliwe, zależy od psychicznej czystości healera.

Reiki jest energią dla każdego kto chce jej używać, niedostępne jest tylko dla tych których nie stać na zapłacenie dużej kwoty pieniędzy za kursy. Niektórzy ludzie płacą za swoje kwalifikacje Reiki lub innych metod uzdrawiania, później oczekują cudownych zdarzeń, a jeszcze mocniej marzy im się, aby bez większego wysiłku zarobić kupę kasy.

Prawdziwy Mistrz Reiki uczy Metody Reiki i udziela terapii bezpłatnie lub za przysłowiowe "co łaska", lecz takich jest nadal znikoma ilość chociaż ostatnio i w tej grupie wzrasta świadomość i chęć niesienia bezinteresownej pomocy. Duża grupa Reikowców już zaczyna pracować albo dla poprawy swojego życia przez miłosierdzie i współczucie albo dla oczyszczenia swojego środowiska.

W Reiki wprowadzono mit, że energia zadziała tylko wtedy kiedy będzie opłacona. Opłaty tak za kursy Reiki jak i uzdrawianie energią zostały wprowadzone przez Hawayo Takota, a nie jak się powszechnie utarło przez założyciela Reiki Mikao Usui, więc nie mają nic wspólnego z Reiki. H. Takota ustaliła opłaty w chwili kiedy przeniosła tą metodę na Zachód, ponieważ w jej przekonaniu ludzie Zachodu poznają dopiero wtedy wartość energii, gdy zapłacą za nią wysokie ceny. Według badaczy Reiki jest stwierdzone na 100%, że Mikao Usiu nie pobierał pieniędzy za uzdrawianie. W zamian za nauczanie ludzi Metody Reiki jedynie prosił, aby jego uczniowie oddali swój czas w jego klinice, uzdrawiając chorych.

Należy wiedzieć:
jest nieprawdą, że Reiki nie działa
kiedy nie zapłacisz za to pieniędzy,
liczą się tylko intencje healera!

Istnieje dużo szkół Reiki, uczą symboli i mantr, ale nauczyciele nakazują tą wiedzę zachować w tajemnicy i dzielić się tylko z tymi, którzy za nią zapłacą.

Pamiętajcie!
Boskie symbole i znaki
NIGDY nie były tajne.

Od tysięcy lat były wykorzystywane w buddyjskich naukach i otwarcie są umieszczane na ścianach wielu buddyjskich świątyń. Same w sobie nie zawierają żadnej mocy, ale są użytecznymi narzędziami do łączenia się z energią za pomocą intencji danej osoby. Można nimi leczyć ... i kogoś przekląć, więc healerzy Reiki muszą mieć podczas pracy z energią niezwykle czyste umysły. Mikao Usiu przedstawił wiele symboli aby pomóc tym, którzy wcześniej mieli niewiele duchowego rozeznania.

Certyfikaty, tak ważne dla wielu Reikowców... nie wpływają na zdolność wyższego kontaktu w żaden sposób. Dzisiaj każdy kto ma dostęp do komputera i drukarki może mieć każdy certyfikat jaki chce. Certyfikat nie dowodzi niczego. Mogą sobie w dużej ilości miło wisieć na ścianach i nie są wcale potrzebne w praktyce. Większość ludzi jednak planuje wprowadzenie Reiki lub innej uzdrawiającej metody zawodowo, dlatego wybierają się na kursy, podnoszą swoją wartość, płacą za Wtajemniczenia. Dostają certyfikat, ale wcale to nie oznacza, że są lepsi od tych, którzy otrzymują energię spontanicznie, a ta naprawdę pochodzi z Najwyższego Źródła.

Należy również wiedzieć, że w dzisiejszym świecie istnieje dużo rodzajów różnych odmian Reiki i ich liczba ciągle wzrasta. W moim przekonaniu "Reiki jest Reiki", energia jest taka sama ponieważ łączymy się z systemem uniwersalnym, a to jest Najwyższa Inteligencja i nie są tam potrzebne nasze symbole i znaki. Uniwersalny kanał Energii nie potrzebuje takich narzędzi, ważne są intencje healera.

Uważam za smutne, że niektórzy ludzie starają się używać coraz bardziej skomplikowanych technik, automatycznie w taki sposób uświadamiają innym, że wcześniej nie czerpali energii z Najwyższego Źródła, które jest Jedyne i Ostateczne.

Kiedy mówimy o mocy Kundalini i uzdrawiania duchowego nie sposób nie wspomnieć o bezinteresownej miłości. Najbardziej podstawową cechą Boga jest to, że oferuje każdemu doświadczenie bezwarunkowej miłości. To jest rodzaj miłości, która różni się od romantycznej miłości, a nawet zwykłej przyjaźni. Pociąga za sobą bezwarunkową troskę o dobro drugiego człowieka bez żadnych warunków wstępnych.

Oznacza to, że bez względu na osobę masz współczucie i opiekę nad innymi bez osądzania i wyznaczania za swoją pomoc zapłaty. W tym przypadku nie szalej ze słowem miłość, bo twoje intencje nie są szczere, a słowo miłość służy ci jedynie za przynętę. Jeśli chcesz prawdziwie rozwinąć swoją więź z Bogiem, musisz dojść do stanu bezwarunkowej miłości. Wtedy prawdziwie poczujesz, że twoje serce otwiera się łatwiej na ludzkie cierpienie i wszystkie inne trudności.

Rozwój relacji z Bogiem dostarczy każdemu wskazówek do podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów. Bóg posiada Uniwersalną Mądrość, która wykracza poza to co można osięgnąć poprzez własny intelekt.

Szybko zauważysz, że postępując w ten sposób sam Bóg stanie się twoim przewodnikiem... będzie twoim pasterzem... będzie dla ciebie zawsze dostępny... ale pamiętaj, oczekuj na Jego pomoc w ciszy, spokojnie i cierpliwie i otwórz się przed Bogiem.

Nie wolno wystawiać Boga na próbę i dyktować Mu swoich warunków, należy zaakceptować wszystko co Bóg daje. On wie najlepiej co jest dla ciebie dobre. Musisz mieć pełne zaufanie w Jego Mądrość. Sama doświadczyłam wielokrotnie, że to czego tak bardzo wcześniej pragnęłam i płakałam kiedy mi nie wyszło, byłoby dla mnie w moim dalszym życiu wielką udręką. Nie raz powtarzałam słowa: Boże dziękuję, żeś mnie przed tym ochronił.

Co to jest uzdrowienie duchowe?

Jest to channeling uzdrawiającej duchowej energii z Boskiego Źródła, którą healer przenosi do kogoś kto jej potrzebuje. Kanałem jest zazwyczaj osoba healera połączona Uniwersalnym Mostem z Najwyższym Źródłem, a uzdrowienie energią jest zwykłym przeniesieniem energii na pacjenta poprzez ręce healera. Można w tym czasie się modlić, a nawet jest to bardzo wskazane. Słowo "duchowe" odnosi się do Boskiego charakteru energii, kiedy healer czerpie energię poprzez otwarty Uniwersalny Most z niewidocznego i Inteligentnego Źródła. Healer postrzega ciało, umysł i duszę jako niezależną jednostkę i wierzy, że wszystkie pola muszą pracować w harmonii w celu utrzymania zdrowia. Na wszystkie problemy, czy to będzie uszkodzona ręka lub stan psychiczny potrzebna jest moc uzdrowienia aby przywrócić równowagę całego człowieka. Choroba z reguły zaczyna się w umyśle lub na głębokim poziomie duszy. Najważniejsze w leczeniu energią jest osobiste zaangażowanie, pomoże rozwijać zaufanie i wiarę. Poprzez rozwijanie więzi z Bogiem można uzyskać bezpieczeństwo i umocnić się w przekonaniu, że nie jesteśmy we Wszechświecie sami, nawet wówczas, gdy czujemy się oddzieleni od innych ludzi. Czujemy, że istnieje KTOŚ, kto nad nami czuwa podczas życiowych trudności.

"Bóg jest pasterzem moim,
niczego mi nie braknie..."

(Psalm 23)

...więc nie mam się czego bać, On zawsze nade mną czuwa!

Taka postawa kształtuje głębokie uczucie spokoju, daje poczucie bezpieczeństwa. Im więcej oparcia i zaufania skierujemy w stronę Boga, tym łatwiej będzie pozbyć się strachu i obaw. Niepokój musi opuścić umysł.

Kiedy rozwiniesz mocniej relacje z Bogiem
uświadomisz sobie skąd pochodzisz
i tym samym znajdziesz coś dobrego w sobie.
Jesteś pogodny, miły i godny szacunku,
tylko ze względu na fakt,
że jesteś Bożym stworzeniem.

Ta realizacja może poprawić sposób spojrzenia na siebie i pomoże naprawić własne ego, potrafi prawidłowo osądzić siebie.

Duchowi healerzy są to osoby, które realizują się w pewnym stopniu z Absolutem, w chwili przebudzenia się w ich ciele Energii Kundalini tracą podwójną rzeczywistość. Charakter braku podwójnej rzeczywistości, o którym wspaniale nauczają tybetańscy Mistrzowie jest określony jako czysty; jako Absolutna Świadomość, miłość, mądrość i współczucie. W ich pracy nie ważny jest zarobek tylko pomoc innej cierpiącej osobie. Jeśli biorą datki, są one niskie i z reguły "co łaska". Taką osobą trudno jest manipulować, nie zależy jej na pieniądzach, na sukcesie, żyje innym życiem, działa spontanicznie, co oznacza, że posiada Unię z Absolutem. Ma duży stopień zrozumienia Absolutnej Prawdy. Doskonale widzi to co nie jest prawdą, tzn. ma wgląd w wiele rzeczy i niech się strzegą przed jej spojrzeniem osoby, które próbują manipulować i oszukiwać innych.

Duchowy healer dobrze rozumie na czym polega choroba i jak pracuje Energia Kundalini. Charakter braku podwójnej rzeczywistości daje czystą harmonijną świadomość. Duchowi healerzy nie manipulują energiami i nie przenoszą energii kształtu w zależności od potrzeby, symptomów lub choroby pacjenta. Trzymają się z daleka od wróżb, zaklęć, dziwnych rytuałów. Czysta świadomość nigdy nie może być używana w ten sposób. Fenomen przebudzonego Kundalini leczy ciało tak healera jak i osoby, której on pomaga.

Duchowy healer kładzie rękę nad ciałem człowieka i natychmiast może odczuć jak z prędkością światła wpływa w jego ciało energia, w tej samej chwili widzi tą energię płynącą u pacjenta w kierunku chorego miejsca; niezależnie gdzie położy rękę energia pośpieszy tam, gdzie jest najmocniej potrzebna. Następnie rozpływa się po całym ciele jak biało - złotawa mgła. Bardzo często podczas moich terapii osoby healowane widzą tą energię płynącą w ich ciele, w chwili kiedy oczyszczają się czakry postrzegają ich kolory.

Jednak nie wszyscy mają dar uzdrawiania, nie zawsze też uzdrowienie zadziała na polu fizycznym. Często chora osoba blokuje uzdrawiające energie, niektórzy ludzie czynią to podświadomie, chcą pozostać chorzy.

Uzdrowienie to nie tylko temat na życie, ale i pomoc w odchodzeniu - umieraniu. Przychodzi ten czas, że człowiek musi już odejść i healer dobrze wie kiedy to nastąpi. Może tą chwilę uczynić bardziej spokojną.

Kiedy healer dostroi się z Boską Energią może skanować ciało, jego ręce posuwają się wzdłuż ciała, nagle je coś zatrzymuje w miejscu, gdzie jest problem... i nawet kiedy pacjent mówi, że nic tam nie ma, że nie czuje w tym miejscu bólu, to jednak tam jest blok energetyczny.

Jak długo należy przekazywać energię?

To zależy tylko od potrzeb ciała. Ludzie nie odbierają wyraźnie energii, ten proces musi regulować healer. Tylko zwierzęta same szukają źródła energii i same nadstawiają swoje ciało, a kiedy już się nasycą energią same się wysuwają spod rąk. Wielkie energetyczne wyczucie mają koty.

Ogólna sesja healingu trwa około godziny. Osobiście przeprowadzam technikę oddychania w zależności od potrzeb osoby, stosuję terapię dźwiękiem za pomocą mis tybetańskich w celu zwiększenia wibracji wewnątrz komórek. Stosowanie dźwięku i kamieni szlachetnych bardzo pomaga w uzdrawianiu, jak również mocno odpręża umysł i ciało pacjenta, jest to forma głębokiego wyciszenia umysłu tak bardzo potrzebna przy dzisiejszym tempie życia. Są osoby, które tylko podczas terapii mogą należycie się odprężyć, są zbyt zajęci i nie myślą zbyt wiele o ciele i duchu, dopóki nie załamie się ich system.

Pamiętaj!

Bóg każdego dnia jest blisko ciebie.
Jego bezgraniczna Miłość wybaczy wszystkie twoje pomyłki,
tylko ty sam wprzódy musisz ugiąć kolana,
nie uciekaj ...bo to straszna głupota bać się Boga.
Często człowiek uzmysławia sobie w pełni,
że może w swoim życiu liczyć tylko na Boga
kiedy los rzuci go w wyjątkową sytuację
i żaden człowiek nie jest w stanie mu pomóc.

Istnieje jeszcze jedna głęboka prawda!
Te słowa kieruję do wszystkich healerów.

"... Zstąpiłem z nieba nie po to
aby pełnić swoją wolę
ale wolę tego,
który mnie posłał ..."

(Jezus)

cdn...

Vancouver
1 Aug 2009

WIESŁAWA