ZAKRYTE ZAGADKI

WAMPIRYZM W NASZYM ŻYCIU

Wampiryzm - przede wszystkim pamiętajcie, że większość ludzi zawsze oddaje część swojej energii innym i nie ma w tym nic złego. Podobnie przebiega wymiana energii między człowiekiem i roślinami, wodą, powietrzem itd. i jest to normalne zjawisko. To wszystko jest w porządku, kiedy mamy nad tym kontrolę. Inaczej się mają sprawy kiedy stykamy się ze złodziejami energii.

Wampiryzm jest wszędzie wokół nas i każdy to robi przynajmniej trochę, nawet rodzice swoim dzieciom... i nie tylko przez przemoc fizyczną, gwałt... nawet przez zbyt intensywne pochwały... najczęściej robią to nauczyciele, albo zbyt ostro traktują ucznia, albo go zbyt mocno wywyższają. Jedno i drugie nie jest w porządku.

Podobnie robią to z sobą małżonkowie, kochankowie czy inne pary... pary mają to do siebie (tu mówimy o związku mężczyzna-kobieta), że mają przeciwne do siebie centra energetyczne i inaczej absorbują energię, przez co mają zdolność kradzenia sobie nawzajem energii. Główny sposób to denerwować osobę (osoby), ale może to być zastraszenie lub przemoc fizyczna... również dobrze może to być uwodzenie i pochlebstwo... w obydwu przypadkach wyprowadza się taką osobę z równowagi co powoduje łatwiejszy dostęp do jej pól energetycznych. W chwili wytrącania takiej osoby z równowagi jej energie wibrują w inny sposób i część tej energii przepływa do ciała energetycznego wampira.

Ale czy zawsze tak musi być?

Zazwyczaj wampiryzm występuje, gdy dwie osoby są sobie w jakiś sposób nierówne. Nawet różnica wieku może okazać się problemem jak również siła fizyczna (jedna osoba silna, druga słaba). Wampir zazwyczaj przechodzi szybko od jednego do drugiego zachowania, wystarczy mu w tym kilka sekund. Ma różne metody, może krzyczeć, płakać, albo być słodki, dotyka innych zmysłowo... wszystko zależy od tego co mu jest potrzebne w danym momencie. A wszystko po to, aby wydobyć energię potrzebną mu w tej chwili od wrażliwych osób... często łatwowiernych, którymi jest większość ludzi. Najczęściej stosują słowa, grożą innym, szokują... albo pochlebiają, słodzą i uwodzą. Lecz większość z tego to po prostu kłamstwa, albo półprawdy.

Starsi panowie regularnie schlebiają, kłamią i wykorzystują naiwność młodych kobiet... tylko po to, aby z nimi ustawić randkę i wykorzystać je seksualnie. Tymczasem kobiety też bawią się słowem z mężczyznami i kokietują ich, aby ich dowartościować (dla własnego zysku), albo zdenerwować. Jednak jest to niebezpieczna gra dla kobiet... ale raczej w tych kwestiach damsko-męskich kobiety są bardziej uczciwe niż mężczyźni i bywają bardziej naiwne i są łatwiejszym łupem.

Nami wszystkimi manipulują różni spece: od reklamy, handlu, lekarze, a nawet duchowi specjaliści, których ja nazywam duchowymi biznesmenami, którzy żyją z tego fachu, w tym i religie... ci dopiero potrafią być prawdziwymi wampirami (wielkimi manipulatorami).

Lista tu nie ma końca, nawet ubranie potrafi oszołomić lub po prostu zaniepokoić innych... stąd być może w islamie mamy tak dokładnie odziane panie, aby nie można było wykraść energii spod jej zbyt skąpej sukienki. Inna sprawa, jak na zaczepki mężczyzny zareaguje kobieta... czasami ta zbyt skąpo odziana może być niedostępna i nie pozwoli ukraść swojej energii choćby była nawet naga... i cudzej także nie chce, podobnie bywa z mężczyznami, nie każdy da się poderwać, nie każdy reaguje na uroki kobiety.

Jeśli ktoś na nas wampiryzuje będziemy przeżywać w obecności takiej osoby swoje dramaty: uczucie zmęczenia, wyczerpania, zdenerwowania, a w dłuższych kontaktach nawet choroby, ponieważ nasza energia zmienia kierunek i przechyla się w innym kierunku niż powinna... często nas ktoś potrafi mocno ogłupić - tu już od razu wiadomo, ta osoba okradła nas z energii (ten “piękny” dar posiada nie jedna cyganka, nie jedna wróżbitka i inny takowy specjalista). Osoby czujące energie poczują te macki, które z niego ciągną.

Ale i bywa, że nawet nasze dziecko okrada nas z energii i my rodzice stajemy się jego ofiarami - są takimi małymi i zarazem wielkimi wampirami. Ja mawiam, małymi terrorystami.

Którzy ludzie bywają największymi wampirami?

Ofiary np. molestowania seksualnego i gwałtów, bite i upokarzane... to traumy tworzą wampirów... często to urazy oddzielają taką osobę od Boga, od Źródła Wszechmocnej Energii, z którą wszyscy możemy być powiązani i z niej czerpać do woli. Traumy często odwracają człowieka od Boga i bardzo często czynią z nich bestie. To w tej grupie spotkamy psychopatów, mentalnie uszkodzonych, którzy nie zadają sobie trudu, aby popracować nad sobą, tylko kradną innym energie.

Mniej rozwinięte duchowo osoby szybciej stają się wampirami, ponieważ ich siódma czakra bywa zamknięta i posiadają w swoim ciele mniej subtelnych energii.

Natomiast osoby bardziej duchowo rozwinięte częściej własne energie dają niż kradną... i dlatego są wspaniałym łupem dla wszystkich wampirów, toteż nie dziwcie się, że w ich towarzystwie spotkacie takich ludzi, którzy próbują dotrzeć do ich energii. Wyczują ich nawet na odległość i podchodzą ich w przeróżny sposób, najczęściej dokuczają im i próbują wywołać w nich wielkie poczucie winy, zawsze znajdą powód, aby w taką osobę uderzyć.

Aby zrozumieć wampiryzm należy zidentyfikować to wszystko co się dzieje wokół nas i jeśli nie umiemy się przed tym bronić to najlepiej jest uciec od takich osób.

Wszystkie małżeństwa, związki, które nie są oparte na wzajemnej miłości są wampiryzmem i ta cała zabawa w udowadnianie miłości jakie partnerzy oczekują od siebie, szczególnie w łóżku to czysty wampiryzm w imię miłości.

To samolubna miłość, a taki wampir tylko pierze mózg swoimi zalotami i wymuszeniami... ale powiedzcie sami, ile to osób na świecie kocha swojego wampira nad życie. Tak są nim zahipnotyzowani, że nie potrafią żyć z nim i bez niego... a w rzeczywistości tracą tylko własne zdrowie.

Wzajemne kochanie oznacza dawanie energii, dzielenie się nią, jest to współzależna relacja, która służy nie tylko dobremu wzajemnemu samopoczuciu, ale i zdrowiu. Ofiary wampirów energetycznych często mają własne pole energetyczne pełne dziur i często widać w tych dziurach macki (to postrzegają osoby widzące energie).

Dodatkowo aury niszczone są przez alkohol, narkotyki, nikotynę (i wiele innych szkodliwych substancji), smok elektromagnetyczny, wszystko co jest dla naszych pól energetycznych niezdrowe. Wówczas jesteśmy łatwym łupem dla wampirów... co gorzej takie osoby bardzo łatwo są przez różnych wampirów przejmowani i od nich uzależniani... i co więcej, kiedy taki wampir chce się od nich oddalić te osoby-ofiary bardzo cierpią, są smutne, żyją w poczuciu winy i czują się opuszczone, np. kobiety przez swoich oprawców np. mężów czy chłopaków, czy mężczyźni przeżywają rozstanie z kobietą i całymi latami cierpią z jej powodu, to już jest wielkie uzależnienie. I takie osoby nawet nie chcą słuchać, że dużo lepiej żyć samotnie niż w takim towarzystwie. Z tego wynika, że wielu ludziom potrzebny jest do ich życia osobisty dramat, horror... ale jest to także wynikiem przeżytej wcześniej traumy i wywołanym poczuciem winy u ofiary... i tu wiadomo, że takiej osobie potrzebna jest dobra terapia, która może trwać długimi miesiącami a nawet latami w celu przekształceniu w jej systemie energetycznym energii.

Tutaj poruszę jeszcze sprawę seksu - seksowny mężczyzna, seksowna kobieta. Mężczyźni powinni wiedzieć, że zbyt częsty seks częściej niż raz w tygodniu to przedwczesne ich starzenie i krótsze życie z powodu wyczerpania energetycznego... i raczej tu kobieta jest na wygranej pozycji, otrzyma więcej korzyści z seksu otrzymując więcej energii poprzez płyn nasienny, którą niestety w tym wypadku mężczyzna traci.

A jak spojrzeć na prostytucję?

Prostytucja też jest wykorzystywaniem seksualnym... w tym przypadku dla pieniędzy... ale prostytuki to przeważnie ofiary wampirów, które doprowadziły ich do takiej pozycji. I mamy takie wampiry-prostytutki... albo jeszcze inne, które także wykorzystują innych dla pieniędzy np. wróżki, czy inni podobni specjaliści.. od wahadełek, wirujących stolików, czy innych duchowych zabawek czy nawet księży (szczególnie tych krwiopijców w dzisiejszych czasach)... bo to wszystko robi się dla pieniędzy, sławy, a nawet władzy. Stąd ten proceder jest mocno niewskazany szczególnie dla ludzi, którzy nie mają żadnej kontroli nad własną energią. I nie jest to rzadkie zjawisko w naszym świecie.

Jak się bronić przed wampirami?

Należy wzmocnić swoją świadomość na temat energii... nie ignorować jej istnienia, tylko poznać jej prawa i zasady. I pamiętajmy, polem największego wampiryzowania jest nasza własna rodzina. Toteż przyda się nam wszystkim codzienne modlitwa ochraniająca i inne regularne rytuały oczyszczające... unikanie wampirów, kiedy ci chcą wejść w nasze pola, szczególnie jak nie umiemy sobie na tym polu radzić. Przede wszystkim nauczyć się być szczęśliwymi z samym sobą, a nie przeżywać wieczną rozterkę - naszą samotność... i wpuszczamy sami wampirów we własne progi... bo ci jakoś umieją wyczuć tą naszą samotność i wykorzystać każdą okazję.

Bądź świadomy tego, kto ci wchodzi do domu, przecina twoje drogi, kogo możesz u siebie przenocować... i pamiętaj, nawet we własnym domu, z własną rodziną musisz mieć swoją indywidualną przestrzeń, cichą, czystą... bądź ostrożny z seksem.

Może wiele ludzi będzie zdziwionych, ale w Kanadzie czy USA jest mniej przypadków wampiryzowania, ponieważ ludzie mają swoją osobistą przestrzeń do życia i ich osobiste prawa są zapewnione przez Konstytucję np. nie wolno nikogo do niczego przymuszać (czy to do religii, czy do innych rzeczy, które są mocno praktykowane w innych kulturach np. przmuszanie do małżeństwa). Lepsza cywilizacja to i lepsze warunki bytowania np. swój osobisty pokój, łazienka.

Ulecz wszystkie swoje urazy, szczególnie po nieudanych związkach... dopóki tego nie zrobisz nie zawiązuj nowych! Ponieważ ponownie przyciągniesz w swoje pole wampira, będzie tylko ubrany w inne spodnie lub będzie miał inny kolor spódnicy, ale ich wnętrze będzie pracować na tej samej zasadzie, będzie dążył do ukradzenia twojej energii. Bo tak działa chemia i energetyka naszego ciała.

Połącz się każdego dnia z Boskim Źródłem Energii, aby ta mogła poruszać się w tobie prawidłowo. Dopóki nie cofniesz własnej traumy będziesz bardziej narażony. I cała sztuka ochrony przed wampirem polega na tym, aby umieć świadomie zarządzać własną energetyką.

Dodatkowo warto przeczytać:

- Nowe energie człowieka (LINK!)
- Pole energetyczne człowieka - aura (LINK!)

6 Apr. 2018
Vancouver

WIESŁAWA