ZAKRYTE ZAGADKI

KONTROLA UMYSŁU
(CZĘŚĆ 5)
LINK! DO CZĘŚCI 4

LINK! DO CZĘŚCI 6

Kontrola umysłu jest zmianą świadomości ludzi i jest objęta wielką tajemnicą, aby ludzie uniknęli jej rozpoznania. Potocznie ten proces jest nazywamy "praniem mózgu", przez co człowiek traci kontakt z rzeczywistością. Główna technika manipulacji umysłem polega przede wszystkim na tym, że fakty i wyobraźnia ciągle wibrują i zmieniają miejsca, nie pozwala się umysłowi na stabilność, wewnętrzną równowagę... i tak ciągle zmienia się nazwy czegoś co jest dobrze znane, wytwarza się huśtawkę emocji i gwałtownych zachowań. Temu celowi służy cały system edukacyjny czy inne mocno rozbudowane reformy. Jest to istna wojna o naszą świadomość. Jesteśmy naprawdę w stanie wojny i to takiej jakiej nawet nie jesteśmy sobie w stanie wyobrazić, a nasi przeciwnicy robią co chcą!

Termin "pranie umysłu" po raz pierwszy pojawił się w New Leader 7 października 1950 roku w artykule Edwarda Huntera. Podczas wojny koreańskiej Hunter pracował jako dziennikarz i agent wywiadu USA, napisał szereg książek i artykułów na temat chińskiego "prania umysłu."

Chiński termin xi Nao - pranie umysłu, było pierwotnie używane do opisu metodologii perswazji przymusu wykorzystywane w ramach systemu maoistów w Chinach, którego celem było przekształcanie osób z reakcyjnego myślenia imperialistycznego w "myślącego" członka nowego chińskiego systemu społecznego. W tym celu opracowano system technik, które psuły psychiczną integralność osoby fizycznej w odniesieniu do przetwarzania informacji przechowywanych w pamięci i wartości osoby. Wybrane techniki utrzymywały ludzi w nieludzkich warunkach: w brudzie, braku snu, częściowej deprawacji sensorycznej, molestowaniu psychicznym, wpajaniu poczucia winy i innych grup nacisku społecznego, wszystko to było związane z tzw. "czyszczeniem serca."

Książki E. Huntera początkowo były tajne, jako specjalizacja wojny psychologicznej używane przez CIA. W tym czasie prowadzono tajne badania projektu MKULTURA, lecz pierwsze próby nie powiodły się. Tak wyglądają sekrety "zimnej wojny": hipnoza, manipulacje umysłu, bardzo ważny był hipnotyczny trans wywoływany w sposób werbalny. Stosowano również środki chemiczne, leki nasenne takie jak: flunitrazepam, scopolamina, burundanga. Ważnym etapem jest sugestia poprzez dowodzenie jednostką lub grupą (np. wojskową, obecnie coraz częściej wprowadzany jest trans hipnotyczny w niektórych grupach religijnych), aż do wprowadzenia amnezji hipnotycznej.

Przez lata wszystkie techniki były udoskonalane i praktykowane na różnych grupach, szczególnie: wojskowych, religijnych. "Pranie umysłu" przeszło kilka kolejnych zmian, gdzie modyfikowano indywidualną lub zbiorową świadomość poprzez spokojną perswazję bez użycia przymusu lub poprzez fizyczny przymus.

Osoby poddawane takim manipulacjom są podatne na myślenie "biało-czarne" poprzez manipulacje kory podczołowej (punkt widzenia neurologii). Najgorzej działają sekty destruktywne, które korzystają z wielu technik kontroli umysłu. Kontrolują zachowania swoich członków: ich myśli, emocje i działania. Znane są niemieckie sekty tzw. "Psychogrupy" odpowiedzialne za kontrolę społeczeństwa. Jest to głęboka manipulacja w celu wprowadzenia w "błąd" osób, które mogą być niebezpieczne dla środowiska Pomaga to Niemcom utrzymać wysoką dyscyplinę społeczeństwa.

I tak wiele osób myśli, że dane decyzje, myśli wychodzą od nich, ale tak nie jest, są manipulowani ze źródeł zewnętrznych. Wprowadza się coraz więcej grup/sekt religijnych, kulturalnych, a nawet duchowe kursy, gdzie wprowadzany jest głęboki program modyfikacji umysłu. Łamie się tych, którzy próbują samodzielnie myśleć, działać, np. w Chinach znane nam jest brutalne łamanie praw Falun Gong.

W związku z manipulacją nad społeczeństwem pojawiają się nowe psychonerwice, coraz więcej rodzajów depresji, manii prześladowczych, potężny stres, zwiększona ilość samobójstw. Obrazy wszczepiane w nasze mózgi wywołują odwrotne skojarzenia, a następnie obraz zniszczenia, tutaj kłania się świat filmu, TV.

Obecnie kontrola umysłu to już wielka machina:
- tłum manipulacji
- kultura strachu
- destabilizacja
- bombardowanie miłością
- gra umysłu
- propaganda
- reklama
- sprzeczne wiadomości.

Wojna na naszych umysłach toczy się na całym świecie, dzieje się w sferze naszej świadomości na każdym poziomie.

Kontrola umysłu - psychotroniczna tortura, której celem jest osiągnięcie dostępu do naszych umysłów, które są poza świadomą kontrolą. Świadoma kontrola hamuje reakcje kory mózgowej osoby kontrolowanej, która obecnie odbywa się za pomocą fal elektromagnetycznych bombardujących mózg, tzn. bombardowany jest mózg falami o niskiej częstotliwości (odpowiednia muzyka, telefony komórkowe i inne urządzenia elektroniczne). Te fale mogą podróżować na odległość i są zdolne do zmiany zachowań ludzi i zwierząt, które pojawią się na ich drodze. Takie zdalne sterowania umożliwia zmiany funkcjonowania mózgu. Fale są niewidoczne i nawet śmiertelne.

Ewen Cameron był najbardziej wpływowym psychiatrą i wykonawcą MKULTURY. Eksperymentował na ludzkich umysłach, używał terapii za pomocą elektrowstrząsów, LSD, deprawacji sensorycznej, eksperymentował nawet na dzieciach w USA, jego prace nigdy nie zostały upublicznione. Żona jednego kanadyjskiego MP walczyła z nim i wygrała w sądzie.

Amerykańskie agencje wywiadowcze wydały miliony tajnych projektów kontroli umysłu w celu stworzenia niezawodnego programowania człowieka - robota. Eksperymenty są często wykonywane brutalnie na tysiącach obywateli, wbrew prawu i godzą w podstawowe prawa człowieka.

John Marks, który wyłamał się z eksperymentów CIA, zdradził, że jednej z kobiet wycięto całkowicie jej przeszłość poprzez "pranie umysłu."

Publikowanie tego tematu jest niezwykle niebezpieczną rzeczą. Pisząc na ten temat, mnie osobiście nie obchodzi, kto jest chrześcijaninem, hindusem, buddystą, muzułmaninem, ateistą, agnostykiem czy reprezentuje jeszcze inne poglądy. To nie zmienia faktu, że to co obecnie dzieje się w naszym życiu jest skierowane przeciwko nam wszystkim, jest to również walka o naszą duchową świadomość ... nadszedł czas aby zacząć walczyć o swoją wolność jako cała zniewolona ludzkość przez niewidzialne siły zła. Czas uświadomić sobie czym są dla naszego umysłu narkotyki, hipnoza, elektronika. Nikt głośno nie mówi na ilu narkomanach eksperymentowano za zamkniętymi drzwiami, za pomocą elektrowstrząsów.

Dr. Ewen Cameron dzięki temu stał się jednym z wiodących psychiatrów na świecie. Jego eksperymenty były oparte na technikach stosowanych przez nazistowskich naukowców w celu wymazywania osobowości. Mój ojciec przeżył Dachau, trafił tam jako młody człowiek, rzadko, ale wspominał o swoich przykrych doświadczeniach z falami elektromagnetycznymi, (nazywał je prądem elektrycznym) ale wówczas nie zdawał sobie sprawy z ciężaru gatunkowego tej tortury jakie miał stosowane każdego ranka przez okres kilku miesięcy, tudzież reszta jego słuchaczy nie miała zielonego pojęcia czym naprawdę były te eksperymenty? Do mnie dotarło to dopiero niedawno, 12 lat po śmierci ojca.

Oprócz fal elektromagnetycznych dokonuje się prania umysłu za pomocą chemii (nasączone chusteczki, zatrute strzały... chemtrails ...) Wszystko to brzmi niczym opowieść czarnoksiężnika z krainy Oz ... w tym temacie rolę czarnoksiężników przyjęli psychiatrzy, psychologowie ... trudno w to uwierzyć, nadal jest to temat TOP of SECRET CIA.

To tyle i pobieżnie na temat, na który można napisać wiele książek. Temat rozległy i udokumentowany, ale nam musi wystarczyć fakt, jak łatwo dzisiaj można zrobić z człowieka "zombie".

Iluminaci tak programują obrazy wizualne, tak dobierają treści, muzykę, że co tylko chcą przebijają prosto do naszego umysłu i w ten sposób przekręcają funkcje naszego mózgu.

W naturalnych okolicznościach u gadów mocniej funkcjonuje prawa półkula mózgowa, odbiera sygnały oczami, i po lewej stronie dekoduje te obrazy w myślach. Iluminaci używają podprogowo ważnych symboli i obrazów, muzyki, aby włożyć nam inną nieprawdziwą rzeczywistość.

Co musimy zrobić aby odzyskać kontrolę nad własnym mózgiem i wnieść wolność naszym myślom?

Wymaga to oderwania się od tego wielkiego stada o takim samym myśleniu. Musimy dać sobie dostęp do własnego umysłu, wyobraźni, interpretować go na swój język, a nie powielać za innymi ludźmi. Dzisiaj najbardziej na manipulację narażone są nasze dzieci, bombardowane tysiącami obrazów dostarczanymi prosto do ich świadomości. W większości są to tylko fantazyjne obrazy, ale jakże znaczące dla dziecięcego stanu psychicznego. Filmy, filmiki, a nawet niewinne bajeczki ... to działka Disneya, który wykorzystał całą tą tajną wiedzę i manipuluje naszymi dziećmi.

Starsi mają rozrywkę prosto z Hollywood ... który jest bardzo ważnym przedsięwzięciem Iluminatów. Ileż to ludzi nadal twierdzi i nie widzi nic złego w muzyce rockowej, heavy metal, czy techno ... tak samo jest z naszym światem fantazji i marzeń, tutaj niezastąpione są reklamy, gry komputerowe ... i świat naszej rozrywki, gdzie nie obywa się bez alkoholu i narkotyków, wszystko w rytmie ciężkiej muzyki. To wszystko niby takie niewinne, a jednak mocno zniewala ludzkie umysły.

Świat muzyki - potężny strumień różnych niskich dźwięków wchodzących głęboko w nasz umysł. Muzyka napędza na potężniejsze tory - show, koncert, coraz częściej o satanistycznej sile napędowej. Świat muzyki jest kontrolowany przez Bronfmans, ród stojący bardzo blisko Rothschildów. Dzielą się na różne organizacje, ale cel jest wspólny.

I tak w prosty sposób Iluminaci manipulują naszym postrzeganiem rzeczywistości. Dobrze to widać na filmie Matrix. Coraz więcej pojawia się na świecie muzyki satanistycznej, te klimaty uwielbia młodzież. Obecnie Lady Gaga zdominowała świat ... zatrzymajcie się i troszkę wnikliwiej przyjrzyjcie się jej teledyskom. Jej ruchy, prędkość, zmysł, strój - wszystko się kręci i wibruje i jakże działa na nasze zmysły, niczym narkotyk... ale czy znika po chwili, czy zostaje głębiej w naszej podświadomości? Następuje rozmycie w naszych polach świadomości, tworzą się coraz głębsze iluzje ... żywi się nasz gadzi umysł.

Iluminaci zarządzający naszą rozrywką to są mistrzowie gęstości, ciężko pracują, aby stłumić nasze umysły i włożyć w nie własny program. Krótkowzroczność jakże wielu ludzi pozwala im sobą manipulować, niszczyć swój prawdziwy potencjał.

Musimy się z tego amoku otrząsnąć, zdjąć to oprogramowanie.

Jak to osiągnąć?

Otwórzmy kanał na to: kim naprawdę jesteśmy, wydostańmy się z tego bałaganu za pomocą własnego umysłu, zdajmy sobie sprawę, że cały ten plan Iluminatów został zaprojektowany aby nas trzymać w pułapce fizycznych iluzji, ale również nie dajmy się wpędzić w inną pułapkę: kontrolę i manipulację sił astralnych, które też na nas czyhają.

To wszystko o czym tutaj dzisiaj piszę nie jest współczesną wiedzą, to tylko nasza ludzka niewiedza doprowadziła do tego, że odrzucamy i ignorujemy ukryte tajniki życia. Wiele rzeczy zostało systematycznie zniszczone lub ukryte, tak dużo jak to tylko możliwe, ponieważ tam w prosty sposób możemy odpowiedzieć sobie na pytanie: kim naprawdę jesteśmy i jaki jest prawdziwy cel naszego życia? To właśnie ta tajemna wiedza zapewniła naszym manipulatorom kontrolę nad nami. Nie pozwolili nam jej posiąść lecz sami posiedli i użyli do niecnych celów.

Wykorzystali na świecie wiele grup społecznych, religijnych, wypełnili ludzi poczuciem niższości, ograniczeniami, przedstawili ezoteryczną wiedzę jako wielkie zło, widać to każdego dnia jak ktoś straszy drugiego człowieka karą Bożą za wchodzenie w świat ezoterycznej wiedzy. Jedni czynią to zupełnie nieświadomie, straszeni własną grupą, systemem, którym się poddali. Inni robią to zupełnie świadomie. Kilka dni temu miałam na KG wpis, że ja katoliczka nie powinnam zajmować się uzdrawianiem energią i przekazywaniem wiedzy o energii, bo będę mocno ukarana. Pisała to osoba, która twierdziła, że sama przeszła wiele różnych tego rodzaju kursów, ale jej wolno to robić ponieważ kieruje się inną wiarą. I w żaden sposób nie mogę tego zrozumieć jak ja, wyznawczyni Chrystusa, będę ukarana za coś, co dostałam w darze od Boga? I moje pytanie: kim był Jezus Chrystus i co robił ? Również uzdrawiał, nauczał ... no tak, nie był katolikiem... Bombardowanie nas takimi głupotami to wygrana na loterii Iluminatów.

W ten sposób wszystko uległo przemianie: nasza komunikacja, żywność, leczenie znikają z półek zioła, bo nagle udowodniono, że są szkodliwe, ale za to w kręgach ezoterycznych (grup "New Age") promuje się narkotyki jako środek do "zjednoczenia się z Bogiem", a lekarze zalecają leki (psychotropowe, antydepresyjne, itp.) na wszystkie nasze problemy i "smutki". Wygląda na to, że już niedługo wyjdą na ulice nowi dilerzy, ale za swoją pazuchą nie będą mieli narkotyków tylko rumianek i dziurawiec i wcale się nie zdziwię, jeżeli ci za swój proceder będą mieli duże kary i długie odsiadki. I tak się nasz świat przemienia na naszych oczach. Jesteśmy pokoleniem co zna i to stare i to nowe. Ja jestem z pokolenia co zna stare i nowe. Znam prawdziwy smak mleka, prawdziwy zapach jabłka, prawdziwy smak jagody w lesie i moje dziecko jeszcze go zna, ale nie jestem pewna czy mój wnuczek kiedykolwiek pozna jak smakuje prawdziwa marchewka, ziemniak, pomidor, bo nie jestem pewna czy pozna ten luksus. Dzisiejszemu człowiekowi podsuwa się innego rodzaju luksusy: chipsy, faszerowane nie wiadomo czym batoniki, coca colę z aspartamem i macdonaldowe frytki smażone na chemicznie oczyszczanym oleju, a później dziwią się matki, że nasze sześciolatki kiedyś były smukłe i zwinne, a dzisiaj ledwie chodzą i bez przerwy ocierają pot z czoła. Zadajcie sobie pytanie: skąd ta nagła przemiana w tych samych genach? Następnym planem jest zniszczenie ayurwedy (indyjskiej medycyny, która leczy ludzi od tysiącleci), a nawet uległ "zmianie" seks. Dzisiaj pedofilia nie jest już takim zgorszeniem ... ludzie przyjmują to jako fakt. Zaczyna się szkolenie seksualne dzieci już w wieku kilku lat. Walczy się o tą edukację w szkole w imię naszego dobra... w trosce o nasze szczęście i zdrowie.

Przekręcono piękną wibrację miłości na obsesję seksualną, nie jako doświadczenie duchowe, ale doznania czysto fizyczne i "zaliczenie" jak największej ilości partnerów. Seks oparty na żądzy posiada zaniżoną częstotliwość, a na czystej miłości zwiększa nasze wibracje, gdyż łączy się w nas iskra miłości i zapala wewnętrzny płomień. Nie jest to prawidłowe izolowanie energii męskiej i żeńskiej, w ten sposób tworzy się dwoistość i zapobieganie syntezy energii męskich i żeńskich w nas wszystkich, które razem złączone tworzą trzecią bardzo silną energię - nowe życie. Tylko energia miłości wyzwoli nas od naszego więzienia - Matrixa.

Dzisiaj wszystko: nasza żywność, napoje, lekarstwa, a nawet powietrze, zanieczyszczone są środkami chemicznymi w celu obniżenia naszych wysokich częstotliwości, zablokowania naszych energetycznych kanałów, dzięki którym możemy się komunikować z wyższymi poziomami.

Popatrzcie jak wielu ludzi żyje jeszcze w nieświadomości; nie mają wiedzy o meridianach, czakrach, spirytualnej energii ... jeszcze gorzej, uznają te nauki za coś złego - wynalazek szatana, oj wielki to jego sukces i ponownie wielka wygrana na loterii Iluminatów. Pamiętajcie, na tej ruletce sam szatan rozdaje fanty.

I w ten łatwy sposób przecina się nasze połączenie z Najwyższym Źródłem, hamuje się nasze DNA, a przez to rozwijają się choroby, codziennie coraz więcej i więcej i nie umiemy im zapobiec, ponieważ ludzie zapomnieli, że człowiek składa się nie tylko z ciała ale i duszy, a te dwa jakże ważne elementy, są połączone z naszym Stwórcą za pomocą spirytualnych energii. Nasze niskie wibracje powodują blokadę naturalnych sił.

Człowiek potrzebuje do życia nie tylko jedzenia i picia ale również świetlistego pokarmu, który jest nam przesyłany z samego Źródła.

Popatrzcie na niebo, coraz bardziej aluminiowe i zastanówcie się, kto i po co buduje nam taką osłonę? Iluminaci są świadomi, że na świat idzie fala wielkiego światła, coraz więcej ludzi budzi się spontanicznie i nic już ich nie przywróci w "stare buty". Iluminaci wiedzą, że z tą falą mają małe szanse, wiedzą, że przegrywają ale zawzięcie trwają na swoich pozycjach. Ciężki to bój i będzie jeszcze gorzej, nie zostały jeszcze wyciągnięte najcięższe armaty.

Nie pozwalajmy się dalej wodzić za nos, Iluminaci to widzą i budują nam swoje "niebo". Nie zapominajmy, że oni pracując na niskich wibracjach i używając reptiliańskiego umysłu dobrze się czują w takim klimacie. ... ale nie my ... dzieci Światła.

Coraz więcej mamy na świecie rytuałów satanistycznych, które zaniżają globalne energie, tym samym nasze osobiste pole energetyczne jest stłumione.

Jest też grupa od światowych konfliktów, grupa finansowa, upadłościowa, te z kolei trzymają nas w wibracji strachu, posiadania, dominowania, poczucia winy, złości, niechęci do życia i wiecznej frustracji.

Czas zerwać woal iluzji, czas wyzwolić się od programu zastraszania nas i to już od tysięcy lat. Rozpoznajmy naszych prześladowców, zamknijmy przed nimi bramy. Jeśli zostawimy je otwarte pozwolimy wtargnąć do środka wielkim nieszczęściom.

cdn...

Vancouver
16 Dec. 2010

WIESŁAWA