TEORIE SPISKOWE

PSYCHOTRONICZNA BROŃ, JAK SIĘ BRONIĆ?
(CZĘŚĆ 1)
LINK! DO CZĘŚCI 2

Powszechnie już wiadomo, że możliwe jest manipulowanie ludzkich zachowań za pomocą podprogowych, zarówno dźwiękowych czy wzrokowych informacji. W większości krajów zabrania się takich technologii bez zgody użytkownika. Zarówno światło i dźwięk używane do stymulacji mózgu wpływa na nasze życie psychiczne.

Jeśli chodzi o dźwięk, wiązki fal dźwiękowych są kierowane do grup ludzi poprzez połączenie dźwiękowe i fale ultradźwiękowe, co powoduje, że te osoby słyszą dźwięki wewnątrz głowy. Takie postrzeganie może przekonać człowieka, że jest psychicznie chory. Wraz z rozwojem technologii i wiedzy na temat funkcjonowania ludzkiego umysłu powstają coraz to nowsze metody manipulacji ludzkim umysłem. Potężnym narzędziem jest tu energia elektromagnetyczna.

Ogólnie znane nam jest zaledwie 30% opublikowanych materiałów naukowych na ten temat. Już w 1974 roku były przeprowadzone udane testy w ZSRR w jednostkach wojskowych w Nowosybirsku. Instalacja „Radiosan” została nawet zarejestrowana przez rząd jako metoda indukcji snu za pomocą fal radiowych.

Wśród opublikowanych eksperymentów są eksperymenty, w których pulsujące mikrofale spowodowały synchronizację wizualizowanych neuronów z częstotliwością pulsującej mikrofali, zmuszając niższą wartość częstotliwości do dużo wyższej. W ten sposób pulsujące mikrofale zmieniły stężenie neuroprzekaźników w mózgu; i tu musimy wiedzieć, że te neuroprzekaźniki są częścią mechanizmu, który powoduje wypalanie neuronów w mózgu. W tym eksperymencie podawano leki, które wzmacniały lub osłabiały działanie mózgu, np. leki nasenne. Niektóre eksperymenty miały na celu zupełne wyeliminowanie snu, co miało służyć armii. Innym celem było udowodnienie człowiekowi, że cierpi na chorobę psychiczną.

Inne eksperymenty dostarczały do mózgu różne słowa za pomocą różnych częstotliwości ultradźwięków, które człowiek miałby postrzegać jako własne myśli. W ten sposób można kontrolować zachowania tłumów, najczęściej służy do tego współczesna muzyka.

Z początku dochodzi do degeneracji wydajności osoby dzięki przeciążeniu termicznemu i efektom pola elektromagnetycznego poprzez kierowane dźwięki z pola zewnętrznego. Wielu naukowców od samego początku przestrzegało i nadal przestrzega, że najnowsze osiągnięcia w dziedzinie neurofizjologii mogą być wykorzystane do manipulacji ludzkim mózgiem, jednym z nich jest Micheal Persinger (1995r.), który pracował nad projektem amerykańskiej marynarki wojennej ze śmiercionośną bronią elektromagnetyczną. Stwierdził: „obecnie technologia manipulowania umysłem ma dostęp do 6 miliardów ludzkich umysłów i wszyscy członkowie gatunku ludzkiego są w jakiś sposób zanurzeni w modulowanie klasycznych zmysłów." Już w roku 1998 Francuski Narodowy Komitet Bioetyki ostrzegał, że neurologia jest coraz bardziej uznawana za potencjalne zagrożenie Praw Człowieka.

W maju 1999 na konferencji neurologów sponsorowanej przez ONZ, która odbyła się w Tokio, w deklaracji tam wydanej stwierdzono: „dziś mamy intelektualne i fizyczne środki do opanowania mocy samego umysłu, tak za pomocą urządzeń dotykających mózg (urządzenia do badań medycznych), kontrolę umysłu, a nawet całkowitego usunięcia świadomości. Życzymy sobie i mamy nadzieję, że nasze dążenia do osiągnięcia tej wiedzy będą służyć pokojowi i dobrobytowi.”

Wydarzenia na międzynarodowej scenie coraz mocniej potwierdzają koncepcję zdalnej kontroli ludzkim umysłem, a kiedy to nastąpi pełną parą jest tylko kwestią czasu. Dla ludzi oznacza to koncepcję broni informacyjnej lub wojny informacyjnej za pomocą nowych elektromagnetycznych technologii, które nigdy przedtem nie były znane światu.

W styczniu 1994 Parlament Europejski przyjął rezolucję, w której wzywa się do międzynarodowej konwencji wprowadzenia światowego zakazu na wdrażanie broni informacyjnej, która mogłaby umożliwić wszystkie formy manipulacji ludźmi.

Broń psychotroniczna dla laików brzmi niczym sfera fikcji naukowych, ciągle zakrywa największe tajemnice, ale dla znawców oznacza uszkodzenie ciała, a nawet spowodowanie śmierci (zniszczenie biologiczne życia, zdrowia ciała, zdrowia psychicznego) za pomocą kosmicznych systemów skierowanych do indywidualnych osób lub większej grupy w wojnie informacyjnej, w tym ważne jest zarządzanie społecznymi nastrojami, jednym słowem – psychoza tłumów lub całkowita bierność i to wszystko za pomocą układu nerwowego człowieka.

Na świecie coraz większą uwagę przykuwa ludzki mózg i to we wszystkich dziedzinach życia: w nauce, w poszukiwaniu lepszego życia, szczęścia, własnej skuteczności, zdrowia, rozwoju duchowego. I tak wielu z nas przykuwa się do różnych dźwiękowych zabawek, często słuchamy muzyki za pomocą słuchawek, co dodatkowo stymuluje mózg, niby w celu relaksu, poprawy koncentracji za pomocą dźwięku i światła (teledyski) nasączamy własne mózgi do własnych celów, myślimy o tych dobrych reakcjach, a zapominamy albo w ogóle nie zdajemy sobie sprawy ze złych skutków. Dużo ludzi nie ma pojęcia, że nieodpowiednia muzyka, a w dodatku zastosowane jeszcze dodatkowe efekty światła, obrazów (wizualne), nie tylko nie rozwiążą naszych problemów, ale mogą mieć wpływ na wypalenie neuronów za pomocą stymulacji elektrycznej i magnetycznej. Pierwsze co się pojawi to lęk, chroniczne zmęczenie, ospałość lub bezsenność, nadpobudliwość psychoruchowa (ADHD), brak koncentracji, depresja, otwarta droga do narkotyków, zakłócona samoocena.

Zanim przystąpimy do pracy nad sobą przede wszystkim rozeznajmy rodzaj muzyki, teledyski i inne elektromagnetyczne narzędzia do własnego samodoskonalenia lub rozrywki (gry komputerowe).

Pracując nad sobą, należy zastosować stare techniki wywodzące się z natury, wprowadzić naturalne dźwięki, instrumenty muzyczne, światło świec, ognia. Mózg jest potężnym narzędziem, można na niego wpłynąć nie tylko negatywnie, również pozytywnie za pomocą modlitwy, spokojnego śpiewu, mantr, afirmacji, medytacji, wszystkie techniki powinny być wprowadzone drogą naturalną i stopniowo, warstwa za warstwą, a nie za jednym zamachem, w dodatku za pomocą wszelkiego rodzaju elektrycznych przedmiotów. Uważajcie, aby przypadkiem zamiast jego wzrostu nie doszło do całkowitego przepalenia przez co wywołamy własne zaburzenia fizyczne i psychiczne. Należy pamiętać o świeżym powietrzu najlepiej spacerując wśród natury (unikać miejsc z liniami wysokiego napięcia). Ruch pomaga w odbudowie układu nerwowego, więc nie unikajcie gimnastycznych ćwiczeń, tai-chi, qi-gongu, pływania, tańca, medytacji, yogi. Ważne jest zdrowe odżywianie się, dostarczenie organizmowi odpowiedniej porcji witamin, minerałów, świeżej wody, systematyczne oczyszczanie ciała (np. ziołami) i oczywiście unikania wszystkich elektronicznych urządzeń czy zabawek (gry komputerowe, telefony komórkowe, mikrofalówki, słuchawki na uszach).

Człowiek pamięta zapisy w formie obrazów, toteż dzisiaj świat wyraża nam się wizualnie nie tylko w bajeczkach dla dzieci. Dorośli mają swój świat reklam. Ktoś mówi, opisuje scenę, pokazuje towar, sytuację, zadaje pytania i zaraz sam na nie odpowiada używając przy tym dźwięków, muzyki, a nawet odpowiedniego głosu i tak do naszego umysłu niewinnie wkrada się nowy obrazek. Jedne będą śmieszne, inne nasączone kpiną albo w formie zastraszenia, przemocy, np. siedzi sobie pan za biurkiem i mówiąc niby nic nieznaczące słowa mocno puka palcem w biurko. Takie reklamy powtarzane wielokrotnie tworzą w naszym umyśle podobny klimat; i tak od sytuacji, warunków reklamy jakże niewinnej ... nawet na necie nie można się ich pozbyć kiedy nie włączymy odpowiedniej opcji i w naszej głowie robi się nam niezły kiermasz. Potrafią także sprytnie wcisnąć nam reklamy, chcesz się pozbyć reklam – to nam zapłać (filmy), a kiedy ty je włączysz na swoim blogu, to my zapłacimy tobie. I tak od sytuacji od sytuacji, warunków reklamy są wykorzystywane do rozmaitych celów: handlowych, jako materiał do kojarzenia różnych zagrożeń (warunkowanie strachu), np. kup tą fiolkę leków bo jak kupisz inną to twój ból nigdy ci nie przejdzie ... i wiele innych „cudownych” pomysłów, za którymi ciężko nadążyć.

W manipulacji umysłem nawet nacisk osób może być negatywny, szczególnie kiedy ktoś bez przerwy narzeka, straszy, narzuca swój sposób myślenia i ciągle oczekuje na gorsze rzeczy, katastrofy, zamiast mieć otwarty umysł i pozytywne myślenie, przez negatywne prowadzi innych do strachu i depresji.

Jeśli masz otwarty umysł i myślisz pozytywnie możesz oczekiwać pozytywnych wyników. To nie jest łatwe, wymaga wysiłku, ale przychodzi czas i masz zapłatę za swoją pracę, nagle wszystko zmienia się i już staje się automatycznym procesem.

Zresztą spróbujcie sami popracować tak nad sobą, wprowadźcie taki sposób myślenia w swoje umysły, wyobraźcie sobie inne wyjście ze złej sytuacji, zamiast tylko dramatyzować, odwróćcie kolejność.

Jeszcze gorszy jest „czarny sarkazm”, ludzie sami stwarzają sobie problemy, sami wprowadzają się w stan depresji, a później to tylko już jeden krok do samobójstwa.

Nie można również wprowadzać do swojego umysłu obsesyjnych emocji, np. próbować na siłę być szczęśliwym, szczególnie kiedy nasz umysł ma jeszcze daleką drogę do szczęścia, a swój stan może porównać raczej  z wściekłością. Jeśli jesteś szczęśliwy masz także szczęśliwe myśli, a nie tylko przypięty na twarzy na wszystkie okazje gumowy uśmiech. Nie odgrywajmy roli do jakiej nie dorośliśmy, w ten sposób źle kończy wielu aktorów, którzy zbyt mocno wchodzą we własne role, toteż artystyczny świat jest pełen stresu, alkoholu, narkotyków, na każdym kroku artyści ratują się zasilaczami, towarzyszą im skandale, załamania nerwowe. Taka taktyka jest wspaniała do wywołania własnej paranoi.

Wysyłane dźwięki, słowa podczas wabienia kogoś, przemocy fizycznej (film), to hasło do działania, walki, ucieczki. Nawet pojedyncze słowa, np. przed przemocą fizyczną, mogą posłużyć do poniżenia kogoś, starannie dobrane już jednym słowem potrafią uczynić z innego ofiarę, odrzucenie ze społeczności, zabicie osobistej wartości.

Nawet zwykłe uśmiechanie może być pozytywne i negatywne. Może oznaczać akceptację osoby lub ironię skierowaną w jej kierunku, śmiechem można atakować, dezorientować. Fałszywy śmiech wywołuje wielki stres, nawet u osoby stosującej taką formę manipulacji bywa niezwykle szkodliwy. Życzliwy akt uśmiechania się uwalnia w mózgu endorfiny, druga osoba też się uśmiecha, odwzajemnia uśmiech co wiąże się z akceptacją i nawiązaniem przyjacielskiego kontaktu. Przeciwieństwo, otwiera sarkazm, odrzucenie. Udowodniono naukowo, że szczery uśmiech z otwartymi oczami jest doskonałym masażem dla twarzy, oczu, wprowadza szybko w relaks, w dodatku połączony z pozytywnymi myślami wnosi w osobę więcej miłości.

Spróbuj tego ćwiczenia kilka razy dziennie i sam sprawdź co można przez niego uzyskać?

cdn...

27 Oct. 2011

WIESŁAWA