TEORIE SPISKOWE

MANIPULACYJNY MODEL
WSPÓŁCZESNEGO ŻYCIA

(CZĘŚĆ 2)
LINK! DO CZĘŚCI 1

LINK! DO CZĘŚCI 3

Kontrola nad ludzkim zachowaniem, myślami, uczuciami, informacjami, za pomocą intensywnych nowoczesnych technologii i innych technik, perswazji czyli „prania umysłu” jako wielkie oszustwo stosowane systematycznie w celu zmiany osobowości człowieka jest najpotężniejszą psychologiczną bronią przeciw ludzkości. Rozprogramowanie i ponowne zaprogramowanie naszych umysłów to potężna akcja, niezwykle kosztowna, która stała się punktem centralnym w kształtowaniu dyscypliny ludzkości i modelowaniu naszego nowego stylu życia.

Już chyba wszyscy wiemy o wpływach satanizmu na naszej planecie, który wdarł się we wszystkie gałęzie życia. Tak naprawdę śmiało możemy podejrzewać, że wszyscy ludzie na tej planecie, którzy mają jakieś większe wpływy: politycy, liderzy religijni, biznesmeni od wszystkich gałęzi przemysłowych, nawet od rozrywki połączeni są ze sobą w jakiś tajemniczy sposób i robią wielkie spustoszenie w społeczeństwie poprzez rewolucje zła, wojny, morderstwa, bluźnierstwa, seks. Zawdzięczamy im, że nie tylko nasza planeta reaguje coraz bardziej agresywnie, ale i takie emocje, które coraz częściej wibrują w ludziach: strach, nienawiść, agresję, zezwierzęcenie.

Nieliczni wiedzą , że ta grupa ludzi połączona jest z czwartym wymiarem, tzw. astralem lub „gadzim”... i jak to zwał tak zwał: demon, szatan, reptilianin sieją wśród nas przerażenie, lęk, strach, niszczą naszą energetyczną sieć Ziemi. Każdego dnia ich siła objawia się jako bardziej destruktywna, a to wszystko robią nam również inni ludzie, ofiary satanizmu wyhodowani w satanistycznych hodowlach, często uważani przez innych jako „ludzi wybranych” w celu niszczenia prawdziwych wartości życia. I tak człowiek człowiekowi gotuje zły los, robi to za pomocą grup politycznych, religijnych, rozrywkowych, medycznych, wojskowych, szkolnych.

Najbardziej bolesne, że coraz mocniej wkradają się w nasze religie, które coraz częściej bywają narzędziem manipulacyjnym w rękach satanistów, np. Islam wykorzystywany jako akcje terrorystyczne „w Imię Boga ...”, w hinduizmie za pomocą systemu kastowego, chrześcijanie też z walczyli z mieczem w dłoni w wojnach krzyżowych i nie tylko. Wiele tych zachowań ludzie potępiają, a nawet mówią, że to barbarzyństwo, w końcu to nic innego tylko zniewalanie i zastraszanie, podporządkowywanie sobie większych mas i nie sądzę, aby w tym działaniu Pan Bóg maczał palce.

Raczej powiedziałabym, że to działalność szatana w tych instytucjach. Jak widzimy ostatnio religie biorą ster do ręki w zarządzaniu światowymi finansami, bankami, a przecież Jezus wyraźnie mówił: to co boskie oddajcie Bogu, a to co cesarskie cesarzowi .... więc zachodzi pytanie: czym staje się nasza wiara w kościołach skoro przejmuje władzę nad materializmem? Widać tu ziemski sposób myślenia wg zasady „przetrwają tylko fizycznie silniejsi”. Według mojego myślenia w systemie Boga taka zasada nie ma pokrycia, bo nikt inny tylko Bóg ustala i obala wszystkich monarchów, choćby tych najsilniejszych.

Jak dzisiaj wyglądają lekcje w szkołach? Przede wszystkim posłuszeństwo, ale nie do rodziców tylko do zwierzchników, drugie to inteligencja dziecka przez co ci silniejsi niszczą słabszych, mniej zdolnych. Dziecięca psychika nie wytrzymuje takich stresów, toteż szybko albo zamkną się w sobie, szukają pocieszenia lub wzmocnienia w alkoholu, narkotykach, stają się agresywni, albo całkiem giną w tłumie, bezradni, nie wiedzą jak mają dalej żyć, stąd duża liczba samobójców w młodym wieku. Dzieciakom systematycznie pierze się umysły, albo przez wysokie ocenianie co wielu wprowadzi w pychę, egoizm albo przez zaniżanie poziomu, co nie pozwala na normalne kształtowanie się osobowości. Wyróżnia się tych silniejszych jako późniejszych liderów, pień mózgu w społeczeństwie.

Resztę kształtuje się na społeczność konsumentów i robotników, jako małe trybiki wielkiego systemu (jak ja to mówię – klawisze w klawiaturze, piszesz tylko A i nie waż się naśladować B, bo i tak ci się to nie uda, a jeszcze spotka cię przykre doświadczenie, wstyd i porażka). Elita sobie tego nie życzy, a życie ci pokaże, że to w ogóle się nie opłaca. Toteż nie dziwcie się, że dzisiaj tak wielu ludzi nawzajem się kompromituje, niech tylko ktoś spróbuje wychodzić ze swojej ramki w jaką został oprawiony, zaraz spieszą porządkowi. Są w tej grupie i ci, którzy przez kompromitowanie innych, silniejszych od siebie próbują się dowartościować. Ci z reguły są wulgarni.

I tak w szkole mija ci „szczęśliwe” dzieciństwo, chociaż twój entuzjazm i emocje są duszone musisz udowodnić wszystkim, że jesteś szczęśliwy, jakże może być inaczej ... system dostarcza ci wszystkiego co ci do życia jest potrzebne, ty masz tylko żyć i być posłuszny w ramach danego systemu, który często zaprzecza twojemu człowieczeństwu.

Kościół uczy nas miłości – kochaj bliźniego... wybaczaj mu, ale wolą opcję, abyś nie zadawał zbyt wielu uciążliwych pytań w poszukiwaniu prawdy naszej egzystencji. Mamy z góry ustalone zasady i także musimy się ich trzymać, czy nasz umysł się z tym zgadza czy nie.

W życiu inaczej wygląda prawda i jej interpretacja, i tu musimy wiedzieć, aby znaleźć prawdę musimy dotrzeć do źródeł, poznać to pierwotne ziarno, które kiełkowało, wzrastało i musimy zbadać każdy element następnych zdarzeń jakie następowały po sobie. Musimy mocniej patrzeć wokół siebie, odróżnić prawdę i nie dać się wciągnąć w świat iluzji, która jest dzisiaj największym naszym problemem.

Inna sprawa, eugenika świata i malowanie nieprawdziwych obrazów, np. głodu na świecie, niedobór surowców, z czym idzie w parze ograniczenie wiedzy, zakłamania i sprytne ruchy bankierów i polityków wspierających raz jeden świat, a raz drugi, ale nie w celu zaspokojenia potrzebujących tylko uzyskania ich zadłużenia i wywołania sztucznego problemu. I oczywiście oferuje się jego rozwiązanie ... przez tą samą grupę ludzi, którzy nami manipulują.

Inna sprawa, każe się nam dbać o ekologię, naukowo udowodniono, że światu zagrażają nawet nasze układy oddechowe, ale nie znaleziono szkodliwości energii jądrowej nawet kiedy są „dziurawe” reaktory jądrowe i plują promieniowaniem na tysiące kilometrów. To my ludzie mamy płacić podatki za produkcję dwutlenku węgla zamiast żądać odszkodowań za utratę własnego zdrowia. Jakie to wszystko sprytne i w dodatku jak gładko przerzuca się na ludzkość winę za sam fakt życia, zachorowalność na różne choroby, ginięcie natury, zmiany klimatyczne.

To, że manipulacja ma miejsce na politycznej międzynarodowej arenie też nie trzeba dokładnie wskazywać palcem: Pakistan, Egipt, Libia ... zamach za zamachem, a świat biernie patrzy i po dużej części przyklaskuje w dłonie: został unicestwiony następny „oprawca” narodu.

Eksperci od kontroli umysłów korzystają z nauk nazistowskich, w ostatnim 10-leciu w znacznym stopniu przy użyciu wiedzy ezoterycznej, za pomocą której wzbogacają się w tajniki ludzkiej psychiki; i albo osłabiają opinię publiczną za pomocą ośmieszania, albo mobilizują i przekonują do własnych racji. Nam przedstawia się ezoterykę jako zło tego świata, New Age, abyśmy czasami sami nie wyrównali własnych fal mózgowych, które oni tak skutecznie zakłócają.

Najbardziej ponure i daleko idące programy kontroli umysłu, projekt MK-ULTRA prowadzony w imieniu CIA przez nazistowskich naukowców został przeniesiony do USA na wiodące uniwersytety i do NASA po II Wojnie Światowej z Niemiec i dalej spokojnie kontynuuje swoje eksperymenty, w których tysiące mniejszych istot ludzkich (więźniów, psychicznie chorych, bezdomnych) zostało zmuszonych do śmiertelnych eksperymentów. Eksperymenty obejmowały uśmiercanie osobowości poszczególnych osób poprzez elektroterapie i programowanie nowych cech osobowości, co sprawia, że mają obsesję na punkcie pewnych pomysłów, np.: pedofilii, kadzirodztwa, prostytucji lub jako inne wywrotowe formy przeciw określonym grupom społecznym. Po czym wprowadzano je do konkretnego środowiska, np. pedofilii do seminariów duchownych, kościołów, szkół, armii.

I tak wślizgując się sprytnie do podświadomości swoich ofiar wdrażali nierzeczywiste rzeczy, myśli, w dodatku mocno nieetyczne czyniąc z ludzi ofiary po obu stronach. Wpuszczenie tak ukształtowanych osobników-ofiar do innego czystego środowiska wcześniej czy później zakłóci go, a jednocześnie ukryje prawdziwą przyczynę jego degeneracji i ukarania winnych. Tym sposobem przesuwa się odpowiedzialność na z góry zaplanowane osoby. I tak świat zatrzymuje oddech kiedy na jego oczach ginie prezydent, sądzi się oprawcę, człowieka z „upranym umysłem”, który jest taką samą ofiarą, a prawdziwy sprawca działa dalej bezkarnie.

Integralną częścią MK-ULTURA jest program MONARCH. Jest najbardziej potępianym epizodem w historii kontroli umysłu, w której umysły kobiet i dzieci są brutalnie przejęte w celu zaspakajania pedofilii, tych z wyższej półki (polityków, przestępców, satanistów).

Kobiety tak programowane stały się seksualnymi niewolnicami, co ciekawe były tak zaprogramowane, że można je było włączać i wyłączać do woli. Jest to wspaniały przykład kształtowania przyszłego niewolnika. Jednym z doskonałych przykładów znanym już dobrze w świecie jest Cathy O'Brien. Można poczytać wstrząsające szczegóły jej życia w jej książce „Trance Formation of America”. Po długich latach życia w szponach MK-Ultra - Monarch Program została tak zaprogramowana, że świat zna ją jako „model prezydencki” seksualnej niewolnicy, była „używana” jako seks zabawka szczególnie przez prezydentów G. Forda, R. Reagana, G. Busha i wielu innych znanych polityków.

Te same bestie rutynowo używając tortur i gwałtu postąpili tak samo z jej córką Kelly, oczywiście dla osobistej gratyfikacji, następnie za pomocą leków i elektrycznych urazów prądem kasowali im pamięć tych zdarzeń w celu ukrycia swoich działań. Historię Cathy opisał w swoich książkach David Icke i wielu innych autorów interesujących się manipulacją umysłu. Jej doświadczenie zostało wykorzystane w dalszej przestępczej działalności tajnych służb i objęte statusem „Top Secret.”

Mało tego, że Cathy została skrzywdzona w dzieciństwie przez swojego ojca, który nie raz mało jej nie udusił swoim penisem, to później trafiła na terapeutę, który szukał takiego materiału do rządowego eksperymentu. Grupa terapeutów zamiast jej pomóc wyselekcjonowała ją jako doskonały materiał pod dalszy eksperyment. Została wykorzystana bardzo sprytnie, pedofilskie zachowania jej ojca ułatwiły zadanie grupom operacyjnym z MK-ULTRA w dalszym kształtowaniu jej osobowości, a w zasadzie rozdwojenia osobowości (MPD), znane także jako dysocjacyjne zaburzenie świadomości (DID).

Jednak tak się stało, że testy w kształtowaniu MPD były jeszcze niedopracowane i wywołały efekty uboczne, jednym z nich była fotograficzna pamięć i dzięki temu Cathy zapamiętała każde spotkanie, a nawet plany dominacji nad światem, które były przy niej swobodnie omawiane, nikt wówczas nie przewidział, że odzyska wolność, a w dodatku zachowa pamięć tamtych dni. Podobnie ostrość jej wzroku była 44 razy silniejsza, niż przeciętnego człowieka.

Cathy początkowo była wprowadzona do dziecięcej pornografii, jej własny ojciec uczył ją nowego projektu, miała jeszcze liczniejsze rodzeństwo, które też było molestowane w podobny sposób. Życiorys Cathy jest wstrząsający jak również bulwersują opinię publiczną nazwiska jej gwałcicieli. Byli tak zdumiewający w swoich pomysłach aż trudno uwierzyć, nawet wkładali jej flagę USA do jej odbytu.

Cathy do końca życia zostały na ciele liczne blizny po ranach jakie zadawano jej podczas sado-masochistycznego seksu. Oczywiście Cathy miała całkowicie zniszczoną własną osobowość. Wielokrotnie zachodziła w ciążę, jak sama twierdzi conajmniej sześć razy spowodowano u niej poronienie już dojrzałych płodów, które były użyte w tajemniczych rytuałach. Ocalała jedna, z której narodziła się w 1980r. jej córka Kelly, ponieważ między politykami również dochodziło do osobistych rozgrywek i jeden z nich za informacje od Cathy ocalił jej ciążę. Niestety Kelly podzieliła los matki.

Program MK-ULTRA organizował obozy seksualne i treningowe znane jako „Charm School” w Youngstown w Ohio, takich kobiet, seksualnych ofiar było dużo więcej, jednym z bardziej znanych nam prezydenckich modeli była Merlin Monroe, która zginęła na oczach publiczności i nikt nie wiedział co się stało? Inne kobiety i mężczyźni zasilili szeregi rozrywki: Madonna, Gaga i cała lista super gwiazd, za którymi młodzież ciągnie tłumami, nie zdając sobie sprawy jak ogłupiająco-hipnotyzująca jest ich rozrywka, wystarczy popatrzeć na rozhisteryzowanych fanów podczas koncertów na żywo.

W roku 1988 Cathy (ur. 1957 r) i Kelly (ur.1980r) zostały uprowadzone przez byłego agenta CIA Marka Philipsa i jego współpracowników i przewiezione w bezpieczne miejsce na Alaskę, gdzie powoli na bazie innych terapii dochodziły do równowagi psychicznej, jednak nadal były pełne traumy, zagrożone śmiercią, bataliami sądowymi. Cathy była w niewoli 25 lat.

M. Philips ożenił się z Cathy, ciężko było im obojgu cokolwiek udowodnić ponieważ dużo zapisów MK-Ultra na temat Cathy i Kelly zostało zniszczonych przez CIA. Niemniej Cathy oskarża rząd amerykański z czasów rządów R. Reagena i G. Busha o molestowanie seksualne, psychiczne i fizyczne tortury, którym została poddana wraz ze swoją córką Kelly przez międzynarodowy pierścień pedofilii, baronów narkotykowych, a nawet przywódców rządowych i religijnych (Sic!).

M. Philips przywrócił umysł Cathy do normalnego funkcjonowania, gorzej było z Kelly ponieważ jej umysł był zniewolony od urodzenia. Zamiast rehabilitacji została w 17 roku życia uznana za więźnia politycznego i uwięziona w areszcie w stanie Tennesse pod pozorem tzw. "Bezpieczeństwa Narodowego.” Kelly wymagała niezwykle specjalistycznej opieki, aby w końcu mogła przejąć kontrolę nad własnym umysłem i życiem.

Znany jest jeszcze inny Projekt ARTICHOKE (operacja karczoch), powstała z projektu BLUEBIRD, przymusowe uzależnienia od morfiny i innych eksperymentalnych substancji chemicznych, w tym do stosowania amnezji, hipnozy. Dzisiaj na terenie amerykańskim dla nikogo nie jest tajemnicą, że te eksperymenty przeprowadzono na tysiącach Indian i Afroamerykanach (również zakażając ich różnymi chorobami w tym kiłą, rzeżączką).

Jeszcze inną manipulacją jest kontrola religiami, manipulowanie Biblią, Vedą, Koranem, tutaj odbywa się manipulacja w białych rękawiczkach, na drodze pokoju i miłości.

Najgorszą rzeczą jest wprowadzenie w dany kult, religię, kulturę przekonania, że właśnie ta kultura, religia, kościół jest najważniejszy, robi się to celowo, by skłócić ze sobą praktykujących. To są śliskie programy czasami bardzo dalekie od prawdy, systematycznie wprowadza się dużo kłamstw, zakłóca się czyste źródła. Jeszcze gorzej kiedy tworzy się nowe kościoły, sekty, np. kościół scjentologiczny, gdzie wyraźnie widać manipulację ludzkim umysłem i nastawienie na ściąganie wielkich zysków, a tak naprawdę nie można zauważyć tam Boga, tylko nastawienie na własny potencjał umysłu i dobra materialne. Takich nowych odłamów, w tych chrześcijańskich mamy coraz więcej.

Bóg przemawia do wszystkich ludzi, nawet do złoczyńców, chociaż w innym języku, to jednak w każdej religii obiecuje za dobre postępowanie wobec życia i innych ludzi wysoką nagrodę i otchłań za złe uczynki.


Podobnie Jezus Chrystus przynależy do wszystkich ludzi, którzy chcą za nim podążać, a nie do jednej grupy religijnej, np. Świadków Jehowy, a katolicy nie mają już żadnej szansy na zbawienie. Katolicy też mają swoje interpretacje, nawet Biblii, i tak można ludzi otumaniać, doprowadzać do wiecznych kłótni i awantur między różnymi religijnymi grupami. A skołowana dusza z chęcią ma ochotę uciec od nich wszystkich i ukryć się za niewidzialną kotarą. Tym sposobem obecnie wiele ludzi ucieka od kościołów, wiary, nie chcą takich potyczek, wojen, starć, jedni przeciw drugim i udowadniania swoich racji, w dodatku nie mając żadnej gwarancji ani wystarczających argumentów co do swojej słuszności. „Prowadzi ślepy ślepego i obaj wpadają do dołu.”

Tylko od czasów Jezusa Chrystusa przeprowadzono nas przez wiele ideologii, sugestii, koncepcji, a to wszystko z biegiem czasu okazywało się być „pobielanym grobem pustym wewnątrz”.

Przestańmy się przepychać łokciami między sobą tylko działajmy w Jedynym Bogu, wzrastajmy do Ciała Chrystusowego i pozwólmy oddychać innym według ich poziomów świadomości. Na pewno nie odrodzimy się kiedy obalimy nie lubiane przez nas religie, kultury. Stosując tą metodę możemy obalić wszystkie, każda ma swoich wyznawców i wrogów. Czy nie lepiej rozpoznać wiedzę w każdej religii, zobaczyć różnice, podobieństwa i wówczas ustalić własny punkt widzenia? Wszyscy musimy szukać prawdy dla siebie, a nie polegać na opinii innych ludzi, choćby tych najmądrzejszych.

Wiemy, że pamięć ludzka jest niedoskonała i nietrwała, a w dodatku kiedy trafimy do dobrych manipulatorów, to ci są w stanie wyczarować nawet nasze nowe wspomnienia, które nawet nie miały miejsca, a kiedy się opieramy robią z nas głupich lub psychicznych.

Faszerując nas fałszywymi obrazami, opowieściami w naszych mózgach pozostaje 30% fałszywej pamięci, ten procent ciągle rośnie, a my z biegiem czasu sami zapominamy, co było prawdą, a co fałszem i nie trudno pomylić jedno z drugim. Nie raz łapiemy się na tym, że ślemy mylną informację, kiedy wyłapiemy pomyłkę i jesteśmy uczciwi, prostujemy. Gorzej bywa jak jej nie wyłowimy, a ten fałszywy przekaz idzie w świat. Nasi manipulatorzy wiedzą o tym, dlatego często ślą nam spreparowane zdjęcia, obrazy, przekazy.

Manipulując naszymi umysłami wkładają nam podprogowo fałszywe wspomnienia, sugestie, doświadczenia, wszystko oparte na mocy wyobraźni. Dotyka to nie tylko błahostek życia, ale polityki, prawa i religii. Nawet dzieci są wdrażane w ten plan, ściśle pilnowane, w przekonywający sposób słodką perswazją zmuszane w jednym określonym kierunku. Wiadomo, dzieci są doskonałym kanałem manipulacyjnym i „czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci.”

Zamiast wprowadzać je w różnorodność kulturową i pluralne wartości już na samym początku życia stwarza się konflikt wartości, potencjalne zagrożenie ze strony innej kultury czy religii, a nawet innej grupy ludzi. Toteż mieszkając w Kanadzie już nieraz obserwowałam sceny, w których uczestniczyły dzieci z kilku kultur religijnych walczące ze sobą; kto jest ważniejszy Jezus czy Mahomet, tym bardziej jest to przerażające, że żadne z nich nie chciało ustąpić, a miały zaledwie po 5-6 lat, wyraźnie już została wyryta na nich ich kultura, a tak naprawdę nie znały ani Jezusa, ani Mahometa. I jak trudno było ostudzić ich emocje.

Wszyscy mamy w sobie tą samą iskrę Bożą jaką otrzymaliśmy od Boga. Bóg mówi, aby bronić prawdy i miłości we wszystkim. Niech nas ludzi nie dzielą różnice doktrynalne, inaczej głoszone słowa ewangelii, ale złączmy się w jednej pracy w kierunku naszego zbawienia zgodnie ze Słowem Bożym.

Jezus Chrystus nie mówił: módl się za katolików, chrześcijan; mówił, módl się za chorych, ubogich, potrzebujących, nieś Dary Ducha Świętego nawet do złych ludzi, którzy o nie proszą, nie tylko do tych wierzących, ale i do świeckich.

Przyjrzyjmy się wszystkim Świętym Księgom i sprawdźmy czego się we wszystkich religiach zabrania jako zła, a co powinniśmy przyjąć jako Łaskę dla nas i zjednoczeni w miłości budować wspólny mocny fundament wiary.

Inne formy podważania, manipulowania są programowaniem umysłu i tworzeniem osobistego monopolu na prawdę.

cdn...

29 Oct. 2011

WIESŁAWA