NOWA ERA

MISTYCZNA MUSZLA

Zdjęcie muszli, zdobionych już moją ręką w perły i szlachetne kamyki z moich zbiorów... muszle znalezione przeze mnie na małej wyspie na Pacyfiku, na pustej dzikiej plaży, która była cała usłana tymi muszlami, były ich tysiące, bo nikt po nie tu nie sięgał... a jakże one mają swoją głęboką wymowę.

Ziemia, jaką znamy i jej historia jest bardzo długa, ale jak do tej pory ludzkość jeszcze NIGDY nie podróżowała w ten wymiar, który obecnie się dla nas otwiera. Będzie to przejście w życie, które staje się nieśmiertelne. Będzie to podróż przez światy równoległe, ludzkość osiągnie nowy poziom świata materialnego, dużo wyższy, jaki mamy tu obecnie i tam będzie kontynuować dalsze życie. Będzie to Królestwo Niebieskie.

Mówił o nim tyle Jezus Chrystus i szczegółowo wyjaśniał, jak się do tego Królestwa dostać. Jakich reguł należy przestrzegać. Przede wszystkim trzeba tego dokonać w sobie, podjąć tą wielką walkę w sobie... a nie na zewnątrz i tylko marnować własne energie. Trzeba wyzwolić w sobie energię o niewiarygodnej sile, aby zjednoczyć własną świadomość (4 poprzednie poziomy świadomości)... w tym procesie, w jaki wchodzimy, muszą być użyte 2 poziomy świadomości... i już wówczas idziemy prosto przed siebie, jak to mówił Jezus
-”Nie patrz ani na prawo, ani na lewo, idź przed siebie...”

Jednak aby zjednoczyć w sobie te dwa poziomy świadomości, musi być iskra i podpałka - ogień i łatwopalna słoma, aby mógł zaistnieć cały ten proces. Tylko wówczas nastąpi zmartwychwstanie, czyli odnowa człowieka, rozpocznie się nowy cykl życia przez jego naprawę, a ten zyska nieśmiertelność.

Kiedy będzie na Ziemi tworzony nowy cykl życia, zobaczymy na niej 2 kategorie energii: piekło i raj, do którego my przejdziemy, będzie to już zależało od nas... za czym podążymy i jak zjednoczymy własną świadomość.

Na etapie, na którym znajduje się człowiek w tym procesie, przejdzie na wyższy wymiar ten, który spali swoje węglowe ciało... bo właśnie ta węglowa natura mu najbardziej w tym przeszkadza... i to jest ta podpałka... i właśnie z tej formy jest się najtrudniej człowiekowi przekształcić, i ciągle brakuje mu tego zrozumienia w tym temacie... a było powiedziane...
-„będziecie chrzczeni w ogniu”...
wprzódy w wodzie a później w ogniu.
Już wówczas jest mowa o tych elementach.
Ponieważ ta transformacja już na wyższe świetliste ciało tak będzie wyglądać, wypalanie naszych starych węglowych struktur.

Niezrozumienie tematu, niechęć do cierpienia powoduje zatwardziałość serca, stąd ciężko rozpalić tą swoją iskrę, która przemieni się w potężny płomień, który zniszczy to węglowe ciało i utworzy już nowe kryształowe struktury komórek, bez których nie jest możliwe zmartwychwstanie i przejście do Królestwa Niebieskiego.

W tym procesie spalania, bierze udział 2 energie: złota i srebrna (gorąca i zimna), ale bez ich połączenia nie dokona się w ciele transformacja, czyli wielka odnowa człowieka. Kto tak przemieni siebie zostanie wcielony w czasie i przestrzeni. Kiedy nastąpi zjednoczenie energii, nici razem splecionej: złotej i srebrnej rozpoczyna się w ludzkim ciele Perłowa Aktywacja, czyli wraca w człowieka życie Żeńska Słoneczna Energia, która była już znana przez starożytnych esseńczyków, i będzie następowała tzw. Aktywacja Perły, o której tyle mówią mistycy.

Pusty grób Jezusa symbolizuje taką pustą muszlę, w której się wykluła Mistyczna Perła...
Perła, która została przeniesiona w inny już świat, czyli została wskrzeszona. Nie bez kozery, te perły znalazły się także na ostatniej koronacji ziemskiego króla, perły po wyjątkowej kobiecie, uchodzącą za księżniczkę ludzkich serc, to był dużo głębszy symbol niż myśli świat. Zwiastun czegoś wyjątkowego to symbol powracającej do nas Kosmicznej Matki, która dokona naszych duchowych połączeń.

Zjednoczona energia: męska i żeńska, spleciony złoto-srebrny sznur da narodziny kosmicznemu jaju, które wykluje się w Słoneczną Perłową Aktywację, zostanie przebudzona nowa energia - Potrójna Słoneczna Bogini, aby odzyskać miejsce, jako Słoneczna Żeńska Chrystusowa Zasada - Krist/Sophii.

To mistyczne małżeństwo - Perłowa Aktywacja, to nic innego, jak otwieranie się u człowieka procesu, mistycznego małżeństwa między Chrystusem i jego Oblubienicą... czyli szyszynką i przysadką mózgową, to tu zaczyna się proces solaryzacji ciała świetlistego, potężna transformacja, którą poczuje już człowiek w każdej komórce, w którym dokonuje się ten proces.

I trzeba to już wiedzieć, taki człowiek, w którym dokonuje się taki proces jest już ubrany w Szaty Chwały... chociaż jeszcze tego nie widzi świat... Bo ten jest zapatrzony na inny, ziemski rytuał ludzi, którzy za wszelką cenę chcą przejąć ten Boski Świat... za wszelką cenę chcą przejąć te boskie energie na swoje ciało i wywyższyć się, i nie pomoże tu zakładanie korony na swoją głowę i dźwiganie dwóch pionowych rodów... i nie pomoże ta piękna ziemska szata, kiedy takie ciało nie zostało wywyższone przez zupełnie inne energie. To zjednoczenie musi się odbyć wewnątrz człowieka, tylko przez wewnętrzne zjednoczenie narodzi się Białe Diamentowe Serce i ponownie zjednoczy się Potrójny Słoneczny Chrystus... Poprzez Kod Kosmicznego Ojca - Święty Rod, który utworzy Uniwersalną Tarczę Trójcy dla męskich i żeńskich odpowiedników... które onego czasu zostały rozseparowane i zniewolone przez negatywne siły Drakuli... ale w tym czasie następuje ich ponowne zjednoczenie poprzez Kosmiczny Szmaragdowy Zakon, Słoneczną Rodzinę Niebieskiego Promienia Melchizedeków.

I wszystko to odbędzie się na tej Ziemi, ale w głębokiej ciszy, z daleka od gapiów, i nawet tego nikt nie zauważy, ponieważ taka aktywacja będzie miała miejsce w głębinach innego świata - duchowego. W Pierwszym Polu Dźwiękowym (Boskie Źródło), w Szmaragdowym Zamku, innego, Szmaragdowego Zakonu, czyli Kosmicznej Trójcy. Potrójnego Założycielskiego Płomienia.

Szmaragdowy Zakon Elohim, rasa kocich Anubazi, założyciele Rasy Chrystusa, Starożytni Mistrzowie Budowniczych Architektów Wszechświata, którzy chronią Prawa Jedynego. To poprzez ich pracę ludzkość odzyska 12 nitek DNA. Już od roku 2000 wiem o istnieniu tego miejsca, to tam odbyłam pierwszą swoją podróż astralną (opisałam ją w swoich doświadczeniach, w książkach), tam się zaczęła moja kosmiczna spirelema.

Wielki Biały Lew - Rasa Niebieskiego Płomienia, która wyszła ze Szmaragdowego Zamku, Pierwszy Promień - Niebieski, który został stworzony przez Elohim (później zniszczony przez Annunaki), założycielska linia kotów-lwów (Sfinks), znajduje się w Centrum Gwiezdnych Wrót (12D), i jest jedną z 4 Twarzy Człowieka... i bez tej twarzy nic nie zaistnieje na tej planecie. W tym cyklu uzdrowi żeńską zasadę, jest to element wody i dopiero wówczas nastąpi aktywacja ciał świetlistych o wyższej częstotliwości... połączenie wody i ognia.

Dodatkowe linki:
-"Drogocenna perła" LINK!
-"Perłowa aktywacja" LINK!

Vancouver
15 May 2023

WIESŁAWA