NOWA ERA

PERŁOWA AKTYWACJA

Święta Wielkanocne, kiedy świętujemy tajemnicę Zmartwychwstania... ileż to lat już świętujemy... ale tak naprawdę tego święta nie rozumiemy!

Tym razem wejdź do swojej cichej komnaty i scal całą miłość w sobie... tą, która przez ciebie przechodzi, tak aby stała się silna i prowadziła do jeszcze silniejszej... przebudź w sobie tą potężną Perłę, jaką nosisz w sobie!

Perła w tobie to Chrystus, wskazuje ci drogę do wiecznego życia, tym razem jeszcze potężniejsza, powraca zaraz w pierwszym tygodniu po pełni księżyca, która symbolizuje Zmartwychwstanie Chrystusa, które następuje po równonocy wiosennej... symbolem są tu jajka - płodność i odnowa... a wyklute jajka to pusty Grób Chrystusa, czyli zmartwychwstałego życia.

A te potężne energie życia, zbiera kosmiczna Bogini, zbiera potężne energie, które mają ogromny wpływ na całą sieć planetarną.

Teraz właśnie mamy czas, nie tylko Zmartwychwstałego Jezusa Chrystusa, powraca w nasze życie również Kosmiczna Matka, o której długie lata nic się nie mówiło... i przebudzi nasze spirale DNA, splecie ze sobą srebro i złoto, zjednoczy energię męską i żeńską, zaprojektowaną oryginalnie tak, aby wprowadzić ten srebrno-złoty prąd do linii, w której wykluwa się kosmiczne jajo, i łączą się tajemniczo w nowe życie, które zostało przed nami ukryte... odzyskujemy Żeńskie Energie Chrystusowe... to jest niebiańskie połączenie i wytworzy nowe kosmiczne potomstwo na Ziemi, wszystko odbędzie się według boskiego planu, Krist/Sophia.

U człowieka nastąpi aktywacja nowego związku, jako człowieka namaszczonego, między szyszynką a przysadką mózgową, która otworzy ten proces w ludzkim ciele, i zacznie się aktywacja ciała świetlistego... transfiguracja świadomości księżycowej do słonecznej, dokonanej już w Szatach Chwały.

Człowiek na tym poziomie aktywuje swoją Perłę, budzi Białe Diamentowe Słońce, wszystko to odbywa się w 11D. Słoneczny Chrystus i Kosmiczna Matka pierwszego Szmaragdowego Słońca, z której wyszły wszystkie żeńskie odpowiedniki rodziny Melchizedeków, ponownie połączą się za pomocą Kosmicznego Szmaragdu.

Dla nas Ziemian to niezmiernie ciężki temat, ponieważ ta wiedza została nam odebrana i zasypana głęboką warstwą ziemi - potrójną... i obecnie jest nie do przyjęcia przez większość ludzi. Ale okres tej niewiedzy i ignorancji już się kończy. Budzą się nowe coraz potężniejsze fale energii i nikt już tego procesu nie jest w stanie na świecie zatrzymać.

Aktywacja Wielkanocnej Perły (którą mamy przed sobą), osiągnie na Ziemi Cykl Wniebowstąpienia, zbuduje potrójną słoneczną męską osłonę, która ostatecznie odblokuje Siły Chrystusa, uwięzionego za ścianą czasu. Pomimo tego potężnego zniewolenia żeńskiej energii, Pracownicy Chrystusa mocno się starali, aby żeńska energia nie została z nas wymazana. Dzięki temu ten świat otrzyma ponownie prawowitych gospodarzy. Zostaną przywrócone aktualne zapisy Melchizedeka i runie cały fałszywy matrix, wszystkie te tunele czasoprzestrzenne i cała obca maszyneria sztucznej inteligencji. Te wszystkie mroczne wyziewy zostały stworzone aby zniewolić i zniszczyć żeńską energię... ale teraz jest czas oczyszczenia, który uwolni Ziemię i ludzkość, poprzez starożytny portal międzywymiarowy, który jest we właściwych rękach. Otworzy się z potężnej ciemności z pięknym szmaragdowym światłem... tak się objawi światu starożytna Bogini Szmaragdowego Diamentu.

Wspaniała, słoneczna, zielona Bogini wyjdzie z przejścia podziemnego tunelu. Usłyszymy potężny grzmot i wiele innych eksplozji... jej tęczowe diamentowe Serce połączy się z Kosmiczną Matką. Zostaną połączone magnetyczne zaprzęgi księżycowych zniekształceń... w jednym kielichu zostaną połączone Boskie Żywioły Wody: szmaragdowe, niebieskie i perłowe... to będzie finał bitwy o naszą Ziemię, który jest stopniowym procesem przestrzeni czasu, ewolucją. A to, co się obecnie dzieje, to wzmożona duchowa wojna, która doprowadzi do konfrontacji mających na celu odzyskanie duchowych części ciała, które na tej Ziemi zostały sklonowane, skradzione i poddane czarnej magii, w celu odwrócenia w nich żeńskiej zasady i przemienienia w siłę demoniczną.

To, co się obecnie dzieje, tak na Ziemi, jak i w Uniwersum jest bardzo ważne. Następuje zmartwychwstanie potrójnej - Ziemi, Tary, Gai, które zwierają cały magazyn ciemnej energii i wiecznego świetlistego ciała pochodzące od Kosmicznej Matki. Wszystko zostało tu zmiksowane, jak ciasto na wielkanocną babkę świąteczną... i trzeba tu być dobrym fachowcem, aby to wszystko ponownie przywrócić do boskiego porządku.

Nie ruszy fala wniebowstąpienia, nie przebudzi się Bogini, kiedy nie przebudzimy Eukarystycznego Ciała, musimy zintegrować własne cienie z jasnymi elementami ciała... musi to być nienaganne ciasto... bez zakalca.

Powrót Boskiej Matki ma wpływ na Kosmiczny Zegar i inne mechanizmy czasu, do których jest dostęp w 8D, co powoduje przesunięcia w pozycji Czterech Królewskich Gwiazd.

To jest dużo większy temat, niż ja to wspominam w swoich opisach... ale przyjdzie czas i na tą naukę, póki co musimy powiązać ten materiał, aby zrobić jeden krok do przodu, to tylko mała instrukcja. Musimy jeszcze przejść sporo sieci na liniach czasowych, obecnie w okolicach Chin, toteż obserwujmy wszystkie wydarzenia na Dalekim Wschodzie, nic tam nie dzieje się bez powodu, lecz obserwujmy już bardziej świadomie. Każda energia walczy o swoją dominację. Jest to obciążone ciężkimi przeżyciami. Duchowa odnowa jest bardzo bolesna... ale damy radę to wszystko przejść, trzeba tylko uwierzyć we własne siły i pomoc, którą zawsze otrzymamy, jeśli o nią poprosimy!

Damy radę pod opieką Uniwersalnej Matki i Mistrzów Wniebowstąpionych, którzy podróżują w swoich świetlistych ciałach. To są już potężne energie z bardzo wysokich wymiarów.

Kosmiczna Matka, jako Święty Dźwięk wiecznego Boskiego Nasiona, trzymanego w jej łonie Stworzenia lub w stanie pustki ciemnej materii, jest Świętym ziarnem sofianistycznego dźwięku, który mówi językiem Matki i zapali Wieczne Światło, które da początek nowemu życiu... tak jak było na początku... a obecnie przerabiamy Perłową Aktywację i w swoim czasie to wszystko się połączy w trójfalę... i w swoim czasie ludzkość to zrozumie!

Odpowiedzi przychodzą wówczas
kiedy my jesteśmy w stanie je zrozumieć.

Vancouver
7 Apr. 2023

WIESŁAWA