NATURALNE LECZENIE

YUCCALIVE

Yucca Schidigera była wykorzystywana przez rodzimych Indian przez tysiące lat. Jest jedną z cudownych roślin, w których znaleziono naturalne właściwości lecznicze. Dzisiaj uzdrawiające właściwości yuki są dalej badane przez naukowców i lekarzy na uniwersytetach i w instytutach badawczych na całym świecie. Yuka ma wysoką zawartość wit. A, B-complex, C, poza tym duże ilości wapnia, potasu, magnezu, fosforu, żelaza, miedzi.

Dr. John W. Yale - botanik z Perterville, Kalifornia wykonał specjalne badania i stwierdził, że yuka zawiera silną naturalnie występującą w roślinach saponinę - składnik czyszczący.

Saponiny mają właściwości anty-stresowe. Posiadają działanie lecznicze, moczopędne, powodują wydzielanie śluzu, wzmacniają procesy wchłaniania składników pokarmowych z jelit do krwi, działają przeciwbakteryjne, przeciwrakotwórczo, przeciwgrzybicznie, przeciwirusowo, pobudzają wydzielanie soku żołądkowego, żółci i kwasu jelitowego. Mogą wpłynąć na poziom cholesterolu i wysokiego ciśnienia krwi, nasilają trawienie tłuszczów.

Saponiny powodują hemolizę krwinek czerwonych, łatwo wnikają w warstwę lipidową błony komórkowej tuż przy cząsteczkach cholesterolu, ściągając cholesterol do warstwy zewnętrznej błony. Badania kliniczne udowodniły, że saponina z yuki może nie tylko zmniejszyć stres i obrzęk stawów ale może również obniżyć tendencję toksycznego rozwijania odpadów w okrężnicy.

W Artretycznej Klinice Medycznej w Kalifornii badano właściwości yuki w leczniu stawów. Z opublikowanego na ten temat raportu wynika, że 60% chorych na artretyzm, którzy poddali się badaniom z preparatami z yuki ustąpił ból, obrzęk i sztywność stawów. Nie zauważono żadnych niepożądanych działań. Ponadto ci, którzy korzystali z ekstraktu z yuki obniżyli ciśnienie krwi, poziom cholesterolu i uwolnili jelita od toksyn.

Preparaty z yuki dały również bardzo korzystne rezultaty u osób chorych na przewlekłe zapalenie pęcherzyka żółciowego lub w wypadku usunięcia woreczka żółciowego z ryzykiem wysokiego cholesterolu i wysokiego ciśnienia krwi. Najważniejszą jednak korzyścią dla zdrowia jest działanie yuki w jelitach, saponina w niej zawarta zmniejsza stres i obrzęk, poprawia trawienie i zmniejsza skłonność do rozwijania się toksycznych odpadów w okrężnicy (szczególnie wskazane dla chorych na raka jelita grubego).

W Chinach i Hongkongu przetestowano yukę w celu oczyszczania jelit. Podwójna formuła "Y"(Yuccalive) i "C" (Cessiac) (LINK!) (czyści komórki krwi) są doskonałym detoxsem na jelita, wątrobę, nerki, płuca. Odbudowują i wzmacniają układ immunologiczny (LINK! - chwilowo brak), stosowane są przy chorobach nowotworowych, bardzo skuteczne po leczeniu chemioterapią i radioterapią. Obu tych suplementów użyto do oczyszczenia ciała w celu poprawienia zdrowia i usunięcia toksyn przy ciężkich chorobach z bardzo dobrym rezultatem. W czasie kuracji jest zalecane aby oba preparaty zażywać w tym samym czasie.

Głównym składnikiem Yuccalive jest yuka. Inne składniki zawarte w preparacie uzupełniają i poprawiają efekt leczniczy. Wszystkie składniki zostały tak sformułowane aby mogły współpracować ze sobą w sposób synergistyczny w celu wyłowienia najlepszych korzyści ich wartości leczniczych.


Yucca Schidigera


Korzeń lukrecji


Nasiona kopru


Pączki goździka


Nasiona anyżu


Kora cynamonu


Miód

Yuccalive sporządzona z siedmiu składników czyści
w bardzo skuteczny sposób odpady w naszych jelitach.

Duże zanieczyszczenie jelit jest źródłem większości chorób.

LINK! DO UKŁAD IMMUNOLOGICZNY

Więcej informacji:
Indiański Sekret Długowieczności - Pure Yucca: LINK!

Vancouver
15 March 2009

WIESŁAWA