NATURALNE LECZENIE

CESSIAC - LECZENIE RAKA

 

W plemieniu Ojibaway - kanadyjscy Indianie z Ontario - Kanada, posługiwano się środkami ziołowymi do leczenia różnych dolegliwości przez setki lat.


Rene Caisse w wieku 90 lat

Pielęgniarka Rene Caisse przedstawiła ziołowe mieszanki używane przez Indian szerszemu gronu społeczeństwa. Przez cały ten okres z tej receptury skorzystało tysiące ludzi w Ameryce Płn. Preparaty zwane Essiak (LINK!) znane są już powszechnie na świecie.

W latach dziewiędzisiątych ostatniego stulecia (1993) chińscy eksperci ziołowi rozpoczęli badania nad indiańskimi ziołami pod nadzorem Ministerstwa Zdrowia w Chinach. Ostatecznie określono skuteczność ziołowych preparatów Indian Ojibaway. Chińczycy dodatkowo zmodyfikowali recepturę, określając je jako zioła mądrości, zmienili proporcje tych samych ziół, w ten sposób podnieśli skuteczność formuły rozpowszechnianej wg wzoru Rene Caisse. Nowy produkt został nazwany - Cessiac.


Owczy szczawik

Cessiac jest obecnie produkowany w Kanadzie i Wielkiej Brytanii, zgodnie z recepturą opracowaną przez chińskich ziołowych ekspertów. Oparty jest na rozległych badaniach przeprowadzonych w Chinach i w Honkongu.

Surowce używane do produkcji Cessiac objęte są ścisłą kontrolą i pochodzą z ekologicznych ziół, również są pod ścisłą kontrolą GMP (kontrol narkotyków) co gwarantują czystość i skuteczność ziołowego środka.


Kora wiązu

Cessiac zawiera cztery zioła, te same , które były stosowane w starych obyczajach Ojibaway i przedstawione światu przez Rene Caisse, jednakże mają inny stosunek mieszania ziół ustanowiony na nowo przez chińskich ekspertów.


Korzeń łopianu

1. Owczy szczaw (Rumex acetosella)
2. Korzeń łopianu (Arctium lappa)
3. Kora wiązu (Ulmus fulva)
4. Korzeń rabarbaru (Rheum palmatum)

Cessiac jest potężnym oczyszczaczem naszych krwinek, co w konsekwencji poprawia funkcję układu immunologicznego. Działa magicznie na wątrobę, trzustkę i układ hormonalny.


Korzeń rabarbaru

W badanich klinicznych w Chinach i w zastosowaniu klinicznym w Honkongu zarówno Cessiac jak i Yuccalive (LINK!) - (produkt bazowany na yucce, który służy do czyszczenia jelit), są określane jako doskonałe produkty ziołowe do pełnego oczyszczania organizmu. Cessiac jest również uważany za bardzo silny przeciwutleniacz zawierający wiele roślinnych enzymów skutecznych w leczeniu raka, stwardnienia rozsianego (MS), cukrzycy, zapalenia stawów, tocznia, kamieni żółciowych, zaburzenia snu, nadczynności tarczycy, chorób serca, udar mózgu, wysokiego ciśnienie krwi, choroby Alzheimera, marskości wątroby.

Pozbycie się toksyn z organizmu jest pierwszym krokiem jaki należy podjąć w celu poprawienia warunków zdrowotnych szczególnie w stanach zwyrodnieniowych i w innych ciężkich chorobach.

Jak używać Cessiac aby poprawić kondycję zdrowotną?

Jeśli stan zdrowia nie jest określany jako ciężki używać według wskazówek na opakowaniu. W przypadku ciężkich chorób należy zwiększyć dawkę, zaleca się używać dawek podwójnych niż zaleca przepis na opakowaniu, szczególnie w chorobach nowotworowych. Bardzo efektywny w ubocznych skutkach chemioterapii i radioterapii.

Vancouver
12 March 2009

WIESŁAWA