MIECZ PRAWDY

POCIĄGNĘ WAS KU SOBIE

Nie bój się życia... nie bój się śmierci... bój się tylko samego siebie, abyś nie skręcił na manowce... abyś nie zbłądził w niewłaściwym kierunku... bo twój powrót może być bardzo długi. Jesteś nieskończoną i wieczną istotą, dlatego nie masz czym się martwić... nawet jak dziś twoja wiara zawodzi... nie umiesz się w tym wszystkim znaleźć... jeśli staniesz po właściwej stronie, tej walki nie możesz przegrać. My dzieci światła jesteśmy inną zmianą Wszechświata i mamy starszych braci... potężnych braci, jeśli ktoś niepożądany próbuje nas zatrzymać w naszym życiu, w naszym rozwoju zatrzymuje także naszą starszyznę, to nie jest już tylko nasza porażka, to jest również ich próba zatrzymania, nie mogą nadal rosnąć i rozwijać się na swojej drodze, ponieważ to i od nas zależy jak rozszerzać nasze wspólne pole świadomości... a my obecnie musimy tylko podłączyć się pod to pole... pod tą częstotliwość energii, którą zwiemy Świadomością Chrystusową.

Kiedy mówimy o świadomości, mówimy przede wszystkim o tym, czego jesteśmy świadomi i w co wierzymy... lub wiemy, że jest Prawdą. Mówimy tu o duchowej świadomości, tej z Królestwa Ducha, którą postrzegamy jako energię. Nasza duchowa świadomość, to zdolność postrzegania tej energii i rzeczy, które krążą wokół nas... i jak się manifestują... jak potrafimy ustawić swoje drogowskazy duszy, które tą energią pokierują w nas... do jakich pól nas podłączą.

Do tej pory mieliśmy tą świadomość z reguły ograniczoną przez różne negatywne czynniki, daliśmy się zwodzić, lecz obecnie to wszystko, co się dzieje wokół nas, chociaż ciągle się wydaje być dramatyczne, zmienia się błyskawicznie. Nasza Ziemia i wszystkie żywe istoty mają już inny dostęp do promieni kosmicznych, które wszystko rozszerzają. Ludzie zazwyczaj rozszerzają swoje duchowe pola, nasze komórki przyciągają w siebie coraz więcej światła... a nasze dusze są zbudowane z fotonów światła... i nawet kilka tygodni po śmierci osoby te fotony jeszcze są obecne w polach, w których ta osoba przebywała.

Ale są osoby, które nie poszerzają swojego światła, nie dbają o swoje duchowe pola, ciągle są odziani w płaszcze arogancji i gaszą swój wewnętrzny płomień, i tu też zmienia swoją świadomość na zupełnie inne częstotliwości wibracji, zaniża je...

Dzisiaj to Chrystus jest tym głównym Bohaterem, tym głównym aspektem i to wyraźnie widać, że nie jest On na rękę ignorantom, którzy chcą nas odciągnąć od tego pola energii. Ktoś próbuje plątać nasze umysły, rzuca nam owoce ograniczonej świadomości pełne konfliktów... i ciągle jeszcze większość ludzi ma tylko skojarzenie z Chrystusem, będącym jako Jezus Chrystus znany z Biblii. Tłumaczyłam tą kwestię już wiele lat temu, niestety wówczas ludzie nie byli jeszcze na tą wiedzę gotowi, naraziłam się na hejt... i wcale nie wykluczone, że i tym razem będzie tak samo...? Pisałam wiele lat temu, że przechodząc do 5 wymiaru będziemy jako ludzkość i Ziemia podłączeni do Wyższego pola Świadomości Chrystusowej, tzw. kosmicznej. Ale samo życie... jedno i drugie zostało wyśmiane.

Jezus Chrystus również był z tego wyższego pola świadomości, do którego dzisiaj większość z nas zmierza. Naszym celem jest podłączenie się do Świadomości Chrystusowej z jeszcze wyższego poziomu. Chrystus jest tym aspektem, który istnieje w większości w stanie uśpienia w każdym człowieku. Jest to czysta i boska energia, czyli o jeszcze większych częstotliwościach wibracji... nasza Wyższa Jaźń istnieje w każdej osobie i czeka, aż my osiągniemy ten pułap świadomości, odkryjemy siebie na nowo i ukoronujemy się we własne korony... ale nie jako bogowie tego świata, panowie własnych cielesnych pragnień, ale przyłączymy się do naszej królewskiej rodziny, kiedy już żyjemy w zgodzie w jednej wspólnej rodzinie z Miłością Boga... i mówił nam Jezus Chrystus: "Gdy ja będę podwyższony wszystkich pociągnę ku sobie"... śmiałe te słowa Jezusa, ale tak się już dzieje we wszechświecie - podobne przyciąga podobne, złap się tylko jego płaszcza i polecisz za nim jak opiłek za magnesem... jeśli tylko rozszerzasz energie w tym kierunku. Nie ma tu takiej opcji, aby to pole cię odepchnęło. Musisz jeszcze dobrze zrozumieć, czym jest ta Świadomość Chrystusowa.

Jak widzimy, to od nas zależy czy będziemy się rozszerzać, czy kurczyć, do jakiego pola się podłączymy, jaki strumień energii przepuścimy przez swoje kanały energetyczne... musimy zrozumieć te kwestie i szybko odrobić lekcje, popatrzcie na świat - kasztany już kwitną, czyli trwają nasze ostatnie egzaminy, w tym matura. Wielu z was ma jeszcze duże szanse poprawić własne stopnie.

Materiały do przerobienia:
-Świadomość Chrystusowa (LINK!)
-Obwody mózgowe i Świadomość Chrystusowa (LINK!)
...i inne... na stronie Rose of Sharon.

Vancouver
12 May 2021

WIESŁAWA