MIECZ PRAWDY

NERKI - DUCHOWA ANATOMIA
(CZĘŚĆ 1)
LINK! DO CZĘŚCI 2

Nerki - 2 wewnętrzne narządy, znajdujące się na krzyżu, po obu stronach kręgosłupa. Według terminologii duchowej człowieka jest to brama witalności - Ming Men, według chińskiej medycyny.

A nasze 2 nerki, to także 2 energie (Yang i Yin), z bramą życia między nimi (kręgosłup). Nerki są organami wody i ognia... ogień to Yang, woda to Yin, morze esencji, która decyduje o życiu i śmierci. I tak samo można zakwalifikować wszystkie organy człowieka, wszystkie wykonują, przechowują i wydzielają swoje esencje, wszystkie służą ciału i duchowi.

W tym miejscu skupię się na nerkach, w których krąży esencja życia, która jest podstawą do zachowania ciała - jego witalności, np. dojrzewanie, reprodukcja, i starzenie się... i są jeszcze funkcje, które krążą w dłuższych cyklach, jest to 7 lat dla kobiet i 8 lat dla mężczyzn, które kontrolują już dłuższy rozwój człowieka.

Esencja nerek: woda i ogień, brama życia między lewą i prawą nerką, to podsyca działanie naszych wszystkich ludzkich organów... mamy ogień i chłodzenie, bardzo ważne w naszej biologii, bez czego nie odbędzie się ludzka alchemia.

Ta brama wody i ognia jest odpowiedzialna za energię naszego życia, zapewnia ciału filtrację wody i ciepło, siły równoważenia organizmu.

Nerki są dla nas bardzo ważne w rozwoju duchowym, przechowują nasze duchowe odciski naszej krwi... to poprzez nerki obudzimy nasze serce, tą jego ważną część - centrum, jego wyższy poziom... to poprzez nerki nasze ciała wznoszą się, kiedy rozpuszczą się dolne wiry, które trzymają dolne ciało, które jest zniewolone i nie może dotrzeć do siatki 12 Drzew.

Siatka 12 Drzew ma zestaw instrukcji do kontrolowania funkcji narządów i gruczołów na każdym wymiarowym poziomie, które pozwalają naszej ludzkiej świadomości na wielowymiarowe podróże na innych liniach czasu. Zostaliśmy ograbieni z tej funkcji przez lucyferiańskie siły, co nie pozwala się człowiekowi wznieść.

Nasza kryształowa architektura jest pod kluczem i człowiek nie może się duchowo przebudzić... tej architekturze brak oświetlenia i dalszych połączeń. I tak człowiek jest niewolnikiem obcego systemu, który po kryjomu kradnie mu siły życiowe, przeważnie z nerek. U większości ludzi ta energia jest doprowadzana do krocza i jest przekazywana ponownie do siatki Ziemi, do ciemnej materii i jest kontrolowana przez Archontów. To w tej energii są cząsteczki ciała ludzkiego, wbrew pozorom, to nie jest bezużyteczny materiał, ale cały genetyczny magazyn... i nasze ludzkie Drzewo Życia. To przez ten proces nasi kontrolerzy pozyskują multum informacji związanych nawet z ludzką duszą i jej wielowymiarową anatomią.

Rasa, która nas zniewoliła posiada nie tylko nasze ciała, a nawet ich duchowe części, zebrane z ich organów i gruczołów. Nerki człowieka mają bezpośrednie połączenie z Ciałem Baterii KA (ludzkiej duszy) w naszym energetycznym ciele, a kiedy utracimy kontrolę nad nerkami, kontrolerzy uzyskują dostęp do elektromagnetycznego Ciała Baterii Ka. Tym sposobem pozyskują również planetarne ciało, wysysając z ziemi ogromne ilości energii. Poprzez nerki drenowane są wszystkie organy, a następnie jest blokowana aktywacja Kundalini... to nerki są punktami wyjścia tego drenażu, który następnie zbiera energię z innych narządów, co ma wpływ na duchową inteligencję.

Przez bardzo długi czas naszej ludzkiej historii, tak jak i obecnej, kontrolerzy Ziemi - Drakonianie i inne gady, etc. są zaangażowani w galaktyczny proceder handlu ludźmi w całym Układzie Słonecznym. Handlują także ludzkimi organami i zbierają wszystko, co produkuje ludzki organizm... i już w innych wymiarach klonują, aby zakłócić normalne funkcje naszych ciał. Niektóre grupy ludzi z poprzednich wcieleń weszły w ciemne układy z obcymi Rasami, które nie są przychylne człowiekowi... traktują nas jedynie jako swoje pożywienie. A ci, co się dla nich sprzedali i nas sprzedawali i nadal sprzedają za solidną zapłatą... a nawet za dostęp do ezoterycznej wiedzy, są w naszym świecie znani, jako fałszywi prorocy, których jak pisze Biblia, będzie aż tylu przy końcówce czasów... i nie powiem, często i coś wartościowego przekażą, aby otworzyć mocniej swoje kanały w celu uprowadzenia innych. Po prostu czerpią z nich korzyści i handlują tą wiedzą i nie tylko, podpinają tych naiwnych w jeszcze inne głębsze kanały.

Fałszywi prorocy próbują za pomocą tej wiedzy dotrzeć do Ziemskich Królestw Widmowych, aby nadal korzystać z informacji na tym poziomie, ale do własnych celów. Przy okazji chcą jeszcze dotrzeć do Jedynego Prawa i poprzez proces wniebowstąpienia przenieść się w wyższe wymiary, ot właśnie, tak szybko i bezboleśnie... jednym słowem są pasożytami na ludzkiej skórze... i tak to się dzieje, sami z tego korzystać nie potrafią, bo nie jest to takie proste, jak to się im wydaje... i innym nie dają, ukrywają przed nimi prawdziwą wiedzę... to ci poniosą największe konsekwencje... w tym religie i wielu tych duchowych pasterzy na ich czele. Wielu z tych, co w imieniu kontrolerów ziemi, stali się jej zarządcami, dostali się na swoje pozycje przez serie tortur i innych manipulacji i są objęci przysięgą i specjalnym prawem... kiedy to przypadkiem by zechcieli, zdradzić ten układ i przekazać światu Prawdę.

Dzisiaj odzyskujemy naszego ducha i jego witalne esencje przywracane są do normalnego krążenia; 3 główne energie siły życiowej i duchowej.

I tu uwaga, to te osoby, które rzeczywiście pomagają w tym procesie, będą miały duży problem ze swoimi nerkami, bo są pod nieustannym atakiem lucyferiańskichh sił... oni wiedzą, gdzie się takie dziecko rodzi i do czego jest przeznaczone, i atakują ich świetliste ciała, tych Gwiezdnych Nasion, pracowników sieci Światła, które zostały zainstalowane na Ziemi, czasami w bardzo dziwnych środowiskach i na mizernych pozycjach. I taką samą rolę odgrywają w tym życiu, nic tu nie dzieje się przypadkiem.

Te osoby są bardziej atakowane, ponieważ czyszczą karmiczne linie, co wpływa na zbiorową świadomość ludzkości i ludzkie plemiona... na poprawienie naszego mitochondrialnego zapisu, aby dostosować się do naszej Kosmicznej Matki... z linii Wielkiej Niedźwiedzicy.

cdn...

Vancouver
26 May 2023

WIESŁAWA