MIECZ PRAWDY

CZŁOWIEKA MÓZG I STANY ŚWIADOMOŚCI
(CZĘŚĆ 1)
LINK! DO CZĘŚCI 2

Każdy człowiek posiada cały szereg nieaktywnych możliwości, których zwykle nie jest świadomy. Doświadczenia tych możliwości objawiają się często przypadkowo, wówczas doświadcza wielu rzeczy, które budzą go z głębokiego snu i otwierają oczy na prawdziwy świat. Prawie każdy człowiek chociaż raz w życiu doświadcza jasnosłyszenia, jasnowidzenia, telepatii, i albo jego umysł to przyjmuje albo natychmiast odrzuca jako coś niewiarygodnego, a nawet bardzo złego w zależności od jego światopoglądu. Człowiek nigdy nie doświadczy tych zjawisk głębiej, skoro jego świadomość i intelekt patrzy „sztywno” na świat.

Tą cechę przyłapała już dawno temu pewna grupa ludzi, która z premedytacją ogranicza naszą świadomość, tak fizycznie jak i intelektualnie. Trwa to od tysięcy lat, gdzie odfiltrowuje się nasz umysł i wciska z góry nałożone szablony, w których mamy żyć. Mamy robić to co nam każą i rozumieć rzeczy, tak jak sobie życzą i umiejętnie sterują naszymi polami świadomości. Obecnie odbywa się manipulacja umysłami ludzi na wielką skalę, na każdym polu życia. Narzuca się nam wartość dobra i zła, zachowania społeczne, religijne, mamy być na właściwej płaszczyźnie świadomości, nie wolno nam wychylać się ani do przodu ani nie pozostawać zbyt mocno w tyle. Jednym słowem klawisze klawiatury nowej elity świata. Od tej z góry ustawionej mentalnej i psychicznej formy odskakują jedynie mistycy, prorocy, jogini, nie pozwalają sobie odfiltrować swojego umysłu. Zawsze będą z nimi kłopoty, toteż takie „dziwadła” są najmocniej napiętnowane i prześladowane przez zwykłe społeczeństwo i światowych liderów np. Hitler nienawidził mistyków, świętych, ponieważ nie był to dobry materiał do mentalnej obróbki.

Tylko oni tak naprawdę znają pojęcie dobra i zła, budzą ludzi z głębokiego snu i ożywiają świat.

Grupa, która dba aby człowiek nie wyszedł poza swoje z góry ukształtowane przez nich szablony, pilnuje aby ludzkość tkwiła w pokoleniowym amoku, aby ludzie byli zaangażowani w ideologie materializmu przedstawiające, że tylko świat fizyczny jest dla nas wszystkim i tym jedynym życiem, z którego należy dobrze korzystać. Dzisiaj nawet osoby „wysoko duchowe” czerpią z materializmu całymi garściami, i tak powoli tracimy swoje uprawnienia a nawet kiedy ktoś posiądzie wyższe moce postrzega się go jako złego człowieka, wyniszczającego siebie i całą ludzkość. Taki człowiek często bywa określany jako zły, psychotyczny, nieprawidłowy, szalony, przewrotny, okultysta, ileż czyni się zabiegów aby go z powrotem wbić w z góry określony przez elitę szablon.

Ludzki mózg jest narzędziem elektrycznym i generuje energię elektryczną. Szacuje się, że posiada sto miliardów neuronów. Każdy neuron produkuje i wysyła impulsy elektryczne, które podróżują z komórki nerwowej w dół długich włókien zwanych aksonami aż dotrą do skrzyżowania lub synapsy z innego neuronu. W miejscu połączenia występuje elektryczny impuls ognia przekaźników chemicznych, zwany neuroprzekaźnikami, które przekazują komunikaty z całego ciała. Po odebraniu takiego komunikatu te neurony generują własny impuls elektryczny i wysyłają go do innych neuronów, które są ze sobą połączone. Każdy neuron może być podłączony do tysięcy innych komórek, z których każda równocześnie wysyła i odbiera impulsy z tysiąca neuronów. W taki sposób jeden neuron może zmienić elektrycznie miliony innych neuronów.

Osoby, które mają większe wyczucie energii przepływającej w ich ciele obserwują takie płynące strumienie niczym duże rzeki i małe strumyczki w całym swoim ciele. Czują wyraźnie prąd elektryczny, z początku jest to małe mrowienie ale z czasem może ono się znacznie wzmocnić... a z nim trudno wytrzymać, a jeszcze bardziej nasila się w kontakcie ciała z wodą a nawet potem. Dokładnie czują z jaką potężną prędkością ta energia przemieszcza się w ciele i gdzie są umieszczone te główne strumienie elektryczne, niczym okablowanie elektryczne w ścianach domu.

Mózg jest częścią całego ludzkiego układu nerwowego, najbardziej złożonym narządem w ludzkim organizmie. Jest otoczony przez trzy warstwy ochronne tkanki zwanej oponami mózgowymi i kąpie się w cieczy zwanej płynem mózgowo-rdzeniowym, który chroni mózg przed uszkodzeniem i zapewnia pokarm dla tkanek mózgowych.

Współcześni naukowcy za pomocą elektroencefalogramu (EEG) potrafią ustalić aktywność fal mózgowych, nagrać fale mózgowe, dzięki temu diagnozują wiele chorób układu nerwowego np. epilepsje, różne psychozy.

Lewa i prawa półkula naszego mózgu wydaje się odpowiadać za różne jego funkcje. Mamy tendencje na skupieniu się na obydwu półkulach, raz bardziej na lewej, a raz bardziej na prawej, w zależności od tego co robimy; albo obie półkule mogą być używane w tym samym czasie i być stale w interakcji. Obie półkule są połączone ciałem modzelowatym, które służy jako kanał między dwoma stronami; prawą i lewą. To mostowe połączenie zwiększa transmisje danych, myśli, umożliwia im pracować razem, przez co zwiększają psychiczną kreatywność. Ze względu na złożoność naszego mózgu może nastąpić w nim kilka fal mózgowych jednocześnie, lecz ta, która dominuje w danym czasie określa stan naszego umysłu. Mówi się, że w naszym mózgu jest tyle informacje co i we Wszechświecie.

Ciało ludzkie posiada własne automatyczne stymulatory, naturalnie wytworzone w naszych ciałach i mózgach, to grupa cząsteczek o nazwie endorfiny, które zmniejszają ból, łagodzą stres, dają przyjemność, wzmacniają lub tłumią wspomnienia. Aby człowiek działał sprawnie wszystko musi być harmonijne.

Od dawna wiadomo, że można zmienić stany świadomości, ludzie eksperymentowali z LSD, psylocybiną, meskaliną, marihuaną, takie eksperymenty były wykonywane w laboratoriach od długich lat. Psychodeliczne narkotyki a także działanie na mózg alkoholu, nikotyny, kofeiny i wielu innych specyfików produkowanych przez przemysł farmaceutyczny, które dzisiaj współczesne społeczeństwo zażywa w potężnych ilościach każdego dnia trzyma nas w z góry zamkniętych szablonach. Dzięki nim kontroluje się nasze pola świadomości; wprzódy eksperymentuje się w laboratoriach a później wypuszcza się te produkty do użytku ludzi a nawet zatwierdza jako jedne z najbardziej bezpiecznych i pomocnych w życiu. Jednak większość badaczy stwierdziła, że wszystkie wpływają źle na prace mózgu.

Podobnie obserwuję doświadczenia jakie przeprowadzane są na ludziach za pomocą chemioterapii i radioterapii .... te różne wymyślne mikstury, zabójcze promienie, które wstrzykuje się ludziom mimo tego, że już nie jest tajemnicą, że niecałe 3% ludzi, którzy przechodzą te terapie wyżyje. Komu i czemu to służy? Nasuwa się jedna myśl, depopulacja ale czy tylko... więc dlaczego takich ludzi trzyma się jeszcze miesiącami przy życiu w dodatku w wielkich cierpieniach, testuje na nich inne leki, odtrutki, i szereg zabiegów ... czy to nie jest jakiś wielki doświadczalny poligon? Coraz więcej ludzi zaczyna tak myśleć!

Na mózg człowieka pozytywnie wpływa: medytacja, modlitwa, spokojna muzyka, malarstwo, wiersze, proza, natura.

Wiadomo, że od wieków medytacja jest praktykowana przez ludzi poszukujących prawdy, aby osiągnąć odmienny stan świadomości.

Kontemplacja może prowadzić do uniesień mistycznych (epifani), nagłe tego typu uniesienia, występują wśród mężczyzn i kobiet z każdej kultury, religii, narodu. Przez całe wieki ludzie doświadczali takich zjawisk, czyli przeżywali odmienne stany świadomości.

Jednym z bardziej znanych mistycznych doświadczeń jest „mistyczne światło”. Z własnego doświadczenia ze „światłem”, które wytwarza moje ciało, które każdego dnia widzę w sobie i na zewnątrz jako potężny rozbłysk światła obok mnie, wiem jaką potężną radość wnosi w serce.

Błysk światła w nas to niesamowite zjawisko, które opisują mistycy, wyjście poza swoje szablony, poza czas i przestrzeń, a to wnosi w człowieka inną wiedzę, zrozumienie, otwiera wewnętrzną mądrość. Jest jedną z największych tajemnic ludzkiego życia, jest mocą, która inspiruje i otwiera podróż do innych światów, ukazuje nowy sposób patrzenia na świat. A to wszystko przez nasz umysł, w którym pojawia się zwiększony przepływ prądu elektrycznego, dzięki któremu komórki nerwowe robią się bardziej aktywne.

Z własnego doświadczenia wiem, kiedy w ciało wchodzi substancja chemiczna światło w ciele przygasa, doświadczyłam tego najlepiej podczas badań za pomocą tomografii komputerowej z kontrastem, w tej samej chwili kiedy kontrast wszedł w żyłę w moim ciele zrobiła się szaruga, i trwało to dotąd dopóki kontrast nie został wypłukany z ciała. Toteż unikam takich badań, chemicznych leków i innych odlotowych specyfików, przemysł farmaceutyczny na mnie nie zarabia... a co do innych substancji chemicznych potrzebnych do życia, sprzątania... używam tylko tych ekologicznych, bardziej naturalnych.

Każdy poziom świadomości to zbiór ludzkich zachowań i spostrzeżeń na temat życia i Boga. Każdy reprezentuje odpowiednie wibracje o różnej sile, które istnieją poza naszą trójwymiarową rzeczywistością. Jest punkt krytyczny w obrębie każdego poziomu świadomości, z którego możemy wystartować i wzbić się wyżej albo spaść.

W jednym życiu możemy w swojej świadomości przesunąć setki i tysiące razy swój krytyczny punkt w zależności jaką wpuścimy w swój umysł wibrację.

Jeśli nasza świadomość ma gigantyczną moc każda pozytywna następna wibracja wzniesie naszą świadomość 10-cio krotnie, tym samym wymazuje tyleż samo negatywnych wibracji. Skala naszych pól świadomości jest nieskończona i tak naprawdę nie można tego policzyć. U przeciętnego człowieka w ciągu całego życia punkt świadomości zmieni się około 5-ciu razy. Lecz są ludzie, którzy mają swoje indywidualne skoki lub upadki setek punktów w jednym życiu.

cdn ...

2 Feb. 2014

WIESŁAWA