KUNDALINI

KUNDALINI, WIELKA ELEKTRYCZNA SIŁA ŻYCIA
(CZĘŚĆ 1)
LINK! DO CZĘŚCI 2

Ludzkie ciało i wszystko co żyje funkcjonuje w oparciu o elektryczno - chemiczny system. Oznacza to system mięśni i organów napędzane przez elektryczne zasilanie z układu nerwowego.

Układ elektryczny jest sterowany przez chemiczne neuroprzekaźniki. Każde ciało ma swoje pole elektromagnetyczne, czyli aurę, podobne do linii wysokiego napięcia, które wytwarza organizm.

Moc elektryczna może być niższa lub wyższa, wszystko uzależnione jest od aury elektromagnetycznej, jakie posiada elektryczne impulsy.

Nadprzewodniki przekazują energię elektryczną z prędkością światła. Wszystkie, największe i najdrobniejsze włókna nerwowe mają zdolność przewodzenia prądu elektrycznego, grubsze z prędkością do 500 metrów na sekundę, cieńsze około 3 metrów na sekundę.

Aby tak potężna siła mogła odpowiednio funkcjonować potrzebna jest wysoka odporność i specjalna budowa systemu elektrochemicznego, który tworzy pole elektromagnetyczne. Nasz bio-energetyczny system podobny jest do linii telegraficznych. Ciało wysyła krótkie impulsy przez włókna nerwowe, te małe impulsy energii elektrycznej występują ciągle nawet w spoczynku. Nasz mózg wysyła impulsy elektryczne do całego ciała co najmniej jeden raz na sekundę a w chwili aktywności do 60 impulsów na sekundę.

W układzie nerwowym znajdują się węzły zwane „węzłami Renviera” lub „Tsubos”, od imienia naukowca, który je odkrył.

Każdy ten węzeł jest skrzyżowaniem linii elektrycznych i wokół nich tworzy się bardziej intensywna aura. Osoby posiadające dar jasnowidzenia mogą je postrzegać (w ten sposób opracowano system meridian i akupunktury), widać je niczym aurę wokół palącej się świecy czy elektrycznego światła, szczególnie podczas deszczu kiedy to wilgoć nadaje linii elektrycznej większą moc transmisji.

Organizm żywy wysyła sygnały elektryczne z różną częstotliwością i siłą. Ponieważ ciało jest systemem biologicznym sygnały elektryczne zależą od aktywności naszego umysłu i zdrowia.

Nasz system bio-energetyczny ma swoje wielkie zalety i pewne wady. Dużą zaletą jest to, że może sam się naprawić, wadą jest to, że może być powolny i nieefektywny podczas gaszenia dużej ilości energii występującej w postaci elektromagnetycznych odpadów.

Energia elektryczna jest przenoszona przez elektrony. Elektrony posiadają dwa spiny: w lewo i w prawo, lecz fizyka kwantowa ukazuje nam jeszcze inne tajemnice. Póki co naukowcy pozyskują energię elektryczną jako mieszankę lewego i prawego spinu elektronów jednorodnej masy.

Nasz mózg obsługuje większą część ciała. Wiele funkcji jest obsługiwana przez grupy neuronów w naszym kręgosłupie, np. chodzenie. Neurony te znajdują się w wielkich węzłach (Tsubos) w miejscach w obrębie nerwów kręgosłupa. W ten sposób możemy się poruszać a nawet chronić przed niebezpieczeństwem.

Mózg używa specjalnych środków chemicznych do budowy energii elektrycznej, podobnie jak akumulator do naszych samochodów wysyłając neuroprzekaźniki i budulec chemiczny, które są przechowywane głównie w kręgosłupie, stąd są wysyłane do mózgu i ciała, w zależności od potrzeb. Ten proces może być wykonany bardzo szybko lub wolno, według zdolności naszych nerwów i poziomu adrenaliny.

Oczywiście adrenalina jest wydzielana w chwili zagrożenia a duże jej dawki obciążają nasz system nerwowy i trzustkę co na dłuższą metę nie wpływa pozytywnie na naszą fizjologię.

Ważne jest aby pamiętać, że nasze połączenie ze światem jest dokładnie takie samo jak stacji radiowej do anteny odbiorczej. Jesteśmy inteligentnymi sygnałami, które wysyłają i odbierają zarówno sygnały ze swojego ciała jak i z kosmosu. Musimy także pamiętać, że kosmos jest w kontakcie z nami a my z kosmosem a nasze sygnały trafiają do całego Wszechświata a cały Wszechświat trafia do naszego systemu. Ale musimy również pamiętać, że nasz mózg, układ nerwowy i inne chemiczne hormony będą w stanie zadziałać w taki pozytywny sposób łącząc nas z całym Wszechświatem tylko w przypadku organizmów, które w swoich umysłach mają czysty proces myślenia w każdym czasie.

Nasze zdrowie to chemiczny balans i dobrze funkcjonujący organizm. Chore ciało zareaguje na te procesy zupełnie inaczej, jeszcze inaczej ciało, w którym jest przebudzona Energia Kundalini. Według spirytualnych filozofii osoby chore mają uszkodzone drzewo życia, czyli układ nerwowy, co nie pozwala im prawidłowo funkcjonować.

W przebudzeniu Kundalini ważny jest prawidłowy przepływ energii. Prąd elektryczny przepływa z bieguna dodatniego do ujemnego i odwraca kolejność, biegun dodatni jest rzeczywiście ładunkiem ujemnym (posiada mniej elektronów), a biegun ujemny jest ładunkiem dodatnim (posiada więcej elektronów). Ważne aby to wiedzieć, ponieważ tak samo dzieje się w organizmie człowieka.

We Wszechświecie istnieją dwie podstawowe siły energii, znane jako odśrodkowa i dośrodkowa. Cząstki, które powodują siłę dośrodkową są gęstsze i ciążą w kierunku centrum spinu powodując zagęszczenie i zwrot w kierunku energii spinu. To jest męska energia.

Energia wirowania odśrodkowa powoduje ekspansję czyli rozrzedzenie. Jest to żeńska energia. Można powiedzieć, że świadomy umysł jest męską energią, która wymaga myślenia mózgu. Jednym z nich jest proces uczenia się, jedna z form kontrolowania i sztywności, która ostatecznie prowadzi do męskich lub ujemnych wirów zagęszczania lub czarnych dziur w obrębie struktury komórkowej organizmu. Takie efekty zdarzają się również podczas szoku lub urazu, w którym świadomy umysł jest używany do kontrolowania emocji, kiedy to zatrzymuje się ich odczuwanie.

Właśnie te czarne dziury są punktami wyjścia do wszystkich chorób a także są urządzeniem promieniującym ujemną energią.
Kiedy w ciele pojawia się zbyt wiele takich czarnych dziur taki organizm szybciej się starzeje.

Spin żeńskiej energii życiowej zwany jest energią Kundalini ... innymi słowy jest przeciwnym procesem niż zagęszczanie a kiedy porusza się po czarnych dziurach powoduje rozpraszanie tych czarnych magazynów we wszystkich kierunkach i zwalnia świadomy umysł z różnych objawów fizycznych, emocjonalnych, myśli, uczuć. Lewy mózg jest niczym tłumacz i generator energii. Prawy mózg jest przetwornikiem energii dla nadświadomości i podświadomości, dla przywspółczulnego i automatycznego układu nerwowego.

Człowiek przez wieki ustalał wzorce do dominacji nad swoim bliźnim w celu kontroli jego umysłu, szczególnie lewej półkuli mózgowej. Ludzie, którzy przez długi czas byli kontrolowani przez ich ego (lewą półkulę, świadomy umysł) odwrócili naturalny przepływ energii, która biegnie do środka grzbietu na tylnej części ciała. Ten rezonans został wykorzystany przez psychologów, religie i duchowość. Ten rezonans jest dźwiękiem, wibracją, reaguje na dźwięk słów, w tym indywidualnego ego, lecz bodziec wymaga interwencji lewego mózgu. Taka zdolność najbardziej odzywa się po przebudzeniu się energii Kundalini, szczególnie to widać w świadomym uzdrawianiu, kiedy w celu skierowania energii w odpowiednie miejsce używamy słów mocy ale nie na zasadzie bezmyślnej mantry, w dodatku kiedy nie zna się znaczenia jej słów, uzdrowienie jest niczym innym tylko procesem rozrzedzenia.

W spontanicznym przebudzeniu Kundalini energia przepływa przez kręgosłup i zmienia świadomy umysł. Taka gwałtowna spontaniczna zmiana tego co kiedyś było dośrodkowe na odśrodkowe, które w dodatku znajduje się poza kontrolą nie jest łatwe. Nagle wirowanie gwałtownie zmienia swój kierunek, następuje gwałtowna zmiana rezonansu mózgu, wzrasta jego częstotliwość, zmienia się w ciele cała energetyka.

Osoba, o takich nowych wibracjach, nowej energetyce w chwili kiedy znajdzie się przy niej inna, która posiada w sobie dużo czarnych dziur nagle narażona jest na inne energie, które jako naturalne siły życiowe mają już swobodny przepływ, tym samym jej ciało zaczyna się również odblokowywać i budzi się duchowo. Jednak w tym czasie negatywna energia z ciała tej osoby jest przenoszona do ciała uzdrowiciela i neutralizowana w jego wnętrzu.

Osoby posiadające silne energie potrafią sprostać temu zadaniu, gorzej jest z tymi, którzy ich nie posiadają, wówczas mają skłonność do zapadania na różne choroby. Dlatego nie polecam nikomu "bawić się w uzdrowiciela", kto nie posiada wystarczająco silnych energii do uzdrawiania, ponieważ wcześniej czy później odbije się to na ich zdrowiu i rozwoju duchowym. Zapamiętajmy, silniejsze ciało ściągnie negatywną energię ze słabszego, tym samym poprawi jego samopoczucie, następuje zdrowienie.

Kundalini jest energią, która napędza nasze biologiczne życie, lecz jej głównym celem jest obudzić w nas stan wyższej świadomości, przekształcić stare ciało w nowe. Kundalini może nas zmienić szybko i dramatycznie lub może rozwijać w nas ten proces przemiany przez długi okres, a nawet przez całe życie i również dobrze ta energia może się nigdy w pełni nie przebudzić. Moc Kundalini nie ma nic wspólnego z religią. Elektryczność Kundalini ma mocno oczyszczające właściwości, zmienia ośrodki energetyczne, ciało pod jej wpływem staje się w pełni otwarte i przekształcone.

Moc Kundalini nie tylko tworzy ale potrafi całkiem zniszczyć, może nawet spalić cały system biologiczny. Mózg i układ nerwowy może nie wytrzymać presji wywieranej przez elektryczne Kundalini, szczególnie w ciele, w którym następuje zwolnienie układu nerwowego i dochodzi do jego przegrzania. Układ nerwowy nie nadąża z gaszeniem dużej ilości gorących energii, które występują jako elektromagnetyczny odpad, wówczas może dojść nawet do samozapalenia ciała lub przepalenia układu nerwowego, ciało może zostać całkowicie sparaliżowane. Toteż jeszcze raz przestrzegam przed nierozważnymi ćwiczeniami aby otworzyć Energię Kundalini.

Od chwili otwarcia Kundalini nasz świat ulega zmianie, człowiek musi umieć odnaleźć się w zupełnie nowym świecie, umieć odejść od starego środowiska a to są najtrudniejsze zadania do wykonania.

W rzadkich przypadkach Kundalini wybucha spontanicznie, wyzwalają się równocześnie wszystkie siły ma wielką skalę. Taki spontaniczny proces bardzo często jest nie do wytrzymania, szczególnie dla osób, które nigdy nie słyszały o tej energii. Życie wydaje się nie do zniesienia, ale ten spontaniczny proces jest wielkim egzaminem i kluczowym momentem dla nowej duchowej podróży.

Niebezpieczeństwo związane z energią Kundalini występuje także w chwili kiedy osoba jest świadoma tej energii i przygotowuje się do tego faktu, a kiedy ta energia uderza osobę budzącą się jest oszołomiona, nie może zrozumieć co się dzieje ponieważ rzeczywistość przerasta teorię.

Z mojego doświadczenia wiem, że najlepiej słuchać własnej intuicji i nie dzielić się z nikim własnymi doświadczeniami, bo kto nie wszedł do tej wody nie wierzy w to co się w tym czasie tak naprawdę z człowiekiem dzieje. Można porozmawiać tylko z ludźmi, którzy tą lekcję już przerabiali. ... niestety takich ludzi ciężko znaleźć a ignoranci tworzą niedorzeczne historie. Jednak najbardziej wartościowe zejście tej energii jest zapisane w spontanicznym przebudzeniu Kundalini, zostajemy mimo woli wchłonięci przez Uniwersum bez naszej świadomości, ten proces zabiera nas z krainy ciemności, odrywa od korzeni dotychczasowego życia, wyzwala z niewoli.

Na początku będziemy się czuć upokorzeni, ponieważ poczujemy naszą małość, bezbronność ... chcemy się podzielić dobrą nowiną ze światem, dać ludziom wiedzę jaką właśnie otrzymaliśmy, ale już w pierwszych słowach jesteśmy atakowani, dowiadujemy się jakie mamy urojenia, jacy jesteśmy źli, mało warci, świat za wszelką cenę ściąga nas z powrotem do własnego poziomu, każe sobie wszystko udowodnić a nie jest to łatwe, musi jeszcze upłynąć dużo czasu zanim my sami dobrze zrozumiemy ten proces.

cdn...

15 June 2013

WIESŁAWA