ZMIANY W DNA

KOLOR SKÓRY I KSZTAŁT CIAŁA
(CZĘŚĆ 4)
LINK! DO CZĘŚCI 3
LINK! DO CZĘŚCI 5

 

1. ZMIANY W KOLORZE SKÓRY

Podczas transformacji komórkowej następują zmiany pigmentu skóry. Nagle pojawiają się na skórze różne przebarwienia i niezwykłe znaki (kółeczka, zaczerwienienia, odbarwienia itd...). Te zmiany dotyczą zarówno ludzi młodych jak i w starszym wieku.

Skóra jest organem funkcjonującym niczym most pomiędzy cięższą materią (ciałem fizycznym) i bardziej lekkim aurycznym polem ciała (aurą). Proces takich zmian na skórze jest przejściowy. W ciągu 25 lat na Ziemi ukażą się ludzie lekko ciemniejsi i lekko jaśniejsi. Ma to związek z większym dotlenieniem membran komórek krwi.

2. ZMIANY W KSZTAŁCIE CIAŁA

Nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, że kiedy człowiek wzrasta spirytualnie zmieniają się jego cechy fizyczne. Jedną z nich jest zmiana kształtu ciała. Człowiek powoli wraca do źródła, które dawno temu opuścił. Osoby, które przechodzą proces transformacji zgłaszają dziwne zachowania głowy i zwiększone ciśnienie wewnątrz czaszki. Wydaje się im, że głowa jest większa i z biegiem czasu te osoby obserwują zmiany fizyczne występujące na czaszce. Bardzo powoli, w kilkuletnim procesie zmienia się jej kształt u góry, mocniej się uwypukla. Staje się jakby troszkę dłuższa. Pierwsze zmiany zachodzą wewnątrz ciała i na początku bywają niezauważalne.

Najważniejsze procesy toczą się:
- w systemie komórkowym krwi
- w centralnym układzie nerwowym
- w mózgu, który uchodzi za instrument informacyjny człowieka z Bogiem.


W ciele ludzkim przebiega transformacja, której nie można zobaczyć w lustrze. Cały czas widzi się tę samą osobę, którą widziało się kilka lat wcześniej, jednak jest ona już inna. Na jej ciele nie ma zbyt dużo zmarszczek, wygląda dużo młodziej i zdrowiej.

Stopniowo zmiany z ciała fizycznego przechodzą na zewnątrz i powoli zaczyna się wyłaniać nowy kształt, jakby jaśniejszy i lżejszy. Patrząc na taką osobę, ma się wrażenie, że jaśnieje innym światłem.

Wiele takich osób odczuwa jakby trochę urosło. Nie ma to związku z fizycznym wzrostem, ponieważ te osoby mają poczucie lewitowania. Podczas zmian w ciele zmieniają wagę, albo ją gubią albo przybierają. Jest to doświadczenie wyrównywania wagi. Cały ten proces jest naturalnym zjawiskiem. Transformacja koduje komórki ciała i zmienia ich stary sposób bycia.

Wszystkie zachodzące zmiany w ciele człowieka są reakcją na wysokie wibracje i wybudzone już ciało jest zdolne kontynuować wielkie przemiany, aby stać się gotowym na spotkanie z Bogiem.

cdn...

Vancouver
19 July 2007


WIESŁAWA