ZMIANY W DNA

BÓLE CIAŁA I GŁOWY
(CZĘŚĆ 2)
LINK! DO CZĘŚCI 1
LINK! DO CZĘŚCI 3

 

System meridian człowieka jest połączony z Matką Ziemią i z całym Wszechświatem. Matka Ziemia daje człowiekowi esencję życia, a jej funkcje są bardzo podobne do funkcji ciała ludzkiego. Uniwersum daje człowiekowi oddech życia. Kiedy wszystkie meridiany w ciele otworzą się i kiedy połączy się energia Kundalini człowieka z wielką kosmiczną energią Kundalini następuje wniebowstąpienie, poprzez potężne zmiany jakie stopniowo następują w ciele. Człowiek bliżej i bliżej zaczyna doświadczać bycia z Jednością. W tym miejscu rozwinę nieco mocniej pierwszy punkt zmian DNA w ciele człowieka.

Bóle ciała i bóle głowy:
Ukazują się nagle w wielu częściach ciała i nagle samoistnie znikają. Nie dają się niczym leczyć, są trudne do diagnozowania. Bóle głowy są bardzo ostre niczym strzały. Tym procesem są objęte też oczy. Wnikają świeże energie i wiercą nowe kanały, wyższe wibracje wypierają dotychczasowe. Ciało zaczyna dziwnie wibrować. Tam w środku toczy się wielka walka, tarcie dwóch energii. Następuje transformacja komórkowa.

Również mózg nie pracuje już więcej na tym samym poziomie. U takich osób zauważa się bardziej rozwinięte myślenie i dostrzega się większą mądrość. W czasie transformacji ukazują się okresy większych irytacji, niż zwykle taka osoba dotychczas objawiała, staje się bardziej niecierpliwa, posiada mniejszą koncentrację. Ale jest to tylko okres przejściowy. Zwiększa się też wrażliwość na dźwięki, zapachy i na środowisko.

Osoby, u których zmienia się DNA doświadczają dziwnych bóli mięśniowych, najmocniej na plecach. Słabsze są stawy słychać z nich trzaski niczym łamanie suchych gałęzi. Kiedy zaczynają w ciele pracować intensywnie gruczoły dokrewne rozpoczyna się dziwny taniec wszystkich komórek. Czuje się kłucia, wiercenia, uczucie jakby robaki wychodziły z zewnątrz ciała.

Największe zmiany zachodzą w strukturach mózgu: poprzez płyn mózgowo - rdzeniowy wzmaga się jego większa wrażliwość, która przemieszczana jest na cały układ nerwowy. Nie jest to łatwy proces dla ciała człowieka. Zaczyna cierpieć, często w ogóle nie rozumie co się z nim dzieje, szuka przyczyn i ratunku. Mocno się niepokoi. Kiedy ten proces pogłębia się przychodzą jeszcze silniejsze bóle głowy: ostre i tępe, towarzyszą temu silne zawroty głowy. Wzmaga się ciśnienie na czaszkę, wydaje się, że za chwilę głowa pęknie na 1000 kawałków. Zazwyczaj te bóle przychodzą od tyłu do przodu głowy i rozlewają się na boki. W tym czasie bywają wielkie problemy ze spaniem. Energia, która napływa falami w różne części głowy na początku czyni wielkie zamieszanie. Albo taka osoba śpi w nadmiarze, albo cierpi na bezsenność.

Aby sobie pomóc - ważna jest cisza i spokój. Pomaga modlitwa i spokojna muzyka. Kiedy następuje w ciele silny ruch energii dobrze jest przerwać medytacje, jeśli je ktoś w tym czasie praktykuje. Również należy zwrócić uwagę na prawidłowy odpoczynek. Obserwuje się wzmożony ruch energii o godzinie 2-3 w nocy. Dobrze jest, aby w tym okresie kłaść się do łóżka o godzinie 22.00. Zazwyczaj silny strumień energii, który zaczyna płynąć w swoim cyklu budzi i czyni w ciele dużą niedogodność. Kiedy ciało odpocznie taka osoba mniej cierpi.

Podczas tego procesu nie jest wskazane picie kawy, mocnej herbaty, alkoholu, zażywania jakichkolwiek lekarstw czy brania narkotyków. Gwałtownie zmieniają energię i powodują zupełnie inną pracę w mózgu. Alkohol zmienia wrażenia mózgowe, zatruwa komórki mózgowe i cały układ nerwowy. Wiemy, że jego nadużywanie jest przyczyną uszkodzeń mózgu. Powoduje nieprawidłowe zmiany w genach, co ma duży wpływ na DNA i RNA. Z doświadczenia znamy problemy alkoholików, ich rozdrażnienia, paranoje, halucynacje, a nawet ciężkie choroby psychiczne. Wielkie spustoszenia powodują w mózgu narkotyki czy inne substancje toksyczne.

Żadna osoba nie osiągnie pozytywnych zmian DNA jeśli nie będzie przestrzegać tej reguły. Raz zniszczone geny jest ciężko odbudować, a nawet jak twierdzą naukowcy następuje całkowite ich zniszczenie. Pewne partie mózgu posiadają tzw. "dziury mózgu" i są następstwem ciężkich chorób. Jedną z nich jest Alzheimer.

cdn...

Vancouver
15 July 2007

WIESŁAWA