ZMIANY W DNA

INFORMACJE OGÓLNE
(CZĘŚĆ 1)
LINK! DO CZĘŚCI 2

 

Żyjemy w dziwnym czasie, niektórzy twierdzą, że w jednym z najgorszych. Ale są też tacy, którzy mówią, że jest najlepszym ze wszystkich dotychczasowych.

Wszystkie te informacje, które zamieszczam poniżej są zebrane od 23 proroczych głosów i dotyczą wielkich zmian na planecie Ziemi. Najważniejszym wydarzeniem będą zmiany w ciele człowieka.

W ciało człowieka wnikają nowe kosmiczne energie, które powodują metamorfozę komórkową. Czy ktoś wierzy, czy nie, ludzkie ciało ulegnie dużym zmianom. Przeskok Ziemi z trzeciego wymiaru poprzez czwarty do piątego będzie miał wielki wpływ na samego człowieka. Potężna fala światła nadciągająca na Ziemię przemieni w mocnym stopniu człowieka nie tylko duchowo, ale również fizycznie, emocjonalnie i mentalnie. W ludzkich ciałach nastąpi transformacja. Ukaże się wyższa ludzka jednostka.

W człowieku nastąpią wielkie wewnętrzne zmiany, nowe kombinacje elementów chemicznych, zmiany w DNA i w chromosomach. Zmiany te będą trwałe.

Różne są wersje na temat zmian w ciele. Wielu twierdzi, że są wynikiem eksperymentów wykonywanych na ludziach przez inne cywilizacje kosmiczne. Oglądamy na ten temat dużo filmów, czytamy dziwne informacje o porwanych przez UFO i prowadzonych na nich doświadczeniach.

Ale największą prawdą jest fakt, że nadciągająca nowa fala światła i mocniej wibrująca energia wnika do struktur DNA człowieka.

Dwie nitki DNA ewoluują do dwunastu, a nawet do czternastu. Każda z nitek koresponduje z energią czakr wewnątrz i na zewnątrz ciała. Kiedy nastąpi całkowity rozwój i połączenie nici, ludzkie ciało będzie mocniej wibrować i przyjmować silniejsze kosmiczne energie. Tego rodzaju zmiany potrzebują czasu. Generalnie biorąc potrzebne jest siedem lat, aby otworzyć ten proces na właściwy poziom i zmienić mentalność takiej jednostki.

Nowy poziom zdolności będzie się wyłaniał i klarował wśród nowych energii poprzez wielkie zamieszanie i chaos w zależności od osoby. Rozwiną się mocno ciała emocjonalne i mentalne. Duża wrażliwość człowieka tworzona przez nowe i silne energie budzi wielkie emocje, nowe czynniki chemiczne wywołują proces transformacji.

ZMIANY CIAŁA
(notuje się zmiany w 22 różnych dziedzinach ciała)

1. Bóle ciała i bóle głowy
2. Zmiany w komórkach ciała
3. Zmiany koloru skóry
4. Zmiany kształtu ciała
5. Zmiany w systemie endokrynologicznym i w centralnym układzie nerwowym
6. Zmiany w jedzeniu i piciu
7. Biegające po całym ciele energie
8. Zapotrzebowanie na ruch, gimnastykę, jogę, medytację
9. Zmiany oczu
10. Zmiany paznokci
11. Zmiany włosów
12. Zmiany czaszki głowy i w mózgu
13. Zmiany w słuchu
14. Zmiany w sercu
15. Gorące i zimne uderzenia
16. Zmiany w pamięci
17. Zmiany w cyklach miesiączkowych
18. Doświadczenia wychodzenia z ciała
19. Problemy z zatokami i uszami
20. Zmiany w spaniu i intensywne sny
21. Nadmierne pocenie się i zmiany w gruczole łzowym
22. Wibracja w całym ciele

Ciało eteryczne człowieka zaczyna szybciej wibrować. Ta szybkość porusza mocniej strukturę molekularną. Silniejsze energie wpływają mocniej w nerwy, muskuły, naczynia, w skórę i gruczoły hormonalne zwiększając w nich wibracje. System nerwowy wysyła silniejsze impulsy i system endokrynologiczny produkuje już inne mieszanki chemiczne. Zmienia się homeostaza i balans ciała.

Zmiany w ciele wpływają głęboko na podświadomość człowieka. Odczuwa ból, cierpienie, czuje, że coś gubi, płacze bez powodu, jest mocniej rozdrażniony. Mocniejsze cierpienie wskazuje, że taka jednostka jest coraz bliżej wniebowstąpienia. Mocno odbiera, że z każdym dniem odchodzi od niej coraz więcej dotychczasowych rzeczy.

cdn...

Vancouver
13 July 2007

WIESŁAWA