ZMIANY W DNA

ODŻYWIANIE I PICIE
(CZĘŚĆ 6)

LINK! DO CZĘŚCI 5

LINK! DO CZĘŚCI 7
 

ODŻYWIANIE

Podczas transformacji komórkowej zwiększają się wibracje ciała. Wnikające w komórki światło zmienia również apetyt człowieka. Nagle porzuca dotychczasowe przyzwyczajenia, mięso, ciężkie proteiny i gwałtownie szuka innego pożywienia, które pozwala na większą równowagę nowej fali energii.

Kiedy człowiek odżywia się niewłaściwie wówczas spowalnia, albo w ogóle zatrzymuje proces transformacji komórkowej. W chwili kiedy zauważymy zmiany w ciele fizycznym powinniśmy pomóc sobie odpowiednio się odżywiając. Od tej pory jest dla człowieka bardzo ważna jego dieta, która zasadniczo wpływa na naturalne fizyczne uleczanie.

Należy wprowadzić w swój jadłospis dużo surowych warzyw i owoców. W czasie zmian w DNA gwałtownie zmienia się człowieka apetyt. Jednego dnia potrafi zjeść bardzo dużo, a drugiego prawie w ogóle nie sięga po żadne pożywienie.

Jak ostatnio donoszą naukowcy żywność jaką spożywa człowiek ma wielkie znaczenie w kształtowaniu się jego ciała i charakteru. Jest bardzo istotnym czynnikiem w powstawaniu wielu chorób.

Naukowiec Randy Jirtle z Medycznego Centrum na Universytecie w Durham - Płn Karolina, USA ukazał w jaki sposób zmieniają się geny myszy, która była karmiona w inny sposób. Inni naukowcy z Universytetu w Montrealu, Kanada pracują z genami szczurów. Grupy szczurów odżywiają odmiennym pokarmem, jedne są wzbogacone w różne mikroelementy, a drugie całkowicie ich pozbawione i obserwują DNA tych różnie odżywianych grup tego samego gatunku. Ubogie odżywianie powoduje wiele ciężkich chorób, stresów. Tak samo u człowieka niewłaściwe odżywianie prowadzi do nieprawidłowych zmian w DNA. Do najcięższych chorób powstałych z powodu niewłaściwego odżywiania zalicza się nowotwory, schizofrenię i wiele innych. Również mówi się, że żywność wpływa zasadniczo na zachowanie człowieka. Dieta obfitująca w dużą ilość czerwonego mięsa i ciężkich protein czyni go bardziej agresywnym. Zamyka jego spirytualne drogi.

Ludzie odżywiają się w odmienny sposób. Są grupy, które zaspakajają swoje potrzeby jedząc ciężkie pożywienie w dużych ilościach, a inne szukają delikatnego - naturalnego pokarmu, jedzą w małych ilościach i częściej. W czasie transformacji komórkowej widać wyraźnie jak zmienia się apetyt takiego człowieka. Większa fala światła wpływa również w układ pokarmowy. Organizm gwałtownie odrzuca ciężkie pożywienie (szczególnie mięso) i wzmaga pragnienie na niektóre gatunki warzyw i owoców.

Odżywianie się jest naturalnym fizycznym procesem zasilania ciała w energię. Nie jest już dla nikogo tajemnicą, że każdy gatunek pożywienia posiada odmienne energie (Ayurveda - dieta sattvic, tamasic, rajasic). Ciężkostrawne pokarmy zaniżają wibrację ciała, zatrzymują przenikanie światła w komórkach.

Dlatego w czasie transformacji komórkowej zalecane jest jedzenie dużej ilości surowych warzyw i owoców bogatych w witaminy i odpowiednie minerały bardzo potrzebne w tym czasie człowiekowi, które są źródłem bogatej zielonej prany. Taka żywność usuwa z ciała toksyny, likwiduje czarne plamy - zastoje ciężkich energii, które blokują ciało i doprowadzają do wielu chorób. Ciężkie potrawy nie pozwalają na prawidłowy balans ciała.

Kiedy rusza cały proces zmian ciała i DNA, człowiek czuje wielki głód albo cierpi na zupełną utratę apetytu. Zmiany w układzie pokarmowym nie są łatwe, nagłe bóle brzucha, wzdęcia, nudności, spowodowane potężnym wzrostem energii w okolicy splotu słonecznego zmieniają pole elektromagnetyczne dużych ośrodków energetycznych. Gruczoły hormonalne regulują metabolizm i z trudem powstrzymują nagle przyrastającą energię wibrującą już z wielką szybkością.

Również czakra gardła jest bardzo potężnym ośrodkiem energetycznym kontrolującym wagę ciała, sen, dzięki temu ośrodkowi czujemy się bardziej lub mniej zmęczeni. Przybierająca gwałtownie energia zmienia w tym czasie wagę człowieka: albo szybko przybiera na wadze bez większego powodu, albo ją nadmiernie traci. Kiedy człowiek osiąga już całkowity balans reguluje się waga ciała. Wszystkie te zmiany są charakterystyczne podczas procesu transformacji. Spożywając większe ilości warzyw i owoców, naturalnych źródeł energii balansujemy ciało i otwieramy je na mądrość. Tzw. "mądrość ciała" ma zapisaną komórkową pamięć w jaki sposób samoistnie zwalczać choroby, wysyła informacje jakie składniki są potrzebne, aby ciało mogło prawidłowo funkcjonować itd.

Podczas procesu transformacji wskazana jest także wizualizacja białego światła wnikającego w głąb naszych komórek. Oczyszcza ciało z czarnych energetycznych plam.

Można w ten sposób wizualizować białe światło, którym otulamy Ziemię, aby również oczyścić atmosferę naszej planety. Ludzkie czyste ciała mają olbrzymi wpływ na czystość Ziemi. Więc powinno być naszym honorem pracować nad własną energetyczną czystością.

Transformacja jest procesem, który żąda od ciała innych składników odżywczych na jakie nie miało wcześniej zapotrzebowania... inne tłuszcze (roślinne), proteiny, witaminy, hormony. Należy słuchać własnego ciała, samo podpowiada czego potrzebuje człowiek. Dzień do dnia nie bywa podobny, zmienia się ciągle apetyt, wyszukuje nowe potrawy, albo wybiera codziennie te same. Dzieje się to tak długo dopóki organizm nie zaspokoi zapotrzebowania na jakiś składnik.

Najlepsze źródła energii pozyskuje się z:
- węglowodanów zawartych w ryżu, kaszach, płatkach zbożowych, ziemniakach, razowym chlebie
- białek: fasoli, orzechów, produktów sojowych, mleka, serów
- witamin i i elekroelementów: owoców i warzyw.

Wskazane jest jedzenie słodkiej i gotowanej kukurydzy bogatej w dużą ilość błonnika, potasu i witamin A, B1, B2, E. Kukurydza oczyszcza organizm, zapobiega chorobom nowotworowym. Zawarty w niej potas utrzymuje równowagę wodno - elektrolitową organizmu oraz prawidłowy rytm serca. Znakomity budulec dla mózgu, kości i mięśni.

PICIE

Niezwykle ważną rzeczą w życiu człowieka jest woda. Czym więcej w tym okresie jej pijesz, tym łatwiej wnika w twoje ciało świetlista energia. Przenika głęboko w ciało fizyczne i powoduje jego proces odmładzania. W czasie zmian DNA należy pić około 4 litry wody dziennie. Woda jest wspaniałym przewodnikiem elektryczności i powoduje szybszy ruch światła w komórkach. Przynosi człowiekowi nowe życie. Powoduje odbudowę całego systemu - oczyszcza wszystkie płyny ustrojowe. Wspaniałe są herbatki ziołowe, oczyszczają krew. Można dobierać według własnego upodobania. Słuchaj własnego ciała. Wielkie znaczenie posiadają naturalne soki z surowych owoców i warzyw, potrafią zregenerować uszkodzone DNA.

Żywność i woda są jednym z najważniejszych antydoksantów, które samoistnie oczyszczają ciało, jeśli człowiek umie prawidłowo je spożyć.

ZAPAMIĘTAJ:

Niewłaściwa dieta powoduje w ciele toksyny i ciężkie choroby.

Właściwa dieta - odpowiedni dobór pożywienia oczyszcza ciało, podnosi wibracje we wszystkich komórkach. Jest jednym z bardziej pozytywnych czynników w procesie transformacji.

Woda oczyszcza płyny ustrojowe.
Herbatki ziołowe
- krew,
a naturalne soki reperują DNA.

cdn...

Vancouver
29 July 2007

WIESŁAWA