ZMIANY W DNA

ZMIANY CIAŁA
(CZĘŚĆ 7)
LINK! DO CZĘŚCI 6
LINK! DO CZĘŚCI 8
 

PRZEPŁYW ENERGII

Podczas transformacji komórkowej zwiększa się przepływ energii w całym ciele człowieka. Głównie i najmocniej odczuwa się w systemie parasympatycznym: w kończynach dolnych, wzdłuż kręgosłupa - szczególnie mocno na odcinku lędźwiowym oraz w łopatkach. Towarzyszy też uczucie elektryczności przebiegające z dołu do góry. Nagłe przypływy wielkich fal energii powodują migreny i inne bóle głowy. Podczas procesu intensywnego myślenia zwiększa się przepływ energii w głowie i we wszystkich częściach ciała. Aby zrównoważyć nagły przepływ energii wskazane są odpoczynki i głęboka cisza. Zauważyłam, że w chwili takiego przypływu energii jeśli ciało pozostaje w intensywnym ruchu wzrasta niepokój. Wówczas mam wrażenie, że za chwilę eksploduję jak wzburzony szampan. Najlepiej w takiej chwili usiąść i przeczekać.

ĆWICZENIA

Tak jak ważne w procesie transformacji komórkowej jest picie dużej ilości wody tak następnym czynnikiem podczas tego procesu są ćwiczenia fizyczne. Wskazana jest każda forma: spacery, bieganie, wspinaczki, praca w ogrodzie, ćwiczenia tai - chi, qi - gong, itp. Należy jednak pamiętać, aby nie forsować za mocno ciała. Wspaniałą terapią, aby zrównoważyć wzburzone energie jest taniec. Podczas procesu transformacji taniec uchodzi za najbardziej wartościowe i mocne ćwiczenie. Można tańczyć w dowolny sposób - indywidualnie według własnego pomysłu. Znane są już na świecie całe medytujące i tańczące grupy. Ta forma jest nowa i stara jak świat - taniec zawsze towarzyszył podczas mistycznych rytuałów.

OCZY

Zmieniają się białkówki oczu. Nagle pojawiają się na nich czerwone wybroczyny, a sama białkówka robi się trochę ciemniejsza. W wielu przypadkach bywa lekko różowa, zielonkawa lub w odcieniu brązowym. Jednak przeważa różowa. Zmienia się również środowisko wokół oka, dokładnie układ naczyń krwionośnych. Oczy człowieka są bardzo ważne w postrzeganiu innych wymiarów. Zanim otworzy się trzecie oko wprzódy nastąpią duże zmiany w fizycznych oczach. Często zmienia się też kształt oka. Bywają lekko skośne, tzw. kocie.

PAZNOKCIE

Na paznokciach pojawiają się białe półksiężyce i kropki. Nagle robią się kruche i często się łamią.

WŁOSY

W ciągu kilku lat nawet cieniutkie włosy mocno gęstnieją i stają się twarde. Bardzo szybko rosną i mogą zmienić kolor.

GŁOWA

Z głową dzieją się dziwne rzeczy. Od początku transformacji komórkowej płyn mózgowo rdzeniowy jest już inaczej wzbogacony w silniejszą energię, przepływa przez kręgosłup i wpływa do czaszki. Mocniej wibrująca energia wpływa do układu nerwowego powodując wielokrotnie dziwne zachowanie ciała. Następuje większa wrażliwość w okolicy tkanek, skóry głowy i kręgosłupa. Ten proces powoduje silne zawroty głowy, problemy z oczami - stają się bardzo wrażliwe na światło.

W czaszce czuje się wielkie ciśnienie, szczególnie z tyłu, w części czołowej i w częściach bocznych. Pierwsze zmiany DNA następują w mózgu. Dlatego ten proces bywa niełatwy i przebiega z ciężkimi problemami z głową. Taka osoba czuje nagły elektryczny prąd w środku głowy niczym porażenie prądem. Bóle w głowie są bardzo silne i ostre, przychodzą nieoczekiwanie, trwają albo kilka sekund, albo kilka godzin. Podczas tych dolegliwości ma się wrażenie, że za chwilę głowa rozpryśnie się na 1000 drobnych kawałków.

Gwałtowny przepływ energii przez układ sympatyczny: wnikanie w niego większej ilości światła wywołuje nagłe zmiany nastrojów, od wielkiej radości do głębokiego smutku i depresji. Ten proces jest spowodowany odrywaniem się człowieka od starego życia.

SŁUCH

Zmienia się nagle i człowiek staje się zdolny słyszeć dźwięki pochodzące z wysokich wymiarów. Na początku w uszach następują różne sensacje: dudnienie, dzwonienie, ciągłe szumy, trzaski, huki, wiatry - przypomina to zepsuty radioodbiornik. Ten proces bywa bolesny i bardzo niewygodny. Nie pomagają ciągłe wizyty u lekarzy i branie leków, które pogarszają tylko sytuację. Zmiany słuchu są jednymi z ważniejszych zmian podczas procesu transformacji. Człowiek staje się wielowymiarowy i jego słuch jest przekształcany na odbiór wyższych wymiarów. Ze swojego doświadczenia wiem jaki jest to ciężki okres.

Przeżyłam nawet całkowitą utratę słuchu w ciągu paru sekund. Nie znalazłam żadnej pomocy z zewnątrz, lekarze byli bezsilni. Po kilku tygodniach słuch wrócił samoistnie, najpierw w lewym, a później w prawym uchu. Ale od tamtej pory inaczej słyszę dźwięki. Często mam problemy ze zrozumieniem słów - słyszę je już inaczej pomimo bardzo dobrego słuchu. W mojej głowie od siedmiu lat gra mistyczna muzyka, przypomina śpiew cykad. Nie jest uciążliwa, a nawet bardzo ją lubię. Nie stwarza przeszkód dla słuchu. Odbieram dźwięki jakby na wielu kanałach w tym samym czasie.

SERCE

Największe i najbardziej męczące problemy bywają z sercem. Dzieje się tak dlatego, że człowiek zaczyna być synchronizowany z rytmem serca Ziemi. Następują też zmiany w samym mięśniu sercowym, mocniej się rozwija. Kompletny rozwój mięśnia sercowego da możliwości dłuższego życia - ok. 150 lat. Zwiększy się też puls, ok. 3-4 uderzenia w cyklu dwunastoletnim (co 12 lat dodatkowe 3-4 uderzenia). Ten rytm będzie dyktować szybsza wibracja w ciele człowieka. Kiedy te energie wpłyną zbyt szybko będą zdarzać się ataki serca i inne sercowe choroby. Podczas procesu zmian w sercu nastąpi gwałtowne otwarcie ośrodków emocjonalnych. Człowiek zacznie mocniej reagować na energie miłości.

GORĄCE I ZIMNE UDERZENIA

Zmiany komórkowe wywołują zmiany temperatury ciała. Gwałtowne wnikanie światła wewnątrz komórek wyzwala różne energie, o różnych temperaturach i odmiennych częstotliwościach. W ciele zachodzi wiele reakcji. Ten proces przypomina człowieka, który ma silną gorączkę. Wysoka temperatura ciała płynąca z wewnątrz sprawia, że mimo tej temperatury jest mu bardzo zimno. Podobnie dzieje się w chwili porażenia słonecznego. Skóra i ciało są gorące, ale człowiek czuje zimno i ma dreszcze. Zauważyłam, że nie można zbyt długo przebywać na intensywnym słońcu. Moja skóra od co najmniej 10 lat zachowuje się dziwnie podczas opalania.

Unikam ostrego słońca, chowam się w cieniu drzew. Skóra opala się gwałtownie i występują dziwne sensacje w ciele. Nawet po krótkim opalaniu czuje się bardzo chora. Często szczególnie nocami jedna połowa ciała potrafi być rozpalona, a druga zupełnie zimna. Są też noce na przemian gorące i zimne. W czasie zimnych korzystam w środku nocy z gorących kąpieli, a gorące studzę zimną wodą. Można sobie pomóc myjąc ręce i stopy w gorącej lub zimnej wodzie, w zależności od potrzeby. Podczas tego procesu temperatura ciała mierzona termometrem bywa normalna. W moim przypadku siedem lat temu, miewałam gorączkę prawie codziennie przez kilka miesięcy (37,5-39). Nie można było ustalić przyczyny.

ZMIANY PAMIĘCI

Wszystkie te zmiany dają człowiekowi inną indywidualną świadomość, która transformuje go na nowej drodze. Wpływanie nowej fali światła zmienia mentalne, emocjonalne i spirytualne ciało. Ten stan powoduje wzmocnienie pamięci. Ciało zaczyna luminować, a ludzki mózg staje się bardziej aktywny. Ale zanim ten proces zaistnieje na tym polu będą różne problemy. Nieraz zdarzy się, że pamięć prawie zniknie zupełnie i ciężko jest przypomnieć sobie dobrze znane fakty. Bywa, że w czasie mówienia nagle wycina pół zdania i trudno sobie przypomnieć o czym się przed chwilą mówiło. Pocieszam, że jest to proces przejściowy i w chwili osiągnięcia balansu znika na zawsze.

ZMIANY MIESIĄCZKOWE

Kobiety będą zgłaszać jaśniejsze krwawienia miesiączkowe, krótsze i bezbolesne. Kobiety ciężarne będą miały łatwiejsze porody, a nawet zupełnie bezbolesne.

ZATOKI

Pierwszym sygnałem w procesie zmian komórkowych są problemy z zatokami, zatokowymi bólami głowy i wielka niedogodność - ciągłe pociągania nosem. Te problemy nasilają się razem z głębszym procesem transformacji. Zwiększają się problemy alergików. Przychodzą symptomy podobne do grypy, specyficzne bóle, uczucie jakby zatrucia, a z chwilą wpływania większych energii nasilą się mocniej. Jest to tylko sygnał, że w ciało wpływa silniejsza energia, ale ciało nie jest jeszcze zdolne jej utrzymać. Należy pić dużo wody. Bardzo pomocne jest pływanie i kontakt z wodą w każdej formie. Miałam okresy kiedy uwielbiałam spacerować po deszczu bez parasola. Woda jest wspaniałym czynnikiem balansującym wysokie trudne do utrzymania energie w ciele człowieka.

POT I ŁZY

Zmieniają się kanały łzowe i gruczoły potowe. Łatwo więc o łzy i pocenie się. Łzy i pot stają się cięższe. Ma to związek z większą ilością minerałów, których nadmiar jest usuwany tą drogą. Również płyny ustrojowe usuwają z komórek toksyny.

WIBRACJE CIAŁA

Niektórzy obserwują od czasu do czasu zwiększone wibracje w okolicy splotu słonecznego. Trwa to wiele miesięcy. Również Ziemia miewa okresy zwiększania od czasu do czasu własnych wibracji. W czasie transformacji komórkowej zwiększa się ciągle wibracja, a nawet bywa bardzo silna. W obecnych czasach podczas jednej naszej inkarnacji odbędzie się więcej zmian w ciele, niż w wielu poprzednich razem wziętych. Nasza Ziemia też przechodzi podobny proces. Wspólna integracja Ziemi i człowieka podniesie na wysoki poziom ciało i pozwoli człowiekowi zbliżyć się do ciała świetlistego.

Wibracja w ciele człowieka potrafi być tak potężna, że wielokrotnie miałam wrażenie, że przeżywam trzęsienie ziemi. Moje ciało w spoczynku było zdolne wprowadzić w ruch krzesło lub kanapę na którym siedziałam. Na początku nie obyło się bez stresów, wyskakiwałam w środku nocy z łóżka, byłam przekonana, że ziemia się trzęsie. Aby zrównoważyć te wibracje należy dużo spacerować, nawet po kilka kilometrów dziennie.

Vancouver
30 July 2007


WIESŁAWA