ZMIANY W DNA

ŚWIĘTA GEOMETRIA W NASZYM CIELE

Jakże cudowne jest piękno całego stworzenia, wszystkie jego formy życia... a nawet płatki śniegu i powietrze, którym oddychamy. Wszystko co nas otacza utworzone jest z ponadczasowych kodów geometrycznych. To w nich ukryta jest głęboka mądrość płynąca z uniwersalnego Umysłu Wszechświata.

Wzorce i kody są elementem naszej duszy, naszej własnej wewnętrznej sfery i subtelnej świadomości... to one mają szczególne znaczenie, w tym co my nazywamy "święte"... to w nich ukryta jest głęboka tajemnica świadomości, to one pozwalają nam doświadczyć samoświadomości.

Wszystko w fizycznym świecie opiera się na tych samych pięciu elementach, pięciu świętych geometrycznych wzorach: czworościanu, sześciościanu, ośmiościanu, dwunastościanu, dwudziestościanu, tzw. brył platońskich, które znane były już światu tysiące lat temu w mistycznych szkołach.

To dzięki sekretnej geometrii mamy równowagę i harmonię, która istnieje w każdej sytuacji. Kiedy zakłócimy tą równowagę wszystko się zniekształca i wali.

Nasza rzeczywistość jest bardzo uporządkowana, podobnie jak nasze życie. Żyjemy w spójnym świecie rządzonym przez niewidzialne prawa, które zawsze objawią się w naszym świecie bez naszej ludzkiej ingerencji i zanim wejdziemy w ten świat musimy dobrze je poznać, ponieważ możemy ten doskonały świat mocno zakłócić co oczywiście odbije się na jakości naszego całego życia. To dzięki braku znajomości kosmicznego prawa człowiek tak mocno poturbował tą Ziemię i samego siebie.

Zrozumienie świętej geometrii jest częścią naszej egzystencji. Nie są już nam obce pojęcia: złoty środek i inne formy geometrii, nikt już nie twierdzi, że takowe nie istnieją, chociaż do wielu ludzi jeszcze nie dociera, że poszczególne kształty różnych form mają zupełnie inną energię.

Każdy kształt wytwarza inną siłę nośną, podobną do fali radiowej, które przenoszą informacje dźwiękowe. W naszym życiu niezwykle ważną funkcję posiada bio-geometria, która wpływa na nasze wszystkie funkcje życiowe, które współdziałają z naszymi polami energetycznymi jak również korelują z Ziemią i Wszechświatem tworząc specjalne systemy biologiczne.

W życiu człowieka kształty i formy mają potężne znaczenie. Wytwarzają odpowiednie fale nośne co wpływa pozytywnie lub negatywnie na żywe organizmy i może mieć olbrzymie znaczenie dla naszego zdrowia, samopoczucia, a nawet wpływ na nasz dobrobyt.

Poszczególne kształty są promiennikami energii, wytwarzają falę nośną i światło o indywidualnej barwie. Wibracyjna wartość światła ma właściwości komunikacyjne, które ułatwiają przenikanie rezonansu z wyższych sfer przesyłając nam różne informacje.

Bio-geometryczne kształty drgań mają trzy podstawowe cechy: zieleń ujemną, wyższy harmoniczny ultrafiolet i wyższy harmoniczny złoty.

1). Ujemny zielony ma negatywne właściwości, kiedy poddajemy się jego ciągłej ekspozycji. Jest to wibracja, która rezonuje z szarą i jest szkodliwa dla naszego zdrowia.

2). Wyższy harmoniczny ultrafiolet, tzw. niewidzialne światło ze środowiska aniołów i wyższych istot światła. Jest to bardzo oczyszczająca i relaksująca wibracja, która równoważy nadaktywne organy i ma uspokajający wpływ na układ nerwowy.

3). Wyższy harmoniczny złoty o dużo wyższym poziomie drgań niż fizyczne złoto, posiada energetyzujący efekt, który równoważy układ odpornościowy organizmu... osoby posiadające ten kolor głowy (aureola) są już doskonali na ciele i duchu, poza tym przejawiają własną indywidualną świadomość, już nie tuzinkową.

Każdy kolor wyświetla swoje wartości i od tego zależy nasze życie, zdrowie, talenty itd. Kolor naszej aury jest katalizatorem kreatywności, jest źródłem energii w środowisku, każde źródło światła może obniżyć poziom stresu, albo go podnieść... w zależności od jego barwy. Jest także narzędziem transformacyjnym - mostem między umysłem i czystą inteligencją.

Jak podnieść wartości światła w swoim organizmie?

Najlepszym narzędziem jest medytacja. Polega na rozluźnieniu ciała, umysłu i emocji... praktykowana w cichym otoczeniu wzmacnia swoją falę nośną co pozwala nam osiągnąć odpowiedni dla nas dźwięk i światło, które są nierozłączną parą... w ten sposób tworzą świętą geometryczną formę, która modeluje nasze DNA, czyli dotykamy złotego środka, najbardziej harmonicznego w naszym organizmie, jeśli nam się to uda wówczas w ciele widzimy światło.

Podobne działanie ma również modlitwa, ale tutaj uwaga, bardzo ważne jest, gdzie medytujemy, gdzie się modlimy, zwróćmy uwagę, jakie formy nas otaczają, jakie wokół nas pojawiają się kształty, ponieważ to one będą falą nośną naszej energii, którą tworzymy w czasie medytacji i modlitwy. Toteż takie ważne jest jakie nasze świątynie mają kształty, czy są kuliste, czy kwadratowe, czy przybierają jeszcze inne formy, ponieważ to one stworzą nam odpowiednią falę nośną dla naszych energii.

Kiedy widzimy w sobie światło, to znaczy, że zostały otworzone wielowymiarowe drzwi... które? ... na to pytanie odpowie nam kolor światła jaki nam się objawia.

Kiedy docieramy w medytacji, modlitwie do naszego DNA poczujemy oddech dłoni, zaczynają mocno pulsować, czyli nastąpił w naszym układzie energetycznym gwałtowny wzrost energii.

W czasie medytacji światło reperuje nasze zniszczone kształty (formy geometryczne). Jaki wzór geometryczny utworzy się w nas to już zależy od poziomu naszych pól energetycznych, naszej świadomości i od tego co do nich wprowadzamy... ważne jaki mamy osobisty przepływ światła w naszych meridianach... jaka jest nasza geometryczna matryca, czy to jest czworościan, czyli boski węzeł... czy sześcian o doskonałej równowadze. Jest to rdzeń, który łączy Ziemię i Niebo... czyli ciało i ducha, jest to już niezwykle harmoniczna forma. Osoby z tego poziomu stają się żywym płomieniem Wielkiego Wszechświata.

Ośmiościan, czyli złoty klucz do połączenia wszystkich kontinuów czasu obowiązujących w kosmosie.

Dwunastościan - siatka energii, główna formacja przepływu płynu z natury, źródło poczęcia, trwa w stanie wolnym, jest głównym systemem energetycznym dla planetarnego ciała energetycznego. Już pitagorejczycy wierzyli, że element, który jest w kształcie dwunastościanu jest duchem eterycznym Boga. Eter jest Źródłem wszystkich rzeczy, które przejawiają się w czasie i przestrzeni. Dwunastościan to nic innego tylko podwójny Merkaba. Kto dokona podróży do tego miejsca będzie miał świetliste ciało... ale zanim tam się znajdzie musi dobrze zrozumieć ludzkie ciało i energię, która w nim się tworzy, jaką rolę odgrywa w naszej świadomości.

Jaka jest komunikacja między tymi energiami... jaki ma wpływ na nasze DNA... jak zmienia kształt naszego ciała... jak modeluje mądrość, zrozumienie... jak funkcjonuje system czakr, meridian i całego pola energetycznego... jak aktywować centrum serca... jak połączyć emeraldową zieloną gwiazdę z bardzo ważnym punktem nad głową zwanym czakrą Gwiazdy... i jak te wszystkie procesy wpływają na nasze DNA... dla większości ludzi to jeszcze największy sekret życia... i jak w tych własnych świątyniach zapalić tą wielką lampę, niewiarygodną złotą piłkę, która przenosi istotę ludzką zupełnie w inny świat?

20 March 2017
Vancouver

WIESŁAWA