ZMIANY W DNA

PRACA Z KRYSZTAŁAMI, ICH POMOC
W NASZEJ EWOLUCJI I ZMIANY W DNA

 

Wszyscy ludzie, którym przyszło żyć na Ziemi w dzisiejszych czasach, po raz pierwszy w historii Ziemi, będą świadkami wielkich cyklicznych zmian i spirytualnego przejścia człowieka i Ziemi w inny wymiar. Ludzie i ich ciała wyższe ulegną przemianie. Powoli będzie następowała masowa transformacja i uruchomienie ludzkiego DNA z 2-ch nitek do 12. Następnie już w innym wymiarze nastąpi człowieka transmutacja z ciała tzw. karbon (węgiel) do wyższych ciał świetlistych zwanych inaczej - silikon, stopniowo krok za krokiem. Jest to jednak jeszcze bardzo długi okres czasu. Niech sobie nikt nie wyobraża, że w roku 2012-2013 nagle zaistnieje jako zupełnie nowy człowiek, że osiągnie już wszystkie swoje możliwości. Proces transformacji z 2-ch nitek DNA do 12-tu rozciągnie się na całe eony. 

Nie mniej jednak obecny okres jest bardzo ważny, właśnie teraz, kiedy budzą się ludzkie ciała, kiedy energie wyższego rzędu przenoszą Ziemię i człowieka w inne pola świadomości. Człowiek dotąd spirytualnie śpiący budzi się i nie jest ten okres dla niego łatwy. Ciało pragnie nadal zachować dotychczasowe procesy, stare pożądania, kontynuowanie starych wzorców, a duch wyrywa do wyższych lotów - otwiera nowe przestrzenie, zaczyna tworzyć nowe formy. To zupełnie podobnie jak zmiana ustroju w danym państwie - wojna domowa. 

Ciało duchowe przyjmuje wyższe energie i z większą szybkością wibruje w ciele. Ten proces zaczyna być bolesny. Ciało - węgiel i duch - światło, to tak jak drzewo i krzesiwo pracujące, aby rozniecić ogień. W takim ciele, kiedy dusza osiąga wyższe wibracje rozpoczyna się wielki proces - ogień. Następuje faza oczyszczania, palenia; "będzie was chrzcił ogniem" - nie powinno być już takim niezrozumiałym frazesem. A co to w zasadzie znaczy wiedzą już ci, którzy ten proces przeszli - przechodzą. 

Dobiegają lata, ostatnie dni 26.000 letniego cyklu - wznoszenie człowieka w drodze ewolucji jego ciała fizycznego i przeniesienie jego świadomości na wyższe pola.

Czas przechodzenia z wymiaru 3-go poprzez 4-ty, astral do wymiaru 5-go. Nasza Ziemia dosięga wymiaru wniebowstąpienia. Co 104.000 lat we wszechświecie rodzi się nowa Ziemia i nowe Niebo (Veda). Teraz właśnie czas nadszedł na Ziemię (Gaję), wchodzi w nowy 5-ty wymiar, stanie się nowym niebem. Również, gdzieś we wszechświecie narodzi się nowe życie, które zaistnieje od początku... krok po kroku. Niewykluczone, że nasza Ziemia po roku 2012 też może zupełnie inaczej wyglądać.

Ważne jest, aby ten proces dobrze zrozumieć i umieć dobrze masterować w nową rzeczywistość. Kto będzie gotowy i zdolny przyjąć nowe wielkie energie i będzie umiał przyjąć nowe zrozumienie, ten przekroczy wyższy pułap. Ziemia i wszystko co na niej mieszka jest w wielkiej fazie oczyszczania. Dzieci Światła rozumiejące ten proces śpieszą wszystkim na pomoc, pomagają Bogu. A On również otwiera ich serca, zrozumienie i całą machinę innych możliwości, aby byli w stanie otworzyć oczy i pociągnąć za sobą tych, którzy jeszcze tego nie rozumieją. 

Bardzo ważnym krokiem jest praca z kryształami. I Kryształowe Królestwo dzisiaj śpieszy ludziom na pomoc. Swoją potężną energią pomoże w procesie transformacji.

Biały kryształ - wibruje z prędkością 4620 cykli na sekundę. Jeśli człowiek z nim pracuje podnosi swoje wibracje około 2000 cykli na sekundę. Każdy kto pracuje z kryształami poprzez systematyczną pracę poprawi swój poziom do około 900 cykli na sek. Największa wibracja normalnego człowieka wynosi obecnie od 200 do 400 cykli na sek.

Kryształ stworzy człowiekowi odpowiednie pole magnetyczne, pomoże otworzyć wyższą świadomość. Posiada strukturę Matki Ziemi i pracuje ze strukturą ludzkiego DNA. Ludzkie kości zawierają w sobie wielki magazyn pamięci, z wszystkich przeszłych żyć. To właśnie w nich znajduje się materiał, aby nasze sny mogły się wypełnić. Stamtąd idzie również mądrość, kiedy ciało jest już przebudzone. Kryształy leczą kości, jak również przenoszą z nich energię w ciało, balansują. 

Dzisiaj większość z nas zna tylko ludzkie DNA zbudowane z 2-ch nitek. Wszyscy wiedzą, że tam jest zawarty cały materiał genetyczny. Kiedy człowiek zaczyna osiągać wyższy stopień świadomości - to jest wzniesione Kundalini do ostatniej czakry, wówczas również budzi się DNA i rozpoczyna swój głębszy proces, coraz to mocniej i mocniej. Pierwsze co widać kiedy rusza DNA, rozpoczynają się bardzo duże zmiany fizyczne ciała. Nawet potrafi zmienić się kolor oczu, włosów, człowiek rośnie, często słyszymy, ktoś nagle urósł w mocno dojrzałym wieku. Pierwsze co widać w świadomości - to wielkie zrozumienie prawd kosmicznych i mądrość, są to już daleko posunięte zmiany w mózgu. 

Również w dniu dzisiejszym rodzą się wyższe dusze - dzieci Indygo. Ich mózgi mają większą pojemność, mają w sobie specyficzną wibrację i inne pole magnetyczne. Właśnie te dzieci Indygo są bardzo mocno połączone z Królestwem Kryształów. 

Jeśli nagle odkrywasz w swoim ciele zmiany takie, jak nagłe utraty wagi, albo przybierasz na wadze bez powodu - huśtawka, kiedy nagle zmienia się twój apetyt na niektóre potrawy, albo odrzucasz je nagle bez powodu, zaczynasz mieć nudności, problemy z jelitami, kręci w żołądku, niczym nie umiesz tego wyjaśnić i nikt nie daje wyjaśnienia, ani nie potrafi tego wyleczyć, może to znaczyć, że twoje DNA zaczyna się budzić. Nasza Matka Ziemia i uruchomiona energia kryształów ma wielki wpływ na ludzkie DNA. 

Biały kryształ - kwarc, oczyszcza wszystkie czakry, rozbija negatywne energie, usuwa bóle, naprawia uszkodzenia ciała, leczy choroby.

Kryształy w naszym środowisku emanują wielką wibracją. Podnoszą wartość energii, która nas otacza, dla przykładu sodalit, różowy kwarc i ametyst są wspaniałymi odpromiennikami. Kiedy je położymy przed TV, komputerem, kuchenką mikrofalową, blokują radiację emitowaną z tych urządzeń. Jeśli ktoś ogląda dużo TV powinien ubierać różowy kryształ - korale, talizmany tak, aby przykryć gruczoł grasicy. Wspaniałe są też bursztyny. 

Kiedy ten gruczoł słabnie na wskutek radiacji taka osoba ma problem w rozpoznawaniu prawdy i również ciężko komunikuje się z otoczeniem. Grasica jest bardzo wrażliwym gruczołem, który trzyma energię pomiędzy górnymi czakrami i dolnymi. Dla tego gruczołu bardzo dobry jest rubinowy kryształ.

Tarczyca - ten gruczoł jest też bardzo wrażliwy na promieniowanie radioaktywne. Wpływ na nią mają te same urządzenia: TV, komputer, kuchenka mikrofalowa, a chyba najmocniej na gruczoł tarczowy wpływa telefon komórkowy; wszystkie wydzielają wielkie ilości szkodliwej radiacji. Dzięki kryształom możemy ją jednak zmniejszyć, nie wpuścić do naszego ciała. 

Również te same kryształy kiedy kładziemy w pobliżu naszego jedzenia, warzywa i owoce, które jak wiemy są mocno zanieczyszczone chemią, oczyszczają te trujące substancje. 

Według badań naukowych, mięso szczególnie wołowe - hodowane na sterydach, antybiotykach oczyszcza się mocno, kiedy w jego pobliżu znajdują się te kamienie. Już to sugerowałam, aby przed każdym posiłkiem pobłogosławić każdy pokarm przed spożyciem. Zanim włożymy coś do garnka, kiedy wiemy, że może to być żywność skażona połóżmy w jej pobliżu na 10-15 minut wyżej wspomniane kamienie szlachetne w celu neutralizacji i usunięcia ciężkich toksyn.

Podniesie to wibracje jedzenia i naszego ciała. Mistrzowie ciągle ostrzegają przed niezdrowym i skażonym jedzeniem. Wszyscy wegetarianie też powinni to robić, kiedy jedzą surowe warzywa, owoce i całą resztę. Ten pokarm dzisiaj też jest niezdrowy.

Dzisiejszy człowiek żyjący na Ziemi nie posiada balansu między Królestwem Roślin, Królestwem Zwierząt i Królestwem Minerałów. Człowiek zatracił piękną cechę komunikowania się z tymi królestwami. 

Również nasze panie zapomniały, że najlepszym specyfikiem na ich cerę, szczególnie twarzy jest różowy kryształ. W dawnych czasach był miażdżony i dodawany do kremów. Właśnie dobrze jest włożyć taki mały kamyczek do słoiczka z kremem. Jest bardzo dobry na zmarszczki i bóle. 

Lapis lazuli i ametyst - są dobre na bóle głowy, należy pocierać nimi w miejscu bólu.  Wspaniała jest woda z różowym kwarcem. Wspomaga leczenie raka. Woda z ametystem pomaga wyjść z alkoholizmu. Należy włożyć taki kamyczek do czystej wody w szklaną butelkę i trzymać na słońcu przez 3 godziny, najlepiej od 8 rano do 11-nastej. Później pić tę wodę.

Polecam mocno, aby każdy z tych kryształów przy sobie nosić, każdy niech wybierze swój, który mu najlepiej odpowiada. Dobrze jest trzymać pod poduszką, najlepszy na dobre sny jest ametyst. Wszystkie kryształy powinny być myte i oczyszczane w wodzie z solą morską co tydzień.

Kiedy następują zmiany w ciele człowieka ludzie rozpoczynają podróże po lekarzach, lecz niestety nadaremnie. I nie to, że lekarze są głupi, ale to, że oni wykonują tylko swoją pracę, a nie widzą żadnych zmian na ciele fizycznym takiego człowieka. Nie mogą go w żaden sposób zdiagnozować. Wynika to z tego, że jest to tylko potężne uderzenie energii na ciało fizyczne. Wiele ludzi uskarża się na silne bóle bioder, zaliczają fizjoterapeutów, robią X-Ray i nic tam nikt znaleźć nie może. Dużo ludzi narzeka na bóle pleców, intensywne bóle głowy, symptomy podobne do grypy, które jak szybko się rozpoczynają tak szybko się kończą. Dzieje się tak dlatego, że ciało samoistnie się oczyszcza. Najlepiej pomóc ciału fizycznemu ziołami i kryształami. Często u tych ludzi występuje katar, nudności, czasami kaszel, bardzo często swędzenie całego ciała. 

Z reguły ten proces zaczyna się nagle. Ta choroba nie ma nazwy. Dużo ludzi usuwa swoje symptomy za pomocą kryształów, podnosząc wibracje swojego ciała, a w ten sposób zaczyna się również poszerzać świadomość. Wszyscy cierpią w tym czasie na depresję, mocno narzekają na wszystko, czują głęboki konflikt sami z sobą, są poddenerwowani, a nawet wybuchowi, smutni, często mają samobójcze myśli. 

Mistrz Kuthumi tłumaczy, że jest to rezultat oczyszczania i zmian ciała z karbon na silikon. Czym mocniej pracujesz z kryształami tym mocniej wpływa w ciało wyższa energia, która przekształca się w wyższą rzeczywistość. Z kosmosu nadciąga bardzo silna energia, która spotyka się z energią ziemską. To spotkanie na planie ziemskim przynosi konflikt. Z biegiem czasu wyższe energie przemienią każdą komórkę w ciele ludzkim, jak również zmienią warunki ziemskie. Ziemia również się oczyszcza.

Lord Kuthumi zaleca, aby oczyszczać ciało również za pomocą hematytu. Jest bardzo dobry na cyrkulację krwi i balansuje cały kręgosłup. Również jest doskonały karmelian. Zielony kalcyt jest dobry na układ trawienia. Wszystkie te kryształy wpływają dobrze i usuwają stresy mięśni, usuwają negatywną energię z kości krzyżowej i splotu słonecznego. Na wątrobę pomaga czarny turmalin i czerwony jaspis. Dobrze jest wszystkie kryształy co jakiś czas zakopać w ziemi na 24 godziny. Wówczas mają lepsze działanie na DNA. Już pisałam jak oczyszczać kryształy; w wodzie z morską solą - pierwszy raz, kiedy do nas trafiają należy je włożyć do wody z solą morską na 7 dni. Później wyjąć i dobrze przepłukać zimną wodą. Używać do wycierania ściereczek z naturalnych surowców (len, bawełna).

Po użyciu kamienie należy również umieścić w wodzie z solą co najmniej na 3 godz. Dobre jest do oczyszczania mleko, szczególnie dla kamieni, które uszkadza sól np. perły.

Sól możemy wykorzystać też do kąpieli ciała. Należy rozpuścić w wannie około 1/2 do 1 kg soli i relaksować się w niej około 20 minut.

Podczas kiedy w ciele zachodzi konflikt, depresja, smutek, używaj kryształów. Kryształy zawierają w sobie sekretną wiedze, samoczynnie usuwają nadmierne emocje i uzdrawiają ciało z fizycznego bólu. Lord Kuthumi również sugeruje, aby wkładać ametyst i różowy kwarc dzieciom pod poduszki, usuwa nocne mary. Dwuletnie dzieci rozumieją bardziej świat kryształów, niż dorosły człowiek.

Kryształ celestyt - jest z Syriusza, przynosi wielką harmonię dla noworodków. Dobrze jest go trzymać przy niemowlęciu od urodzenia do 6 miesięcy. Bardzo ważne, aby ten kamień był przy niemowlętach przez pierwsze 3 dni. W tym czasie w ciele maleńkiego dziecka buduje się pole magnetyczne i celestyt pomaga połączyć się z Ziemią. Jest to potężny kryształ, który transferuje energię duszy z ziemskich realiów do duchowych.

Przez następne nadchodzące lata nasze ciała będą się mocno zmieniać. Staną się bardzo wrażliwe. Zmieni się też drastycznie dieta człowieka. Taki organizm nie będzie tolerował chemii. Wystąpią duże reakcje alergiczne. U tych ludzi, którzy dosięgną tego procesu zmienią się twarze - szczególnie u dzieci, oczy, i struktura ciała. Nastąpią duże zmiany tak w ciele fizycznym jak i w świadomości. Bardzo ważne, aby usunąć z ciała stres, który jest niekorzystny w tym procesie. 

Jeśli człowiek nie potrafi tego stresu usunąć nastąpi deformacja ciała. Będzie się objawiać zaburzeniami emocjonalnymi, mentalnymi, jak również w ciele fizycznym. Szczególnie mocno u ludzi, którzy nadużywają alkoholu, narkotyków, seksu. Jest to ważne, aby mieć czyste ciało, kiedy następują te wielkie zmiany w DNA.

Proces aktywacji ludzkiego DNA musi być dobrze zrozumiany. Człowiek musi osiągnąć wysoki stopień zrozumienia i musi poznać prawdy kosmiczne.

Lord Kuthumi ze śmiechem podkreśla, aby człowiek szukał prawdy w Biblii i stamtąd czerpał naukę. 

W okresie przemian z ciała węglowego na krzemowe zmieniają się wibracje ciała, mięśnie i kości. Następują głębokie zmiany w rozpoznawaniu i w zrozumieniu. Lord Kuthumi daje przykład Mistrza Yoganandy jako w pełni aktywowanego na nowe ciało kryształowe, w pełni silica. Zmienił całkowicie wibracje własnego ciała. Silica jest świetlistą wysoką wibracją.

Jeśli chcesz masterować i przejść w wyższy wymiar świadomości musisz zacząć właściwie nad sobą pracować. Może ten proces być szybszy, nie mniej będzie wówczas fizycznie bardziej bolesny, jak i również trudniejszy emocjonalnie. Dużo cięższy. Musisz umieć utrzymać swój umysł, aby szybciej zmienić niższe energie na wyższe. Kryształy pomogą ci osiągnąć odpowiedni balans i harmonię. Poznasz Boskie prawdy i Boską odwagę. Zaufaj niewidzialnym przewodnikom. Żyj z błogosławieństwem Boga i miej czysty umysł i ciało.

Vancouver
1 March 2007

WIESŁAWA