ZMIANY W DNA

NOWE TYPY CIAŁ
(CZĘŚĆ 1)
LINK! DO CZĘŚCI 2

 

Dr. Berrenda Fox z Mt. Shasta w Kalfornii, USA jest najbardziej znana w USA i na świecie ze swoich prac w zakresie zmian DNA, jako nadchodzącej nowej formy życia. Już w latach 80-dziesiątych zajmowała się tym zagadnieniem. Często występowała w amerykańskiej sieci TV w programach, w których wyjaśniała rolę sił kosmicznych w życiu ludzkości na Ziemi.

Zapoznaje ludzi z procesem mutacji i zmian podwójnej helisy DNA. Osobiście znalazła trójkę dzieci, u których już rozpoczął się proces mutacji i posiadają 3 nitki DNA.

Dzieci jakie znalazła, z potrójną helisą DNA są dziećmi "Indygo". Posiadają odmienną inteligencję, zdolności telepatyczne i mogą za pomocą własnego umysłu przenosić rzeczy w inne miejsca. Dr. B. Fox twierdzi, że u wielu dorosłych osób będzie również zmieniać się ich świadomość i fizyczne ciało.

Ziemia zmienia wibracje, wpuszcza w swoją atmosferę więcej światła. Właśnie to nowe magnetyczne światło powoduje zmiany w ciele fizycznym. Według niej dorośli będą zgłaszać symptomy podobne do grypy i innych chorób. W ich mięśniach i całym ciele wystąpią bóle i skurcze. Dr. Fox wierzy, że wirus typu Epstein Barr i Herpes Nr. 6 są odpowiedzialne za zmiany komórkowe podczas transformacji. Dzięki nim w ciele człowieka następuje mutacja.

"I nawet kiedy człowiek czuje się w tym czasie bardzo chory i bezsilny jest to dla niego wielki dar..." - powiada Berrenda Fox.

Wiele ludzi, u których ten proces już zaistniał wcielają w życie inny tok myślenia i weszli na nowe drogi. Zmiany w DNA czynią ich ciała jaśniejsze, pełne światła i pomimo ich dolegliwości związanych z procesem mutacji są zdrowsi. Wspinają się do generacji w wyższej ewolucji człowieka.

Dzieci "Indygo" nie są już wymysłem ludzkiej wyobraźni. One naprawdę istnieją. Rodzice obserwują swoje dzieci i zgłaszają ich specjalne talenty, czasami niezrozumiałe przez dorosłych. "Indygo" mają niezwykły kolor własnej aury - właśnie w tym kolorze i wyróżniają się od innych ludzi. Jednak nie wszyscy urodzili się jako "Dzieci Indygo". Często zdarza się, że wśród starszych osób po 40 roku życia nagle budzą się także podobne cechy.

Nadszedł czas, że istota ludzka przemienia swoje ciało carbon (węgiel) z dwóch nici DNA w kryształowe, posiadające 1024 nitek DNA. Tylko czysta kryształowa struktura może istnieć na wysokim poziomie świadomości. Ten stan zaistnieje powoli, wprzódy muszą nastąpić zmiany w DNA do 12 nitek. Stare wartości życia muszą odejść - umrzeć. Fizycznie, emocjonalnie i mentalnie człowiek stanie się nową istotą.

Dzieci poniżej dwóch lat posiadają już cały komplet DNA. W każdej chwili może u nich nastąpić zmiana życia.

Proces zmian DNA zwany procesem Wniebowstąpienia, w którym człowiek osiąga ciało świetliste - Merkabah nauczy pełnej miłości i da początek nowemu życiu w formie świetlistej.

Nie każdy wierzy w taki proces na Ziemi. Nadal tylko odważne jednostki wychodzą naprzeciw nowym zmianom w transformacji i mutacji na naszej planecie.

W wyniku wielkiej walki American Medical Assosiation klinika Dr. Berrendy Fox została zamknięta. Ale tak się składa, że jej miejsce zastępuje coraz więcej nowych osób na całym świecie: naukowców, lekarzy, terapeutów i mistyków głoszących podobne poglądy.

cdn...

Vancouver
2 Aug. 2007


WIESŁAWA