ZMIANY W DNA

KOSMICZNE DNA

Słowo "kosmos" odnosi się do wszechświata fizycznego postrzeganego jako uporządkowana harmonijna całość. Oryginalne greckie słowo "Kosmos" odnosi się jednak do Całej Istoty - we wszystkich dziedzinach - fizycznej, emocjonalnej, mentalnej i duchowej.

Hebrajskie słowo Kabała odnosi się do starożytnych nauk mistycznych, które opisują Kosmos jako uporządkowaną harmonijną całość.

Kosmos... słońce, księżyc, gwiazdy, planety, w tym nasza Ziemia... a na niej woda, ziemia, skały, rośliny, zwierzęta i ludzie... postaraj się dopasować te wszystkie kawałki do siebie... ułóżmy kawałki razem... a może wówczas znajdziesz logiczne wyjaśnienie, o co chodzi w tym naszym życiu?

Spójrzmy także na siebie poprzez świat roślin... zbliżmy się do nich, one mówią do nas, inteligentnie komunikują się z nami.

Kontaktują się z nami nie tylko rośliny, także duchy widziane w halucynacjach... a wszystko to ma swój wspólny język - kosmiczne DNA.

Tak, DNA to jest nasz kosmiczny język, a jego mocą jest światło, które zna sztukę łączenia wszystkiego w jakiś sobie znany zakodowany sposób. Dekoderem DNA jest nasz mózg. Ta wiedza jest już niezaprzeczalna... lecz dla wielu ludzi jest to nadal niepojęte, jak można łączyć świat roślin, ludzi i duchów, przecie tak wielu w ogóle w te duchy nie wierzy. Mój mózg już dawno otworzył się na tą wiedzę i nadal powoli rozszyfrowuje molekularny kod... kod, który jest w naszych atomach ciała, jak również jest w komórkach roślin i w tych atomach świata niewidzialnego. Każdego dnia obserwuję siebie... czuję, widzę przepływającą przezeń energię, jest niczym wielka fala na rzece, która przenika moje ciało. Widzę jak światło przechodzi przez moją szyszynkę... widzę jego błyski w moich oczach i wokół mojej głowy.

Światło z góry wchodzi na Ziemię pod kątem w zależności od położenia słońca... a fotony i kąty światła to nasze komunikatory, które tworzą złożoną aktywność w inteligentnych żywych istotach.

Zielone światło roślin, czym najbardziej zajmuje się alternatywna medycyna, czyli zioła i substancje z ziemi... i stąd człowiek czerpie botaniczną wiedzę... a może podpowiadają nam same rośliny, minerały?

Skąd ludzie wiedzieli od tysiącleci jak łączyć rośliny, przecież dawniej nie mieli chemicznych laboratoriów... a może to wszystko odbywa się w innych kosmicznych laboratoriach Wszechświata - Kosmicznym DNA?

Nasza ziemska nauka wie, że nasze DNA jest naszym osobistym planem i trzyma w ładzie i składzie nasze wszystkie umysłowe, fizyczne, emocjonalne i duchowe informacje. Jeśli zostaje zakłócony szyk DNA człowiek jest jak wykolejony pociąg, część wagonów stoi na torach, a część leży na poboczu. Przez wiele lat naukowcy uważali, że człowiek posiada 2 aktywne nici DNA... ale już dziś nie jest dla wielu ludzi tajemnicą (wcześniej ta wiedza była w rękach mistyków), że 10 nici DNA jest w ciele ludzkim uśpione... i nie są to śmieci DNA jak to poprzednio uważano, tam są nagromadzone długoterminowe informacje.

Segmenty DNA przenoszące genetyczne informacje są genami. Oryginalnie istota ludzka miała 12 nici DNA i wówczas człowiek posiadał pełną funkcję jako istota duchowa. Nasze krzywe myślenie, egoizm doprowadził do zamknięcia ośrodka serca, te dodatkowe nici zostały utracone w konsekwencji czego człowiek obecnie żyje jako niedoskonała istota... a jeszcze i te 2 ostatnie nici DNA próbuje się w nim uszkodzić. Z tego powodu cierpią na świecie nie tylko masy ludzi, również zwierzęta, rośliny, jak również minerały, woda, która niesie nam potężną ilość informacji. Człowieka intuicja i inne zdolności zostały utracone. Obecnie wykorzystujemy bardzo małą część naszych mózgów.

I tu musimy pamiętać: ciało ludzkie jest najcenniejszą rzeczą jaką człowiek posiada na tej Ziemi... i nie niszczmy go sami i nie pozwalajmy, aby inni to czynili... to nie dom, samochód czy pieniądze są twoim majątkiem, to ciało ludzkie przechowuje dla ciebie wiele cennych informacji, dzięki którym możesz osiągnąć jeszcze więcej, czyli otworzyć swoją wewnętrzną mądrość, wiedzę na temat każdego aspektu siebie, naszego świata i całego życia. Wszystkie połączenia naszej inteligencji są przechowywane w obrębie ludzkiego ciała, nawet sobie człowiek nie wyobraża ile w tym jego ciele jest danych, nawet są tam informacje i kody do kontaktów z całym Wszechświatem.... trzeba tylko umieć je otworzyć. Nasze geny zawierają kody świetlne, które dają nam dostęp do wszystkich naszych utajonych zdolności, potrafią uruchomić moce samouzdrawiające i leczą naszą duszę.... potrafią leczyć dusze i ciała innych. Ale bez uleczenia własnej duszy nie otworzymy się na te wzorce pamięci, czasami migają nam tylko jakieś obrazy, wspomnienia trudne do zidentyfikowania. Ponieważ z chorą duszą trudno jest stworzyć życie pełne spokoju, równowagi, miłości... tacy ludzie nie umieją zbudować osobistych relacji, ciągle narzekają na swoich partnerów, szukają dla siebie alibi, oczywiście zwalając winę na innych.... bo takiemu człowiekowi brak harmonii.

Żyjemy w czasach kiedy występuje wyrównanie energii, dostajemy wiązki światła i miłości, które tworzą otwór wewnątrz sieci energetycznych Ziemi. Wiry energii mieszają się na Ziemi, tworząc źródła, które oczyszczają stare i wadliwe wzorce... oczyszczają nas ludzi i uwalniają od negatywnych energii... lecz ten proces powoduje również blokady w systemach energetycznych nie tylko Ziemi, również naszych ciał i innych żywych istot.

Dopóki te stare wzorce nie zostaną do końca wyczyszczone, na Ziemi będzie zamęt i chaos. W chwili ich wyczyszczania w nasze życie wniknie więcej spokoju i innych duchowych darów. Obudzi się wewnętrzna prawda i pragnienie wolności... wyższą mądrość zapewnią człowiekowi Boskie wskazówki... i otrzyma niezbędną energię do ponownej integracji swoich systemów energetycznych. Człowiek powoli będzie uzyskiwał swoją duchową moc.

I tu pamiętajmy: to ty sam każdego dnia masz wybór, aby udostępnić dla siebie nową energię, wejść w granice równowagi i z szacunkiem do siebie. Twoja
nowa energia to dbanie o własne ciało, mowę, czyny, emocje, przez które możesz wyrażać swoją nową osobowość. I musisz zwrócić uwagę jakie otrzymujesz sygnały podczas procesu gojenia... i zapamiętaj raz na zawsze: duchowość nie ma lidera, nie ma doskonałej książki czy religii... to jest szablon intuicyjny, który tkwi w nas... w każdym człowieku... w jego genach.

Inna sprawa, kiedy ten człowiek si
ę przebudzi, to jest już duża część jego pracy... i to od tej chwili przebudzenia będą następować przemiany serca i umysłu i inne niezbędne rzeczy do tego procesu. Od tej chwili zacznie rozumieć, w jakiej żyje głębokiej separacji od swojej prawdziwej Natury.

Energia naszej Ziemi przechodzi przez większe wibracyjne przesunięcia na wyższy poziom świadomości. Kiedy Ziemia wibruje mocniej, to i my istoty ludzkie i wszystko co na niej żyje podnosi swoje wibracje. Wiele ludzi i niższych gatunków żywych istot nie wytrzymuje tych wibracji, doświadczają nie tylko zamieszania i chaosu, nękają ich ciężkie choroby, ponieważ nie potrafią nawiązać kontaktu ze swoją duszą.

Promienie kosmicznego cieniowego światła wchodząc w naszą ziemię zmieniają nasze ludzkie ciała, opuszczamy swój "węglowy" świat... przechodzimy w "krzemowy" świat (LINK1!, LINK2!, LINK3!)... a to jest już proces przebudowy naszego DNA, ponieważ włókna światłowodowe są wchłaniane w nasze rozproszone DNA i powoli scalane. Przekształcają się w nowe helisy DNA.

Nie jest to łatwy proces dla nas ludzi, następuje ponowne sortowanie naszych informacji, powoli tworzy się bardziej rozwinięty układ nerwowy, który ułatwia nam dostęp nie tylko do naszych wewnętrznych informacji i do naszej wyższej świadomości. Nie jest to łatwy proces, ponieważ budzą się nieaktywne dotąd komórki mózgowe bez których nie jesteśmy w stanie uzyskać pełnego swojego potencjału tak ciała jak i umysłu. Nasze ciała pod wpływem większej ilości światła otwierają się intensywniej, a nasze DNA ewoluuje w świadomą Wielowymiarową Istotę.

Nie ulega wątpliwości, że mamy właśnie ten czas, kiedy otwierają się nasze energetyczne bramy... czakry, meridiany, Energia Kundalini, łączymy nasz system energetyczny z 12 punktami naszych DNA, przez które otrzymujemy nasze duchowe dziedzictwo. 12 nici DNA służy jako łączniki, energia przepływa przez już otwarte i aktywne 12 czakr, tworzy się wstęga energetyczna już na zewnątrz ciała fizycznego, która łączy człowieka z żywymi siłami istnienia w kosmosie.... w roku 2000 jeden z lekarzy w Vancouver badając moją historię powiedział: "zostałaś podłączona do Uniwersum"... taka była jego diagnoza na moją nieznaną "chorobę".

To dzięki otwarciom i uruchomieniom tej energii możemy rozpocząć nowe życie... chociaż nadal żyjemy w tym samym środowisku, z tymi samymi ludźmi... a jednak żyjemy już w nowym świecie, o którego istnieniu jeszcze tak niedawno nic nie wiedzieliśmy. Wówczas zmienia się nasza osobista historia, to energia 12 przebudzonych czakr i 12 punktów DNA przyciągnie do nas energie, które będą poruszać się w naszych ciałach aktywując i przebudzając wiele różnych aspektów nas samych.

Spowoduje to uruchomienie nowej wersji człowieka. Nowe zdarzenia mogą jednak powstać tylko przez wspólne energie 12 czakr, każda odpowiada 1 nitce DNA, gdzie przechowywana jest nasza pamięć... i nie ma innej opcji, te 12 punktów musi być przebudzonych w naszym ciele, dlatego jest ono dla nas tak ważne!

Otwierając nasze serce i umysł znajdziemy odpowiedź na wszystkie pytania i tajemnice, to wówczas postrzegamy już inaczej świat, wychodzimy poza stare systemy.

Nasz umysł nie jest naszym panem. Jest tylko narzędziem, które ma służyć do tworzenia rzeczywistości... i nic więcej! Tylko świadoma współpraca z falami energii i światła dokona w twoim ciele transformacji, uzdrowi ciało i nada mocy duchowi.

Otworzenie 12 nici DNA stworzy połączenia między istotą ludzką i naszym Źródłem i da dostęp do całej wiedzy i mądrości.

Jest to już świadome zrozumienie, kim naprawdę jesteśmy!

Nasz największy skarb to nie dobra tego świata, tylko to co jest ukryte w nas, to jest ta śmieciowa niewykorzystana w 95% część naszego mózgu, która jest w rzeczywistości naszą Jaźnią.

W nas wszystkich jest wielki głód, aby poznać nasze prawdziwe dziedzictwo, aby wiedzieć - kim jesteśmy i skąd pochodzimy... bez tej wiedzy jesteśmy pustynią bez względu na nasze życiowe osiągnięcia. Aktywacja człowieka DNA jest znaczącym krokiem do jego prawdziwej Natury.

Na tej drodze...
po pierwsze - musisz znaleźć siebie,
musisz oczyścić każdy atom swojego ciała z ciemnej energii,
musisz uczynić własne piękno i moc,
to ty masz to uczynić dla samego siebie...

po drugie...
otworzyć serce na Ducha Świętego...
kiedy Duch Święty już żyje w tobie możesz występować w charakterze ambasadora w służbie innych istot, aby je podnosić na wyższy poziom świadomości.

Tutaj rządzi już serce a nie rozum...
taki człowiek poddaje się całkowicie Woli Boga!

Namaste

Vancouver
6 Aug. 2017

WIESŁAWA