ZMIANY W DNA

DZIECI SŁOŃCA
(CZĘŚĆ 6)
LINK! DO CZĘŚCI 5

LINK! DO CZĘŚCI 7

Aktywacja 7-dmego poziomu wnosi unikalne zmiany w RNA/DNA w ciele fizycznym oraz zmiany w czakrach. Osoba staje się w pełni świadoma, osiąga pełne zjednoczenie ciała fizycznego i duchowego. Otwiera wiele talentów i potrafi się zamanifestować.

Ziemianie zostali odłączeni od Boskiego Źródła w okresie Atlantydy poprzez manipulację RNA/DNA. Nadszedł czas, że ponownie dostajemy możliwość powrotu do domu.

Podczas aktywacji ciał świetlistych w głowie słychać nieziemską muzykę i inne dźwięki. Wokół kręcą się kolory i geometryczne wzory. Aktywuje się Merkabah. Osoby, u których ruszył proces DNA promieniują ciemno-pomarańczową aurą.

Ziemia podnosi własne wibracje, dostajemy możliwość odbudowania własnego DNA. Pierwsze trzy poziomy aktywacji ciała świetlistego przejdą wszyscy ludzie. 7-dmy poziom jest wielką duchową rewolucją. Przykro mi to pisać, ale nie każdy będzie mógł go osiągnąć. Wprzódy należy połączyć dolne czakry z czakrą serca. Na tym poziomie aktywacji otwiera się w komórkach wyższa wibracja i wpuszcza energię o wysokim napięciu elektrycznym. Następuje transformacja. Nie można biernie oczekiwać i nie można bezmyślnie działać, sukcesy nie spadną same z nieba.

Należy wydobyć z siebie poczucie własnej wartości, uświadomić sobie czego oczekuje od nas Uniwersum. Popatrz na swoje życie i zobacz z jakiego materiału go zbudowałeś. Czy ograniczasz się do własnej dumy i identyfikujesz się z obcą rolą, czy jesteś panem własnej wibracji i pracujesz nad własną doskonałością? Istnieje wiele metod pracy, ale najważniejsze aby zebrać jak najwięcej cnót. Skrywają w sobie potężny energetyczny potencjał, dają potężne możliwości wślizgnięcia się w boskie wymiary. Nie bądź zapatrzony w swoje fizyczne ciało bo nie wyzwolisz z siebie głębszych pokładów miłości tylko zazdrość i zaczniesz manipulować ludźmi.

Wyniknie to ze zbyt nadmiernego kochania samego siebie. Spójrz na swoje ciało jako narzędzie do transformacji. Ważne są wyrzeczenia chociaż wydają się w życiu przeszkodą, lecz to one poniosą cię daleko na płynącej wodzie w procesie nowego życia. Jeśli zaakceptujesz te wszystkie rzeczy wzmocnisz swój rozwój duchowy i przekroczysz próg do wyższego misterium.

W pełni świadomy człowiek obudzi w swoim ciele 12 nitek DNA. Wówczas również rozwinie się w pełni jego ciało świetliste. Obecnie system słoneczny wysyła na Ziemię potężne promieniowanie, które emanuje z Centrum Universum. Cały cykl toczy się według z góry zaplanowanego planu. Kiedy kosmiczny zegar wybije swoją godzinę i zostaną otwarte wszystkie furtki a Boska Energia dosięgnie Ziemię rozpocznie się aktywizacja ciał świetlistych.

Obecnie, niektóre osoby otwierają 3-cią nitke DNA i zaczynają aktywować następny poziom. Aby mogła wykształcić się 3-cia nitka Ziemia musi przejść czwarty wymiar. Matrix 4-tego wymiaru da warunki do aktywacji 3-ciej nitki DNA. 4-ta nitka zacznie aktywować się kiedy Ziemia osiągnie w pełni 5-ty wymiar. Wykształcenie się większej ilości nitek potrzebuje odpowiedniego promieniowania kosmicznego i przygotowanego ciała.

Po raz pierwsze 3-cią nitkę DNA znaleziono w roku 1957, ale do tej pory nie posiada jej zbyt dużo ludzi. Prace z DNA prowadzone są na całym świecie. Naukowcy-genetycy badają materiał anonimowych ludzi z całego naszego globu. W 2001 roku 99,9% genetycznego materiału była prawie jednakowa. Tysiące informacji DNA różnych ras ludzkich wibrowało w podobny sposób.

Aktywowanie następnych nitek jest procesem długim, musi być stransmutowane całe ciało. Wprzódy następuje reperacja ośrodków energetycznych i usuwanie chorób. Następnie poszerzenie czakr i otwieranie dróg energetycznych w celu przyjęcia większej ilości energii wyższej mocy. Aktywacja ciała świetlistego nie jest łatwym procesem. Zmienia się cały system komórkowy i poprzez te furtki wnika w ciało świetlisty przekaz a ten otwiera świetliste ciało.

Aby była możliwa aktywacja wyższych ciał musi być rozwinięta szyszynka, najważniejsza furtka dla światła. Ważna jest również przysadka mózgowa. Dopiero otworzone ostatnie dwa gruczoły: przysadka i szyszynka stymulują gruczoł grasicy lub "wyższe serce." Zmienia się praca płuc i inaczej zachodzi proces oddychania. Nagle zaczyna oddychać całe ciało. Wówczas człowiek jest zdolny połączyć się z kosmicznym hologramem miłości i może zamanifestować siebie na wielowymiarowym planie.

Na świecie jest wiele nauk na temat aktywacji ciała świetlistego. Tybetańczycy i buddyści zwą go ciałem świetlistym. Chrześcijanie - zmartwychwstaniem i wyniesieniem. Sufici - najbardziej sekretnym ciałem, superniebiańskim. Taoiści - diamentowym ciałem. Wg alchemicznych tradycji - wspaniałość na całe Uniwersum. W starożytnym Egipcie - luminujące ciało... i jeszcze wiele innych w zależności od kultury - również opisują je troszeczkę inaczej, z czego wynikają nieporozumienia.

Aktywacja jest nieśmiertelną genetyką ciała poprzez podniesienie energii. Dokonujące się teraz przemiany, które mają początek w zewnętrznej rzeczywistości są niezbędne by połączyć człowieka z Jednością. Obecnie nie można pozwolić sobie na żadne pomyłki, nie można poddawać się grupowemu rozwojowi duchowemu i postrzegać siebie jako odbicie innych. Każdy z nas jest odmienną wartością, jesteśmy innym zlepkiem energii, formy i myśli. Nasze życie, które jest najczęściej formą naszych marzeń i własnych przekonań będzie miało zasadnicze znaczenie w aktywacji ciała świetlistego. Musimy zdecydować się na świadome kroczenie w otaczającej nas rzeczywistości, musimy oddać cząsteczki siebie a nie cudzego wzoru. To one otworzą wrota do procesu transformacji.

Budzą się dzieci słońca a Ziemia znajduje się o krok od wielkiego cudu. Każdy z nas przybył tutaj ze swoim odmiennym zadaniem, innym planem i zbiera odmienne doświadczenia. Każdy krok wyznacza inną drogę do Jedności. Wkraczamy w wielkie przeznaczenie. W nadchodzącym cudzie ujawni się wiele dzieci słońca, znajdą swoje tajemne przejście i zaczną oddychać Boskim tchnieniem.

cdn...

Vancouver
26 April 2008

WIESŁAWA


Natural Beauty

 
Sunrise Mountain

 
Orakels Meditatie - Celestial Journey