ZMIANY W DNA

DNA - ŚWIATŁO WEWNĘTRZNE
(CZĘŚĆ 9)
LINK! DO CZĘŚCI 8

LINK! DO CZĘŚCI 10

Duchowi nauczyciele od wieków wiedzą, że nasze ciało programowane jest między innymi przez słowo, myśli, dźwięk. Ludzkie DNA jest naszym biologicznym komputerem. DNA kształtowane jest ilością światła wnikającego w nasze komórki. Od niego zależy kim jesteśmy: czy duchowymi istotami czy tylko żywymi materialnymi bytami.

Każda żywa istota posiada komórki a każda z nich zawiera program. Samo życie potrafi zmieniać na tyle genetyczny program, że człowiek w tym samym życiu naradza się od nowa, ale jego wzorzec myślenia musi ulec radykalnej zmianie. Negatywne myśli blokują duchowe drogi.

Forma fizyczna, symbolizm, dźwięk, światło łączą ze sobą wiele potężnych duchowych sił. Obecnie już w nauce istnieją dowody, że najlepszym lekarstwem programującym nasze DNA jest pozytywne słowo i dźwięk a nie wycinanie czy zastępowanie pojedynczych genów.

Powszechnie jest wiadomo, że tylko 10% naszego DNA jest wykorzystywane, a co robi pozostałe 90% DNA? Nadal jest to dla naukowców wielka zagadka.

W ostatnich latach znaleźli się naukowcy, którzy rozumieją, że właśnie w tych 90% tkwi większa tajemnica i nie można tej części DNA określać jako "śmietnik". Odzywa się również grupa "lingwinistów genetycznych", którzy rozumieją czym jest język (słowo) dla ludzkiego DNA. Według ich ustaleń DNA jest odpowiedzialne nie tylko za budowę naszego ciała, ale służy jako miejsce do przechowywania danych i komunikacji.

Rosyjski biofizyk i biolog molekularny Piotr Garjajev poddaje DNA działaniu różnych wibracji, czyni to za pomocą promieniowania laserowego. Zauważył, że dźwięk wpływa na DNA. Niekoniecznie trzeba sięgać po laser aby modulować DNA, wystarczy użyć słów, zdań, w zależności od mantry jaką użyjemy dekodujemy DNA. Podobnie wpływa muzyka, odpowiednia częstotliwość dźwięku ma potężny wpływ na nasze DNA.

Spokojna muzyka relaksuje umysł i będzie dobrym lekarstwem dla DNA lecz harde dźwięki, typu heavy metal, rock już źle wpływają na DNA. Właśnie w ten sposób można przeprogramować nasze DNA, przekształcić działania niepożądane przez wyciszenie i wprowadzenie wysokich częstotliwości za pomocą pozytywnych słów, dźwięków.

Częstotliwość musi być prawidłowa, zawsze o tej samej sile. Indywidualne osoby powinny pracować oddziałowując na siebie, np. modlitwą, mantrą, dźwiękiem. Tylko świadoma komunikacja z DNA przyniesie największe korzyści. Ważne jest aby nauczyć się pracować w ciszy, wszystkie zakłócenia przyciągają do naszego DNA kawałki tych innych informacji, które nam przeszkadzają w czasie stanu relaksacyjnego zakłócając prawidłowe wibracje. Wynik nakładania się różnych dźwięków, które ulegają zmieszaniu w sposób pozbawiony ładu niewątpliwie przyczynia się do powstawania i rozwoju chorób o podłożu nerwicowym. Wpływ hałasu na organizm ludzki jest różny, lecz przede wszystkim atakuje układ nerwowy. Jest on tym bardziej niebezpieczny, że jego skutki rzadko ujawniają się od razu - częściej kumulują się w czasie. Jednak czasem może on być powodem nawet natychmiastowej śmierci.

Stresy, zmartwienia, intelektualna nadpobudliwość zapobiega w odniesieniu sukcesu w komunikacji z naszym DNA. Współczesny człowiek jest mocno ograniczony w "życie w pustce", zamiast szukać ciszy, spokoju, włącza na cały regulator radio, TV, gry komputerowe, używa hardych i "mocnych" słów, zamiast uzyskać dostęp w bazie informacji własnej wiedzy skutecznie ją zamyka. Nasza intuicja do dobrej komunikacji potrzebuje ciszy. U "głośnych ludzi" zmienia się ich pole elektromagnetyczne, a także ich obecność często bywa frustrująca dla innych, tych o bardziej "cichych polach."

Najbardziej ten proces można zauważyć w zachowaniu domowych zwierząt. Koty, psy nigdy nie przyzwyczają się do pracy odkurzacza, głośnej rockowej muzyki, krzyków, reagują ucieczką lub agresją.

Kiedy pracujemy zbyt intensywnie z naszą świadomością, stwarzamy sobie ciszę i komfort, w ten sposób otrzymujemy coraz większy dostęp do naszych genetycznych informacji. Potrafimy czerpać nawet większe rzeczy: uzdrawiać, przekazywać informacje drogą telepatii, przyłączyć się do wyższych sieci aby zgłębić wiedzę wszechświata. Ta wiedza powinna być użyta rozsądnie. Nie wolno na niej zarobkować. Przebudzenie DNA tworzy nowy kształt i zmienia kierunek w świat "ufności człowieka". Ten rozbudzony już potrafi zrezygnować ze swojego ziemskiego dziedzictwa na korzyść życia duchowego. To zagadnienie jest jeszcze bardziej zróżnicowane i dąży do różnych celów.

W warunkach fizjologicznych powstają fale mózgowe o częstotliwości w zakresie 1 - 100 Hz. W przypadku jakiejkolwiek patologii przepływ fal będzie opóźniony lub przyśpieszony, zwiększy lub zmniejszy się ich amplituda oraz zmieni się ich kształt lub konfiguracja.

Znane są nam fale mózgowe:
Fale delta mają częstotliwość 0 - 4 Hz.
Fale teta mają częstotliwość od 4 Hz do 7 Hz.
Fale alfa mają częstotliwość od 8 Hz do 13 Hz.
Fale beta mają częstotliwość od 12 Hz do około 28 Hz.
Fale gamma powyżej 40 Hz, do 80 -100 Hz.

Odpowiednie dźwięki tworzą doskonałą, czystą i pełną harmonię, otwierają wrota do uzdrawiania i wyższej świadomości.

Obecnie żyjemy w piątej rasie ludzi. Jest to również czas na przeskok kwantowy, który ma się odbyć przy częstotliwości 13 Hz, jednak ludzkość zamieszkująca obecnie planetę Ziemię jest opóźniona w rozwoju z powodu niskiego poziomu duchowości. Od zarania dziejów człowiek poszukiwał sensu swoich działań i sensu życia. Dzięki inteligencji duchowej ludzie mogą być wyposażeni w zmysł moralny, dzięki któremu możliwe jest odróżnienie dobra od zła.

Biochemicy używają częstotliwości 528 Hz do naprawy DNA człowieka. 528 Hz, tz; transformacja cudów (reperacja DNA). Stwierdzono, że już w wibracji 417 Hz cofają się wadliwe sytuacje i zachodzą pozytywne zmiany. Przebudzenie duchowe jest określone przez biochemików na 741 Hz, a 825 Hz - powrót do Źródła. W starym paradygmacie nauki i religii te informacje pozostały tajemnicą.

Kiedy wibracja naszego ciała zaczyna sięgać tak daleko wszystko w ciele zaczyna wibrować i powstaje energia potrzebna do transformacji.

Duchowi mistrzowie to silne jednostki o mocno zsynchronizowanym umyśle, potrafią koncentrować myśli "laserowo" na wybranym temacie. Nie rozpraszają swojej energii na niepotrzebne rzeczy. W tym celu codziennie wchodzą w medytacje, modlitwy, mantry.

Cechy wyróżniające osoby o wysokim poziomie duchowym:
- elastyczne i spontaniczne przystosowywanie się do środowiska
- sprzeciw wobec niepotrzebnemu zadawaniu cierpień
- niezależność od otoczenia
- wysoka samoświadomość
- stawianie czoła cierpieniu
- łatwe znoszenie bólu.

W naszych mózgach emitowane są fale o niskich i wysokich częstotliwościach, produkowane są najczęściej przez nasze myśli. Te pozytywne zawierają ogromną energię i są zdolne do mutacji naszych genów. Dlatego u osób o wielkim duchu widoczne są w ich obecności świetliste kule lub kolumny ze światła, najbardziej jest to widoczne na zdjęciach tych ludzi zrobionych w chwili kiedy wystąpi u nich moment próżni. W tym momencie ta osoba łączy się ze swoim Wyższym Ja. Takie zdarzenia często mają swoje miejsce na Ziemi kiedy dusza jednoczy się z otoczeniem, które zgodne jest z jej pragnieniem.

Każdy z nas ma swoją historię, swoją akcję życia, swoją filozofię, inaczej koncentruje się na zewnętrznym świecie, inaczej prowadzi poszukiwania wewnątrz siebie a to wszystko ma olbrzymi wpływ na ciało fizyczne, emocjonalne, mentalne i spirytualne. Od dyscypliny wszystkich tych czterech elementów zależy nasza harmonia, przywracanie spokoju umysłu. Przede wszystkim musimy nauczyć się miłości, współczucia, umieć stawić czoło naszym wyzwaniom. Wiele ludzi ratuje się ucieczką przed trudnym życiowym zadaniem a to w niczym nie pomaga.

Dzieci światła wiedzą o tym i uzdrawiają swoje rany wchodząc we wszystkie trudności. Tylko wówczas można oczyścić ciało, ducha i umysł, usunąć fizyczny ból, choroby, uzależnienie. Chowanie głowy w piasek, uciekanie od problemu nie przywróci równowagi życiowej. Aby móc się uzdrowić z choroby należy w nią wejść, zrozumieć jej przyczyny, funkcjonowanie i nauczyć się odwrócić ten proces. Ucieczka do "niewiedzy", nie skorzystania z wewnętrznej mądrości nie uleczy choroby, problemu.

Otwarcie naszego kodu genetycznego aktywuje 12 wymiarów energii i daje wgląd w 13-nasty, który otwiera się na jeszcze więcej; powoli staje się on dostępny dla ludzkości.

Żyjemy w niesamowitych czasach, ci którzy kroczą już mocno na drodze duchowej dobrze to wiedzą, że Ziemia się zmienia i również napędza do dużych zmian ludzkość. Nie ma już ucieczki, ci którzy są tego świadomi co się dzieje w ich życiu ufają Źródłu Prawdy, wprowadzając w swoje życie najwyższe duchowe obroty. Czują jak się rozpada stara Ziemia pod ich stopami w coraz to mocniejszym chaosie i zamęcie. Wszystko trzeba zrobić aby odbić się od tej burzy życia na wyższe poziomy.

Najpotężniejszym narzędziem, które wniesie w nas wyższą duchową częstotliwość jest Fioletowy Płomień transmutacji:
- stransmutuje strach na spokój,
- zamieni nienawiść na miłość,
- przyśpieszy rozwój duchowy i aktywuje DNA,
- pomoże zmniejszyć stres, gniew, smutek, depresję.

Jest to dar, który również przemieni tych, którzy stworzyli dla ludzi kreacje nadużycia władzy i negatywnych zjawisk. Należy tylko skierować w nich ten transformacyjny Fioletowy Płomień.

Jaką wysyłasz energię taką dostaniesz, kiedy odsuwasz zniszczenie, śmierć, nienawiść, to znaczy anulujesz i zamienisz niskie energie na lepsze życie. Lecz pamiętaj, twoje myśli i słowa muszą być czyste, skupione na tym co dobre. Wysłanie wyższych drgań miłości przyciągnie do ciebie większą miłość. Wspaniały jest Fioletowy Płomień, kiedy rozpoczynamy pracę z sobą.

Fioletowy Płomień oferuje: miłosierdzie, przebaczenie, wolność i transmutację. Usuwa prawo przyczyny i skutku, naprawia nasze błędy z przeszłości. Jest to niesamowite narzędzie, które pomaga podnieść naszą duszę naprowadzając każdego człowieka na właściwą drogę.

Na każdym etapie życia jest w nas mnóstwo emocji, które wpływają na nas nieustannie. Jeden dzień potrafi być szalony bo projektujesz złość i wywalasz ją na swoich bliskich: męża, dzieci, znajomych, ale ta twoja złość wróci do ciebie chociaż często już w zupełnie innym aspekcie życia. Inny dzień bywa szczęśliwy, produkujesz energie radości i miłości, promieniujesz uśmiechem.

Kiedy widzisz w sobie gniew weź głęboki oddech i powiedz do swojego umysłu - jesteś czysty.

Wezwij Fioletowy Płomień, afirmuj:

Wzywam Fioletowy Płomień do transmutacji
moich negatywnych uczuć, myśli, słów.
Fioletowy Płomieniu wymaż z mojego umysłu
ten niewłaściwy zapis i przekształć w energię miłości.

Pozytywne myśli i uczucia przyciągają pozytywne doświadczenia. Użyj tej metody dla każdego negatywnego uczucia, emocji, myśli, które ci wejdą w życie. Jeśli naprawdę jesteś wyrazem miłości nie musisz obawiać się ujemnego rezultatu. Tylko od ciebie zależy czy zmienisz własne życie.

Krzyżuj uśmiech z miłością
a zawsze znajdziesz wewnętrzny spokój.

Mów zawsze do siebie:
jestem domem Ducha Świętego.

Jestem taką istotą
jaka jest marzeniem Boga.

Bóg pragnie mojej czystości
i ja pragnę mu ją dać.

Chwała Bogu za błogosławieństwo
i Ducha Świętego powołanego
do działania w moim wnętrzu
zgodnie z Najwyższą Mądrością.

W naszym DNA wszystkie 12 nici jest wielowymiarowe, wprawdzie są od siebie oddzielone a jednak połączone i każda z nich ma swoje zadanie.

Żyjemy w trzecim wymiarze, w świecie z dwoma nitkami DNA - w atrybucie dwoistości. Otwarcie dalszych nitek jest Boskim Planem w chwili kiedy dobrze nauczymy się lekcji życia, kiedy zaczniemy postrzegać właściwie wszystkie wyższe rzeczy, oddzielimy ziarno od plew. Zarówno DNA człowieka i kosmiczne DNA systemów gwiezdnych zapoczątkują życie w kosmosie i człowieka wyższą ewolucję.

cdn...

20 Dec. 2009

WIESŁAWA


frequency 528 (DNA repair freq)