ZMIANY W DNA

CZY NASZE DNA MOŻE SIĘ ZMIENIĆ?

Dr. Fritz Albert Popp potwierdził istnienie biofotonów, które są cząsteczkami światła, bez masy, przesyłające informacje w obrębie komórek i między nimi. Nasze ciała nie tylko emitują światło ale także przechowują światło w naszych DNA.
Żywa komórka wymaga energii nie tylko do wszystkich swoich funkcji, ale także do utrzymania jej struktury. Bez energii życie natychmiast by w niej zgasło, struktura komórkowa by się rozpadła. Źródłem tej energii jest promieniowanie słoneczne.

Coraz więcej ludzi słyszy szumy w uszach i bynajmniej nie jest to związane z niedoborem witaminy D czy innych minerałów, wielu naukowców uważa, że ma to coś wspólnego z naszym ulepszaniem DNA. Nasze ciała przejmują wyższe promieniowanie z kosmosu, w związku z czym wzrastają nasze osobiste wibracje. Oczywiście taki stan rzeczy nie pozostaje obojętny na żywe organizmy, które ewoluują z całą planetą.

Są osoby, które słyszą i wyczuwają bardzo wysokie częstotliwości i czują, że są one związane z ich ciałem, w którym zachodzi wiele zmian. To, że jesteśmy istotami światła to już żadna tajemnica a w dodatku dzisiejsza nauka udowadnia, że nasze DNA ewoluuje w kierunku wyższej świadomości. Lecz komplikuje te sprawy nasze obecne leczenie, także szczepienia, GMO, chemtrails. Nasz metabolizm zależy od światła, a to jest w nas tłumione. Zatyka się przed nami promienie słoneczne, stąd mamy tyle niedoborów witaminy D i ciągle przybywających chorób.
Lekarze kanadyjscy i były prezydent Microsoft Canada ostrzegają przed poważnymi zagrożeniami dla naszego zdrowia związanymi z 5G.

Jakie zmiany zachodzą dzisiaj na naszej
planecie i jak wpływa to na nasze ciała?

Zdaniem genetyków w Avalon Wellness Center w Kalifornii istnieją już poważne zmiany w mutacji, które nie miały dotąd miejsca na Ziemi. Genetycy dobrze wiedzą, że się zmieniamy, tylko jeszcze nie wiedzą, w co się zmieniamy? I czy jest to powód do paniki?
Naukowcy już nie ukrywają, że w ciałach ludzkich pojawia się więcej nitek DNA niż dwie obecne dotychczas, nowy nasz obraz odsłania się już nam powoli i naukowcy przyznają, że wiele ludzi zmienia się na poziomie komórkowym bez medycznego powodu. W badaniach także biorą udział dzieci z 3-ma nitkami DNA. To już nie tajemnica, że takie się rodzą.

Czy to dla ludzi jest nowość?

Wiele osób to czuje, wiele mówią o tych zmianach religie i wiemy, że jest to mutacja pozytywna, chociaż wiele ludzi nie rozumie tego procesu.
Nasz układ hormonalny i odpornościowy jest najbardziej widoczny i odczuwalny przez nas podczas tych zmian. Te osoby, u których te dwa układy ruszyły całą parą przechodzą jeszcze wiele innych poważnych zmian w świadomości i w ciele fizycznym.

Na Ziemi wzrastają wibracje a nasze ciała stają się magnetycznie lżejsze.
Osobiście zdałam sobie z tego sprawę już w roku 2000, chociaż jeszcze wówczas nie było mi to wszystko łatwo powiązać; duchowe przebudzenie, transformacja nowego człowieka, konspiracja przeciwko masowemu duchowemu przebudzeniu, to wszystko uderzyło we mnie jak fala tsunami, o niczym takim wcześniej nie słyszałam. Wiele lat zdobywałam wiedzę na ten temat, wiele lat walczyłam z dziwnymi objawami w swoim ciele, badana przez wielu lekarzy, bez rezultatu.
Potrzeba wiele czasu i wiele zmian w ciele, aby to dostosowało się do nowych warunków. Zmiany zachodzą okresowo, wg moich obserwacji tak przeciętnie co 5-7 lat, za każdym razem objawiają się intensywniej w innych miejscach, zależą od naszej pamięci komórkowej, toteż nas zaskakują. I to co uważamy w 97% za śmieci w naszym mózgu budzi się i wyzwala w nas inne talenty, zdolności, moce i wewnętrzną mądrość.

Wiedza na ten temat oszczędzi nam wielu frustracji, bólu a nawet strachu, nie biegamy nieustannie po lekarzach w poszukiwaniu chorób, szukamy naturalnych środków w celu wyciszenia ciała i emocji, które niestety, musimy w tym procesie przejść, musimy spalić stare nagromadzone emocje i negatywną pamięć komórkową, która nie jest nam już potrzebna. Ciało powoli przystosowuje się do nowego, ostatecznie uwalniamy się w nieskończonym procesie aż do 12 nitek DNA. Nie u wszystkich ludzi ten proces będzie zachodził w tym samym czasie.
W tym procesie przyjdzie nam wiele doświadczyć. Wprzódy przemówi do nas Energia Kundalini, bardzo potrzebna w transformacji, a później powoli wkroczymy na nieznane nam jeszcze terytoria. Kiedy zmiany w ciele nasilają się, w ciele występuje silniejszy ból, większe emocje. Niektóre części ciała wymagają większego oczyszczenia i większej obróbki na poziomie komórkowym. Stare wierzenia umierają, rodzą się nowe i formatują nas na nowy sposób.

Vancouver
24 Sep. 2019

WIESŁAWA