ZMIANY W DNA

CIAŁO CHRYSTUSOWE
(CZĘŚĆ 13)
LINK! DO CZĘŚCI 12

 

Na świecie jest niewielu spirytualnych liderów i pracowników świateł, którzy naprawdę rozumieją co to znaczy "świadome ciało", a jeszcze mniej znają pojęcie "Ciało Chrystusowe". Ale nie jest to łatwe zagadnienie. Wprzódy należy w pełni uświadomić sobie czym jest pojęcie "Chrystus"? Do tej pory ta wiedza jest dla Ziemian bardzo spłaszczona i fragmentaryczna. Wiele osób, które uważają się za wysoko rozwinięte spirytualnie jednostki często głoszą, że w chwili przebudzenia się w ich ciele Kundalini, są już Chrystusem czy Buddą.

A to dopiero początek bardzo długiego procesu. Uruchomienie i gotowość ciała, otworzenie swoich centrów energetycznych jest pierwszym, jakkolwiek potężnym krokiem człowieka w Kosmos. Aby się w pełni zrealizować potrzebna jest jeszcze wielka praca. Osiągnięcie świetlistego ciała znaczy, że człowiek musi przejść całą piramidę schodów, połączyć własne ciało z kosmiczną energią. Kundalini w ciele przeciera kanały dla siedmiu kosmicznych promieni, przyłącza do siedmiu planet. Proces wniebowstąpienia następuje w chwili przyłączenia do 12-stu planet. Ale to wszystko nadal tylko piąta rzeczywistość na poziomie Szambali. Przed człowiekiem nowonarodzonym dla kosmosu jest jeszcze długa droga. 12 promieni otwiera DNA - aktywuje się 12 nitek, powraca pamięć. Następnie nadchodzi czas na otwarcie 72 super zmysłów i następny krok przyłączenia swojego 12-nitkowego DNA do eterycznego DNA. Ten proces jest dokonywany przez samego Archanioła Metatrona.

A teraz zastanówmy się jak ten proces wygląda z punktu widzenia nauk Nowego Testamentu. Jezus i jego 12-stu apostołów jako wielki fundament nadchodzących czasów, o których wspominał bez przerwy w swoich naukach. 12-stu apostołów, każdy z nich inny, każdy wnosił w życie inne wartości. Sam Jezus dał im wielkie moce, aby mogli oczyszczać ziemię i ludzi. Mieli również głosić dobrą nowinę - rychłe nadejście Królestwa Niebieskiego. Na tym nie poprzestał lecz powołuje następnych 72 uczniów. Łączy ich po dwóch i wysyła do miast, do których planuje zawitać osobiście. Przeciera drogi, nadaje 72 uczniom własne wielkie moce i każe głosić, że przybliża się Królestwo Boże:

"... uzdrawiajcie chorych, którzy tam są i mówcie im:
Przybliżyło się do was królestwo Boże..."

(Łk 10, 9)

A co mówi Jezus kiedy wraca grupa 72 uczniów ze swojej misji, w chwili kiedy chwalą się jakich dokonywali cudów?

"... Wróciło siedemdziesięciu dwóch z radością mówiąc:
<<Panie, przez wzgląd na Twoje imię, nawet złe duchy nam się poddają>>..."

(Łk 10, 17)

i odpowiada Jezus:

"... Jednak nie z tego się cieszcie,
że duchy się wam poddają,
lecz cieszcie się, że wasze imiona
zapisane są w niebie..."

(Łk 10, 20).

Mało ludzi rozumie sens tych słów głęboko wpisanych w Święte Księgi, a nawet próbuje je poprawiać i udoskonalać.

Stopień po stopniu, od 7-miu promieni do 12-stu i osiągnięcie 72 super zmysłów, wchodzimy coraz wyżej na szczeble Boskiej piramidy. Otwierają się kanały zrozumienia i magazyny pamięci. Ale zanim dotrzemy właśnie w to miejsce musimy wybalansować potrójny umysł i 4 ciała, i całkowicie uporać się z negatywnym ego. Następnym krokiem będzie zakotwiczenie się w eterycznym planie i aktywowanie 22 nitek DNA.

W roku 2000 praca na Ziemi nad ludzkim ciałem była jeszcze nadal na bardzo niskim poziomie. Tylko 4, a później 9 kosmicznych promieni pomagało zakotwiczyć się w ciele świetlistym. Istoty Wniebowstąpione nie widziały potrzeby, aby wprowadzać w głębsze nauki.

Dzisiaj do nas mówią:

"... Są przygotowane furtki dla 6-ciu miliardów dusz,
które mogą przekroczyć progi Królestwa Niebieskiego..."

Jak widać nie próżnują i wykonują pomimo opieszałości ludzi swoją pracę, są gotowi. Słowa Jezusa dokonują się - Królestwo Niebieskie zbliża się do człowieka.

"... Wtedy odezwie się król do tych po prawej stronie:
<<Pójdźcie, błogosławieni Ojca mojego,
weźcie w posiadanie Królestwo,
przygotowane wam od założenia świata>>..."

(Mt 25, 34)

Ilu ludzi na świcie jest naprawdę gotowych, aby przyjąć świetliste ciało? A ilu jest gotowych, aby przyłączyć swoje świetliste ciało do Uniwersum?

Drugi wielki proces scalania 12-stu nitek DNA z 22 nitkami DNA w eterycznej rzeczywistości i stanie się Chrystusem czy Buddą odbędzie się przy pomocy Wniebowstąpionych, ale wprzódy człowiek musi utworzyć "ciało świadomości".

W tym momencie każdy zapyta:

Co robić, aby tego dokonać?

Jest to wielka praca nad samym sobą. Osiągnięcie świetlistego ciała nie jest łatwe. Należy wiele pracować z własnym umysłem, wiele usunąć: wszystkie niskie energie, egoizm i negatywne myśli. Człowiek powinien osiągnąć wielką czystość, być jednostką pełną miłości, wybaczenia i pokoju. Nie osądzać, być tolerancyjnym. Powinien przede wszystkim wznosić własną świadomość. Ważne, aby wybalansować: yang i yin, dopiero wówczas będzie możliwość rozwinięcia 7-u poziomów z 12-stu w ciele świetlistym. Czakramy człowieka zapalą się niczym siedmioramienny świecznik, będzie to sygnałem połączenia z siedmioma promieniami kosmicznymi. Kolory Boskiej tęczy przenikną ciało fizyczne. Po raz pierwszy człowiek dostąpi spotkania z Bogiem i pozna Jego prawdy.

Na tym nie koniec, to tylko wielki krok, aby stać się Mistrzem. Należy otworzyć następne czakramy aż do 12-go, wtedy nastąpi oświecenie. 12-sty promień wyniesie w wyższe poziomy i otworzy 12 nitek DNA, 6 bliźniaczych par DNA utworzy Gwiazdę Dawida - Kwiat Życia - Merkaba.

Do roku 2012 będzie miało miejsce otwarcie następnych kosmicznych furtek 11:11. Powoli program babiloński 12-60 ustępuje miejsca dla programu galaktycznego 13:20.

12-60 - 12 miesięcy, 60 minut (godzina). Zbliża się czas kiedy dzieci prawdy przejmą władzę nad wieżą Babel!

13-cie jest potężną liczbą, zamyka pełny cykl 12. Bardzo ważny numer w kalendarzu Majów. Jest siłą Świętego Prawa - ruchu w czasie. Również jednym z wielkich kluczy do przekroczenia wymiaru 4-tego, transformacja, obalenie starych prawd, śmierć i zmartwychwstanie, odrodzenie życia już w wyższej formie, 13 apostołów (12+Jezus), rozwiązanie długów karmicznych.

20 - kod (20 palców u rąk i nóg), spirytualne wnętrze i oświecenie, spirytualna rewolucja, wielkie przebudzenie, które wniesie nowe plany, nowe cele, nowe ambicje, połączy ze Źródłem. Otworzy wielką intuicję i mądrość, ale przeciwną do obecnej, którą posiada Ziemia. Wniesie pokój.

Rok 2012 kończy również Wielki Cykl Arturiański - 104.000 lat
26 mnożone przez 4 = 104.
zamyka się 65 cykli Venus
i 146 Tzolkin.

Ciało świadomości
- dużo nauk na ten temat przekazuje Budda.

Mówi wyraźnie:

"... Połóż nacisk na światło,
twoje wyższe ciała muszą się rozwinąć
aby osiągnąć integrację z Chrystusem..."

W tym procesie bardzo ważne jest ciało fizyczne człowieka. Każda komórka ciała zaistniała w jakimś celu niczym nić, która tworzy całą tkaninę. Kiedy niszczymy ciało niszczymy świetlisty kod. Będzie jak skaza na materiale, z którego wyciągnięto nitkę. Archanioł Metatron otwiera oczy na ten problem. Należy usunąć z ciała toksyny, wirusy, bakterie, grzyby, które niepotrzebnie zalegają w komórkach, nie pozwalają światłu wejść do środka. Ważna jest dieta, fizyczne i oddechowe ćwiczenia, słońce, świeże powietrze i zdrowy ruch. Szczególnie zaleca się taniec, ale nie aeorobik, który zbyt mocno forsuje ciało fizyczne. Jeśli ktoś pragnie zabrać ze sobą swoje ciało fizyczne musi stać się ono wielką świątynią, ciałem Chrystusa.

Archanioł Metatron obiecuje, że jeśli plan powiedzie się pierwsze fizyczne wniebowstąpienia powinny mieć miejsce w roku 2016. Do tej pory takie ciało musi osiągnąć poziom subatomiczny, tzw. Chrystusowe Fizyczne Ciało. W przypadku kiedy ciało fizyczne jest przygotowywane do wniebowstąpienia ma w nim miejsce dziwna niewyjaśniona choroba. Człowiek cierpi z powodu wielu zmian w komórkach, kościach i organach. Odblokowywanie magazynów pamięci też niesie fizyczny ból. Niskie wibracje ciała fizycznego muszą dorównać wyższym eterycznym ciałom. Jak do tej pory trudno jest określić, jak naprawdę w rzeczywistości będzie ten proces wyglądał. Oprócz cielesnego wniebowstąpienia Jezusa i Jego Matki Maryi świat nie zna innego przypadku. Mówi się też o pustym grobie Św. Germaina, Wniebowstąpionego Mistrza Epoki Wodnika.

Archanioł Metatron podaje, że pierwszymi, którzy dokonają wejścia z ciałem do Królestwa Niebieskiego jest grupa starych dusz, które przyczyniły się do rozwoju spirytualnego na Ziemi na przestrzeni długich cykli kosmicznych.

Wniebowstąpi grupa 144.000.

"... Błogosławiony i święty, kto ma udział w pierwszym zmartwychwstaniu, nad tymi nie ma władzy śmierć druga, lecz będą kapłanami Boga i Chrystusa i tysiąc lat z Nim będą królować..." (Ap 20, 6)

W procesie wniebowstąpienia dużą rolę odegra Lord Maitreya, zarządca siedmiu promieni, jest głową Wielkiej Spirytualnej Hierarchii Kosmicznej i Spirytualnym Zarządcą Ziemi. Jego pomocnicy: siedmiu Cochans manifestują na Ziemi Wielki Boży Plan we wszystkich dziedzinach życia. Spirytualna Hierarchia, Wniebowstąpieni Mistrzowie, Archaniołowie, Aniołowie i setki dzieci świateł pracują na zwiększonych obrotach. Czas jest krótki, a pracy dużo, aby uzyskać ciało Chrystusowe należy przyjąć 12 promieni i za pomocą swoich 12-stu nitek DNA połączyć się z 22-ma nitkami eterycznego DNA.

Trochę przeraża taki ogrom pracy... ale póki co pracujmy, aby jak najszybciej oczyścić własne ciało i otworzyć własne furtki na przyjęcie siedmiu kosmicznych promieni. Ten pierwszy i wielki krok zakotwiczy nas w piątym wymiarze. Co 104.000 lat tworzy się we wszechświecie nowe niebo i ziemia.

"... I ujrzałem niebo nowe i  ziemię nową, bo pierwsze niebo i pierwsza ziemia przeminęły i morza już nie ma. I Miasto Święte - Jeruzalem Nowe ujrzałem zstępujące z nieba od Boga, przystrojone jak oblubienica zdobna w klejnoty dla swego męża.

I usłyszałem donośny głos mówiący od tronu: <<Oto przybytek Boga z ludźmi: i zamieszka wraz z nimi i będą oni Jego ludem,  a On będzie BOGIEM Z NIMI >>..."
(Ap 21, 1-3)

Jeśli wszystko na Ziemi i we Wszechświecie zamknie się zgodnie z Wielkim Planem - Wielki Kosmiczny Rok (cykl 26.000 lat, a dokładnie 26.826), wówczas w dniu 26 lipca 2013 nastąpi galaktyczna synchronizacja.

Żółte Galaktyczne Ziarno skompletuje galaktyczny umysł Ziemi.

"...A Duch i Oblubienica mówią: <<Przyjdź!>> A ten kto słyszy, niech powie: <<Przyjdź!>>. I kto odczuwa pragnienie, niech przyjdzie, kto chce, niech wody życia darmo zaczerpnie..." (Ap 22, 17)

Vancouver
30 Sep. 2007

WIESŁAWA