ZMIANY W DNA

BIAŁY PROSZEK ZŁOTA
 

W późnych latach 1970 farmer imieniem David Hudson w Arizonie zaczął badać ziemię, która wydała mu się inna. Po wielu naukowych badaniach znaleziono, że jest w niej materiał zwany Ormus - jeden z grupy platyny. Od tej pory rozpoczynają się wielkie badania i poszukiwania tego nowego minerału. David Hudson po wielu latach, które poświęcił dla jego zbadania oświadcza, że

... jest to wspaniały minerał bardzo pomocny w leczeniu uszkodzonego DNA człowieka. Jest doskonałym transmiterem wysokiej świetlistej energii w układzie nerwowym...

W roku 1995 znaleziono również ten biały minerał blisko najbardziej energetycznego miejsca na Ziemi w okolicy Mount Shasta w północnej Kalifornii - w miejscu pierwszej czakry Ziemi. Naukowcy twierdzą, że ten biały minerał tworzył się na przestrzeni 200.000 lat.

Nazwali go "Proszkiem Białego Złota".

Ten biały proszek jest rzadkim znaleziskiem dla geologów. Naukowcy z Science of Electromagnatheria rozpoczęli nad nim szczegółowe badania. Patrick Bailey znany naukowiec zajmujący się badaniami nad produktami i suplementami naturalnymi rozpoczął badania i nad tym minerałem.

Udał się w góry Sierra, spotkał tam Indiankę, która leczyła za pomocą ziół. Od niej dowiedział się za pomocą jakich ziół można leczyć AIDS. Prowadził nad nimi badania. Odkrył, że te zioła rosną w pobliżu składowisk minerału zwanego białym złotem.

W czasie jego badań i nad ziołami i nad białym proszkiem znalazł, że oba otwierają - według spirytualnej wiedzy wyższą świadomość w człowieku, wpływają na jego DNA.

Biały proszek złota był przetestowany na różne sposoby. W rezultacie znaleziono w nim następujące składniki:
- złoto = 94 ppm
- srebro = 178 ppm
- żelazo = 24 ppm
- rodhium = 15 ppm
- platyna = 78 ppm
- chrom = 225 ppm

W dalszych badaniach zauważono, że biały proszek złota posiada właściwości podnoszące wibracje człowieka, wnosi w jego ciało harmonię i łączy z wibracjami Universum.

Partick oświadczył: że znalazł w nim coś bardzo sekretnego i specjalnego, nazwał to mostem - linkiem pomiędzy nauką i spirytualnością. Ten biały proszek złota jest kluczem do tego nowego odkrycia. Ten proszek jest nazywany też sekretnym proszkiem.

The Alpha Learning Institute w Szwajcarii oznajmia:
- Biały proszek złota (Etherium Gold) balansuje obie półkule mózgowe, otwiera w człowieku inteligencję i przytomność umysłu.
- podnosi fazę Alfa w mózgu - usuwa stresy, leczy dysleksję, autyzm i zaburzenia w koncentracji (Attention Deficit Disorders - ADD lub ADHD).
- Twierdzą, że co człowiek osiąga poprzez 3-miesiące medytacji, za pomocą Etherium Gold osiąga za 3 sekundy.

Biały proszek złota jest obecnie w sprzedaży pod nazwą "Etherium Gold". Zawiera monoatomiczne elementy złota, żelaza, srebra, platyny, chromu - zwanego ORMUS. Jest stosowany w leczeniu i balansowaniu ciała człowieka - podnosi jego wibrację, pola energetyczne i wszystkie centra spirytualne w ciele.

Bardzo ważne nowe odkrycie nad tym proszkiem:
- Etherium Gold poprawia balans mózgu i wzmacnia zdolności uczenia się. Balansuje obie półkule mózgowe - lewą i prawą.

Wartości jakie człowiek może osiągnąć poprzez stosowanie preparatu Etherium Gold:

- Wzmocnienie i czystość struktur mentalnych
- pozytywne emocje i poczucie wewnętrznego spokoju
- wzmocnienie zdolności intuicyjnych i stymulacja 6 zmysłów człowieka
- zdolności panowania nad stresami
- wchodzenie w głębszy stan modlitwy i medytacji
- otwieranie zmysłów na prorocze sny
- większa twórczość
- balans między prawą i lewą półkulą mózgową
- wejście w wyższe pola świadomości
- poszerzenie uczuć i możliwości ich wyrażania.


Biały proszek złota jest również zwany kamieniem filozoficznym. Białe złoto było wytwarzane alchemicznie w zamierzchłych czasach przez starożytne cywilizacje. Celem było osiągnięcie wysokiej świadomości przez człowieka, wzmocnienie własnych zdolności, aby być liderem; przeważnie zażywali go religijni przywódcy, przywódcy grup ... etc.

Historyk Sir Laurence Gardner opisał białe złoto w swojej książce "Lost Secrets of the Sacred Ark".

Jak mówi stara grecka legenda Mojżesz znalazł złoty proszek złota na górze Synaj i zabrał go ze sobą. Posłużył on pod budowę Świątyni w Jerozolimie. W starożytnej Mezopotamii był znany pod nazwą Shem-an-na (ognisty kamień). W Egipcie - Mfkzt - rajski kamień. Mfkzt (mleko Hathor/Isztar) było ofiarowane duszy i było kluczem do procesu transformacji i zmiany ciała na tzw. Świetliste ciało. Był używany do różnych rytuałów przez faraonów i kapłanów, pomagał budzić spirytualnie duszę (ka).

Mistyczne białe złoto zwane też inaczej "Owoc drzewa życia" i "Gwiazda Złotego Ognia Boga" został zapomniany przez ludzkość na tysiące lat.

Dzisiaj znowu pojawił się w naszym życiu... Dr. Richard Geber w "Vibrational Medicine" pisze:

"Etherium gold jest bardzo dobre w podnoszeniu świadomości indywidualnej, samorealizacji i na drodze w spirytualnej transformacji."

Biały proszek złota pomaga oczyścić myśli i emocje, przywrócić człowieka do oryginalnego źródła elektromagnetycznego. Czyści mentalne zaburzenia i otwiera czyste intencje. Balansuje różnice w myśleniu człowieka.

Edgar Cayce - amerykański śpiący prorok, również mówił o złotej wibrującej energii, która leczy układ nerwowy.

Podczas 25 letnich badań nad tym minerałem naukowcy raportują:

"Ten materiał jest Boską Energią. Balansuje podwójną biegunowość w człowieku i doprowadza ją do połączenia - do jedności. Łączy dwa kanały znane jako: biała spirala - pingala nadi - słoneczna i ciemna spirala - ida nadi - księżycowa. Połączenie tych dwóch różnych energii otwiera w człowieku energię Kundalini."

Supplement - Etherium Gold można dziś kupić jako proszek i kapsułki.

PROSZEK - 1/8 łyżeczki od herbaty kładzie się pod język. Można również rozmieszać go z małą ilością wody i pić bardzo wolno trzymając długo w buzi.

KAPSUŁKI - zalecane 1-2 dziennie. Jest również w sprzedaży jako spray, bezpośrednio do buzi.

Kiedy mieszamy proszek z wodą mieszamy go zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Mówi się, że ten suplement wzmacnia również związki.

Są w sprzedaży również preparaty dla dzieci
- Etherium Gold
- Chamae Rose Tea
- Aulterra
- Alherium Black i wiele, wiele innych.
 

WIESŁAWA