ZMIANY W DNA

6 PAR DNA

DNA jest sekretne, osobiste i unikalne. Zawiera kod dotyczący typu ciała, zachowania, chorób, a nawet zawiera informacje na temat rodzinnej karmy - skąd osoba przychodzi i dlaczego jest obecna na Ziemi. Faktem jest, że DNA jest znane bardziej ze strony fizycznej, intensywnie badane przez naukowców. Duchowa istota DNA ciągle jest niezrozumiała.

Osobiste DNA trzyma rodzinną karmę. Dusza przychodzi do tej samej rodziny co 3-cie do 5-tego pokolenia. Oczyszcza wiele rzeczy z przeszłości i przygotowuje przyszłość.

Fizyczna manifestacja otwiera drogę między ciałem fizycznym i eterycznym, tworzy w komórkach nowy wzór światła, każda następna inkarnacja umacnia ciało i daje większe zdolności mentalne.

W chwili aktywacji 3-ciej nitki DNA znacznie zwiększy się w ciele wibracja, która automatycznie wniesie więcej światła w fizyczne ciało. Kiedy 3-cia nitka będzie już kompletna wzmocni układ immunologiczny.

Informacje dotyczące DNA są transmitowane na ziemię przez Archanioła Metatrona. (LINK! - Promienie Życia)

Uruchomienie 3-ciej nitki DNA wnosi:

- wzmocnienie talentów i zdolności,
- zwiększenie energii ciała,
- budzenie się większej bystrości umysłu,
- zwiększenie potencjału mózgu,
- oczyszczenie genetycznej karmy.

W chwili kiedy Ziemia wzniesie własne wibracje, człowiek dostanie wielką możliwość podniesienia własnych. Jeśli cały proces w ciele odbędzie się prawidłowo DNA będzie się aktywować. Ważną rzeczą jest właściwe zrozumienie. Błędy, które wynikną w chwili budzenia się komórek mogą wytworzyć fałszywe struktury. Kiedy DNA zaczyna być aktywne budzi się powoli 3-cia nitka, widać ten proces już gołym okiem na ciele fizycznym. Pierwsze co można zauważyć - wielka odporność na wszystkie choroby i zatrzymanie procesu starzenia się. Następnym symptomem są zmiany ciała, zmieniają się ręce i kształt czaszki. Całe ciało staje się delikatne i niesamowicie wrażliwe, zmienia kolor, jest bledsze - jakby rzadsze, gubi swoją fizyczną tężyznę. Zmienia się światło w komórkach, a ten proces budzi intuicję, osoba rozpoznaje własne cele życia.

Przebudzenie DNA wiąże się z wcześniejszym przebudzeniem 12 czakr - furtek dla wyższej świadomości. (LINK!)

12 nitek DNA:

1 para - kreuje wszystkie aspekty nowego fizycznego ciała. Kontroluje genetyczne uwarunkowania, tworzy predyspozycje zdrowotne, proces starzenia się, metabolizm i dużo więcej...

2 para - zarządza ciałem emocjonalnym, tworzy i kontroluje genetyczny i emocjonalny profil. Dla przykładu: zarządza naszą emocjonalną inteligencją (EQ) (LINK!), decyduje jaki typ inteligencji posiadamy: A czy B, jest odpowiedzialna za odwracanie i przywracanie zmian emocjonalnych.

3 para - kontroluje nasze ciało mentalne i nasze genetyczne mentalne profile.

4 para - zarządza naszą duszą, kontroluje karmiczne wzory i genetyczny profil duszy. Genetyczna dusza zarządza naszą misją. Przykład: jeśli w naszym przeznaczeniu musimy być ważnym liderem, healerem, nauczycielem, żołnierzem itd... w zależności od profilu i doświadczenia jakie mamy, jakiej potrzebujemy mądrości aby rozwinąć swój profil, duchową siłę, aby być mistrzem, jaką pomoc na swojej drodze niesiemy innym, aby znaleźć w tym co robimy życiową radość.

5 para - zarządza naszą duszą i kontroluje każdy ruch i specyficzny czas dla danej duszy. Również dusza szuka innych dusz, które wspólnie wybrały podobny cel.

6 para - zarządza całym stworzeniem, 12 nitek DNA łączy z Boskim Źródłem.

Vancouver
4 March 2008

WIESŁAWA