ZAKRYTE ZAGADKI

WŁADCA ZIEMI, WŁADCA NIEBA
(CZĘŚĆ 8)
LINK! DO CZĘŚCI 7

LINK! DO CZĘŚCI 9

Wiele światowych publikacji wskazuje nam na wielką tajemnicę, o rzeczywistych władcach planety ziemi - gadach (reptilianach), które mieszkają w dolnej części czwartego wymiaru. Pracują dla nich ludzkie hybrydy i są siłą napędową w większości ziemskich systemów siejąc na ziemi okrucieństwo i zło. Wykorzystują nasze umysły poprzez kontrolę umysłu, seksualne niewolnictwo, ludobójstwo, narkotyki i inne szkodliwe używki, zatrutą żywność, wodę, powietrze, eksperymenty na ludziach.

Dochodzą do nas różne informacje - horrory, takie jak okultystyczne rytuały z udziałem ofiar z ludzi, systematycznie wykorzystywanych seksualnie kobiet i dzieci, wszystko jest dzisiaj przepojone manipulacją ludzi we wszystkich wartościach społecznych. Stąd też biorą się ludzkie cierpienia i niedole. Co jakiś czas słyszymy o masakrze na ludziach, zwierzętach i ptakach. Zastanawiamy się, dlaczego tak się dzieje? Czyim dziełem i w jakim celu jest takie brutalne niszczenie całego świata? Dlaczego w nas ludziach jest tyle okrucieństwa?

Zastanawiający jest system medyczny kontrolowany przez światową organizację zdrowia, niby wykorzystuje wszystkie metody zwalczające (rzekomo) "nieuleczalne choroby", lecz tak naprawdę mamy ich coraz więcej, np. raka ... i ciągle przybywa nowych nieznanych nam dotąd chorób i w związku z tym coraz większa jest nasza śmiertelność.

Jak mamy to rozumieć?

Nauka idzie naprzód, wydajemy miliony dolarów na naukowe badania i dlaczego ciągle tak kulejemy w tej dziedzinie?

Nasz dzisiejszy świat przepełniony jest alkoholem, narkotykami i innymi szkodliwymi substancjami, a to wszystko wpływa "byle jak" na naszą długość i jakość życia.

Patrząc na świat coraz więcej ludzi zauważa, że obecnie panuje jeszcze jedna potężna epidemia - zagubienie dusz lub jak kto woli opętanie ciemną energią. Popularne stają się słowa dotychczas znane tylko egzorcystom: "posiadanie ducha", "zajęcie", "opętanie" lub zwykła "kontrola umysłu" ... zakłócenia, które nie są obojętne na nasze pola świadomości.

Nadużywanie alkoholu, narkotyków, tytoniu osłabiają energię, szczególnie u osób młodych i wrażliwych. Nawet uboga dieta lub wysoki stres powoduje rozluźnienie naszych energetycznych pól.

Alkohol - jego długotrwałe stosowanie otwiera bramy, które pozwalają wejść do aury i fizycznego ciała osoby pijącej "astralnym pasożytom". W ten sposób kradną energię i osłabiają energetyczne pola.

Narkotyki - stosowanie: metamfetaminy, w szczególności: "Crack" czy Cristal Methedrine umożliwia najlepszą kontrolę naszych umysłów. Narkotyki służą do uprowadzania naszej duszy, stanowią wspaniały rezonans dla gadów i ich "szarych pracowników."

Jak sobie pomóc?

Jak na ironię najczęściej bronią się przed tym "zagubione dusze", ciemne energie tak wpływają na ich świadomość, że unikają wszelkiej pomocy. Bez ich pracy ciężko będzie ich uzdrowić.

Czas aby już wiedzieć: Ciemne energie przyczepiają się do tych, którzy korzystają z alkoholu, narkotyków,, nikotyny, niewłaściwego odżywiania, władzy, wykorzystywań seksualnych, zemsty. Wszystkie te elementy życia są paszą dla ciemnych sił o szatańskiej mocy. Wszystko co pozwala nam żyć przyziemnie jest dla nas zagrożeniem.

Aby sobie pomóc należy stosować duchowy detox. Duża część ludzi chce to zrobić lecz nie wie jak? Część od razu powie - NIE! W tym przypadku wiadomo, że już zostały zablokowane wszystkie pola: emocjonalne, mentalne, duchowe i fizyczne. Jednym ze sposobów zabezpieczania się jest unikanie wszystkich czynników, które powodują przyciąganie ciemnych energii. Jak stosować duchowy detox? Ten temat rozwinę mocniej w następnym artykule, w 9-tej części.

Koty i gady

Może to ciężko zrozumieć ludziom lecz gady nie znoszą kotów. Koty są najlepszymi detektorami reptilianów jakie tylko zna ludzkość. Potrafią przebudzić całą rodzinę, a nawet okolicę kiedy zbliżają się do ludzi nieczyste siły. Są obrońcami szczególnie kobiet kiedy reptilianie próbują dokonać na nich ataku (obdukcji czy gwałtu).

Reptilianie są mistrzami częstotliwości i rezonansu, w razie potrzeby mogą kształtować zmiany jak chcą. Najwięcej manipulują ludźmi białej rasy, blondyni o niebieskich oczach są dla nich "przysmakiem" (rasa aryjska lub nordycka). Przypuszcza się, że mogą się utrzymać na Ziemi tylko dzięki genom tej grupy ludzi.

Kot - tajny mistyk, ze wszystkich udomowionych zwierząt ma największe umiejętności postrzegania pozazmysłowego. Potrafi szybko wyczuć zagrożenie, umie się przed nim zabezpieczyć; wydaje się - umie czytać w myślach ludzi i innych zwierząt. Kot jest jedynym zwierzęciem na świecie, które może przetrwać niemal wszędzie. Oczywiście są wyjątki i dobrze wiemy, że udomowione koty nie mają takiego kontaktu z naturą i w ten sposób tracą wiele ze swoich uniwersalnych możliwości. W wielu okresach historii kot był uważany za zło, mający związek z demonami. Ten mroczny rozdział najlepiej owocował w okresie palenia na stosach. Palono ludzi i masowo zabijano koty jako przyczynę całego zła szerzącego się na świecie. Po tym okresie wybuchła plaga szczurów, a z nimi nowa fala chorób.

Na świecie spotykamy posągi kotów. W starożytnym Egipcie mumifikowano koty, a ich mumie miały specjalne miejsce w Dolinie Królów. Przez starożytne kultury: Egipcjan, Majów, Inków, kot był uznawany za komunikatora między cywilizacjami, które żyły w duchowej równowadze z Wielkim Umysłem. W starożytnych czasach posiadano na ten temat większą wiedzę, a było to nawet nakazem, aby obok osoby panującej znajdował się lew albo inny kot. Widzimy na starożytnych rzeźbach ludzi - koty, ludzi - lwy, splecionych mocno z rasą ludzką. Mówiło się, że to dzięki kotom władcy mają szybki kontakt z istotami zamieszkującymi inne wymiary. Działały niczym kosmiczne przekaźniki, przekazywały informacje telepatycznie. Z kultury egipskiej znamy posąg bogini Bast lub Bastet. Bogini Bastet była czczona jako obrończyni domu i rodzin. W mitologii egipskiej jest córką boga słońca Ra. Bastet miała również swoje okrutne strony, wtedy była przedstawiana z głową lwicy, symbol zaciekłej obrony o potomstwo. Egipcjanie kochali koty.

Najciemniejszym rozdziałem życia kota było średniowiecze, szczególnie tępiono czarne koty, symbol czarownic, które wówczas nagminnie palono na stosach. Nic dziwnego, że wszystkie te kobiety, które opiekowały się kotami pomawiano i palono na stosach razem z ich kotami. W okrutny sposób znęcano się nad kotami jakoby miały złe moce. Lecz prawda wygląda zupełnie inaczej; kiedy pojawia się destruktywna energia, koty potrafią ją przechwycić i zmienić jej wibracje. Na szczęście ten okropny okres się zakończył i wraz z polowaniem na czarownice i niełaską kotów u ludzi przyszedł następny okres, kiedy koty zaczęły budzić inne atrybuty. Dostrzeżono, że mogą uzdrawiać.

Zazwyczaj mają silniejszą więź z kobietami niż z mężczyznami. I tak w średniowieczu dziwnie się działo: mądre kobiety zbierały zioła, uleczały choroby, a ich towarzyszami były koty, prawie zawsze można ich było spotkać razem. Nawet nauka udowodniła, że kot redukuje u człowieka stres, zmniejsza zachorowalność na udar mózgu. Mieć w pobliżu kota to również zmniejszenie dolegliwości reumatycznych i innych bóli.

Ludzie są podzieleni na trzy kategorie:

a. miłośników kotów
b. nienawidzących kotów
c. innych


Tomas, kot mojego sąsiada, mój stały gość.

Komunikację między pierwszą grupą miłośników kotów i tymi zwierzętami daje się rozpoznać na pierwszy rzut oka, widać to bez słów, kot zawsze podejdzie do człowieka, który darzy koty sympatią. Wbrew pozorom, że koty są samotnikami, szukają i cieszą się bliskością ludzi. Kocie osobowości mogą być różne, ale to zależy od ludzi, ich opiekunów; będą takie jak ich ludzkie odpowiedniki. Koty są naprawdę bardzo mistyczne, prawdziwi magowie.

Gady nie lubią mieszkań, w których mieszkają koty, w pewnym sensie te pomieszczenia są dla nich niedostępne. Zauważyłam, że w chwili kiedy w moje życie weszły koty skończyły się w moim życiu nocne ataki. Owszem, czasami się jeszcze to przytrafi lecz nigdy nie miały już takiej siły jak poprzednio.


Bonnie

W roku 2000 kiedy byłam najmocniej atakowana widziałam obok siebie "astralnego kota", podobnego do egipskich kotów. Kiedy było wokół mnie "gorąco" i ataki się nasilały postrzegałam, że wokół mnie pojawiało się coraz więcej "astralnych kotów" i tworzyły krąg, siadały jeden obok drugiego, a ja byłam w środku. Był to dla mnie dodatkowy szok lecz szybko zauważyłam, że wśród tych kotów jestem bezpieczna. Nie rozumiałam jeszcze tego zdarzenia i skąd biorą się te koty - duchy? Dzisiaj wiem, to były kotki z moich poprzednich wcieleń, chroniły mnie.

Trzy lata później w moje życie weszła Bonnie, bezdomna kotka, miała około siedmiu miesięcy, jakie było moje zdziwienie - wyglądała tak samo jak ten kotek, który był ze mną w ciężkich chwilach. Również podobne jest jej zachowanie: to taki kot-pies, który mnie pilnuje 24 godziny na dobę. Nie cierpi jak się kąpię, robi w łazience potworne awantury, podobnie jest kiedy wracam do domu po kilku dniach nieobecności.

Inną niesamowitą przygodę przeżyłam z "astralnym jaguarem" o niezwykłej urodzie. Również zjawiał się w ciężkich chwilach, cieszył się na mój widok, trwał przy mnie wtedy, kiedy było mi ciężko i czułam się bardzo osamotniona.

Gady potrafią występować w niewidzialnej formie lecz zdarza się, że fotografia kirlianowska pokazuje przyćmienie aury lub całej postaci w chwili fotografowania opętanego człowieka.

Reptilian mocno interesuje otwarta Energia Kundalini. Atakują osoby z przebudzonym Kundalini w celu wykradania tej energii, która często służy im do napędzania różnych ziemskich technologii (hm, ja wiem, brzmi to jak sensacyjny film... ). Zdarza się nawet, że kradną astralne ciało. Interesują ich osoby ze zdolnościami parapsychicznymi. Stąd wynikają seksualne napady na kobiety o bardziej rozwiniętych zdolnościach medialnych. Ataki się powtarzają, ponieważ skradziona energia działa tylko jakiś czas.

MILAB - Projekt Open Mind (otwarty umysł), oszukańcza operacja wojskowa, której celem jest kontrola umysłu pod przykrywką (rzekomych?) spotkań z istotami pozaziemskimi, czy to prawda ... czy to tylko porwania i obdukcje wybranych ludzi przez specjalne, ale ziemskie służby wojskowe?

Nie wiadomo w co lepiej wierzyć: w eksperymenty na nas prowadzone przez kosmitów, czy na przemyślanym planie naszych rządowych elit? Chociaż istnieje wiele znaczących różnic między doświadczeniami uprowadzonych osób (ofiarami), istnieją również niepokojące podobieństwa.

MILAB można podzielić na różnego rodzaju kategorie w oparciu jak są wykorzystywane. W tym projekcie znane są programy tzw. "ośmieszacze pamięci"- osoby tak zaprogramowane, które upierają się, że nie ma nic takiego jak kontrola umysłu, teorie spiskowe mimo obszernej dokumentacji na ten temat ujawnianej przez różnych współpracowników tajnych programów.

Przypuszcza się, że w programie MILAB wykorzystuje się jakieś markery genetyczne, które czynią, że później ludzie, na których przeprowadzane są eksperymenty zeznają jakoby zostali porwani przez kosmitów lub ślepo w "coś" wierzą, tak zapamiętuje to zdarzenie ich pamięć. Takie eksperymenty służą lekarzom wojskowym w terapiach żołnierzy, którzy w czasie wojny przeżyli głębokie traumy, wycina się im ten okres z życia i wgrywa się nowy program, podobnie zresztą bywa kiedy są programowane specjalne jednostki do specjalnych działań - tutaj wspaniałą pracę wykonują chipy wmontowane w ludzkie ciała. Dzięki MILAB można dokonać jeszcze więcej, np. wszczepić komuś wizje, np.: katastroficzne z naciskiem na jakiś wyszukany element.

Zdarzają się przypadki kiedy po wstrzyknięciu leku, który ma na celu wyłączenie świadomości podawanego eksperymentowi człowiekowi, jego świadomość zachowuje całkowitą pamięć (ma to związek z jego silnymi polami świadomości), osoby potrafią zachować całkowitą świadomość, ale są w stanie tymczasowego paraliżu. Te osoby mają najwięcej do powiedzenia na temat eksperymentu. Zeznają, jaki przeżywają strach, ból, wielką udrękę. W takich przypadkach nie jest możliwe przeprowadzenie eksperymentu.

Eksperymenty przeprowadzane przez MILAB sięgają jeszcze głębiej, znane są zeznania Angeliki Ruby, którą wykorzystywano przez słuchanie jej głosu. Ruby twierdzi, że była świadkiem kiedy jej "trener" umiejętnie wykorzystujący jej energię, na jej oczach zmienił się w gada. Kogo bardziej interesuje ten temat polecam książkę Davida Icke - "Children of the Matrix".

Jak się przed tym bronić?

Musimy dbać o czystość własnego umysłu, nasz harmonijny umysł jest dla nich największym zagrożeniem, ponieważ nie są istotami duchowo myślącymi, tylko opierają się na własnych siłach. Ludzkie czyste serca są połączone z Najwyższym Źródłem.

Osobną grupą gadów - hybrydów są istoty zwane "grey" (szarak) działający na wysokich częstotliwościach szarości. Są one wykorzystywane do obsługi skomplikowanych technologii. Mogą pracować jako ziemscy kontrolerzy wojskowi lub jako istoty pozaziemskie.

Gady są mocno zakotwiczone w Projekt MANTANK. Oczyszczanie zbiorników pitnej wody, po kwasach, toksynach, odpadach radioaktywnych i innych z dziedziny ochrony środowiska. Wiemy jak wygląda prawda na ten temat i jakie tu wchodzą w rachubę pieniądze.

Zbliża się rok 2012, dokładniej - 21 grudnia 2012 ... nikomu już nie trzeba tłumaczyć z czym wiąże się ta data. Jedni ludzie boją się łącząc ją z czasem apokalipsy, a drudzy czekają na potężne przebudzenie i pozytywne zmiany.

W wielu krajach na świecie, w tym USA, Rosji, krajach skandynawskich i wielu innych buduje się dużą ilość podziemnych schronów. Jednym z bardziej zdumiewających miejsc jest lotnisko w Denver, nie tylko ze względu na jego dziwną, a zarazem budząca grozę "dekorację wnętrz", ale na schrony ... lotnisko i jego okolice są jednym wielkim placem budowy. Nikt dokładnie nie wie, co tak naprawdę tam się buduje?

Dlaczego buduje się tyle schronów i do czego maja służyć ... właśnie teraz blisko roku 2012?

Co wiedzą nasi liderzy, o czym nie chcą nas powiadomić? Różne na ten temat trwają spekulacje ... a tak ponownie wracając do starych legend, mitów, zapisów biblijnych wiemy, że gady podczas wielkiego potopu znalazły schronienie pod ziemią, w ten sposób przetrwały, w swoim czasie wyszły na powierzchnię ziemi i powoli przejmowały na niej rządy.

Zachodzi pytanie: jak my ludzie powinniśmy przyjmować te wszystkie informacje na temat reptilianów? Od zawsze mieliśmy wiedzę na temat demonów, złych duchów. Nie jest to tylko chrześcijańska wiedza, ale mówią o tym wszystkie religie, najstarsze źródła. Z okresu Babilonu znamy najwięcej talizmanów i rytuałów stosowanych jako ochronę przed demonami. Jezus również z nimi walczył i nie ma w Jego naukach nic z oszustwa. To co czynił za życia było znane od dawna w starych sanskrytach, które przekazują światu uniwersalne prawdy ... są tam również zapisy o upadłych aniołach wraz z najwyższym z nich - Lucyferem.

Wrogie (bezcielesne) byty, które również mogą stać się widoczne, postrzegane były już w życiu Abrahama.

Ludzie ciągle się zastanawiają: dlaczego zbuntowała się przeciw Bogu grupa aniołów?

Jak donoszą stare zapisy:
natychmiast po stworzeniu aniołów Bóg poinformował ich, że zamierza stworzyć człowieka i to człowiek będzie wyżej od aniołów. Następnie Bóg pokazał aniołom obraz tego człowieka i rozkazał im, aby oddali mu cześć. Lucyfer nie mógł się z tym pogodzić, zbuntował swoją anielską armię, następnie uwiódł w raju Ewę. Nie chciał służyć człowiekowi. Od tej pory Lucyfer stosuje wszystkie swoje złośliwości i własną przebiegłość, aby mścić się na człowieku.

Upadli aniołowie doszli do wniosku, że największą zemstą będzie utrudnianie człowiekowi osiągnięcia współczucia, w które obdarzył go Bóg. Współczucie jest niezaprzeczalnym wymogiem do tego, aby człowiek stał się kimś, kim rzeczywiście jest, a mianowicie świetlistą świadomością.

I tak upadli aniołowie zaczęli wprowadzać w błąd ludzi. Dzisiaj mamy niezły bigos we wszystkich gałęziach naszego życia ... czy znajdziemy jeszcze coś na ziemi co zostało nieskalane?

A ziemia coraz mocniej prze ku wielkiemu oczyszczeniu. Coraz mocniej czujemy taniec wymiarów, mieszanie się różnych rzeczywistości, ludzie odbierają różnorodne fale i sami są odbiorcami i nadawcami. Nic co kreujemy własną myślą, czynem, nie ginie we wszechświecie, ale zastanówmy się jakie energie tworzymy: życia czy śmierci? Które energie przeważą w roku 2012, kiedy Ziemia będzie wkraczać w nowy piąty świat!? Na ziemię wpadną nowe potężne energie z odległych systemów gwiezdnych ... co się stanie kiedy energia o potężnym promieniowaniu zderzy się z hardą i niską wibracją ziemi? Czy zdołamy podnieść nasze ziemskie energie i zneutralizujemy potężne tarcie, gładko przekręcimy się na wrzecionie ziemi i pogonimy naprzód w lepszą przyszłość ... czy będziemy mieć karkołomną jazdę? Myślę, że to wszystko nadal zależy tylko od nas! Musimy pracować każdego dnia nad kształtowaniem własnych pól świadomości, a nie tytko zadawać pytania ... co z nami będzie? Iluż ludzi czyni zło, iluż to jest w służbie księcia tego świata? Co gorsza, nawet nie chcą słuchać, że dzięki takiemu postępowaniu lecą prosto w przepaść.

Lucyfer powiedział:
będziemy działać na niekorzyść ludzi aby ich zmiażdżyć! Będziemy prześladować rasę ludzi i odbierać obiecane im Dary Boże w zamian za wielkie ziemskie zyski. Będziemy siać sprzeczne nauki, wysyłać fałszywych proroków i przywódców, którzy będą rozprzestrzeniać takie doktryny, jakie będą uświęcać nasz cel. Będziemy siać niezgodę, wojny i podburzać narody wobec siebie. Zabierzemy ich dobra i uczynimy ich życie nędznym i żałosnym. Będziemy przedłużać panowanie grzechu, ludzką dumę i arogancję, a po zrealizowaniu przez nas naszego planu pogrzebiemy ich w ogniu wiecznym. Tam spotkają ich jeszcze większe męki. To jest moje królestwo i moja nagroda, którą dam tym, którzy pójdą za mną. A wy moje demony, którzy zostaliście wydaleni razem ze mną stosujcie się do mnie. Udajmy, że kochamy ludzi w celu ich łatwiejszego zniszczenia. Bądźcie kochający, ale tylko po to, aby ich oszukać i zniszczyć niczym zboczeńcy pociągający swoje ofiary na samo dno piekła. Jakże mocno te słowa przypominają nam Protokół mędrców?

Na świecie znane są energie, które służą do wypędzania z ciał opętanych osób ciemnych energii. Najczęściej to się dzieje, kiedy wzywamy Jezusa Chrystusa, wówczas osoby ze zdolnościami medialnymi często postrzegają ciemne wiry szybko opuszczające opętane ciało. Podobne wiry wielokrotnie obserwuję na ludzkich ciałach, dzisiaj nie jest to rzadkie zjawisko. Nawet nie zdajecie sobie sprawy ile takich wirów może być uczepionych do jednego umysłu.

I pytanie: dlaczego tak się boją Jezusa Chrystusa?

Od chwili buntu Lucyfera następuje upadek Dharmy (dobra). Dopiero pojawienie się Jezusa Chrystusa zaczyna budzić w ludziach inne cnoty, ale ta walka Jezusa i Lucyfera jest ciężka i równa ... lecz zapowiedział nasz Pan:

"Nie ciesz się, cała ty Filisteo, iż został złamany kij, co cię smagał, bo z zarodka węża wyjdzie żmija, a owocem jej będzie smok skrzydlaty. Ale ubodzy paść będą na moich pastwiskach i nędzarze odpoczną bezpiecznie, podczas gdy Ja uśmiercę głodem twe potomstwo i wygubię twoje ostatki. Zawyj, bramo! Krzyknij, miasto! Zadrżyj, cała Filisteo! Bo z północy nadciąga dym; nikt się nie odrywa od jego oddziałów. Co zaś się odpowie Posłom barbarzyńców? - << To, że Jahwe założył Syjon i do niego się chronią nieszczęśliwi z Jego ludu>>."
(Iz 14, 29-32)

"Jezus odpowiedział jej na to: << O, gdybyś znała dar Boży i [wiedziała], kim jest Ten, kto ci mówi: "Daj Mi się napić" - prosiłabyś Go wówczas, a dałby ci wody żywej>>.

Powiedziała do Niego niewiasta: <<Panie, nie masz czerpaka, a studnia jest głęboka. Skądże więc weźmiesz wody żywej? Czy Ty jesteś większy od ojca naszego Jakuba, który dał nam tę studnię, z której pił i on sam, i jego synowie, i jego bydło?>>

W odpowiedzi na to rzekł do niej Jezus: << Każdy kto pije tę wodę, znów będzie pragnął. Kto zaś będzie pił wodę, którą Ja mu dam, nie będzie pragnął na wieki lecz woda, którą Ja mu dam, stanie się w nim źródłem wody wytryskającej ku życiu wiecznemu>>."
(J 4, 10-14)

"Ja jestem drogą, i prawdą, i życiem." (J 14, 6)

"I nie ma w żadnym innym zbawienia, gdyż nie dano ludziom pod niebem żadnego innego imienia, w którym moglibyśmy być zbawieni." (Dz 4, 12)

"Jesteśmy bowiem miłą Bogu wonnością Chrystusa zarówno dla tych, którzy dostępują zbawienia, jak i tych, którzy idą na zatracenie; dla jednych jest to zapach śmiercionośny - na śmierć, dla drugich zapach ożywiający - na życie . A któż temu sprosta? Nie jesteśmy bowiem jak wielu, którzy kupczą słowem Bożym, lecz ze szczerości, jak od Boga mówimy w Chrystusie przed Bogiem. "
(2 Kor 2, 15-17)

Przesłanie jest proste. Wiara w Jezusa Chrystusa jest jedyną drogą do Boga!

I co ty teraz z tym zrobisz?

Czy nadal będziesz udowadniał, że to nie jest prawdą, czy ubierzesz się w język filozofa i będziesz zaprzeczał, że Jezus Chrystus nic w naszym życiu nie znaczy ..., a jeszcze w dodatku pociągniesz za swoją "mądrością" innych i otworzysz w nich nieufność? Czy zanurzysz się w głębokim rozmyślaniu, zapalisz w sercu swoją lampkę mądrości, odrodzisz się i ukształtujesz na nowo całe swoje dotychczasowe życie?

Weź swoją wiarę we własne ręce i unieś ją wysoko. Proś Boga o zrozumienie, tak długo, aż znajdziesz radość we własnym sercu. Tylko od ciebie zależy co zrobisz w swoim życiu z Jezusem Chrystusem: czy się Go zaprzesz, czy pójdziesz za Nim ... to samo On zrobi dla ciebie.

cdn...

Vancouver
7 Jan. 2011

WIESŁAWA