ZAKRYTE ZAGADKI

TAU CETI
(CZĘŚĆ 1)
LINK! DO CZĘŚCI 2

Tau Ceti lub Alnanamat to bardzo stary świat zamieszkały przez istoty ludzkie, znajduje się 12.000 lat świetlnych od Ziemi.

Tau Ceti a dokładnie planeta Nurca, z której wiele tysięcy lat temu mieli wyemigrować wymierający mieszkańcy bardzo starej i bardzo zaawansowanej cywilizacji rasy istot, którzy początkowo poprzez Wenus, Marsa przedostali się na planetę Ziemię i zamieszkali na niej. Było to bardzo dawno temu.

Tau Ceti jest podobne do naszego układu słonecznego ale jest znacznie starsze, dużo większe i posiada więcej światła. Planeta Nurka posiada 4 księżyce i ma dużo większe od naszego słońce.

Wiadomo, że nasz Wszechświat nie tylko się rozwija ale i przyśpiesza lecz nikt jak dotąd nie wie dlaczego. Naukowcy sugerują, że za to zjawisko odpowiedzialna jest ciemna energia, której ciągle w kosmosie narasta. Wszystko spowodowane jest galaktycznym ruchem, tak jest teraz, najprawdopodobniej tak samo było wcześniej co miało wpływ na inne pozaziemskie cywilizacje, stąd występują ich ruchy, poszukują nowych miejsc do życia. Archeolodzy znajdują ślady lądowania wielu pozaziemskich statków kosmicznych (np płaskowyż Nazca), a nawet są o tym zapiski w świętych księgach, w tym w Biblii. Od zawsze w naszej historii mówiło się o przybywaniu obcych przybyszy na naszą planetę których traktowano jako bogów, i tak jest obecnie... ludzie na Ziemi są wciąż mocno zafascynowani tym tematem. Co jakiś czas przekazują sobie informacje o spotkaniu z UFO, itd.

To z kosmosu dotarli na Ziemię biali ludzie - cywilizacja człowieka, ale za nimi przybyły i inne niebezpieczne istoty zwane szarakami, gadami, którzy żerują na ludziach (wspominam tutaj o dwóch głównych grupach, które zasadniczo wpływają na nasze życie ale jest tych gadzich odmian dużo więcej pod różnymi nazwami). W tym temacie mamy ciągle więcej pytań niż odpowiedzi. Wiadomo to już na Ziemi od dawna, że Tau Ceti jest to pozaziemska rasa która pochodzi z systemów gwiezdnych Tau Ceti i Epsilon Eridani. Tau Ceti to także potomkowie słowiańskich narodów, zostało to udowodnione poprzez badania DNA. W Europie znaleziono szczątki czaszek (jedna ze sławniejszych, została znaleziona w całości na terenie Serbii, niestety nie przetrwała działań wojennych podczas II wojny światowej). Na Ziemi znaleziono czaszki mające po kilkanaście tysięcy lat (w Brytyjskiej Kolumbii znaleziono czaszkę którą naukowcy oszacowali na około 10.000 lat).

Te białe istoty od zarania dziejów były najgorszymi wrogami szarych i gadzich ras. Walczą ze sobą wszędzie we Wszechświecie gdzie się tylko spotkają. Prowadzą ze sobą zacięte wojny. Dlaczego ich tak nie lubili? Jak mówią mity szaraki porywają dzieci i żerują na ludzkiej energii, stąd taka wielka niechęć do nich.

Chodzą słuchy, że nasze światowe rządy dobrze zdają sobie z tego sprawę jak bardzo ta gadzia grupa jest dla nas niebezpieczna i co naprawdę czynią ludziom. Na świecie żyją ludzie, którzy podobno mieli kontakty z pozaziemską cywilizacją z Tau Ceti, którzy do tej pory żyją w tamtym układzie słonecznym w wielkich koloniach. Osoby pierwszego kontaktu twierdzą, że wyglądają oni tak samo jak ludzie na Ziemi, nie ma między nami żadnej różnicy.

Szaraki i gady są zróżnicowane. Szaraki są mniejsze od ludzi, natomiast gady przekraczają 7 metrów wysokości, mają szpiczaste twarze i szpiczaste uszy, są bardzo niebezpieczni. Może Tau Ceti są tak atrakcyjni dla gadów gdyż poprzez swoje lekko szpiczaste brody i smukłe wysokie postury łatwiej gadom przeprowadzić mutacje genetyczne swoich własnych gadzich ciał. Niestety ich duchowe wnętrza to całkiem dwa przeciwne bieguny.

Pozaziemskie cywilizacje - Tau Ceti docierają za gadami na Ziemię i podobno nie jest to tajemnicą dla naszych rządów a nawet nawiązali z nimi kontakt w celu podjęcia wspólnej walki przeciw szarakom i gadom. Niestety, Ziemianie nie czują się gotowi na podjęcie tej walki ponieważ gady i szaraki prześcigają ich swoją technologią. Stąd apel Gorbaczowa aby ich nie drażnić i nie wszczynać potyczek. Szaraki i gady pasożytują na wszystkich cywilizacjach we Wszechświecie.

Tau Ceti nie należy się bać. Przybywają w nasz układ słoneczny aby nam pomóc, służą im do tego kosmiczne statki... mają bardzo zaawansowaną technologię. Jeśli dobrze ogarniemy ten temat będzie dla nas jaśniejsze skąd się wzięły nasze mity o demonicznych siłach.

Jeśli chodzi o historię naszej planety to nauki jakie tu wynosimy z naszych ziemskich szkół są wielkim kłamstwem. W naszych książkach jest więcej fałszu niż prawdy, podobnie jest w systemach społecznych i religijnych. Dezinformacja szerzy się na każdym kroku, we wszystkich dziedzinach życia.

My Ziemianie nie jesteśmy sami we Wszechświecie, zorganizowane grupy iluminatów komunikują się z międzywymiarowymi istotami z obu stron. Są to tak zwane programy Nadduszy. Aby zrozumieć jak iluminaci doszli do władzy należy dobrze poznać i zrozumieć początek życia na naszej planecie. Wiadomo, że jest to temat bardzo obszerny i mało wykonalny ponieważ dużo prawd zostało przysypane piaskami czasu i owite mgłami zapomnienia.

Wszystkie religie są zakłamane i kontrolują nasze umysły ale posiadają w sobie też prawdę, którą należy potraktować poważnie. Należy także zagłębić się i zrozumieć cywilizację gadów, szaraków i ich rytuały a nie uciekać i bać się ich - jeżeli nie poznamy ich zachowań nigdy ich nie zwyciężymy. W tym przypadku miejmy tą wielką mądrość i uczmy się wiedzy i mądrości nawet od naszych wrogów. Ten temat jest w naszej psychice, przekazywany nam ustnie z pokolenia na pokolenie lecz niestety prawda wygląda troszkę inaczej niż zna ją większość ludzi. Ciężko nam ludziom zrozumieć, że gady kontrolują naszą Ziemię. Wiele ludzi nawet nie chce tego zaakceptować ale niestety, one żywią się naszą krwią, hormonami, niskimi emocjami... możecie się ze mną kłócić, że to nieprawda... chciałabym aby tak było! Niestety nie mogę tego zmienić!

Gadzia rasa robi wszystko aby wśród nas ludzi wytworzyć chaos i dezinformację i tak kształtować nasze istnienie jak oni chcą. Ludzie świadomi nie pozwalają się tym siłom zbytnio manipulować. Mają zrozumienie i postrzeganie w tym temacie i wiedzą, w którą stronę iść, jak się przed nimi ochraniać i jeszcze pomagają innym. Gady zainstalowały ludziom wiele sterowników aby ich kontrolować i metodycznie osiągają swoje cele... ale człowiek ze zwiększoną świadomością może podejmować samodzielne decyzje i przejąć kontrolę nad własnym życiem i losem, również może pomóc innym lecz trzeba rozwinąć swoją własną świadomość i wyfrunąć swoim umysłem ponad gady.

Ciężko nam walczyć z gadami ponieważ mają inne ciała fizyczne, korzystają z innych światów astralnych, skąd pochodzą legendarne demony. Są niewidzialne i kontaktują się ze sobą telepatycznie (szczególnie gady z Draco). Dla gadów z systemu gwiezdnego Draco atrakcyjni są ludzie biali, z blond włosami i niebieskimi oczami lub rudowłosi z zielonymi oczami. To ta energia jest im potrzebna aby uzyskać przezroczyste ciało. Potrzebują energetyki typu aryjskiego aby przetrwać na płaszczyźnie fizycznej. Preferują aryjską rasę ale wchłaniają wszystkie rasy ludzi aby przetrwać i nie zostać zniszczonymi.

Reptilianie mają inną zmienność czasu i ciągle unowocześniają swoje DNA aby podbić całą przestrzeń i czas. Są to bardzo inteligentne istoty i nie wolno nam ich lekceważyć!

Jest 7 gatunków gadów, które mają swoje hierarchie w celu wykonania określonych funkcji (w każdej hierarchii jest ich 9). Gady od eonów atakowały i rozpraszały mieszkańców różnych galaktyk:  Oriona, Plejad, Tau Ceti, Procyon, Antaries, Alfa Centuri, Arcturus i dziesiątki innych systemów. Jak już wspominałam dla gadów szczególnie pożądani byli ludzie o blond włosach i niebieskich oczach lub rudowłosi o zielonych oczach, łączono ich ze specjalnymi zdolnościami parazmysłowymi, którzy potrafią łączyć światy niefizyczne (ci ludzie mają lepszy kontakt od przeciętnych ludzi z siłami natury).

Różni się również DNA gadów, reptilian (z Draco) i lizardów. Niestety, my wszyscy ludzie mamy gadzie DNA dlatego znacznie różnimy się od Najwyższego Stwórcy, a nawet mamy ich krew, stało się to z powodu różnych eksperymentów jakie na nas wykonywali na przestrzeni eonów. Również w naszym mózgu jest gadzi mózg (LINK!). Ludzkość została zmodyfikowana i zniszczona... i to dzięki gadom mamy cały ten genetyczny bałagan, dzięki nim mamy genetyczne eksperymenty... nie jest to żart czy fantazja, nasze DNA pozostało aktywne na tyle aby zaspokoić gady. To wszystko co się z nami dzieje to programowanie naszego DNA a to nakłada na nas ucisk i tyranię. Szczególnie Ziemia nosi nazwę kosmicznego więzienia - mówi się, że gady zrzucają tutaj wszystkich przestępców za karę, którzy się im wyłamują. Stąd też mamy tyle konfliktów na Ziemi, jesteśmy mieszanką całego Wszechświata pod flagą Draco. Mówią o tym Wingmakers i wskazują jak można pokonać takie drapieżne cywilizacje.

Człowiek musi to w końcu pojąć chociaż mu się ta moja wersja tej "teorii spiskowej" bardzo nie podoba, jak wiemy wielu ludzi śmieje się z obecności diabłów... inaczej wszystkie nasze walki czy inne próby wyzwolenia się nie zdadzą egzaminu i to nie tylko z gadami ale również z innymi konfliktami na świecie, ponieważ są one wytwarzane właśnie przez gady. Gady dążą aby nas wszystkich podłączyć do ich bardzo niskiej częstotliwości. Wówczas łatwiej będzie nas kontrolować fizycznie i psychicznie. Już prowadzono podobne eksperymenty z ludźmi w Lemurii i Atlantydzie i mniej więcej wiemy jak te wszystkie eksperymenty się kończyły.

To gadzie eksperymenty zatopiły część świata, oni sami uciekli do wewnątrz Ziemi i tam stworzyli ogromną podziemną cywilizację... i tak się rozpoczęło na Ziemi nasze piekło... i długo tu pisać o wszystkich manipulacjach jakie my Ziemianie przerabiamy... i trudno się dziwić, że tak mocno celuje się w słowiańskie korzenie... w potomków poszukiwaczy lepszego życia z Tau Ceti, to oni są u gadów na wyjątkowym celowniku.

Na świecie mamy nowy program przeróbki człowieka i pewnie jest to już postrzegane oczami wszystkich ludzi chociaż większa część z nich nie ma zielonego pojęcia o co w tym wszystkim chodzi i kto za tym stoi, nowa hybrydyzacja genetyczna idzie całą parą... musi powstać nowa ludzkość aby zwiększyć i zaspokoić potrzeby zmiennokształtnych gadów... i to co tu napiszę dla wielu ludzi będzie nie do uwierzenia ale aby gady w naszej przestrzeni fizycznej mogły upodobnić się do nas ludzi potrzebna im jest nasza krew i hormony, stąd mamy tyle rytualnych krwawych ofiar, nie wystarczają już im zwierzęta składane na ofiarę, giną również ludzie w ceremoniach rytualnych.

My wszyscy ludzie możemy być kontrolowani przez gady za pomocą naszego gadziego mózgu. Najbardziej oporni na manipulację są potomkowie Tau Ceti skupieni na terenie Europy i za Uralem, czyli dzisiejsze narody słowiańskie. Tau Ceti są szczególnie zajadliwi przeciwko rasie gadów, w ich DNA został ślad aby ich niszczyć i są wobec nich szczególnie agresywni... oczywiście z tą samą wzajemnością.

Szczególnie tereny Rosji i jej mieszkańcy narażeni są na ataki gadów. Toteż mówi się, że rząd Rosji współpracuje z pozaziemskimi cywilizacjami przeciwko gadom. Na terenie Polski i Rosji była dodatkowo zmieszana częstotliwość rasy Tau Ceti z Aldebarą. Wiedział o tym Hitler, dlatego tak mocno dręczył te kraje, dodatkowo były kradzione przez hitlerowców nasze dzieci o niebieskich oczach i blond włosach jako bardzo inteligentne. Hitler miał bardzo głęboko kontrolowany umysł i wykonywał wszystkie polecenia gadów poprzez jego sterowniki jakimi byli iluminaci. To wszystko co się dzieje między iluminatami i gadami jest wielką kosmiczną grą ale niestety cierpią na tym bardzo mocno ludzie.

Jak się przed nimi bronić?

Należy stworzyć w sobie czystą myśl, zharmonizować prawą i lewą półkulę mózgową, potrzebna jest do tego cisza, odpowiednia muzyka. Musimy tak zharmonizować mózg aby był pomostem między wszystkimi poziomami świadomości. Robimy to po to aby wyłączyć z obiegu gadzi mózg, nie wolno pozwolić aby on nami rządził i nas kontrolował. Należy otworzyć serce i podążać za wyższą intuicją, odbić od siebie wszystkie złe uczynki i intencje. Nasze myśli są odzwierciedleniem tych poziomów z których my pochodzimy, podobnie nasze czyny.

Musimy aktywować nasze uszkodzone DNA. Każdy kto zna sekwencję Trójcy staje się wszechmocny i wszechwiedzący. Budzi się jego potężna osobowość, Wyższe Ja, łączy się z prawdziwym naszym Stwórcą i tylko taka osoba może pokonać gada... i to jest dobra wiadomość.

Dodatkowo z kosmosu z wyższych i przyjaznych nam cywilizacji także otrzymujemy pomoc i ratunek... i na przestrzeni całych eonów przychodzą do nas Wielcy Mistrzowie, Duchowi Nauczyciele i Wniebowstąpieni Mistrzowie, którzy podnoszą świadomość ludzkości - występują oni we wszystkich religiach i zjawiają się w życiu tych ludzi, którzy są już na to gotowi - kiedy uczeń jest gotowy zjawia się jego nauczyciel.

cdn...

Vancouver
6 Nov .2014

WIESŁAWA