ZAKRYTE ZAGADKI

ŚWIAT UMIERA NA NASZYCH OCZACH

W ostatnich dniach nagle, z niewytłumaczalnych powodów zginęło na całym świecie tysiące ptaków.

W stanie Arkansas ponad 4000 czerwono-skrzydlatych kosów spadło martwych z nieba. W Sylwestra i Nowy Rok leżały martwe wszędzie; zanieczyszczały samochody, domy, trawniki. Badacze twierdzą, że to zjawisko jest bardziej powszechne niż ludzie zdają sobie z tego sprawę.

W ostatni piątek 7 stycznia 2011 znaleziono około 80 martwych gołębi na farmie w Saint-Augustin-de-Desmaures, około 20 km na zachód od miasta Quebec w Kanadzie. Pierwszy dostrzegł martwe ptaki Sylvian Turmel już w dniu 18 grudnia 2010r.

S. Turmel zebrał martwe gołębie i kiedy wrócił w to samo miejsce godzinę później znalazł następne 25 ptaków, zanim zdążył je wszystkie posprzątać, spadały z nieba następne. Turmel wezwał straż pożarną i policję, nikt nie umiał wyjaśnić tego zdarzenia. Urzędnicy Ministerstwa Przyrody z Quebeku zabrali martwe ptaki do analizy. Stwierdzono, że nie są chore na ptasią grypę ani na żadną inną chorobę, również nie znaleziono w ich ciałach żadnej trucizny. S. Turmel powiedział, że wydaje mu się to wszystko bardzo dziwne, ponieważ gołębie zazwyczaj pozostają na ziemi na 1-2 godziny przed śmiercią?

Masowe umieranie ptaków jest niesamowitym zjawiskiem, każdego dnia przybywa coraz więcej podobnych raportów z całego świata.

Martwe ptaki znaleziono: w Kalifornii, Holandii, Turcji, Rumuni, Quebeku, Tajwanie, Arizonie, Illinois, Kentucky, Luizjanie, Arkansas, Teksasie, Włoszech, Szwecji, Chinach, Niemczech, Japonii, Wielkiej Brytanii i wielu innych.

Oprócz ptaków umierają ryby. Najwięcej martwych ryb znaleziono w: Indiach, USA, Wietnamie, Wielkiej Brytanii, Brazylii, Haiti, Australii, Włoszech, Nowej Zelandii.

W Wielkiej Brytanii znaleziono około 40 000 martwych krabów na wybrzeżu Kent. Giną również małże, a nawet morskie ssaki.

Umierają ptaki, umiera morskie życie i zachodzi wielkie pytanie: dlaczego? Ludzie snują różne przypuszczenia: chemtrails, HAARP. Kilka dni przedtem, zanim pojawiły się martwe ptaki i ryby niebo zostało zalane tysiącami chemtrails. A może działają jeszcze bardziej złowrogie siły, o których świat nadal nie ma pojęcia?

Zastanawiające jest, że pierwsze masowo zaczęły ginąć pszczoły, później rośliny, zwierzęta, ptaki, ryby ... czyżby teraz była kolej na ludzi?

I jaka naprawdę jest prawdziwa przyczyna tych zgonów: wycieki ropy naftowej, opryski z samolotów ... a może jak twierdzi jeszcze inna grupa ludzi - gniew Boży, ponieważ ludzie nie przestrzegają Boskich przykazań?

Bez względu na przyczynę nadszedł czas, aby coś konkretnego zrobić dla naszej ziemi, póki co, to ludzie zajmują się tylko dyskutowaniem na ten temat, a efekt jest niezmiernie żałosny. Najważniejsze, aby dominować w dyskusji na forum czy innym blogu, a jeśli znajdzie się ktoś, kto chce otworzyć innym oczy, staje się automatycznie wrogiem i trzeba go od razu pogonić, a jeszcze w dodatku ubliżyć czy emocjonalnie zranić. To już jest patologia na większości , szczególnie polskich forach. Należałoby się większe współczucie dla wszystkich ludzi i całej przyrody. Ludzie jakoś lepiej rozumieli się dopóki nie dostali do użytku internetu.

Wtedy dopiero rozpoczęła się dyskusja, kiedy nie widać twarzy, ani nazwiska, a najwięcej ma do powiedzenia głupota, szczególnie która pragnie władzy. Chcesz się o sobie czegoś dowiedzieć; zaloguj się na pierwszym lepszym forum, a zobaczysz jaką napiszą ci biografię w ciągu godziny starsi forumowicze - "prawdziwi geniusze". Dramatem naszej epoki jest to, że głupota wzięła się za myślenie. Czasami myślę, że internet to największa tajna broń, aby ludzie się samounicestwili.

Dzisiaj bez względu na to gdzie mieszkamy powinniśmy obserwować niebo i ziemię, bo niestety dzieją się coraz dziwniejsze rzeczy. Dzisiaj świat jest bardzo chory. Zostały złamane prawa naturalne, coraz mocniej sprzęgają się przeciw człowiekowi siły zła.

Wyjdź na zewnątrz i trzeźwo spójrz na otaczającą cię rzeczywistość, świat gwałtownie zmienia się na naszych oczach, następuje zniszczenie naszego domu. Otwórzmy oczy i nie pozwólmy się zwieść ludziom, którzy twierdzą, że ptaki i ryby umierają z powodu noworocznych sztucznych ogni. Ptaki są niezwykle wrażliwe na środowisko, podobnie ryby, pszczoły i nie można nam wmawiać, że to tylko zwykły zbieg okoliczności.

Prawdziwym powodem są inne przyczyny. Może to są chemtrails, HAARP, a może testuje się nową broń, a może jesteśmy świadkami nowego rodzaju nieznanych nam eksperymentów? Na ziemi zachodzą głębokie zmiany. Codziennie pojawiają się coraz to nowsze raporty na różne przerażające zdarzenia. Największym jednak zagrożeniem dla naszego środowiska jest coraz większe chemiczne zanieczyszczenie i szybko rozwijające się nowe technologie, niszczące zdrowie, życie ludzi i całej przyrody.

11 Jan. 2011

WIESŁAWA
 

Mass Killing of Birds in Scene of 'FlashForward'
on ABC October 8 2009 Showing Strange Device