ZAKRYTE ZAGADKI

RILEY L. MARTIN
 

Urodzony 9 maja 1946 roku w Misisipi w rodzinie Amerykańsko- Afrykańskiej. Riley twierdzi, że przeżył spotkania pierwszego stopnia z UFO. Jego historia z nieznanymi przybyszami z kosmosu zaczęła się kiedy miał 7 lat.

... zobaczył ponad rzeką dziwne światła, próbował obudzić braci, ale żaden z nich nie obudził się. Następnego dnia te światła były jaśniejsze i mały Riley bardzo nimi zafascynowany znowu próbował budzić całą rodzinę łącznie z rodzicami. Trzeciego dnia w tym samym miejscu ukazały się ponownie światła. Już nie budził rodziny, zabrał swojego psa Brownboya i razem z nim pobiegł nad rzekę. Ta noc okazała się dla niego fatalna. Dwóch nieznajomych przybyszy zabrało Rileya na pokład pojazdu kosmicznego. Znalazł się na ich macierzystym kosmicznym pojeździe niedaleko Saturna.

Następne swoje doświadczenie z nieznajomymi przeżył w wieku 18 lat. Zaprzyjaźnił się z małą pozaziemską istotą o imieniu Tan. W tym czasie przekazano mu sekretne symbole.

W roku 1988 Riley Martin został poddany hipnozie. W kilku seansach hipnotycznych opowiedział dokładnie o wszystkim co się wówczas zdarzyło. Opisał swój pobyt na pokładzie statku kosmicznego i nakreślił dokładnie siedem typów istot pozaziemskich:

1. Biaviian, z którymi przebywał
2. Targzissian, bardzo nieżyczliwi
3. Stagyian, kościści i gruboskórzy
4. Dorian, blondyni, o niebieskich oczach, podobni jak ludzie
5. Nyptonian, wodni ludzie, żyjący pod wodą
6. Inseclillian, wysocy, wyglądają jak robaki
7. Aka, podobni do ostatnich

Hipnozy były przeprowadzane przez Barbarę Barthelic, nagrane i sfilmowane są w sprzedaży na dyskach DVD.

Riley Martin
"Progresive hypnosis sessions with B. Barthelic.
"

Codziennie spotykamy coraz więcej takich historii. Pisze o nich prasa, mówi radio, jest coraz więcej programów w TV.

FAKT czy tylko LUDZKA WYOBRAŹNIA?

To pytanie zostawiam bez odpowiedzi ...

W roku 1975 kiedy Riley został zabrany po raz drugi na pokład obcego statku kosmicznego. Mały Tan przekazał mu sekretne symbole. Poprzez mały wybuch - niczym trzask wiązki światła, trwający 12 sekund wgrał 144 000 sekretnych symboli bezpośrednio do jego układu nerwowego. Nie zapamiętał tych symboli, ale z biegiem czasu ujawniają się w jego życiu. Dokładnie opisał swoje przeżycia w swojej książce "The caming of Tan".

Riley Martin twierdzi, że symbole, którymi obdarował go Tan są bardzo pozytywne i aby się ich nie bać. Mały Tan w ten sposób chciał pomóc ziemianinowi. Magiczne mandale o wielkiej energetycznej mocy oczyszczają środowiska, w które są wprowadzone, znikają wszystkie negatywne energie, choroby i niepowodzenia. Według Rileya Martina, otaczanie się energią tych mandali gwarantuje zawsze sukces.

Vancouver
28 June 2007


WIESŁAWA