ZAKRYTE ZAGADKI

REPTILIANIE SĄ WŚRÓD NAS
(CZĘŚĆ 3)
LINK! DO CZĘŚCI 2

LINK! DO CZĘŚCI 4

Gad, reptilian, chukara, drako ... co my ludzie naprawdę o nich wiemy? Czy naprawdę żyją wewnątrz naszej Ziemi, czy są pozaziemskimi gatunkami?

Tak czy owak, wszystko wskazuje na to, że są to bardzo wysoko rozwinięte gatunki, niektóre są nawet zdolne kontrolować czas i międzywymiarową przestrzeń. Potrafią kontrolować umysł człowieka, a najbardziej im zależy, aby w nas pobudzić uczucie strachu. Nasza adrenalina to dla nich wspaniały cukierek, to nawet więcej, niż dla człowieka narkotyk. W chwili kiedy czujemy strach, ciągłe lęki, obawy, nienawiść, a nawet nieokiełzaną namiętność, zasilają się naszą adrenaliną wnikającą do komórek naszego ciała i pożerają zasoby naszej energii.

W naszych kulturach jest mnóstwo mitów o postępowaniu różnych bogów. Starożytny mit Peru przedstawia ofiarowanie dziewic w obrządkach ofiarnych dla bogów, to samo spotykamy u Azteków i w innych kulturach południowo - amerykańskich. Starożytne rzeźby odkrywają bogów w gadziej formie. Dziewice były im podawane jako ofiara, wprzódy gwałcone, a później wysysane z energii leżały umierające na stworzonych do tych rytuałów ołtarzach.

Również w czasach nowożytnych i współczesnych mamy dużo relacji kobiet, które mają doświadczenia z gadami. Są to przeżycia różnego rodzaju, gady nawet często są w stanie przez długi okres czasu kontrolować ich życie, a nawet związki z mężczyznami. Osoby poszukujące odpowiedzi na te zagadki zastanawiają się: czy są to kobiety wybrane czy to tylko zrządzenie losu?

Często kobiety są oszukiwane w związku, uważają, że tak nie jest ... a jednak w swoim związku nie czują się dobrze, tracą własne energie. Gady pracują w tajemnicy i nierzadko podrzucają inne elementy, aby ludzie nie odgadli, kto tak naprawdę się za tym kryje? Toteż mamy różne wersje na temat wampiryzowania na ludziach. Gady mają silną więź z ludźmi ... i trzeba też wiedzieć, że nie wszystkie są złe, zdarzają się i te pomocne (chociaż trudno w to uwierzyć?)... i trudno też jeszcze dzisiaj znaleźć odpowiedź: dlaczego niektóre z nich pomagają ludziom?

Historię, a może mit (?) zamieszkania gadów-reptilian na naszej planecie już troszkę poznaliśmy za pomocą Księgi Henocha i Biblii. A jak wygląda sprawa reptilian jeśli rozpatrujemy ich jako byty pozaziemskie?

Ukształtowały się na planecie Drakoni Alfa w systemie konstelacji Smoka. Dokładniej pochodzą z Thuban, nazwa gwiazdy wywodzi się z języka arabskiego - (Ath-Thuban) i oznacza "bazyliszka."

Drakoni, skrzydlate smoki są linią krwi reptilian. Reptilianie są dwiema subrasami:
- skrzydlate węże
- jaszczury / lizardowie.

Reptilianie są mniej emocjonalni, niż ich ludzkie odpowiedniki, które mają już inne geny wynikające z mieszanki z ludźmi. Mają również bardzo wyrafinowaną inteligencję i wiedzę, przede wszystkim z praw fizyki. Gady są odpowiedzialni, za starożytną wiedzę ludzi, okultystyczne szkoły na Ziemi, wszystko wywodzi się od ich poprzedniej rasy Karian.

Nadal nie jest jasne kiedy Karianie (grec. Kares) wchodzą na arenę Ziemi? Odnotowani zostali w rejestrze Hetytów - epoka brązu; jako pierwszy wymieniony jest Assuwa Lawian, który wystąpił przeciwko hetyckiemu królowi Tudhaliya I. Assuwa Luwian zamieszkiwał południowo-zachodnią Anatolię. Hetyckie zapisy (Hittite) wydają się wskazywać na pochodzenie Luwiana od Karianów, którzy stracili swoje potężne umiejętności w czasie tamtejszej Kali-yugi (okres ciemności). Zapiski Homera na ten temat obrazują ich wielkie bogactwo (ale to już raczej jest tradycja ustna spisana przez Homera).

Karianie są wyraźnie wymienieni w Biblii (2 Krl 11, 4) Również są zapisani jako najemnicy w napisach znalezionych w starożytnym Egipcie i Nubii, datowane na panowanie Psammetichusa I i II. Z czasem są określani jako Khari. Karyjskie szczątki zostały znalezione w starożytnym mieście Persepolis w Iranie. Wspominał o nich również Herodot. Prawdopodobnie w 2 Księdze Samuela (wersety: 8,18; 15,18; 20,23) są im poświęcone.

W Księdze Henocha znajdujemy:

"Kiedy ludzie rozmnożyli się, urodziły im się w owych dniach ładne i piękne córki. Ujrzeli je synowie nieba, aniołowie i zapragnęli ich. Jeden drugiemu powiedział: chodźmy, wybierzmy sobie żony z córek ludzkich i spłodzimy sobie dzieci. Szamihaza, który był ich dowódcą powiedział do nich: obawiam się, że nie zechcecie tego zrobić i że tylko ja sam poniosę karę za ten wielki grzech. Wszyscy odpowiadając mu rzekli: przysięgamy wszyscy i zwiążemy się przekleństwem, że nie zmienimy tego planu, ale doprowadzimy zamiar do skutku. (...) I wzięli sobie żony, każdy po jednej. Zaczęli do nich chodzić i przestawać z nimi. Nauczyli je czarów, zaklęć, pokazali im jak wycinać korzenie i drzewa. Zaszły one w ciążę i rodziły wielkich gigantów. (...). Pożerali oni wszelki znój ludzki, a ludzie nie potrafili ich utrzymać. Giganci odwrócili się przeciwko ludziom aby ich pożreć."


Od tej pory jedzenie mięsa zwierząt stało się popularne nie tylko wśród gigantów i tak powstała nowa linia krwi.

Aniołowie (ci którzy związali się przysięgą) uczyli ludzi wyrabiać miecze, sztylety, metalowe ozdoby, bransoletki, sztuki malowania oczu i upiększania powiek, uczyli jak wyszukiwać naturalne kamienie (a była to bardzo cenna wiedza) i tworzenia kolorowych barwników. I tak świat ulegał zmianie ... Na świecie powstało dużo nieznanych dotąd rzeczy. Jedni uczyli dobrych rzemiosł, a drudzy nie koniecznie ... ludzie zaczęli od tych nowych wynalazków ginąć.

Wracając do gadów z Alfa Drakoni, skolonizowały nie tylko Ziemię, ale i inne planety i systemy gwiezdne we Wszechświecie, zaczęli
również niszczyć różne cywilizacje.
I tak wiele z tych rzeczy, stało się źródłem kontaktu między gadami i ludźmi. Jeśli by do tego wszystkiego nie doszło, ludzie mogliby żyć w spokoju i bez konfliktów.

W legendach i wielu mitach, można znaleźć wiele informacji o piciu krwi przez Drakulę (symbol gadów-wampirów). Aby mogły utrzymać się w ludzkiej postaci muszą pić ludzką lub zwierzęcą krew (ssaków), w celu utrzymania ich kodów DNA w ludzkiej formie. Kiedy tego nie robią, to manifestują się jako gady i wtedy mogą się zdemaskować.

Według Davida Icke (LINK!) najbardziej skuteczna jest dla nich krew małych dzieci i niemowląt, w tym szukają osób z jasnymi włosami i niebieskimi oczami. Ale w ich ofiarach pojawiają się też rudowłosi i inni ludzie. Ten stan rzeczy jakoś jest powiązany z pedofilią, która coraz mocniej szerzy się na świecie.

Może to okazać się dziwne, ale jest grupa gadów, która pojawia się na Ziemi, aby pomóc ludziom, uwolnić ich z emocjonalnej i psychicznej niewoli. Tak się składa, że każdy z nas ma część mózgu zwaną R-complex (gadzi mózg) LINK!.

Gady zawsze ścierały się z ludźmi, ponieważ obie grupy mają różne poglądy na istnienie Boga i Bożego porządku. Gady uważają, że są najczystszą formą życia, ponieważ są one w stanie androgenicznie odtworzyć się bez partnera. Wierzą, że są podobni do Boga jako, że ich DNA jest niezmienne i rozwija się inaczej niż ludzkie DNA, co czyni je neutralne.

Ludzie opisują ich jako bardzo wysokie istoty, około 5-9 m wysokości, mają chude ciała o silnych ramionach. Ludzkie ciała, które są przez nich okupowane są niezwykle silne. Ich dłonie posiadają tylko trzy palce i kciuk, podczas gdy ich stopy mają trzy palce i czwarty jest z tyłu odchodzący od kostki. Nie posiadają pępka. Ważniejszą cechą jest skóra podobna do jaszczurki, zielonego koloru. Posiadają żółtawo-zielone oczy. Kształt nosa wygląda jak pysk. Niektórzy reptilianie posiadają ogony, niektóre nie.

Wielu ludzi badających to zagadnienie twierdzi, że są istotami zmiennokształtnymi, czyli nie mają problemu zmienić się z postaci człowieka w reptiliana. Jest to spowodowane ich DNA , które zostało zmieszane z DNA ludzi. Naukowo jest udowodnione, że wszyscy ludzie mają pewną ilość DNA gadów (ok. 10-15%). Zmiany ciała potrzebują wysokiego poziomu energii, ale są również wynikiem niskiego wibrowania ciała człowieka. I tak jak twierdzi D. Icke, z jakiegoś powodu ważna jest dla nich krew białej rasy, genetyczny strumień energii, który daje im siłę i życie. W tym wymiarze potrzebują do życia krwi. Są tacy, którzy twierdzą, że widzieli, że jedli ludzkie mięso.

Jeśli to tylko teoria spiskowa ... to chyba jest najdłuższą w historii ludzkości, ciągnie się od czasów Adama i Ewy.

Co może jeszcze z Biblii przypominać gadów?

Historia Goliata, 10 stóp wysokości, z którym walczył Dawid i wygrał tą walkę własnym podstępem.

Jezus w Ew. Mateusza mówi: "Podobne jest królestwo niebieskie do człowieka, który posiał dobre nasienie na swojej roli. A kiedy ludzie spali, przyszedł jego nieprzyjaciel i nasiał kąkola między pszenicę i odszedł. A kiedy zboże podrosło i wydało owoc, wtedy się pokazał i kąkol.

Przyszli więc słudzy gospodarza i powiedzieli mu: Panie czy nie posiałeś dobrego nasienia na swojej roli? Skąd więc ma ona kąkol? A on im rzekł: to nieprzyjaciel uczynił. A słudzy mówią do niego: czy chcesz abyśmy więc poszli i wybrali go? A on odpowiedział. Nie! Abyście czasem wyrywając kąkola nie powyrywali wraz z nim pszenicy. Pozwólcie obydwom róść razem aż do żniwa. A w czasie żniwa powiem żeńcom: Zbierzcie najpierw kąkol i powiążcie go w snopki na spalenie, a pszenicę zwieźcie do mojej stodoły."
(Mt 13, 24-30)

Właśnie dzisiaj jesteśmy blisko potężnych żniw, gdzie będzie niszczony kąkol. Jak to się odbędzie i jaka to będzie dokładnie data i godzina trudno przewidzieć, chociaż pisze o tym Biblia? Jezus pytany przez uczniów o to zdarzenie odpowiedział: ... to zna tylko mój Ojciec ...

Palenie kąkola

Czy to będą burze słoneczne, czy inne zbliżające się planetarne zmiany? Biblia podaje, że będą to zdarzenia podejmowane z Ziemi.

Czy musimy się obawiać nadchodzących zmian?

Kto jest uczniem Jezusa Chrystusa nie musi się niczego obawiać! Doskonała Miłość do Boga Wszechmogącego wyrzuca z serca człowieka obawy. Tacy ludzie myśląc o końcowych czasach, nie upatrują sobie schronienia na Ziemi. Reagują w sposób naturalny i nie są powodowani strachem bez względu na wydarzenia.

Sam Bóg pokazuje nam, że świat jest w mocy złego, jakby się te ziemskie siły nie nazywały, całe grupy do kontroli narodu, tajne stowarzyszenia ... to wszystko jest w ręku szatana. Jednak Bóg ma wielką przewagę, kontroluje serca swojego ludu. I uwierzcie mi na słowo, Bóg ma wystarczającą ilość informacji na temat każdego z nas, i będzie najlepiej wiedział jak zareagować, aby Jego dzieciom nie stała się krzywda.

Dawno temu strona ciemności wymyśliła wiele tortur, wojen, okultystycznych praktyk, aby straszyć i niszczyć ludzi. Ci najbardziej ważni, od których wywodzą się największe światowe decyzje nadal są mocno zakryci, objęci wielką tajemnicą. Żyją wśród nas jako ludzie, różnie o nich mówimy: iluminaci, masoni, kompleks jot, banksterzy ... czy to są niezależne grupy czy jedna wielka spółka?

Aby ten świat jako tako zrozumieć, trzeba spędzić nie jeden rok nad przestudiowaniem różnych informacji, nie tylko dnia dzisiejszego, nie tylko tych zamieszczanych na pierwszych stronach w mediach, ale należy zagłębić się w starożytną historię, religie, legendy, bajki, a nawet w okultyzm. Należy spojrzeć bardzo wnikliwie na wszystko, nie bać się wiedzy; nie można niczego pominąć, tak w życiu politycznym jak i religijnym. Osobiście zaczęłam przyglądać się temu zagadnieniu około 20 lat temu, z początku z wielkim sceptycyzmem ...

Często nasza skąpa wiedza, to tylko akt braku odwagi prawdziwego widzenia tego, co już wiemy. Wiedza stoi otworem przed każdym człowiekiem, ale w tym wielkim natłoku dzisiejszych informacji należy umieć odróżnić prawdę od kłamstwa... i to jest potężna sztuka współczesnego życia. I tylko ten osiągnie prawdziwą wiedzę, który ma wątpliwości. Ciągle będzie szukał i jeszcze mocniej ją pogłębiał. A ci, co przeczytają na necie dwa linki i już wszystko wiedzą, mają nadal ślepy umysł. Łatwo ich poznać w każdej dyskusji, mają najwięcej do powiedzenia. Wielka wiedza czyni skromnym, a mała czyni zarozumiałym. Tylko puste kłosy mogą wznieść się prosto, pełne pochylają się do ziemi, bo najczęściej prawdy, które dzisiaj odkrywają przygniatają ich mocno i cierpią. Czasami wiedza zadaje wiele bólu.

Podobnie jest z dyplomowaną wiedzą ... zdane egzaminy to żaden dowód posiadania prawdziwej wiedzy. Wiedza wyrasta z doświadczeń życia, buduje się ją z faktów każdego dnia, każdej obcej wypowiedzi, każdej przeczytanej książki, przeżytego zdarzenia, i tak jak cegła stawiana na cegłę, powstaje potężna budowla.

Aby dojść do pewnych tajemnic, które są napędem lub hamulcem naszego obecnego życia należy poszukać wielu ukrytych powiązań, między tymi wszystkimi grupami operującymi już od dawna, a nawet przyjrzeć się opozycji... która jak się później okazuje po dziesiątkach lub setkach lat, była jedną wielką sitwą, służyła tej samej sprawie ... i tak jest do dziś. A my ludzie, jak obłąkani biegamy od ściany do ściany, bo nam się już rozumy mieszają: kto jest kto? Ot, dożyliśmy dziwnych czasów, kiedy na świecie rozwinęła się najbardziej koronkowa manipulacja, bo jej twórcy mają diabelską inteligencję. I wszystko po to, aby człowiek zniszczył drugiego człowieka.

Musimy wzmocnić własną konstrukcję, odrzucić strach, lęki, nienawiść ... bo to też w niczym nam nie pomoże, a tylko jest pożywką dla demonów. Odwaga jest naszym wałem obronnym, ciemność boi się ludzi otwartych i odważnych, ci są najbardziej na świecie prześladowani.

Musimy przy pomocy naszej wiedzy i naszej wyższej wyobraźni (intuicji) znaleźć linię krwi ważniejszych światowych nazwisk, wyodrębnić: kto jest kto? Kto z kim się żenił i jaki interes był tu najważniejszy?

I tak, na świecie jest 13-naście nazwisk (rodzin, klanów), którzy kontrolują cały świat.
Znawcy tematu nazywają ich satanistyczną linią krwi.

Tak po kolei wg alfabetu, rodzina:

1. Astor
2. Bundy
3. Collins
4. Du Pont
5. Freeman
6. Kennedy
7. Li
8. Onassis
9. Reynolds
10. Rockefeller
11. Rothschild
12. Russell
13. Van Duyn.

należy jeszcze wymienić trzy znaczące rodziny:

1. Disney
2. Krupp
3. McDonald.

cdn...

Vancouver
4 Dec. 2010

WIESŁAWA