ZAKRYTE ZAGADKI

REPTILIAN HUMANOID
 

Słyszy się wiele o grupie reptilianów żyjącej na Ziemi wśród normalnych ludzi. Znani z mitologii, folkloru, ufologii i naukowych faktów, uwikłani w konspirację i inne teorie. Pisał o nich John Rhodes - badacz UFO, Reptilian Research Center, David Icke, brytyjski pisarz i publicysta, który poświecił swoje życie i od roku 1990 poszukuje odpowiedzi na pytanie: "kto tak naprawdę kontroluje świat?" W swoich książkach opisuje spirytualizm "New Age" i ukazuje totalitarny ruch jako New Age konspirację, wielki proces aby zakłócić normalny cykl oświecenia naszej planety. Według jego teorii światem rządzi grupa " Globalna Elita" (Iluminaci) rasa reptilian humanoid, czyli babilońskie braterstwo. D. Icke w czasie pobytu w Vancouver w Kanadzie przedstawił na ten temat swoje teorie w 4 godzinnym wykładzie. Podobny wykład z udziałem
D. Icke odbył się na Uniwersytecie w Toronto.

Riley L. Martin pochodzenia afrykańsko-amerykańskiego urodzony w Misisipi w roku 1946 twierdzi, że został porwany i uszkodzony przez "przybyszów z nieba" w roku 1953 w Arkansas. Znana jego książka "The caming of Tan " opisuje jego smutne doświadczenia. Martin często występuje ze swoimi teoriami na temat reptilianów w radio i TV (The official Riley Martin Radio shaw). Opisuje siedem odmiennych typów przybyszy z kosmosu, którzy posiadają swoje bazy na macierzystym pojeździe kosmicznym niedaleko Saturna.

Reptilianie humanoid to jedna z najbardziej znanych nazw, która określa obcych przybyszy spotykanych od tysiącleci na Ziemi. Inne ich nazwy: dinozauroid, lizarfolk, lizardmen.

Idąc śladami mitologii dowiadujemy się o istnieniu obcych przybyszy, którzy od tysiącleci zamieszkują Ziemię.


(Mieszkania Indian Hopi)

Indianie Hopi nazywają ich Sheti lub "wężowymi braćmi". Zamieszkiwali starożytną Kolumbię w Środkowej Ameryce.

Legenda Hopi mówi jak Bachue (kobieta) przemieniła się w wielkiego węża, którego nazywają również "gwiezdny wąż".


(Cecrops I)

Cecrops I - pierwszy ateński król był w połowie wężem a w połowie człowiekiem.

Tytan i inni greccy bogowie
posiadali skrzydła i wielkie węże wychodzące z dolnych części ciała. Żenili się z ziemskimi kobietami i zasiedlali Ziemię. Grecka mitologia pozostawiła bardzo dużo takich zapisów.

W Indyjskich Sanskryptach Naga też znajdujemy opisy reptilianów. Wspominają rasę Sarpa, ludzi przypominających wyglądem węże.

Daleki Wschód - Wietnam i Korea mówią o ludzkich formach przypominających smoki.

Chińczycy do dziś dnia świętują w przebraniu smoków, zdobią ich wizerunkami swoje budynki. Smok ma bardzo mocną pozycję w ich narodowej kulturze.

W Azji Mniejszej znajdujemy zapisy opisujące rasę ludzką zwaną "wężową" (Book of Jashar).

Biblia - Genezis, Bóg ukarał Ewę, która zjadła jabłko z Drzewa Życia.

"Wtedy rzekł Bóg do kobiety, Dlaczego to uczyniłaś? I odpowiedziała kobieta, wąż mnie zwiódł i jadłam." (Genezis 3:13 )

W religiach bliskiego wschodu demon jest przedstawiany jako wąż, inaczej nazywany reptilian.

Antyczny egipski bóg Sobek był postacią człowieka z głową krokodyla. W Afryce reptilian zwany przez Afrykańczyków Chitauri, jak mówią kontroluje świat.

Dzisiaj coraz częściej słyszymy dziwne historie, dla większości brzmią jak bajki, UFO uprowadza ludzi i wykonuje na nich własne eksperymenty. Takich zeznań jest na świecie coraz więcej. Widoczne są ślady na ciałach porwanych ludzi. Naukowcy idą śladem tych zdarzeń i odkrywają wielką prawdę, że ci ludzie nie kłamią. Przybywa coraz więcej raportów potwierdzających istnienie na Ziemi nieznanych przybyszów.

Dobrze znany jest raport oficera policji Herberta Schirmera z 3 grudnia 1967 roku w Nebraska - USA. Zgłosił, że został wzięty na pokład UFO i dokładnie opisał ubranych w srebrzysto-szare skafandry i rękawice szczupłe postacie o ludzkim wyglądzie. Skóra na ich twarzy była w kolorze biało-szarym, mieli płaskie nosy, wąskie-nieme usta nawet wówczas kiedy mówili, skośne oczy, na ich piersiach znajdował się emblemat - uskrzydlonych węży. Schirmer twierdził, że byli przybyszami z obcej galaktyki.

W USA często słyszy się nazwę "uskrzydleni chłopcy", dotyczącą nieznanych przybyszów.

John Rhodes
był pierwszą osobą, który poważnie się zajął badaniem reptilian humaniod. W roku 1997 złożył na ten temat swój raport w Research Center. Twierdzi, że reptilianie są potomkami dinozaurów, którzy w drodze biologicznych przemian ewoluują się na Ziemi. Jego prace i paleontologa Dala Russella z Kanady, również zajmującego się tym zagadnieniem znane są już od 20 lat na całym świecie.

David Icke przedstawia reptilianów humanioid, że są największymi manipulatorami i kontrolerami rasy ludzkiej. Jego zdaniem światowy Lider G.W.Busch i członkowie królewskiej rodziny w Windsor są przedstawicielami tej jak sam mówi, grupy reptilian pijących krew z systemu Alpha Dracon. Twierdzi, że Diana, pierwsza żona następcy tronu znała tajemnicę pochodzenia rodziny królewskiej.

Icke obwinia również prezydenta USA i innych współpracowników ziemskich o sytuację z 11 września 2001, jako produkt jednej z cięższych konspiracji reptilianów na Ziemi w ostatnich latach.John Rhodes też w swoich pracach umieścił pochodzenie reptilian z Alpha Dracon.

Anunnaki opisani w sumeryjskich tablicach, znalezionych i przetłumaczonych przez asyriologa Zecharia Sitchin, którzy mieli stworzyć rasę ludzką - niewolników pracujących dla nich według Icke, Anunnaki i Draconi nie są z sobą połączeni. Anunnaki, 23 sumeryjskich bogów włącznie z Enlil (Bóg powietrza) i Enki (bóg ziemi) byli odrębną grupą.

Draconi w Babiloni zwani "wspaniałymi wężami" są wspomniani przez Sanskript Sarpa. Uchodzili za wielkich bogów smoka, dali początek rasie ludzkiej Davidianów, zamieszkujących w południowych Indiach i na terenie Sri lanki, Pakistanu, Bangladeszu, Nepalu. Można ich było jeszcze spotkać w XIX wieku. Nazwa Davidianie jest zaczerpnięta z Sanskrytpu Davida opublikowanego przez Roberta Caldwella (1856) "Comparative grammer of the Davidian of South-Indian family of languages".

Coraz więcej ludzi na świecie mówi o reptilianach żyjących na Ziemi. Uchodzą za inteligentnych, umieją się wspaniale komunikować z innymi, w wyglądzie twarzy przypominają smoków i są wysokości normalnych ludzi. Uchodzą jednak za grupę bardzo negatywną i niebezpieczną, niszczą ludzi i świat.

Według Vedy są klasyfikowani na trzy grupy:

1. Buttash, żyjący w duchowej ciemności, intelektualnie wysoko rozwinięci, utożsamiani z największymi horrorami, które kreują wśród ludzi. Ta grupa jest posądzana o uprowadzania i molestowanie dzieci, składnie ich na rytualnych ołtarzach. Prowadzą też eksperymenty na ludziach, przychodzą nocą, nie są uważani za atrakcyjnych, Są najwyżsi wzrostem ze wszystkich grup, mają potężne ramiona i nogi. Kolor skóry szaro-brązowy. Naoczni świadkowie twierdzą, że posiadają inne uzębienie niż człowiek, czarne duże oczy, lekko skośne i uwydatnione łuki brwiowe.Buttahs (Wacshashas) są bardzo negatywni i agresywni

2. Draco - pochodzą z konstelacji Draco, odwiedzają Ziemię. Świadkowie opisują ich jako wysokich o czerwonych oczach, czarmo-brązowym kolorze skóry, posiadają skrzydła. Niektórzy naoczni świadkowie twierdzą, że używają skrzydeł aby się poruszać
w powietrzu i są też tacy którzy zgłaszają, że draco posiadają na głowie nieduże rogi wyrastające z łuków brwiowych (te opisy pasują do opisów szatana) . Znajdujemy ich opisy w starych legendach, zwani są gorgoyles i valkeries, utożsamiani z nocnymi wampirami. John Keel opisał ich dokładnie w "MothMan prophecies".

3. Szaraki - nazwa od koloru ich skóry, niskiego wzrostu, z dużymi głowami i dużymi czarnymi oczami. Przez ludzi są różnie określani. Jedni twierdzą, że są pracownikami pierwszej grupy reptilianów. Zmienni, mają różne zachowania. Są też inne głosy, które mówią o wojnach między tymi dwoma grupami (przekazy z Andromedy). Szaraki uchodzą za doskonałych genetyków, obwinia się ich za manipulację z ludzkim DNA. Inna opinia podkreśla ich wielkie zasługi w podnoszeniu ludzkości na wyższy poziom ewolucji.

Prawie na 100 % reptilianów z Alpha Draco obwinia się za największe światowe katastrofy, a osoby jak: Nero, Napoleon, Hitler ... zalicza się do ich grupy.

Wąż - stary mistyczny symbol reprezentuje wiele odmiennych kultur. Jedni określają węża pozytywnie, inni uważają go za szatana.

Wąż Naga (forma istoty podobnej do węża), doprowadziła Buddhę do oświecenia. Mukalinda - król węży pochodzi od oddechu Ziemi i jest opiekunem formy ludzkiej.. Ale znany jest też wszystkim negatywny wąż użyty jako symbol w raju, kusiciel Adama i Ewy.

Wąż - sprawca pozytywnej transformacji daje człowiekowi nowe życie i spirytualne głębokie przebudzenie.

Dracon posiada odmienne cechy, walczył z nim Herkules, jego imię było Ladon. Znany światu zagadkowy wąż Leviathan, monster żyjący w jeziorze Loch Ness.

Kundalini według Hindusów wyższa świadomość człowieka i kaduceusz jako symbol reprezentuje wyższe energie w ciele człowieka, u którego nastąpiło oświecenie.

Odwieczna walka między ludźmi, kto ma rację, jedni węża potępiają, inni darzą go szacunkiem...


(kaduceusz)

Reptilianie humaniod uchodzą za istoty, które potrafią posiąść ludzkie ciała zmieniając w nich wibracje. Już "Emeraldowe Tablice" opisywały wymiar tzw, czwarty (między światami), w którym znajdują się upadłe anioły. Czwarty wymiar (astral) jest często utożsamiany z bardzo niskimi wibracjami. Tam są przechwytywane ludzkie dusze w swojej inkarnacyjnej wędrówce. Reptilianie zmieniają ich wibracje do własnych celów. Kiedy wracają na Ziemię mają cechy reptilian i dla nich pracują wśród normalnych ludzi. Reptilianie uszkadzają środowiska ziemskie i trzymają we własnym "więzieniu" inkarujące się ludzkie formy. Utrzymują na Ziemi sekretne krwawe rytuały, odpowiednie ceremonie, posiewają wielkie wątpliwości co do istnienia wyższej formy życia.

Alpha Dracon znajduje się w systemie Oriona. Królewska rodzina repitilianów wywodzi się właśnie stamtąd. Ich królestwo zwane jest Domem Aln (Oln, Ahin). Posiadają dwie główne rasy: uskrzydleni wężowie i lizardowie.

Człowiek jest utożsamiany jako reprezentant Światła. Reptilianie reprezentują ciemności, posiadają odwrotne polarity a ich odwieczna zabawa polega na tym aby zmieniać bieguny z wysokich i prawidłowych wibracji na niskie i harde, co wywołuje między ludźmi konflikty i wojny, opóźnia ewolucję człowieka.

Raptilianie twierdzą, że mieli prawo skolonizować cały Wszechświat i zniszczyć wszystkie cywilizacje, które tam zamieszkiwały. Jakże nam to przypomina działanie niektórych ziemskich przywódców. Stąd też wywodzi się wiele kosmicznych wojen. Reprezentanci Światła występują bardzo mocno przeciw reptilianom.


(człowiek wąż w kulturze Majów)

Vancouver
27 June 2007


WIESŁAWA