ZAKRYTE ZAGADKI

REPTILIAN, GAD, SZATAN... PRAWDA CZY MIT?
(CZĘŚĆ 2
)
LINK! DO CZĘŚCI 1

LINK! DO CZĘŚCI 3

Przed potopem był nad Ziemią protekcyjny baldachim z pary wodnej, który chronił Ziemię przed promieniowaniem. Gdy po potopie Nefilimowie i Gady próbowali wrócić na powierzchnię Ziemi zdali sobie sprawę, że z powodu utraconej korony nad Ziemią wyższe poziomy promieniowania były dla nich niebezpieczne. Musieli więc pozostać w Ziemi do końca życia. Do dzisiaj wychodzą ze swoich kryjówek pod osłoną nocy.

Tak, to wszystko brzmi jak bajka ... ale życie na Ziemi i poza Ziemią jest bardziej skomplikowane niż sądzimy. Nasz gatunek ludzki był już doświadczany przez różne inne typy, nawet pozaziemskie, które wcale nie były naszymi przyjaciółmi.

Refleksje na ten temat możemy znaleźć w mitologii, w folklorze, w bajkach ... w formach przedchrześcijańskich różnych bóstw, herosów. Są rozmaite wersje: skromne i te bardziej ulepszone, romantyczne i okrutne, ciemne i jasne, a nawet wzniosłe i władcze. Często te miejsca, w których mieszkali ''obcy'' były omijane wielkim łukiem, albo ze strachu albo z szacunku.

Ile w tych historyjkach jest rzeczywistości, a ile fantazji?

To, że na Ziemi żyli giganci trudno już dzisiaj zaprzeczyć, ziemia odkrywa ich szczątki. Byli również ''maleńcy ludzie'', którzy mieszkali pod ziemią, unikali słońca. Nie tylko mitologia, ale nawet wielkie światowe religie opisują tajemnicze istoty.

I tak codziennie coraz więcej dowiadujemy się o szarakach, trollach, maleńkich ludzikach, tajemniczych nieznajomych Pied Piper i Plaque-Bringer (szaraki), zakapturzonych czy mężczyźnie w czerni. Są to różne maski obcych, których zawsze interesowało ludzkie DNA i bogactwa Ziemi. Od zarania dziejów znane są demony. W całej historii ludzkości były te istoty niewytłumaczalne i kryły przerażające tajemnice. I nadal są tajemnicą, do dziś ludzie myślą, że to są jakieś kpiny wbudowywane przede wszystkim w system religijny, aby nimi straszyć ludzi. Już Paweł Apostoł zauważył: aby dostrzec rzeczywistość musimy mieć wskazówki do jeszcze większej rzeczywistości. Jeśli zauważamy tylko cienie prawdy, mamy tylko chwilową przewagę. Aby zrozumieć i ujrzeć te tajemnice związane z obcymi istotami trzeba ich ujrzeć jak własne odbicie w lustrze, a to wszystko co jest zamglone, niewyraźne, zamazane to może być tylko fragmentaryczna wizja i może nie być nigdy dobrze odczytana. Z tym światem często nam ludziom przychodzi się mierzyć, walczyć...

Z księgi Henocha dowiadujemy się, że kiedy Nefilim (gigant) zmarł, to duch jego powstał na Ziemi i nastąpiło to co Biblia nazywa demony. Jak wiemy z Pisma Świętego demony wmieszały się w ludzi i posiedli ich. Nazywamy to "milczącą inwazją." Jak to należy rozumieć: Synowie Nieba zapragnęli córki ludzkie a te zrodziły im gigantów. To przez nich Ziemia napełniła się krwią i niegodziwością. Giganci, którzy narodzili się z duchów i ciała otrzymali na Ziemi nazwę złych duchów i odtąd aż po całą wieczność ich mieszkaniem miała stać się Ziemia. I tak duchy gigantów, którzy czynili zło byli zepsuci, walczący, niszczyli wszystko na Ziemi i powodowali tylko smutek. Kiedy umierali ich duchy wychodziły z ciała i błąkały się po Ziemi. Za życia spożywały potężne ilości pokarmu, pożerali wszystko: rośliny, ptaki, zwierzęta, a później kiedy im brakowało pożywienia pożerali nawet ludzi. Jako duchy nie spożywały żadnego pokarmu, nie piły i były niewidoczne. Właśnie te duchy powstały przeciwko ludziom, najmocniej przeciwko kobietom, które ich zrodziły. W tym czasie Bóg dał tchnienie swoim ludziom w ich usta, żeby mogli nimi mówić i rozumieć sercem. Bóg wyznaczył ludzi do rozumienia słowa Bożego, aby mogli Jego nauki wykładać innym ludziom.

Jest różnica między duchami gadów i Nefilimów, duchy gadów mogą posiąść ciało i zmienić go. Jeśli coś ważnego ma być zrobione, duch Reptiliana może sam przejąć tę misję. Po zakończeniu misji opuszcza ciało, a człowiek odkrywa, że zagubił gdzieś swój czas, pamięć... nie potrzebuje już psychiatry. W czasie zabójstwa Johna Kennediego, Jack Ruby strzelał do domniemanego zabójcy Lee Oswalda. Później okazało się, że w ogóle nie pamiętał co zrobił? Sirhan Sirhan, który zabił Roberta Kennediego, także nie miał w swojej pamięci tego zdarzenia. Sirhan znany był z zaangażowania w satanizmie.

Temat Gadów nie jest nowy, jak to się dzisiaj przypisuje teoriom spiskowym, wraca co jakiś czas przez całą historię ludzkości; dla przykładu Naga w Indii. W mitologii hinduskiej wężokształtne bóstwa wodne. Mieszkają w podziemnym mieście Bhogavati, gdzie strzegą skarbów ukrytych w ziemi, czasami dzieląc się z nimi ze śmiertelnikami. Mogą przyjmować formę zupełnie ludzką.


Al Gore

Współcześnie znany jest fakt z TV, podczas kampanii na żywo z Al Gore, który nagle zaczął się zmieniać przed kamerami. Jego twarz zrobiła się zielona, uszy wyostrzone i jego oczy zaczęły wyglądać zupełnie inaczej. Następnie, tak szybko jak się zmienił, wrócił z powrotem do swojej postaci. Ten program oglądało miliony ludzi przed ekranami TV, więc szybko wyjaśniono, że to były zakłócenia satelitarne. Jednak większość ludzi stwierdziła, że tło było dobre, a to właśnie Al Gore nagle się zmienił. Innym podejrzanym jest premier Berlusconi, o czarnych i płaskich oczach, jak mówią znawcy - martwe mieszkanie, znak, że nie ma tam duszy właściciela ciała, a we wnętrzu urzęduje duch reptiliana. I tak, znamy już powszechnie wiele postaci, polityków, bizensmenów..., którzy patrzą na nas martwymi oczami, w tym prezydent Bush. Ciężko jest odnaleźć prawdę, bo ci ludzie żartują, płaczą i śmieją się, wydają się zupełnie w porządku. Ale są to nieprawdziwi ludzie. Nawet ciała opętane przez setki demonów będą zachowywać się jak normalni ludzie.


Ted Bundy

Wystarczy popatrzeć na seryjnego mordercę Teda Bundy; mądry i uroczy, ale spalał nienawiść do kobiet wewnątrz. W jego ciele rządziły obce siły. Jeśli by nie był złapany na zabójstwie nikt by nie uwierzył, że ten człowiek jest zdolny popełnić mord. Jego ofiary były zamordowane w krańcowej nienawiści do nich.

Są nawet tacy badacze, którzy twierdzą, że podobna sytuacja miała już miejsce za czasów Kaina, to Lucyfer /szatan/ wszedł w Kaina, a następnie zabił Abla. Wiemy także, że szatan wszedł w Judasza:

"W Judasza zaś, zwanego Iskariotą, który należał do dwunastu, wstąpił szatan.
(Łk 22,3)

Szatan wszedł w Judasza, aby zniszczyć i zabić Jezusa. Odnosząc się do faryzeuszy Jezus powiedział:

"Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca."
(J 8,44)

Istnieje wiele dowodów na to, że gdy ciemny duch wchodzi w ludzkie ciało, program pamięci człowieka jest pusty. W nauce, w psychiatrii, psychologii znane są zmiany osobowości, mają różne nazwy, charakteryzują się różnymi zaburzeniami, niektóre powodują całkowitą zmianę osobowości. Możecie to nazwać jak chcecie, ale ja to nazywam opętaniem. Wszystkie zmiany osobowości nie są chorobami, moim zdaniem są cechami lokatora, który przejmuje ludzkie ciało. W swoim życiu nawet już słyszałam na własne uszy, człowieka mówiącego nieznanym mi językiem - ta osoba nigdy nie znała żadnego obcego języka, a nawet już po paru minutach nie pamiętała tego zdarzenia ... ani nie chciała w to uwierzyć. Jedno ciało może okupować wiele złych duchów, a w niektórych przypadkach może być tylko jeden - wysoki rangą.

Obecnie, chyba już wszyscy to obserwujemy, coraz bardziej są popularne u ludzi różne zaburzenia osobowości. Ciemne siły ciężko pracują w budowaniu swojej piątej kolumny na całym świecie.

Jest wiele informacji na temat gadów i gigantów Nefilimów, które, jak wielu twierdzi cały czas zamieszkują środek Ziemi - inaczej piekło. Piekło było znane już starożytnym Grekom jako Tartar. Tartar jest wymieniony w mitologii jako jeden punkt w piekle. Wewnątrz Ziemi znajduje się wiele odrębnych regionów wypełnionych Nefilimami i Gadami uwięzionymi tam od potopu. Gdy umierają, ich dusze włóczą się po Ziemi w poszukiwaniu gospodarzy. Duch Nefilimów to duch demonów. Podobnie Gady, gdy umierają ich duchy szukają ludzi gospodarzy. Potem zaczynają się wzmacniać, łączyć, obecnie całą parą zaczynają budować królestwo szatana na tej Ziemi. Są tutaj, bo chcą ponownie przejąć panowanie. Trzymają się z daleka od dzieci Bożych, ale robią wszystko aby je zniszczyć, szczególnie te bardziej światłe, nasyłają na nich całe hordy demonów. Obecnie mamy ich coraz więcej w całym naszym społeczeństwie, to przede wszystkim one sprawują kontrolę na świecie. Są nawet w stanie przejąć pełną kontrolę nad ludźmi z pewną strukturą DNA, innymi słowy, nad ludźmi z linii Kaina. To ci ludzie są siłą napędową całego zła.

"Gdyż bój toczymy nie z krwią i z ciałem, lecz z nadziemskimi władzami
tego świata ciemności, ze złymi duchami w okręgach niebieskich."
(Ef. 6,12)

Mieszkają wokół nas, niszczą nasze prawa, wolność, konstytucję, zdrowie, radość, szczęście, a nawet te ciemne duchy mogą się maskować jako ''dobrzy pasterze'' i delikatnie nas odciągają od Boskich Prawd. Najgorzej jest jak nam się przytrafi taki małżonek, który robi wszystko aby odciągnąć partnera od Boga. To im się udało zniszczyć wiele zasad prawdziwego życia: wprowadzając rewolucję w rodzinach, w życiu seksualnym, molestowaniu dzieci, wprowadzili brud w książkach, filmach, muzyce, modzie, itd... a nawet zaśmiecili kościół. Używają języka oszustwa, z ich ust płynie jad żmii; to najlepiej widać na internecie, bo ich usta są pełne wulgaryzmów, przekleństwa, goryczy, złośliwości, a w ich oczach zagłada i nędza. Mają swoich protektorów, zazwyczaj bogatych i potężnych, to oni jeszcze mocniej ich zaślepiają (np. młodzież studencką w organizacji Kappa, Delta, Epsilon, LINK!).

Dzieci Kaina, to one im służą jako narzędzia do kontrolowania, uszkadzania ludzkiego ciała, umysłu, sieją chciwość, strach, to są prawdziwi mistrzowie manipulacji, w tym co robią są niezastąpieni. A to wszystko dzieje się na naszych oczach, wokół nas ... żywy film.

Obecnie największy nacisk kładą na upadek kościoła katolickiego, który obecnie też ma swoje skazy. Tak, jak ludzie przypuszczą jest w nim wielu niewłaściwych kapłanów. Szatan robi wszystko aby upadł i nigdy więcej się nie podźwignął, chcą zniszczyć wiarę ludzi w Jezusa Chrystusa i systematycznie oczerniają Go na wszystkie możliwe sposoby. Niszczenie kościoła katolickiego jest dziełem szatana, który wdziera się do niego coraz mocniej.

Najgorsze w tym wszystkim, że ludzie uciekają od prawdziwej rzeczywistości, nie chcą tego słuchać, nie wierzą, ironizują, wyśmiewają się z ludzi, którzy walczą z szatanem, ze złem. Chcą żyć szczęśliwie i udają, że żyją w szczęśliwym świecie. Grupa wiernych ucieka się do Jezusa, do Maryi, często używając kościoła tylko jako ucieczki przed chorym światem, skorumpowanym i demonicznym. Ale fakt, cały czas jesteśmy w stanie wojny ... i jest to brzydka wojna ... między dwoma nasionami;

"I ustanowię nieprzyjaźń między tobą a kobietą, między twoim potomstwem
i jej potomstwem; ono zdepcze ci głowę, a ty ukąsisz je w pietę."
(Rdz. 3,15)

cdn...

Vancouver
30 Nov. 2010

WIESŁAWA