ZAKRYTE ZAGADKI

RASA REPTILIANÓW
(CZĘŚĆ 2)
LINK! DO CZĘŚCI 1

LINK! DO CZĘŚCI 3

Największe pytanie świata: czy istnieje szatan? Tak mówią religie, ludowe przypowieści ... czy tylko nas straszą, czy jest on faktem?

Rasa Reptilianów (LINK! - Reptilian Humanoid) odnosi się do rasy Anunnaki z Nibiru i Alfa Draconis - Gwiazdozbioru Smoka, zamieszkują obszar pomiędzy dwoma światami; materialnym i spirytualnym, w niższym astralu, zwanym inaczej czwartym wymiarem. Obszar ten nie jest zasiedlony przez wyższe galaktyczne rasy.

Grupa Reptilianów zwanych też "upadłymi aniołami", wielu z nich jest "galaktycznymi kryminalistami", którzy uciekają przed wyższym rozwojem duchowym i wniebowstąpieniem. Przyłączyli się do Panów Ciemności. Zazwyczaj mieli w przeszłości niszczycielskie działania na światy, w których żyli, są obwiniani za galaktyczne wojny. Jedni inkarnują się w ciałach ludzkich, inni działają z astralu, obie grupy współpracują z Ciemnymi Mocami.

Największą wiedzę na temat tej rasy miały starożytne kultury. Znali ich z manipulacji i działania na ludzkie DNA. Nasz trzech-wymiarowy świat kontrolowany jest przez rasę Repitilian. W większości wpływają na pola emocjonalne całej ludzkości powodując emocjonalne konflikty, chaos, przemoc, obawy, nienawiść. Ciągle niewiele ludzi zdaje sobie sprawę, że nasze światowe rządy są sterowane przez niższy astral.

We współczesnym świecie przede wszystkim wpływają na psychikę młodych ludzi poprzez uzależnienia, które są następnym krokiem do przemocy. Zakłócona energia w ludzkim ciele doprowadza najczęściej do rozerwania osobistych związków, do niszczenia więzi rodzinnych, do gubienia swoich pasji i zatracenia wyższych uczuć. W młodych jeszcze mało ukształtowanych organizmach pojawia się obawa, złość, nienawiść i wszystkie możliwe niskie uczucia. Jeszcze dziecięca fantazja często spycha ich z właściwych dróg, hamuje właściwy rozwój duchowy.

Wszyscy zauważamy jak całe rzesze ludzi atakują prawdziwe wartości moralne, właściwe związki, religie, coraz częściej spotykamy się z agresją młodych ludzi do swoich rodziców, bliskich, wszystkich tych co kroczą drogami Prawdy. A przecież jeśli głębiej się zastanowimy rodzice, religie, nauczyciele nie uczą złych rzeczy ... jest prawdą, że tam również wkradła się władza reptilianów, próbują niszczyć od środka pewne stare struktury, wszystko to co ma jakąkolwiek wyższą wartość dla ludzkości.

XXI wiek powiał nową wyzwalającą falą. Nadchodzi czas kiedy człowiek zaczyna rozumieć prawdziwą naturę i pragnie wyzwolić się ze wszystkich ciemnych form materialnego życia. Niestety, bardzo duża grupa ludzi nawet nie zauważa, że kroczy złymi drogami. Jakże to gorzej ... nawet nie chcą słuchać podobnych "kazań" i ostrzegających głosów.

Bóg jest Najwyższą Miłością, Wolnością, uszlachetnia i czyści wszystkie czarne kąty naszego życia. W tym brudzie skrywają się ludzkie nałogi, manie, natręctwa, żądze, które doprowadzają do wielkich osobistych problemów.

My wszyscy - Mieszkańcy Ziemi - stoimy dzisiaj na progu nieznanego. Nowa przemiana nadciągająca z kosmosu - transformacja stawia wiele trudnych pytań, obawy, niedomówienia. Jakże dużo ludzi ciągle stoi na rozdrożu dróg, kręci się wokoło siebie i nie wie którą wybrać?

Czy wejść na drogę własnej intuicji, czy podążyć za wielką światową wiedzą, czy szukać odpowiednich ziemskich przewodników ...?

Co będzie lepsze a co gorsze?

Każdy, kto chce się narodzić od nowa musi zostać oczyszczony i na nowo przebudzony, musi zaufać temu, który jeszcze nikogo nie skrzywdził.

Bóg jest Wielką Miłością, Mądrością i Sprawiedliwością a człowiek kroczący prawymi drogami żyje w Jego cieniu. Musi bezgranicznie ufać, że Bóg pokaże mu właściwą drogę do domu, otworzy przed nim własne furtki i otoczy własną miłością.

Żyjemy na Ziemi, zbieramy doświadczenia ... i albo wzrastamy ... albo upadamy, mamy skłonności do dwóch światów, zbyt często żyjemy w rozkojarzeniu i działamy na ślepo, zwalając wszystko na własny los - karmę. Czas aby każdy z nas poczuł w swoich żyłach galaktyczne tętno i pozwolił Wielkiej Boskiej Mocy pociągnąć siebie naprzód. Ludzkie pasje - pieniądze, luksusowe życie, pseudo-wiedza bywają dla wielu bardziej wartościowe niż życie w duchowej pokorze.

Obserwujemy świat, tysiące ludzi publicznie oświadcza, że jedyną ich drogą jest Bóg i rozwój duchowy a z drugiej strony wyraźnie widzimy ileż szerzy się zła. Jeden człowiek pragnie kontrolować drugiego, wykorzystuje jego słabe punkty, ciągłe konflikty, wojny, wielka pogoń za sferą materialną, sławą, władzą, udowadnianiem, kto jest silniejszy-ważniejszy, kto powinien rządzić ... i wypowiedzi tysięcy ludzi - nie widzę w tym nic złego ...? W ten sposób całe grupy ludzi w tym również pseudo-duchowych wzmacnia moce rasy Reptilianów.

A cóż oni na to?

Oni sieją swoją potężną filozofię ...
nie ma szatana ...!

A ludzie w niezliczonych dyskusjach udowadniają swoje racje i wyczytane teorie. Najczęściej ci, pseudo-duchowi mówiący już tym samym językiem co Reptilianie mają doskonale uprany umysł przez niższy astral. Panowie Ciemności mogą w tym przypadku być z siebie dumni. Wzrost duchowy ten prawdziwy otwiera również dla przebudzonego umysłu wielkie zrozumienie-wyższą świadomość wszystkich form życia w kosmosie.

Od tej pory rozumie - Kim jest Bóg!

Czy tym złym, utkanym z setki mitów przeróżnych kosmicznych bytów uprzednio zamieszkujących Ziemię, tym okrutnym Bogiem ze Starego Testamentu, który tylko karał i zabijał ... czy kryje się w tym większa tajemnica ludzkiego istnienia? Płytki sposób myślenia jest tylko blokadą dla umysłu, posiewa obawy, wypacza Prawdy, rani wewnętrzne dziecko i wzmacnia niższe "ego".

Tysiące ludzi na świecie współpracuje z niższym astralem. Jedni są tego bardziej świadomi, inni zupełnie się pogubili w labiryncie przeróżnej wiedzy, również sami produkują nowy chaos a co jest jeszcze smutniejsze potrafię go sprzedać naiwnym za duże pieniądze. Na próżno wyczekiwać Jezusa czy Wyższych Aniołów by pomagali w takiej "misji"? Więc albo świadomie okłamują albo nawiązali kontakty z niższym astralem. Pracownicy Światła nie przybyli na Ziemię w celach zarobkowych. Ich praca wypływa z głębi serca, pragną tylko jednego ... chcą w tym mocno zakłóconym świecie stransmutować wszystkie negatywne wartości, walczą o każdą ludzką jednostkę.

Prawdziwie niosący światło przychodzą na Ziemię jako woluntariusze.

Materialiści - nie ważne, że "uduchowieni" wierzą tylko w potęgę pieniądza i dbają o własną karierę. Egoiści szukają swoich osobistych satysfakcji, zrobią wszystko dla własnego sukcesu, bez względu na ofiary. Pracownicy Światła ignorują dobre warunki życia, gardzą ziemską wiedzą a przede wszystkim gardzą złem, przemocą, kłamstwem, nie rzucają na przynętę miłosnych wyznań. Swoją postawą, dobrocią serca i miłosierdziem oświetlają ciemne chwile potrzebującym.

Ciemne Moce - Reptilianie mają zdolność wnikania w ludzka aurę, wielkim pomocnikiem jest dla nich alkohol, narkotyk, nikotyna, emocjonalne zaburzenia. Swoimi działaniami zaniżają wibracje w komórkach co z kolei wywołuje choroby, w ten prosty sposób niszczą DNA.

Ostanie naukowe badania już udowodniły, że taki "mało szkodliwy" specyfik jak marihuana wywołuje potężne zmiany genetyczne dopiero w trzecim pokoleniu. Już się rodzą na świecie kalekie dzieci, których dziadkowie niewinne popalali "marychę" w celu lepszego samopoczucia. W taki głupi sposób posiane negatywne ziarno przyniesie płacz i cierpienie w domach naszych dzieci. Dzieci Światła próbują ratować tą sytuację, chcą przebudzić w ludziach w zupełnie naturalny sposób ich prawdziwą duchową naturę a nie przez zażywanie psychotropów, narkotyków ...

Rasa Reptilianów, jak krążą coraz głośniejsze wypowiedzi światłych umysłów współpracuje z Iluminatami. Luis Prada - jest jednym z dziennikarzy, który pisze otwarcie o Iluminatach i ich światowych wpływach na losy całego świata.

"Pakt z szatanem - holograficzne więzienie, zabijanie własnej duszy."
(Luis Prada)

Czy człowiek głęboko osaczony może uratować swojego ducha?

Idąc cały czas z Bogiem nie ma niemożliwych rzeczy. Reptilianie wiedzą o tym dobrze, toteż na różne sposoby wnikają głęboko w Świętą Wiedzę, w religie, tworzą nowe grupy, sekty ....manipulują i wypaczają stare Prawdy. Prawda jest taka, że dużo ludzi nie mając większego pojęcia z zakresu kosmologii uczy innych, rozwijają się coraz to nowsze grupy i niekończący się fałszywy łańcuch opasuje Ziemię.

W XXI wieku kiedy świat stoi u Potężnej Niebiańskiej Bramy niewiarygodne olbrzymia rzeka kłamstwa i manipulacji zalewa świat. Eksperymenty z własnym ciałem, szukanie supernaturalnych mocy, rozwijanie wysokiego IQ, etc... na pewno nie otworzy Wielkiej Magicznej Bramy.

Kończy się Kosmiczny Cykl (LINK! - Pas Światła - Foton Belt), Ziemia przedziera się na wyższe poziomy, z jednej strony przyszły jej na pomoc liczne zastępy "Niosących Światło" a z drugiej przybyła niezliczona ilość Reptilianów. Wszyscy musimy zdać sobie sprawę, czy w tych tak ważnych dla świata chwilach obudzimy w sobie negatywne, czy pozytywne DNA. W jaki sposób wyzwoli się nasz świetlisty kod? Od tego wydarzenia będzie zależeć, gdzie powędrujemy.

Czy wzlecimy do Boga? czy wylądujemy w holograficznym więzieniu, na usługi Reptilianów?... wzmacniając ich energię.

W tej chwili mało ludzi rozpatruje taką opcję, co słyszę w dyskusjach na forach, większość przebudzonych uczestników ma już co najmniej po cztery nitki DNA?

Aby przebudzić Super Świadomość codziennie powinniśmy myśleć nad własnym oczyszczeniem, jakże ważna w tych dniach jest modlitwa, medytacja, kontemplacja, wyciszenie, spokojna muzyka, bycie z naturą. Należy również wyciągnąć swoją rękę w kierunku innych ludzi - bezinteresownie! ... do tych co jeszcze dostatecznie nie rozumieją całej tej kosmicznej układanki, potrzebują wsparcia i pomocy.

Pamiętajcie!
Czym prostsze rytuały tym bezpieczniejsze.

Nie szukajcie wyrafinowanych metod; dynamicznych medytacji, rozwijania potęgi umysłu ... etc ... bo ta droga może okazać się wielką pułapką? Każda grupa duchowa używa innych metod, utarło się, że te bardziej zaawansowane są najlepsze ... a Jezus nauczył ludzi tylko jednej modlitwy: Ojcze nasz i powtarzał swoim apostołom: bądź dobry i miłuj swojego bliźniego jak siebie samego.

Módl się sercem małego dziecka!

Nie trzeba wznosić ofiarnych ołtarzy, materializować rzeczy, uprawiać wyrafinowanego seksu - taka droga łatwo otwiera bramy do królestwa Reptilianów. W ten sposób wielu z was ... nieświadomie ... zawiera pakt z reprezentantami najwyższego zła. Łatwym łupem manipulacji przez Reptilian staje się młodzież. Nie tylko, że sami popadają w brzydkie nawyki, ale także potrafią rozsiewać po świecie wszystkie bzdury ... szukając sensacji ... wystarczy poczytać internetowe fora! Nauki Boga od zarania dziejów są czyste niczym lśniące lustro, w każdej chwili kiedy postawisz prawidłowo własne stopy usłyszysz szept ... Prawda ... tylko Prawda ... Czysty umysł niczym nie zmącony wpuści w pustkę jaką stworzy człowiek potężny strumień światła. W ten sposób każdy łatwą drogą może wstąpić w Najwyższą Rzeczywistość.

Pusty umysł... czyste ciało ... pokora ... ta sama jaką Jezus pokonał szatana, pociągnie każdą osobę w sferę wielkich mocy, pozwoli wdrapać się na wierzchołek Góry Karmel. Kiedy człowiek tam zasiądzie, może mieć pewność, że już nie spadnie.

Rozwój duchowy ciągle pozostaje wielką tajemnicą, skryty pod sekretnym płaszczem Boga. Dużo osób nie widzi w tym nic nadzwyczajnego, opisują jak gładko toczy się w nich proces oświecenia. Ale prawda jest niestety inna ... tam, gdzie naprawdę rozpoczyna się prawdziwy rozwój duchowy, oprócz naturalnych i niestety bolesnych objawów budzącego się ciała, bezszelestnie skrada się za tą osobą niewidzialna siła ... czym bardziej proces zaawansowany tym mocniej przyciąga negatywny biegun! Przychodzi chwila, że mocno uderza, rzuca na kolana, zadając dalsze bolesne rany ... coś więcej na ten temat może powiedzieć Ojciec Pio, Marta Robin i wiele innych świętych postaci.

Życie takiego człowieka staje się wielkim utrapieniem i chociaż w tej chwili rozpoznaje swoją tożsamość to jednak hordy Ciemnych Mocy zadają mu emocjonalny i fizyczny ból, musi jeszcze stoczyć i tą walkę. Ciemności spychają go z powrotem na starą pozycję lub uniemożliwiają życiową misję.

"... Ojcze Mój ! W pewnych momentach ta wewnętrzna gorycz jest tak straszna, że dusza ma wrażenie, iż ma pod stopami otwarte piekło i wieczne potępienie. Niestety! Kto mnie wybawi z tak wielkiej niewoli? Kto będzie mnie podtrzymywał? Kto wspomni na moją nędzę? Nadmierne pogrążenie w ciemnościach, przykrość i gorycz? O Ojcze! Wszystkie fale nienawiści i gniewu zlewają mnie ...

"... Nasz wróg zbyt dobrze wie, że w spokojnym sercu jest mało tego co mógłby zdobyć, dlatego robi wszystko, co tylko możliwe aby nam zabrać ten wewnętrzny spokój...

"... Miej zawsze przed oczami swojego umysłu Boga, który jako Najukochańszy Ojciec ma zawsze swe berło pochylone nad tym, kto Go szuka ... Do Niego kieruj wszystkie twe działania, wszystkie twe myśli i każde uderzenie twojego serca ..."
(Ojciec Pio)

cdn...

Vancouver
4 June 2008

WIESŁAWA