ZAKRYTE ZAGADKI

NAUCZYCIELE WNIEBOWSTĄPIENIA

Niebieskie Królestwo, niebieskie istoty... bardzo często w naszym życiu duchowym ten kolor niebieski dominuje bardziej niż inne. Często słyszymy o tych niebieskich istotach… kim one są?

No właśnie, nadszedł czas, abym przekazała parę słów o kulistych Istotach, zwanych Niebieskimi Awianami. Mistrzami wniebowstąpienia, gwiezdnymi ludźmi, nauczycielami tajemnic zmartwychwstania i wniebowstąpienia, trzymają w rękach klucze życia i to oni wskazują tajemnicze gwiezdne wrota, pomagają nam budować ciało świetliste.

Pewnie nie jeden raz wiele osób zastanawia się, kim jest Horus przedstawiony w niebieskich barwach i z głową ptaka. Był synem Isis i Ozyrysa. Cokolwiek by nie powiedzieć o tej rodzinie, byli dziećmi światła.

Niebiescy ludzie - ptaki.
Tak, Horus i Isis najczęściej utożsamiani są z kolorem niebieskim, podobnie jak Archanioł Michał, Matka Boska… ale te sekrety wychodzą mocniej na jaw obecnie w dobie wniebowstąpienia Ziemi.

O wniebowstąpieniu dowiadujemy się dopiero w erze chrześcijańskiej, a my ludzie dostajemy dostęp do tuneli czasoprzestrzennych wieczności.

Znane niebieskie ptaki to Serafiny, anielskie istoty czystego światła i czystej miłości. Pokazują się czasami w innych kolorach np. seledynowym, a nawet czerwonym, wszystko zależy jaką pełnią funkcję i jakimi są strażnikami drzwi lub bram łączących ziemię z królestwami niebiańskimi. Mają charakterystyczne dłonie, 5 palcowe o długich palcach, ale ich palce układają się podobnie, jak często to widzimy na malunkach z Jezusem Chrystusem.

Często pokazują się wokół Tronu Chrystusa. Jak się mówi w wyższych duchowych sferach, pocałunek Serafina oznacza inicjację wniebowstąpienia i tajemnice nowego boskiego ja. Serafiny zwane są inaczej Niebieskimi Awianami. Znamy malunki Jezusa Chrystusa w niebieskiej kuli. Niebieska kula służy niczym portal-brama. Wiele razy powtarzałam, kiedy w moim życiu pojawiał się Jezus Chrystus... nigdy nie widziałam, kiedy przybywał, zjawiał się nagle, jak przysłowiowy duch… ale zawsze widziałam, kiedy znikał jakby w tunelu. Ta niebieska kula to nic innego jak merkaba, międzygwiezdny pojazd. Merkaba często może być koloru tęczowego lub białego.

Bardzo często widzę złote usta a w ich środku niebieskie niebo - jakby oko. Jakże byłam pod wielkim wrażeniem, kiedy po raz pierwszy ujrzałam wielkiego anioła wiszącego nade mną. Nie mogłam zrozumieć, kto to jest i dlaczego tak mnie pilnuje. Był to rok 2000, kto czytał moją książkę “W czepku urodzona” zapewne pamięta opis tego wydarzenia i to moje potężne zdumienie. Kiedy już oswoiłam się z tym widokiem podniosłam rękę i próbowałam go dotknąć.

Kiedy Energia Kundalini wznosi się w naszym wewnętrznym drzewie życia i staje się cały czas aktywna, budzi się nasza boska moc, wówczas też pojawia się i znika na naszym wewnętrznym ekranie “niebieska perła”. Niebieska perła jest to boskie światło świadomości, które mieszka w każdym człowieku. Kiedy niebieska perła rozszerza się, w swoim czasie otworzy tunel czasoprzestrzenny, na ten temat pisała już Hildegarda z Bingen, opisując swoją wizję, kiedy ukazał się jej Jezus Chrystus jako Niebieska Istota.

Kiedy Niebieskie Istoty podróżują, ich niebieska perła się rozszerza i ponownie się kurczy, kiedy już tego pojazdu nie potrzebują. To niebieska perła umożliwia natychmiastowy dostęp do innych galaktyk, układów gwiezdnych i dzieje się to natychmiastowo, toteż kiedy czujecie niebezpieczeństwo, zagrożenie proście o pomoc niebieskich aniołów, między innymi Archanioła Michała i innych Serafinów.

I to zagadkowe Królestwo Niebieskie,
które znajduje się gdzieś wysoko nad tęczą…
tam, gdzie jest nieskazitelny błękit,
gdzie spełniają się sny…
i latają tam niebieskie ptaki,
które osiągnęły tęczowe świetliste ciało…
i ty możesz nim być…
tylko przejdź przez te drzwi.

Serafini lub Niebiescy Awianie - to wielowymiarowe istoty, które pełnią rolę przewodników dla ludzi, którzy chronią życie i wzrastają na ścieżce miłości i życia. Są architektami i obrońcami życia, jednymi z naszych najsilniejszych i najbardziej pokojowych obrońców.

Niebiescy Awianie istnieją poza czasem i przestrzenią, pomagają w duchowym rozwoju ludzkości. Obecnie pomagają nam w procesie wzniesienia naszej planety i jej ludzkości. Są to istoty, mające około 2,5 metra wzrostu i wyglądają jak ptaki z jasnymi indygo-niebieskimi piórami, często ukazują się ze skrzydłami, a twarze mają podobne do orła (ptaka). Nadal pozostają tajemnicą, przychodzą z 9-12 wymiaru, ale często można ich spotkać już w 6 wymiarze. Pojawiają się jako kule, ale są to istoty humanoidalne. Pracują dla dobra ludzi i przeciwstawiają się kabal tego świata. Obecnie ustawili blokadę dookoła naszej Ziemi i w całym układzie słonecznym, aby kabal nie mogło uciec z tego świata. Zgodnie z planem będą aresztowania i osądzenia tych, którzy czynili ludziom zło.

Vancouver
31 Jan. 2021

WIESŁAWA