ZAKRYTE ZAGADKI

NADCHODZI MESJASZ
(CZĘŚĆ 2)
LINK! DO CZĘŚCI 1

Początek XXI wieku produkuje nieprawdopodobną ilość naturalnych katastrof; powodzi, trzęsień ziemi, zmiany klimatu ... ect...

Maitreya mówi: Przybędę ponownie na Ziemię kiedy pojawią się naturalne katastrofy. Po katastrofach nastąpi czas spokoju ... lecz katastrofy ponownie powrócą przed samym końcem ...

Z jednej strony ludzkość oczekuje przyjścia nowego Mesjasza, z drugiej podważa jego boskość i nieśmiertelność.

Masterowanie na wysokim poziomie nie jest rzeczą łatwą. Nie jest łatwo zrozumieć Istotę Świadomości Chrystusowej. Należy wiedzieć, że manifestuje się na wielu poziomach. Maitreya i Jezus nie są tymi samymi postaciami. Jest to trudne do zrozumienia przez większą część ludzkości. Świadomość Chrystusowa jest procesem ewolucji na przestrzeni eonów. Maitreya jest Świadomością Kosmiczną - Mistrzem Mądrości i Miłości. Istnieje też Świadomość Chrystusowa na poziomie planetarnym.

Inkarnacje Maitreyi, Jezusa, Krishny, Buddhy są egzystencją zakotwiczoną w Świętej Trójcy. Według nauk Wniebowstąpionych Mistrzów Energie Chrystusowe są trzymane przez Lorda Kathumi, obecnie również przez Jezusa. Kolektywna Energia Świadomości Chrystusowej zawiera 144 000 Wniebowstąpionych, którzy obecnie pomagają Ziemi. Każdy z nich może inkarnować się na Ziemi jako Avatar. Najstarszym z nich jest Melchizedek.

Nie łatwo zrozumieć ewolucję człowieka a nawet samą rolę człowieka. Większa część ludzi woli proste nauki, nie ma ochoty wgłębiać się w Wyższą Rzeczywistość. Prawdą też jest, że dużo ludzi nie osiągnęło właściwych poziomów świadomości i bardziej skomplikowane nauki nie są dla nich użyteczne. Człowiek jest istotą ograniczoną, zamkniętą w swoim fizycznym ciele, przerasta go Boska Mądrość.

Jezus w czasie swojego życia osiągnął sześć stopni Inicjacji:

1.
Narodzenie
2.
Chrzest
3.
Przemienienie
4.
Doświadczenie Krzyża
5.
Zmartwychwstanie
6.
Wniebowstąpienie.

Dwie ostatnie pozwoliły mu osiągnąć Mistrza Mądrości. Automatycznie stał się nauczycielem świata.

Maitreya zwany Chrystusem Głównym - ponad wszystkim - jest Kosmicznym Płomieniem Miłości, który przyłączył Jezusa do Płomienia Wniebowstąpienia. Jezus manifestuje świadomość wszystkich rzeczy.

W katolicyzmie Sekretne Serce Jezusa jest Kosmicznym Płomieniem. Niepokalane Serce Maryji połączone jest z Jezusem. W tym symbolu znajduje się aspekt męski - żeński - jedno naczynie czystej energii.

Maria pracuje dla świata aby podnieść świadomość ludzkości. Na przestrzeni 2000 lat ukazała się tysiącom ludzi. Jej popularność oznacza jakie wielkie zapotrzebowanie jest na żeński aspekt boski. Znane miejsca objawień: Lourdes, Fatima, Meksyk. Zeitoun, Egipt, Medjugorje i wiele innych... Maryja przepowiada katastrofy na Ziemi jeśli ludzkość się nie zmieni. Prosi aby porzucić materializm i wrócić do Boga.

Maitreya znany jako opiekun Bliźniaczego Płomienia: mężczyzna i kobieta. Ojciec - Matka uosabiają każdy z siedmiu promieni - Siedem Duchów przed tronem Boga.

Dwa złączone serca - unia serc Świętej Miłości.

Vancouver
7 May 2008

WIESŁAWA