ZAKRYTE ZAGADKI

MPD - WIELOKROTNA OSOBOWOŚĆ
 

Bardzo ciężka psychiczna choroba i bardzo trudna do leczenia. Jeśli chory podda się natychmiast terapii jest szansa na wyleczenie. Jeśli jest zadawniona nie jest łatwo pomóc takiemu człowiekowi, który posiada w swoim ciele wiele osobowości. Co jakiś czas jedna z nich dominuje. Zachowania takiej osoby są szokujące, niewiarygodne, trudno utrzymać z nią kontakt. Z biegiem czasu zostaje sama. Z początku choroba może być utajona, ale z reguły pojawia się nagle. Tacy ludzie potrafią być również bardzo groźni dla swojego otoczenia.

W USA i Kanadzie nie ukrywa się faktu, że ci ludzie bywają opętani. Chociaż dla wielu ludzi dzisiaj to ciągle szok - niedowierzanie. Wielu ludzi nadal nie wierzy w takie siły a jednak współcześni psychiatrzy znają ten stan.

Znana jest w Ameryce książka " American’s Best Kept Sekret" Opisuje wiele grup społecznych uwikłanych w dziwne okultystyczne rytuały, między innymi zaznajamia z działaniem satanistów.

Właśnie pośród tych ludzi uwikłanych w nieznane rytuały diagnozują lekarze najwięcej przypadków z MPD. Nie jest łatwo psychiatrom leczyć takie osoby, które są diagnozowane z MPD a jeszcze gorzej kiedy jest to osoba określana jako SRA ( poszkodowana przez szatańskie rytuały). Wielokrotnie lekarze psychiatrzy proszą o pomoc egzorcystów.

Nie będę w tym miejscu opisywać rytuałów satanistycznych, są zbyt drastyczne dla przeciętnych i wrażliwych ludzi. Przypadki wyłapywane przez dziennikarzy ukazują niewiarygodne obrazy takich rytuałów.

Zabawa, nieświadomość czy głupota ...? Ale takie ekscesy nie uchodzą tak sobie ... wcześniej czy póżniej taki człowiek, który praktykuje nieznane rytuały może mieć bardzo wielkie problemy z samym sobą jak również wnosi wielkie niepokoje tam, gdzie się pojawia.

Jest bardzo dużo stopni MPD. Najmocniej zaawansowany jest już ten kiedy w ciele takiego człowieka zamieszka wiele obcych energii. Specjaliści od tych spraw mówią, że może tam być setki a nawet i tysięcy ...? SZOK. Taka osoba traci zupełnie kontakt z samym sobą. Co chwila utożsamia się z kimś innym. Za wszelką cenę próbuje zwrócić na siebie uwagę. Pozostaje we własnej izolacji, we własnym świecie.

Dręczona przez manie prześladowcze tkwi w swoich wzorcach, we własnej wyimaginowanej fantazji, iluzji. Potrafi utożsamiać się nawet za spirytualnego lidera i chce narzucić swój program życia innym. Bardzo wielu z nich słyszy w swojej głowie głosy, często twierdzą, że to Bóg.

Oglądałam już nieraz kroniki policyjne - słynne procesy morderców mających na swoim koncie od kilku do kilkunastu ofiar. I słyszałam jak oprawca twierdził, że słyszał głos, który mówił - zrób to. Więc robił, wykonywał polecenie ...? Są też tacy, którzy bez ogródek mówią, że to była zła energia i to ona sterowała jego ręką.

Ten problem jest bardzo złożony, niełatwy dla lekarzy, sędziów i społeczeństwa. Bo w zasadzie co zrobić z takim człowiekiem? Pozostaje tylko izolacja. Teraz wybór należy do lekarzy albo sędziów. Jedni kierują do psychiatrycznego szpitala, drudzy do więzienia albo jeszcze gorzej ...

A jak to wygląda z punktu widzenia spirytualnego? W ciele człowieka mieszka dusza. Ciało jest dla niej domem na ziemskie życie. Jedno ciało należy do jednej duszy. Kiedy do tego samego ciała zaczyna się wkradać inny byt nie jest to normalny stan. Od dawna znamy opętania przez obce duchy. Już Jezus miał sporo pracy oczyszczając takie ciała z obcych bytów. Przywracał wolność temu właścicielowi, który powinien mieszkać w danym ciele. Najsilniejsi egzorcyści do dzisiaj używają słów w Imieniu Jezusa Chrystusa ... by oczyszczać takie osoby, które dopuściły do siebie wiele nieczystych energii. Bardzo często zdemonizowanych.

Znane są spirytualne terapie oczyszczające i odcinające ciemne moce, modlitwy i egzorcyzmy. Często pomagają..., ale również zdarza się, że ktoś taki wraca bez przerwy z tym samym problemem.

Te osoby są już pod potężnym działaniem negatywnych kosmicznych bytów, a te czerpią z nich energię i manipulują nimi do własnych celów.

Dobrze znany w Ameryce Prof. Psychiatrii John White mówi, że jest bardzo groźne kiedy człowiek posiada słabą wiarę i nie wierzy w istnienie takich zależności. Może to co tu pisze będzie szokujące dla wielu osób ale nie jestem pierwsza ...

Prorok Ezekiel mówił: "...wtedy ja dam im nowe serce i nowego ducha włożę do ich wnętrza: usunę z ich ciała serce kamienne i dam im serce mięsiste. Aby postępowali według moich przepisów, Przestrzegali praw moich i wykonywali je. Wtedy będą mi ludem A Ja będę ich Bogiem. Lecz tym, których serce idzie za ohydami i obrzydliwościami, włożę ich postępki na ich głowy - mówi Wszechmogący Pan..." (Ezekiel 11:19-21) Te słowa Ezekiela są uznawane za egzorcyzm.

I słowa Jezusa: "... A jeśli szatan szatana wygania, sam z sobą jest rozdwojony: Jakie więc ostoi się królestwo jego?"

"...A ja wyganiam demony duchem Bożym, tedy nadeszło do was Królestwo Boże.
Albo jak może kto wejść do domu mocarza i jego sprzęty zgrabić, jeśli wpierwej nie zwiąże mocarza: wtedy dopiero dom jego ograbia. Kto nie jest ze mną jest przeciwko mnie a kto ze mną nie zbiera rozprasza..."
(Ew. Marka 12:26:30)

Jeśli człowiek przyjmuje prawdziwe oblicze Boga, ta zła siła, która próbuje posiąść i zniewolić danego człowieka napotyka największą przeszkodę. Czyste serce i czyste intencje człowieka stawiają największy mur w samoobronie przed złem. Jest to najlepsza terapia dla każdego.

Rozumiał to Jezus kiedy na Ziemi wypełniał swoją misję. Uczył jak walczyć ze złem-szatanem, jak żyć aby posiąść własny balans, który da ochronę i nie pozwoli sobą manipulować żadnej złej energii.

Siła Boga w człowieku odetnie każdy negatywny kanał. Potęga modlitwy jest najlepszym uzdrawiaczem. Ludzie Boga prowadzą na bezpieczne drogi, nie podkładają drugiemu nogi i nie wpychają do dołu.

Nasz Wielki Nauczyciel powiedział: "... Zasądźcie drzewo dobre i owoc będzie dobry ale zasądź
cie drzewo złe to i owoc będzie zły, albowiem z owocu poznaje się drzewo... Dobry człowiek wydobywa z dobrego skarbca dobre rzeczy z zły człowiek wydobywa ze złego skarba złe rzeczy... (Ew. Marka 12:33, 35)

WIESŁAWA