ZAKRYTE ZAGADKI

MODLITWA ZBAWIENIA
(CZĘŚĆ 9)
LINK! DO CZĘŚCI 8

LINK! DO CZĘŚCI 10

Ostatni swój artykuł skończyłam słowami: Tylko od ciebie zależy co w swoim życiu zrobisz z Jezusem Chrystusem! Czy Go przyjmiesz w swoje progi, czy Mu poświęcisz dalsze swoje życie?

Osobiście już dawno wybrałam swoją drogę, zaprosiłam Jezusa do własnego serca, w chwili mojego największego spustoszenia duszy, kiedy wszystko wydawało się być stracone. Nie miałam nowych wyborów, a wokół mnie hulała gromada złośliwych demonów. Nie było nikogo kto by chciał mnie z tego chaosu wydobyć, ludzie uciekali ode mnie daleko... sprawiało mi to potężny ból i wnikał we mnie lęk, zwątpienie, samotność. Mój cały świat się zawalił i nie było żadnej nadziei na jego odbudowanie.

Po dziesięciu latach od tych wydarzeń moje serce jest ciche i spokojne. Widzę dużo więcej niż inni ludzie. Kiedy słucham, słyszę i ziemskie odgłosy życia i kosmiczną muzykę, mam dar uzdrawiania chorych. Dostrzegam rzeczy niezrodzone na tej planecie i nawet nie umiem ich nazwać po imieniu ... i to wszystko od chwili kiedy usłyszałam we własnym sercu jedno słowo: - Jestem - ... wtedy prysła moja osobista władza i skłonność do wypowiadania ostatniego słowa, zrozumiałam, kto tak naprawdę nadaje sens mojemu życiu.

Czy Jezus Chrystus przebywa tylko wśród swoich świętych?

Jezus nawiedza przede wszystkim: grzeszników, chorych, utrapionych i mówi do nich osobiście:

"Chodź do mnie, a Ja uczynię, że twoje grzechy, które są jako szkarłat staną się bielsze niż śnieg... choć będą czerwone jak purpura staną się jak wełna ... "

Jezus wie, że jesteśmy grzesznikami lecz On chce uratować każdą duszę! Jeśli przyjdziesz do Niego w wierze, staniesz się dzieckiem Boga. Jezus Chrystus przemieni cię, jeśli mu tylko na to pozwolisz. Przeminą stare rzeczy i staną się nowe, a ty będziesz żywym świadectwem tego faktu. Takich osób jest na świecie dużo. Pamiętajcie: jeśli ktoś jest w Chrystusie jest nowym stworzeniem. Jezus przyszedł na świat oczyścić nas ze wszystkich grzechów, ale pamiętajcie także o Jego słowach:

"Bądźcie świętymi, bo Ja jestem Święty."

Zacznijmy poważnie żyć, przyjmijmy nowe zasady, zmieńmy nasze pragnienia, a w naszym życiu stanie się cud. Jeśli skłonisz się przed Jezusem Chrystusem twoje życie już nigdy nie będzie takie samo. Kiedy patrzę na moje stare rzeczy i te nowe doskonale wiem, że to nie była moja zasługa, a nie jestem ani wyjątkowa, ani nie ubiegałam się o specjalne miejsce u Tronu Boga, co gorsze nadal popełniam pomyłki .... to wszystko znaczy, że nie jesteśmy obojętni Bogu, Bóg nie jest oprawcą, który czyha, aby stracić naszą duszę. Przyjrzyjmy się tej prawdzie, że wszyscy razem możemy iść do nieba, a Bóg nam mówi: mam dla ciebie wspaniałe mieszkanie o jakim nawet nie marzyłeś człowieku! Inaczej jest tutaj na ziemi, nasz ziemski książę obiecuje nam piękne życie... ale póki co mamy tylko udrękę i cierpienie.

Teraz jest najwyższy czas na zmianę własnego życia, uwierz i stań się człowiekiem. Największym cudem Jezusa Chrystusa było Zmartwychwstanie, ty również pokonaj samego siebie i zmartwychwstań!!!

Dużo ludzi czeka na przyjście Jezusa Chrystusa, a Jezus jest cały czas z nami, ze swoimi owcami, przesycony głębokim Miłosierdziem dla uciśnionych, słabych i cierpiących ...

Modlitwa zbawienia, której kamieniem węgielnym jest Jezus Chrystus!

"Bo jeśli swoimi ustami wyznasz, że Jezus jest Panem i uwierzysz w sercu swoim, że Bóg wzbudził Go z martwych zbawiony będziesz." (Rz 10, 9)

Modlitwa zbawienia jest drogą do odnalezienia się w Jezusie Chrystusie. Aby narodzić się ponownie musisz wezwać Jezusa Chrystusa i w Niego uwierzyć. Kiedy zaprosisz Go do swojego serca pozwolisz mu wejść w swoje życie, a On cię już dalej poprowadzi. Nic nie zaistnieje, jeśli nie przyjmiesz Jezusa do swojego serca, dopóki nie potwierdzisz, że On jest twoim Panem. Dopóki nie uwierzysz, że umarł za twoje grzechy i zmartwychwstał trzy dni później, dopóki nie będziesz żałował za swoje grzechy i nie wybaczysz wszystkim swoim prześladowcom.

Modlitwa Zbawienia jest narzędziem do komunikacji z Jezusem Chrystusem i należy dobrze zrozumieć ... jest to Nasza Moc Wiary! Jest to moc naszego czystego serca i oddanie swojego życia Chrystusowi jako naszemu Panu i Zbawicielowi:

Modlitwa Zbawienia:

Boże, potrzebuję Ciebie w swoim życiu,
chcę Ciebie i uznaję Twojego Syna Jezusa Chrystusa,
który oddał swoje życie dla mnie na Krzyżu, na Kalwarii.

Panie Jezu, przybądź w moje życie teraz!
Panie, zamieszkaj w moim sercu i bądź moim Królem,
moim Zbawicielem!

Panie, przebacz mi i przyjmij moją ofiarę,
od tego dnia będę kontrolować swój grzech, własne pragnienia,
i pójdę za Tobą przez wszystkie dni mojego życia.

Chcę być w Twoich rękach i kroczyć z Tobą
do Ciebie wzdychać, śmiać się i płakać
w Święte Imię Twoje, Jezusa Chrystusa. Amen.

Modlitwa zbawienia

 

Kiedy przyłączysz do Świętej Rodziny Jezusa Chrystusa, spędzaj każdego dnia więcej czasu z Bogiem. Nie muszą to być długie godziny, po prostu rozwiń w sobie nawyki modlenia się do Boga podczas pełnienia swoich ziemskich obowiązków. Znajdź czas na rozmowę z Bogiem. Proś Boga, aby twoja wiara rozwinęła się i abyś nabrał właściwego zrozumienia. Szukaj wspólnoty z innymi wierzącymi, znajdź właściwe miejsce, w którym możesz wielbić Boga. A wtedy możesz być pewny:

"Oto dałem wam moc, abyście deptali po wężach i skorpionach i po wszelakiej potędze nieprzyjacielskiej, a nic wam nie zaszkodzi." (Łk 10, 19)

Wierzę w Jezusa Chrystusa jako w swojego Zbawiciela, chociaż dzisiaj na świecie jest tyle oszustwa na Jego temat! Wszystkie prawdy zostały przekręcone, komuś mocno na tym zależy, aby wprowadzić w ludziach chaos, strach, który jest wielkim narzędziem w arsenale szatana. Iluż to ludzi trzyma dzisiaj w ręku brzydkie narzędzie, którym próbują wmówić innym strach, lęk, uczynić z nich człowieka niezdolnego do samodzielnego sterowania własnym życiem, innym słowem uczynić nieudacznika ... w ten sposób taka osoba przekazuje światu tylko własne ukryte cienie, błędnie zakodowane czynniki emocjonalne. Tego typu zakłócenia (obwinianie innych osób o brak miłości do bliźnich, strach, lęk ... etc., to stare chwyty szatana).

Taka manipulacja pojawia się u osób, które lawirują wokół innych w specjalnym celu, najczęściej, by wykraść innym energię i zniszczyć człowieka do samego fundamentu, bez tej wartości nie można mówić o innych wartościach oraz prawach człowieka. Ciało ludzkie wyraża osobę; nasza świadomość zarządza naszym mózgiem, a nasza dusza daje życie naszemu ciału. Od naszych relacji zależy życie jako wartość fundamentalna oraz zdrowie każdego, pojedynczego człowieka. W praktyce oznacza to podjęcie aktów wielorakiej pomocy na rzecz ratowania życia i zdrowia wszędzie tam, gdzie jest ono zagrożone.

Kiedy usłyszycie, że was tak ktoś obwinia uciekajcie od takiego człowieka, bo nie ma w nim ani mądrości, ani cienia współczucia. Takie oskarżenia potrafią u osób słabszych wywołać dysharmonię, a na dłuższą metę potrafią nawet człowieka kompletnie zniszczyć. Bóg tak nie działa, tylko zły człowiek, który burzy w sercu innego jego wewnętrzny porządek. Jest to mocno wyrafinowany chwyt dzieci Kaina. Nie dajcie się tak osaczać, jeśli ktoś cię tak osądza, to wiedz, że nie ma to nic wspólnego ze żniwem miłości. Obecnie widać to wyraźnie wszędzie, potężna info-wojna przede wszystkim przeciw Jezusowi Chrystusowi i Jego Matce Maryi.

W czyim to jest interesie, aby zakłócić odwieczne Prawdy? Tylko przeciwnika Boga, który dobrze wie, że jego czas się skraca, robi się bardziej aktywny na wszystkich frontach. Ileż to dzisiaj jest włączonych propagandowych kanałów kompromitujących Jezusa i ludzi kroczących za Nim, chrześcijan, a nawet obserwuje się jeszcze boleśniejszą aktywność - mordy na chrześcijanach ... a to mówi wiele.

Coraz mocniej otwiera się nam wiedza o rzeczach związanych z ziemską czasoprzestrzenią, budzą się zapomniane prawdy, które do tej pory były przez większość ludzi uznawane za bajki lub średniowieczne przesądy. Ludzie coraz mocniej zaczynają postrzegać do czego zostali stworzeni lecz inna potężna już grupa poprzez swoje kłamstwa, oszustwa, chce dokonać ostatecznych zniszczeń w logicznie myślących umysłach. Robią wszystko, aby zakłócić prawdy, czynią to dzieci Kaina, które są potomkami Lucyfera.

Wielu z nas jest pod wpływem głosu Boga; przystosowujemy nasze serce do Jego słów i wchodzimy powoli na wąską ścieżkę, wielu ludzi widzi już przed sobą tęczowy most ... ale spotykamy nadal potężną grupę ignorantów, którzy bardziej myślą o swoich ziemskich wpływach, mocniej wierzą ziemskiej technologicznej ewolucji, wolą żyć w duchowej niewiedzy, albo ją przerabiają na własny użytek (w stylu: wszystko potrafię ??? ), niż nadstawić ucha na inny świat, który codziennie czyni znaki i cuda, i coraz głębiej ostrzega przed fałszywą drogą ... uważaj błądzisz!!!

Tacy, którzy mają taką mentalność bardziej cenią sobie mikroskop, niż własne wewnętrzne zmysły, są wspaniałymi łącznikami upadłych aniołów. I tak ludzie potrafią sprzedać swoją duszę za technologiczne zabawki i nawet nie pomyślą o zwiększeniu swoich Bożych zdolności. Są jeszcze i tacy, którzy chcą osiągnąć jedno i drugie ... ci się już zupełnie pogubili, chcą dużo pieniędzy i dary Boże ...

My, którzy wierzymy w Boga wiemy, że rzeczy tego świata są tymczasowe, a zatem powinny nam być zupełnie obojętne, co też nie znaczy, że nie możemy ich posiadać, używać ... owszem, ale ze zdrowym rozsądkiem. Fizyczne rzeczy i pieniądze przeznaczajmy na nasze ziemskie wydatki, a nie na bezwstydne zachcianki.

Wszyscy jesteśmy świadkami genetycznych manipulacji w świecie naukowym, coraz wyraźniej docierają do nas słowa w Biblii na temat Nefilimów - ludzi olbrzymów, wydobywamy z ziemi ich szczątki i już nie jest to mit tylko fakty! Owszem, żyli na naszym globie i już się temu zaprzeczyć nie da!

Słowo Nefilim w języku greckim brzmi "gegenes". To samo słowo jest używane w greckiej mitologii jako "Tytan", istoty krzyżowanej przez greckich bogów. Od niego pochodzi angielskie słowo "geny" i genetyka (rasa, rodzaj). Tak więc mamy jeszcze inne podłoże powstania olbrzymów.

W dzisiejszej technologii, w kombinacji DNA, znane jest wiele genetycznych modyfikacji roślin, zwierząt i ich potomstwa; rozwój ewolucyjny, skłonność do chorób, osobowość, zachowania i więcej ... dzisiaj sięga się coraz śmielej po mikstury genetyczne, które można w miarę potrzeby dalej modyfikować, zmieniać funkcje mózgu, wewnętrzne organy, a nawet wszczepić czip w celu większej kontroli.

Ludzie próbują stworzyć nowy model człowieka - wzoru, ale działającego jak maszyna i chodzącego na smyczy swojego właściciela, bez wytchnienia przez kilka dni. Nowi ludzie będą mieli wzięcie szczególnie w armii. Klonowana jest następna mieszanka, ludzkie DNA i któż odgadnie z kim/czym będzie krzyżowane?

Jezus powiedział, że czasy ostateczne będą nam przypominać dni Noego. Już prorok Izajasz miał wizje tych czasów, w słowach Izajasza jest wiele tajemnic. Któż to jest ten, który wypełnia Wolę Pana, ten który ma zdeptać na ziemi wielkiego mocarza?

Dzisiaj na świecie jest już o tym głośno, że DNA Refaimów (martwych Nefilimów), które zostały znalezione w stanie nienaruszonym podczas wykopalisk zostało wykorzystane do manipulacji genetycznej przez DARPA (zajmuje się klonowaniem), bardzo możliwe, że w naszych ziemskich laboratoriach czeka na swoje zmartwychwstanie współczesny gigant? Na świecie od dawna były znane wady wrodzone, rodzili się maleńcy ludzie i giganci, którzy mieli po sześć palców u rąk i nóg.

I nasza przyszłość według słów Jezusa:

"A jak było za dni Noego, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego. Albowiem jak w czasie przed potopem jedli i pili, żenili się i za mąż wydawali, aż do dnia, kiedy Noe wszedł do arki, i nie spostrzegli się, aż przyszedł potop i pochłonął wszystkich, tak również będzie z przyjściem Syna Człowieczego." (Mt 24, 37-39)

Ten fragment Biblii pokazuje nam nagłe zniszczenie, które nastąpi wraz z przyjściem Pana. Istnieje również korelacja tego, co istniało w czasach Noego i sił demonicznych, które będą terroryzować ziemię w Obliczu gniewu Pana.

Obserwując dzisiejsze filmy często zastanawiamy się nad ich fabułą, patrzymy na nie pół żartem, pół serio, i na technologię i na kontrolę umysłu wraz z nadprzyrodzoną mocą niektórych żołnierzy. Czy takie zdolności może posiąść człowiek, a w dodatku być pozbawionym ludzkich emocji?

Aktualnym problemem coraz mocniej zagrażającym światu jest eugenika, klonowanie, transhumanizm (w szczególności neurotechnologii, biotechnologii i nanotechnologii, do przezwyciężenia ludzkich ograniczeń i poprawy kondycji ludzkiej), wcale to nie brzmi dobrze, powoli zanurzają nas w tajemniczych szyfrach, odsłaniając przyszłe prawdy co do naszego istnienia (poprzez filmy, gierki ... etc.). Siły demoniczne, jakie by nie były, mają to do siebie, że pokazują nam wcześniej co ma nastąpić w niedalekiej przyszłości ... ale czy my to widzimy? Czy chcemy tego słuchać?

Jaki jest cel tych pokazów?

Anarchia, strach i chaos, w celu zwolnienia obecnych struktur energii, które nas nadal trzymają dość solidnie. Większość tego jeszcze nie wie, przewiduje się, że armia NWO będzie taka, o jakiej jeszcze świat nie słyszał! Najbardziej zacięta, zła, wielu tych żołnierzy narodzi się w szatańskich mocach, będą skąpani szatańską tajemnicą i zademonstrują nadprzyrodzone moce - tzw. kowale piekła.

Jak to udowodnić?


Cyklopia

Strefa 51 - tereny wojskowe okryte wielką tajemnicą, ale co jakiś czas te tajemnice przenikają na zewnątrz! Co jakiś czas, ktoś tam łamie przysięgę i przekazuje światu: ponownie buduje się dla świata stworzenia, które pochodzą z genetycznej inżynierii (Monogenesis, Teratogeny)!

Monogenesis - odnosi się do jednego pokolenia, jednego cyklu życia, jest pokoleniem bezpłciowym.

Teratogen -
czynnik pochodzący ze środowiska zewnętrznego, działający na organizm w okresie jego rozwoju wewnątrzłonowego, wywołujący u niego pewne wady wrodzone; takim czynnikiem zewnętrznym może być np. przyjęcie narkotyku, co może w ostateczności przyczynić się do np. cyklopii.

Cyklopia jest rzadką formą wad wrodzonych, charakteryzuje się brakiem przodomózgowia co nie pozwala wykształcić się dwóm jamom oka, rodzi się jednookie dziecko - cyklop (oko w pośrodku twarzy), również zamiast nosa pojawia się zazwyczaj nad okiem coś na wzór słoniowej trąby. Chociaż cyklopia jest bardzo rzadka, to jednak w medycznych muzeach znajduje się kilkoro ludzkich cyklopów (dzieci). Takie wrodzone problemy są spowodowane przez: cyklopaminę lub 2-deoxyjervinę znajdujące się w Veratrum Californicum (zwane potocznie lilią chwastu kukurydzy lub wyki). Bywa często zalecane w czasie ciąży na leczenie wymiotów, skurcze i słabe krążenie, trzy dolegliwości najczęściej występujące u ciężarnych. Cyklopia pojawia się w łonie matki, kiedy niektóre białka są niewłaściwie połączone i wpływają niewłaściwie na kształtowanie się mózgu.

To tylko taki maleńki wycinek z wielkich tajemnic genetycznych, które najczęściej przedstawia nam Hollywood ... a my to uważamy jako filmy-horrory ... a za tym kryją się potężniejsze zagadki, ci, którzy noszą ludzkie maski, a są potworami na tej ziemi.

cdn...

Vancouver
13 Jan. 2011

WIESŁAWA