ZAKRYTE ZAGADKI

MIŁOŚĆ CZY NIENAWIŚĆ
(CZĘŚĆ 2)
LINK! DO CZĘŚCI 1

Tak się to dzisiaj dzieje, tysiące lat transformacji duszy, która przebiegła nie jedną drogę bywa niszczona, ponieważ schodzi na fałszywą drogę. Ileż to dzisiaj mamy wprowadzonych wątpliwości: w śmierć ukrzyżowanego Jezusa Chrystusa, prawdziwe boskie przymioty człowieka, we wszystkie wymiary ludzkiego bytu, w religie, w starą mądrość. Satanizm nawołuje do używania mózgu jako naczelnego potencjału człowieka, nie pozwala używać serca, nie modne jest dzisiaj współczucie, miłość czystego serca, pokora i godzenie się z Wolą Boga. Najważniejsze jest kształtowanie supernaturalnych wartości człowieka w stylu ..." i ty bogiem będziesz"... często słyszymy od tej grupy ludzi hucznie mówiących o sobie - "doradcy duchowi", przecież sam Jezus powiedział:

..." I wy bogami będziecie".

Tak, bogami będziemy, ale nie na tej ziemi. Bóg dopuści człowieka do swojego królestwa za specjalne zasługi, ktoś kto ogranicza siebie do indywidualnej mocy nie będzie mógł przejść przez najwyższe bramy, zawiśnie między światami.

Ludzie tak myślący są doskonałymi narzędziami dla NWO, kreują delikatną zasłonę: Bóg - człowiek, coraz mocniej zaciemniając boskie przymioty człowieka. Ludzie często słabo rozumują boską wiedzę, mądrość świata, poszczególne religie obwiniając je wszystkie za New Age, i tu tkwi wielki problem ...

człowieku, nie bój się wchodzić do wody aby rozpoznać jej przymioty, lecz musisz też rozeznać, w której żyje stado krokodyli, czy dużo mniejszych piranii. Wiedząc o tym wiesz jak się bronić, wiesz jak stąpać po wodzie, jak zmierzyć się z przeciwnikiem. Chowanie głowy w piasek nic tu nie da, właśnie takie ucieczki, ignorancja doprowadziły do obecnej sytuacji. Chcesz zwyciężyć przeciwnika, musisz się z nim zmierzyć, chwycić byka za rogi. Weź przykład z małego pastuszka Dawida, który zwyciężył Goliata.

Ucieczka przed starą wiedzą, mądrością ukrytą we wszystkich religiach jest potężnym błędem. Dzieci Boga szukają prawdy, odkurzają ją i wyciągają na światło dzienne demaskując fałsz. Wiedzą, że prawda zawsze zwycięży.

Popatrzmy co się stało na przestrzeni tysiącleci z boskimi prawami. Wrogowie Boga ukryli sekretną wiedzę, mądrość, ale sami wykorzystują ja do własnych celów. W końcówce obecnego cyklu przybyli na Ziemię podróżnicy z Wielkiej Niedźwiedzicy, jest to sygnał powrotu Boga na Ziemię. Pomimo, że szatan jest dzisiaj silny i lśni swoim splendorem to jednak boi się orędowników bożych, więc zaczyna się nowa era - wolność przez tyranię. I tak odpowiedzcie sobie sami na pytanie: czy rzeczywiście szatan istnieje, czy to tylko chora człowieka wyobraźnia wyprodukowała jego obraz?

Obejrzyjcie sobie dokładnie: jakie jest wasze polaczenie z Bogiem a jakie z szatanem? Czy wasza dusza jest dostatecznie otwarta na przyjęcie wielkiego światła, czy nadal tkwi w chorych układach czyniąc tylko własną destrukcję?

Piekło płonie niczym ogień i głupcami są ci co się z niego śmieją. I wcale nie zależy mi na tym aby kogoś nim postraszyć czy przekonać, to wy sami musicie zdać sobie sprawę z wielu rzeczy. Jeszcze świeci odrobina dziennego światła, jeszcze można w nim rozpoznać głębokie prawdy, jeszcze mamy trochę czasu na naprawę naszych pomyłek, dopóki nasze serca nie zostały przykryte fałszywym dymem dusza rozezna prawdy. Czas aby wiedzieć, że to szatan trzyma nas na ziemi w swoich dybach, dzięki niemu nie możemy się właściwie transformować.

Czas abyśmy wiedzieli, że Energia Kundalini mieszka w każdym indywidualnym człowieku i nie jest wynalazkiem szatana tylko iskrą bożą. Zaznaczona jako symbol węża i jest także naszym DNA. Ten wąż oznacza życie! Kto umie go właściwie aktywować będzie żył, uleczy własne traumy i osiągnie oświecenie. Lecz należy również wiedzieć, że wąż symbolizuje również szatana, kiedy odwrócisz swoją twarz w kierunku nienawiści, arogancji, złości, podstępu aktywujesz w sobie mordercze rządze i przekręcisz wszystkie boskie bieguny, to twoja boskość rozpłynie się niczym w kaskadzie twój prawdziwy lustrzany wizerunek, twoje zwierciadlane lustro przepadnie i przemieni się na coś co nigdy nie zezwoli na prawdziwą harmonię i wolność.

Nie czyń sobie wyrzutów, ale próbuj wytężyć swoje siły aby rozbudzić w sobie boską mądrość aby zrozumieć i ten potencjał życia i zmienić swój los. Zastanów się czy chcesz dary Boga czy innego pana - władcy świata? Zastanów się: kim jesteś? Czy sumą własnej dumy, indywidualnym bogiem czy zwykłą prostotą, jedną nitką Całości swojego bytu?

Harmoniczna mądrość jest zanurzona w dwojakiej naturze, Odkryj prawdziwe jej tony, otwórz właściwie swój własny rozwój, tylko od ciebie zależy jaki nadasz sobie własny kształt. Czy skorzystasz z mądrości ukrytej na tej ziemi, która jako zbawienna komunikacja istnieje obok ciebie i przychodzi wtedy kiedy jesteś na to gotów. Pobudza cię do nowego myślenia, działania, wypływa prosto z twojego serca i boskiego prowadzenia. Chcesz do niej dotrzeć zanurz się w niewinności i mądrości swojej doskonałej natury. Tylko twój doskonały głos zadecyduje, w którym domu zamieszkasz, których mądrości będziesz słuchać. Uświadom sobie różnorodność głosów twojego bytu. Tylko przez twój osobisty akt wyzwala się odpowiedni strumień energii, który nada ci właściwy kierunek.

Nie kontroluj innych, każdy ma swój wewnętrzny zegar i naturalny rytm życia. Każdy jest swoistym cyklem rozwijającym się z pączka w pięcio płatowy kwiat ... niczym róża Szaronu, przez pięć zmysłów aż do Wielkiego Zjednoczenia.

Człowiek przeskakuje z akordu na akord, dochodząc do akordu piątego zaczyna łączyć wszystkie punkty i rozrasta się w nieskończoność niczym pajęczyna.

Wiedz, że poddanie się Woli Boga uwalnia, lecz podstawą jest przebaczenie. Nowy proces uśmierci naturę człowieka i da nowe poczęcie, otworzy bramy bezwarunkowej miłości.

Dzisiaj jest ten dzień abyśmy się poddali, odcięli siebie od skomplikowanych kombinacji, demonicznych konstrukcji, nawet jeśli musimy rzucić się na kolana... zróbmy to, niech dokona się w nas proces pojednania z Bogiem. Uszlachetnij swojego ducha, w ten sposób dasz mu gotowość do dalszej wędrówki, już nie przez mroczne knieje tylko w opanowany i spokojny świat.

Znajdź w sobie tą drogę, piękną i szlachetną, znajdź w sobie miłość i przebaczenie, znajdź w sobie Boga i weź Go za swojego przewodnika.

29 July 2010

WIESŁAWA