ZAKRYTE ZAGADKI

MANIPULACJE LUDZKIM DNA
(CZĘŚĆ 2)
LINK! DO CZĘŚCI 1

Ludzkość i Ziemia nie zostały stworzone przez kosmitów. Ludzie pochodzą z Najwyższej Intencji. Tak jak Matka Ziemia która jest żywa, tak samo jak i człowiek wspólnie razem przechodzą ewolucję. A my ludzie jej prawni właściciele zostaliśmy zniewoleni przez wszelkiego rodzaju najeźdźców lub "bogów" jak się sami nazywają, którzy zaczęli majstrować w naszym DNA. Pewne wrogie siły (a było ich wiele) przeszły przez Ziemię i zamieszkały w naszym życiu, zaczęły przeszkadzać w naszej ewolucji. Przynieśli na Ziemię fałszywą wiedzę, a nawet narzucili nam swoje wierzenia i kulturę. Do dnia dzisiejszego płyniemy w ich nurcie rzeki i wiele ludzi nadal wierzy w te kłamstwa jakie narzuciły ludziom wrogie siły. Na szczęście te kłamstwa zaczynają być demaskowane.

Człowiek zaczyna postrzegać, że zwierzęta nigdy nie były przeznaczone do naszej konsumpcji... ale gadzie istoty, które zniewoliły świat są mięsożerne i dodatkowo sprowadziły na Ziemię wiele mięsożernych zwierząt, które nota bene są z grupy ciemnych dusz. W mięsożerne istoty nie wciela się światło... ale większość z nas i naszych zwierząt zostaliśmy przerobieni właśnie w ten sposób aby zahamować przyjmowanie przez nas światła. Światło nie wciela się tam, gdzie znajdują się negatywne rzeczy, a zabijanie jest negatywne i nie jest częścią światła... i nigdy nie będzie! Ja wiem, że wiele osób w tym momencie oburzy się na mnie, najmocniej ci mięsożerni!

Bywa, że w niektóre zwierzęta mięsożerne wciela się światło, są to koty, niedźwiedzie i orły. Te zwierzęta pracują na usługach Światła i służą naszej ewolucji. Światłe istoty, które pomagają na Ziemi ludziom w osiągnięciu ich wyższego poziomu duchowego w przeszłości sprowadziły do pomocy z innych planet również delfiny.

Świat zaczyna słyszeć o Wingmakers, którzy już jawnie zaczynają naprowadzać ludzi na właściwe tory, różnie są nazywani (nawet Elohim...) i byli z nami od zawsze. Byli przed nami i za nami, wyprzedzają czas... są to mocno zaawansowane istoty, które pracują na korzyść człowieka i czy powiemy o nich Wniebowstąpieni Mistrzowie czy Logos trzeba mieć dla nich wielki szacunek bo tylko Oni mogą nam pomóc oddzielić z naszego DNA to co zostało namieszane przez inne zaawansowane kosmiczne rasy, które łatwo podróżują między wymiarami, ale niszczą życie na innych planetach i tworzą własne innowacje, nowe formy życia, nawiasem mówiąc bardziej prymitywne na własny użytek.

Ja wiem, że to jest niezgodne z tym co nas uczy nasza religia... ale nawet w Biblii mamy sporo takich informacji, które trudno do końca wyjaśnić!

Prawda jest taka, że nasza ludzkość jest częścią całości i jesteśmy istotnym elementem tego co człowiek nazywa Bogiem, który jest Miłością. Prawda jest również taka, że my ludzie jesteśmy zmanipulowani genetycznie, posiadamy w sobie mnóstwo genów z pamięci różnych banków rasowych. Stąd też nasze różnice, jesteśmy biali, czarni, żółci, czerwoni... i występują wielkie różnice na poziomie mentalnym między tymi grupami... ale pamiętajmy, że jesteśmy z Jedynego Ducha, który wznosi w nas swoje Dziedzictwo i Królestwo. To co jest Jego własnością chce odzyskać... ale to jest ciągle największą tajemnicą we Wszechświecie.

Genetyczni kosmiczni manipulanci mieszali nawet DNA ludzi razem z DNA zwierząt, robili różne krzyżówki. Jednym z takich genetycznych zjawisk na Ziemi, którą wszyscy znamy jest świnia, która uchodzi za jedno z bardziej inteligentnych zwierząt, jest ona genetycznym tworem z okresu Atlantydy, połączenia genów człowieka i zwierzęcia. Nie wiem czy znają tą historię Żydzi ale wiem, że z jakiegoś powodu nie biorą wieprzowiny do swoich ust, uważają, że świnia jest nieczystym zwierzęciem, ale jednak jedzą krewetki które żyją w dużo bardziej nieczystym środowisku i podobnie odżywiają się nieczysto a jednak w tym przypadku Żydom to nie przeszkadza... a może nie jedzą wieprzowiny z powodu, iż znają prawdę na temat klonowania świni?

Inną mieszanką są geny ludzkie i wilków... może stąd legendy o wilkołakach? Toteż trudno się dziwić, że ludzkie istoty wypowiedziały wojnę gadom czy jak kto woli upadłym aniołom, diabłom, szatanowi... tak czy owak są oni władcami imperium zła. Tak czy siak musi jeszcze dojść między siłami zła i ludzkością do potężnej konfrontacji... niektórzy mówią, że to będzie Armagedon!? Będzie to kosmiczna wojna przewidziana na czas początku Ery Wodnika.

Nie dajmy się ignorantom,
weź swój hełm i miecz,
które są słowem Bożym,
już oszuści zostali zdemaskowani
a ty tylko wytrwaj!
W swoim czasie Bóg odbierze to co jego!

Pomimo, że w naszych ciałach została zniszczona pamięć naszego prawdziwego dziedzictwa, zakrywa się przed nami reinkarnację, tracimy pamięć przeszłych wcieleń, to jednak ludzie mają przecieki tych pamięci, zaczynają myśleć i budzić się... jakże naszym manipulatorom jest ciężko wykastrować to nasze prawdziwe dziedzictwo, pamięć o Bogu, jako tym naszym najwyższym Dobru i Miłości, który jest naszym prawdziwym Ojcem i intuicyjnie przyciąga nas do miejsca z którego naprawdę pochodzimy. W swoim czasie tak jak łososie płyniemy w górę rzeki pod prąd aby wrócić tam skąd naprawdę pochodzimy, do Boga, a nie do władcy tego świata, który tylko nam obiecuje złote góry a tak naprawdę wprowadza w nasze życie ucisk i cierpienie...
i tak władcy tego świata mieszają we wszystkich gałęziach naszego życia do woli i cały czas nas kontrolują ... ale to już nie jest dla nas tajemnicą!

Nie musicie wierzyć w to co ja tu piszę, możecie uznać to za czystą bzdurę, możecie tworzyć dalej swoje stare życie i wydeptywać swoje stare ścieżki... ale musicie mi przyznać, że jednak dużo elementów na tej Ziemi nie składa się w całość. W każdej religii mamy potężne zakłócenia i brak tej spójności, całości, czystej prawdy! W każdej coś tam zostało ale trzeba umieć i chcieć te rozkruszone kawałki dobrze poukładać a nie tylko się kłócić o swoje szczątkowe "prawdy". Taki kawałek prawdy to jak kawałek skorupy z potłuczonego dzbanka, w zasadzie nie ma z niego żadnego pożytku.

Reinkarnacja jest już naukowo udowodniona i jest już tylko kwestią czasu, że i te ostatnie jej sceptyczne bastiony w swoim czasie całkowicie upadną i ci sami co jej zaprzeczają po raz kolejny przyznają się do swojej pomyłki.

Proszę wziąć pod uwagę cudowne dziecko Borysa (LINK1, LINK2!), który mówi rzeczy nie z tego świata... skąd u niego taka wiedza? ... co także potwierdza, że ludzkość żyje w kłamstwie. Czas najwyższy aby ludzkość zaczęła o sobie myśleć nie tylko w formie cielesnej, również o swojej elektromagnetycznej formie, czas aby ludzie nie naśmiewali się ze swoich własnych połączeń energetycznych (meridian), ze swoich własnych ośrodków energii (czakr) i ze swojego wielkiego źródła energii Kundalini, która łączy człowieka z Bogiem. Taki poziom sceptycznego człowieka jest strasznie niski i mocno zakłócony obcymi genami. Tacy ludzie są już prawie zupełnie martwi i ciągle zmierzają w złym kierunku!

Dużo prawdy ukrywa przed nami NASA, między innymi własne próby kontaktów z innymi kosmicznymi cywilizacjami, które próbują się z nami skontaktować. Niektórzy wtajemniczeni, którzy uchylili rąbka tajemnicy twierdzą, że Rosja ma kontakty z Tau Ceti i to od dłuższego czasu a nawet im użyczają swoich wojskowych baz do lądowania swoich statków na ich terenie - ściśle z nimi współpracują naukowo i technologicznie. Już Michaił Gorbaczow mówił na ten temat i prosił aby nie drażnić obcych, szczególnie szaraków ponieważ twierdził, że świat nie jest gotowy na wojnę z nimi. Warto również zapoznać się ze sprawą piktogramu zrobionego w zbożu przez obcą cywilizację w 2001 roku (LINK!) jako odpowiedź na wiadomość astronoma Carla Segana wysłaną w 1974 roku przez NASA w kosmos. Różne słuchy chodzą o kontaktach "rządów cieni" z cywilizacją reptilian (?)... NASA miało już dziwne transmisje z Aldebaron, Tau Ceti, Alfa Draconis, co najmniej od 9 różnych kosmicznych ras. Te prawdy również wyjdą na wierzch w swoim czasie, to jest tylko kwestia czasu. Póki te informacje są blokowane przez wrogie nam pozaziemskie cywilizacje to we Wszechświecie będzie toczyć się wojna z tą pozaziemską infekcją.

Ale ktoś kto rzeczywiście stworzył nas, próbuje nas za wszelką cenę odzyskać... i trwa wyścig... i z jednej strony wrogie ludzkości siły niszczą nasze DNA a z drugiej nasi przyjaciele i obrońcy je naprawiają. Wyłuskują z ludzkości wszystkie fałszywe wirusy, które nas ograniczają i nie pozwalają nam prawidłowo się rozwijać. Póki co wciąż jesteśmy w łapach zbirów Wszechświata, osadzili nas za swoimi czarnymi murami, uwięzili w matrixie. Na Ziemię docierają z kosmosu tylko małe tunele międzywymiarowe przez które można się przedzierać, żyjemy niczym w ciasnej i wąskiej kopalni i z trudem drążymy w tej ciemnicy ścieżki do światła!

Oświecone osoby wiedzą, że tą dzisiejszą rzeczywistość zawdzięczamy gadom/reptilianom. Czy czarni czy biali wszyscy jesteśmy zniewoleni w naszym ziemskim matrixie. Cokolwiek się tu dzieje na Ziemi nie jest przypadkiem, te wszystkie zamieszki, wojny i cała nasza egzystencja, a my dzięki temu też straciliśmy dużo na swojej czystości i niewinności.

Dlaczego jesteśmy dla gadów tak atrakcyjnym towarem?

Reptilianie pochodzą z Alfa Draconis. Zwiększają swoje centra emocjonalne za pomocą ludzkiego DNA, krwi i hormonów. Szczególnie atrakcyjne są dla nich istoty z Tau Ceti, którzy są ponad dwa razy wyżsi od nas Ziemian (mają około 5,5 metra), dzięki cechom tej rasy reptilianie mogą zmienić swoje gadzie cechy. Był czas, że mieszano rasy Tau Ceti z rasą z Aldebaron, którzy mają typowo aryjski wygląd, blond włosy, niebieskie oczy, czasami występują u nich brązowe włosy i piwne oczy, z tej mieszanki wywodzą się Wikingowie. Jest to typ bardziej arogancki, podobnie jak ludy germańskie... następowały jeszcze inne manipulacje, mieszanki z cywilizacją Lirian. Tak jak już wcześniej wspomniałam, w tej kwestii mamy więcej pytań niż odpowiedzi ale jedno jest pewne wszyscy jesteśmy jakoś skażeni, może niektórzy bliżej duszy stąd brakuje im większego zrozumienia, trudniej im wiele rzeczy pojąć i cechuje ich wielka ignorancja.

Nie jest to dla świata tajemnicą, że to potomkowie cywilizacji Aldebaron, którzy w pewnym czasie sprzymierzyli się z reptilianami i stworzyli germańską rasę. Całkowicie kontrolowali hitlerowskie imperium. Toteż stworzona przez nich germańska rasa miała przeważnie blond włosy i niebieskie oczy. Rasa z Aldebaron jest bardzo rozwinięta technologicznie ale są to typy nie emocjonalne, nie posiadają większych uczuć, toteż łatwo im prowadzić wojny. To ta mieszanka miała specjalne zadania na Ziemi, wyczyścić bez sentymentu inne nieprzydatne dla reptilian rasy ludzi, zostawić tylko te, poprzez które będą mogły się dalej rozwijać.

Nasze DNA zostało już zakłócone przez gady w Lemurii. Rasa z Aldebaron dołączyła do reptilian w czasie Atlantydy. W Sumerze bawili się genetycznie z ludźmi Annunaki. Gady czynią wszystko aby zakłócić w ludziach energetykę a przede wszystkim powstrzymać Energię Kundalini, która ma ten potencjał aby odbudować w nas nasze utracone 12 nitek DNA.

No ale cóż... i tą mądrość i wiedzę trzeba zniszczyć, uznać ją za oszustwo, "New Age", i tą rzeczywistość dokładnie zakłócić aby lepiej ludzkością mogły władać istoty piekielne... toteż nie dziwcie się, że na naszą stronę Rose of Sharon jest tyle ataków.

Każdy z nas powinien szukać prawdy i odpowiedzi na swoje wątpliwości. Nie dajmy się zmanipulować zewnętrznym czynnikom. To my mamy w ręku ten klucz aby otworzyć te prawdy, to nasz zamek został zamknięty wewnątrz nas samych. To my musimy zrównoważyć nasze duchowe centrum, skierować uwagę w stronę światła, gdzie miłość i współczucie. Ciągle mamy wolną wolę i to jest nasze narzędzie, możemy kochać samych siebie ale odczuwamy również współczucie dla innych poprzez nasze boskie dziedzictwo. Wszyscy, którzy nie umieją przetworzyć energii miłości potrzebują środków chemicznych, zasilaczy umysłu... w ten sam sposób budują swoją pseudoduchowość.

Wyrafinowane wampiry robią wszystko aby nas zniszczyć do końca poprzez nasze żywienie, chemię, jesteśmy coraz mocniej wyłączani aby nie dopuścić naszych ciał do wzbogacenia się w światło i przebudzenia Energii Kundalini.

Ale my mamy szukać, pracować i uczyć się, każdy z nas jest wiecznym studentem. Nauka jest wieczna! Pamiętaj! Tylko Energia Kundalini może wyrównać wszystkie części naszego DNA i RNA. Bez wzniesienia energetyki naszych ciał na wyższy poziom nie można myśleć o rekonstrukcji DNA bo dzięki tej energii podłączamy się ponownie do Najwyższego Źródła.

Kto się obudzi na tym poziomie przebudzi w sobie starożytną wiedzę, wewnętrzną mądrość i głębokie zrozumienie wielu rzeczy, nawet zacznie rozumieć w inny sposób Biblię i inne święte księgi.

Wrogiem ludzkości nie jest sama siła reptilian, którzy za wszelką cenę trzymają w świat w strachu i kontroli, poprzez swoje sterowniki - iluminatów, to sami ludzie poprzez własne niezrozumienie są dla siebie głównymi wrogami. To niewiedza ludzi hamuje w nich proces ich własnego wyzwolenia. Nie wiedza nie pozwala się im bronić. Reptilianie znają nasz ludzki drapieżny instynkt, sami go nam wszczepili, tylko nami manipulują za pomocą naszego gadziego umysłu (LINK!) i kiedy chcą nas do czegoś użyć tak nami sterują, że ze spokojnych ludzi stajemy się agresywni i atakujemy siebie nawzajem. Jest tylko ta różnica, że niektórzy są bardziej agresywni i drapieżni, inni są bardziej spokojni, tolerancyjni i wyrozumiali, nie są tacy skorzy do zabijania.

Nasz pierwotny stan psychiczny był inny ale pozostała nam z tego tylko cząstka w naszym DNA. Prawie 85% ludzi na Ziemi ma krew Rh(+), czyli wyraźnie widać, że zostali zmieszani z gadzim DNA. 35.000 lat temu ludzkość posiadała w takiej większości (85%) Rh(-). A to jest najczystsza krew, w której brakuje negatywnych czynników, tak zwana linia czystej krwi, którą tak się szczycą co niektóre rody na tej Ziemi... ale czy naprawdę taką posiadają? W krwi Rh(-) brak białka zwierzęcego, które wywodzi się od małpy Rhezus (stąd jej oznaczenie Rh). Nawet nasi genetycy twierdzą, że czynnik RH(+) to mutacja niewiadomego pochodzenia, która najwyraźniej zaistniała kilka tysięcy lat temu - stąd też teoria Darwina, który twierdził, że człowiek pochodził od małpy.

Co ciekawe ciało matki posiadającej Rh(-) odrzuca jej dziecko z Rh(+) jeszcze w jej łonie, walczy z nim jako z obcym elementem. Nawet jak się dziecko urodzi może umrzeć (dzisiaj medycyna potrafi już uratować takie dziecko poprzez przetaczanie krwi). Dodatni organizm matki "Rh(+)" nie odrzuca dziecka z Rh(-), takie dziecko rodzi się bez przeszkód.

Większość ludzi nie wie, że osoby z Rh(-) są śledzone przez specjalne agencje rządowe... zrozumcie tylko dlaczego i do jakich celów mogą im służyć te osoby.

Żyjesz w nieświadomości
lecz gdzieś na końcu życia
czeka cię nieznane...

Obecny czas otworzy ci wiele tajemnic
a miłość jest tym kluczem
do wszystkiego... co dobre w życiu.

Vancouver
8 Nov. 2014

WIESŁAWA