ZAKRYTE ZAGADKI

JESZCZE RAZ O NEGATYWNYCH ENERGIACH
(CZĘŚĆ 2)
LINK! DO CZĘŚCI 1

Używając słów: złe duchy, demony, diabły należy pamiętać... jest potężna różnica mocy między wyższymi i niższymi poziomami duchów. I w randze duchowej jest status pierwszeństwa, prowadzenia... to jest natura naszej energii: Tamas-Rajas-Sattva. Czym wyższa w człowieku energia np Sattva tym będzie większy na nią atak ze strony energii Tamas... przeciwnego bieguna tej energii. Poszukiwacz prawdy duchowej będzie mocniej zaatakowany przez demoniczne duchy w chwili aktywowania w nim najwyższej energii Sattva, która jest już uruchamiana przez Najczystsze i najbardziej subtelne poziomy duchowe.

W życiu tego człowiekazaczyna się piekło... demoniczne byty robią wszystko aby tą energię zniszczyć. Lecz te osoby są mocno chronione przez Boga i jego Boskie zastępy ponieważ to On sam aktywuje kanały tej Wielkiej Energii w celu oczyszczenia i wzniesienia duchowego ludzi na świecie.

Wielokrotnie sama tego doświadczyłam w czasie własnych ataków po roku 2000, kiedy przebudziła się we mnie Energia Kundalini. Oczywiście na początku tego procesu nie miałam pojęcia co i dlaczego mnie atakuje, tak samo w tamtym czasie miałam bardzo słabe pojęcie o Energii Kundalini... ale w czasie tych ataków szybko pojawiał się mój anioł i mówił: "śpij spokojnie, ja się tym zajmę". Wielokrotnie byłam chroniona przez aniołów ale i tak najmniejsze uderzenie tej demonicznej energii w moim kierunku było bardzo bolesne.

Niestety wielu ludzi jest podpiętych do 4 astralnego wymiaru czarnoksiężników, są to nawet ci, którzy uznają siebie za duchowych nauczycieli... a ich liczba wzrasta dziś zaskakująco i zastraszająco... to w nich rządzą energie typu Tamas-Rajas, i za pomocą swoich dziwnych połączeń channelingowych ściągają na ludzi różne nieszczęścia. Łatwowierne osoby są łatwym łupem dla czarnoksiężników z 4 wymiaru. To u ludzi, którzy łączą innych z tym wymiarem wzmaga się chciwość, materializm, zaburzenia osobowości, kontrola innych, manipulacja... za wszelką cenę próbują dominować w środowisku, popisują się swoją wiedzą, a nawet potrafią zepchnąć Boga na niższe poziomy... są to osoby "wszystkowiedzące"... a że mają przy sobie silne zaplecze (wzmocnienie ze strony czarnoksiężników) przeważnie wygrywają... nierzadko atakują własną konkurencję.

Wystrzegajcie się ludzi z pychą... "wszystkowiedzących", "wszystko potrafiących"... a przy tym dobrych biznesmenów czekających na dobry i łatwy zarobek... to przede wszystkim oni należą do tej grupy.

To są specjalni drapieżnicy, którzy mogą wam zniszczyć życie, czasami są trudni do rozpoznania. Większość ludzi powinna znać urządzenia wykorzystywane przez drapieżnika, przede wszystkim manipulują naszą wolną wolą, chcą nas uczynić własnymi niewolnikami... atakują nasze myśli, emocje... nie pozwalają nam używać wolnej woli tylko wkładają w swoje poddaństwo... i popatrzcie wokół siebie kto tak czyni? Czy nie znajdziecie w tej grupie ludzi wiernych, bogobojnych, chrześcijan, katolików, którzy za wszelką cenę chcą nas obuć we własne buty, zakrzyczeć, zniewolić... jednym słowem w swoje dyby włożyć.

To nie Bóg tak czyni, Bóg zawsze daje nam wolną wolę i nie blokuje nam żadnej drogi... Bóg daje nam prawo wyboru tak bezbożnikom jak i tym pobożnym. Człowiek sam wybiera własne drogi i kształtuje własny los. Jeśli ktoś nas do czegoś przymusza, zniewala znaczy zostało nam podrzucone "kukułcze jajo" z 4 wymiaru czarnoksiężników, z demonicznego królestwa. Taki człowiek będzie nas pięknie kusił, wabił na swoje dary... jeśli to nie zapracuje i człowiek odrzuci jego dary będzie próbował szukać w innych litości aby tylko jak najbliżej zbliżyć się do tego człowieka aby go później w odpowiedniej chwili bezlitośnie zaatakować i zniszczyć... a kiedy się przeciwstawisz to wówczas przeżyjesz z taką osobą horror... armia czarnoksiężników uczyni z twojego życia piekło... a to wszystko przy pomocy ludzi - ich niewolników. Te ciemne istoty posiadają z nami kontakty od urodzenia, kto uważny znajdzie na ciałach tych ludzi znamiona, na naszych ciałach jest wszystko zapisane, najwięcej na dłoni... współpraca z 4 wymiarem czarnoksiężników także... tych znaków, znamion nie da się wyciąć ani podrobić, ponieważ to jest głęboko zakorzenione w DNA człowieka.

Dziś do nękania i kontrolowania ludzi zatrudniona jest technologia: dźwięki, obrazy, napięcia światła, które mocno wpływają na nasze fale mózgowe, hipnotyzują nasz umysł w celu wytworzenia w nas odpowiedniego profilu... stąd też w ludziach dziwne paranoje, dziwactwa, nastroje, zwichrowane emocje... a wszystko jest to doskonale manipulowane przez 4 wymiar czarnoksiężników. Stymulacje mózgu i układu nerwowego za pomocą technologii stanowią potężną broń, nie tylko do wpychania w nasz umysł informacji podprogowych ale nawet do niszczenia naszego zdrowia.

Nie zdziwię się kiedy wkrótce za pomocą specjalnego "fotonu śmierci" będą nas odłączać od życia wg własnego upodobania... a to będzie najwyższa kontrola, robota w białych rękawiczkach, największe ujarzmienie człowieka.

My ludzie mamy zachować poziom myślenia na 3 poziomie gęstości... toteż kto widzi, słyszy więcej będzie się go wyłączać.

Coraz więcej ludzi słyszy różne głosy, lekarze mówią - schizofrenia... a może kontrola umysłu?

A to wszystko robią nam ludzie połączeni z 4 wymiarem czarnoksiężników... toteż nie szukajmy wokół siebie jakiś demonów i innych złych duchów... to inne osoby z naszego środowiska niszczą nasze harmoniczne kody w naszym ciele przez nasz mózg-umysł i inne zmysły, wszystkie te systemy są podporządkowywane demonicznym władzom.

I tak najprostsza technika, którą się tak szczycimy, z której jesteśmy tak dumni zaczyna być dla nas wielkim wrogiem... i to człowiek człowiekowi gotuje taki los... i tu bardzo ważne aby zrozumieć to działanie... ten system, ten moduł... i całe to powiązanie ze światem astralnym. A świat rodzi coraz to nowszych "Frankensteinów", którzy mają głowy pełne niesamowitych pomysłów... od tych maluczkich do bardzo rozbudowanych inteligencji, które coraz częściej pałętają się po naszych obszarach umysłu, jakże często na nasze własne zaproszenie.

To my ludzie otwieramy demonom szeroko drzwi, często nawet nie wiedząc o tym... wprzódy zbliżają się do nas nieczyste małe duchy, próbują rozwalić nasze energetyczne pola, są one narzędziami szatana, oszukują, szukają do nas dostępu i zawieszają na naszym energetycznym ciele własne haki, przez co mają dostęp do naszej energii, naszego umysłu. Przez te haki próbują nami manipulować, przeprogramować nas, czynią marnym życie człowieka. Najbardziej na ich władzę otwierają się osoby żądne nadprzyrodzonych tajemnic, wglądu w przyszłość a to wielka pożywka dla demonów. I tak "piękna" wróżka wpakuje nas w demoniczną niewolę, w dodatku za nasze własne pieniądze.

Inną grupę stanowią osoby uzależnione... i niech się spróbują wyrwać ze swojego uzależnienia... co często jest niemożliwe... tym bardziej niemożliwe im ten człowiek jest bardziej zawistny, nieuczciwy, brak mu wybaczenia... i bądźmy wreszcie z sobą szczerzy, wszystkie nasze przekleństwa, nienawiść, brak miłości, brak wybaczenia i dobrze trzymane urazy dodają demonom mocy a nas trzymają w ich wielkiej niewoli.

I są duchy użalania się nad tobą "biedactwo zasługujesz na coś więcej"... i wzmagają twój cielesny apetyt.

Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy w co się pakują a potem zastanawiają się a nawet płaczą pod niebiosy - "Boże, za coś ty mnie tak ukarał?!".

Tak, dziś nie łatwo wybrać drogę, nie łatwo otworzyć te właściwe drzwi, toteż często lepiej się zatrzymać i wzmocnić się rzetelną wiedzą, prosić Ducha Świętego o rozeznanie i Boga o prowadzenie... a nie biegać po wróżkach i cieszyć się, że nam przepowiedziała świetlaną przyszłość... czy żyć w iluzji kraszonej trującym cukrem przez "cudownego guru", który w jedną minutę określi nam nasze wszystkie bajkowe wcielenia, które miały miejsce dawno dawno temu... a jeszcze gorzej jak taki szantażuje nas naszą karmą, którą to dla niego musimy odrabiać w naszym obecnym życiu... mamy mu być posłuszni i mamy go finansować w celu odrobienia naszej poprzedniej karmy, to jest dopiero szatańska manipulacja.

Moi mili Pan Bóg już o to zadbał, jeszcze długo przed naszym urodzeniem jak ma wyglądać w tym obecnym życiu nasza karma... i bez obawy... odrobimy wszystko co do grosza... tylko litości... nie żywmy swoją energią i swoimi pieniędzmi duchowych oszustów, których narodziło się nam obecnie bezliku... kto tylko raniej wstaje to przepowiada i nasze przyszłe życie i poprzednie wcielenie.

Co by to było jakby Jezus Chrystus zażądał od swoich oprawców zadośćuczynienia za to co mu uczynili... nie na tym polega odrabianie karmy... wiele z tych dusz, z którymi przyszło się nam spotkać w poprzednich wcieleniach nie pojawił się już więcej na tym świecie lub przyjdą w zupełnie innym okresie niż my żyjemy... być może nigdy się razem nie spotkamy... a jednak to nas nie zwalnia od złej karmy. Potężna do szpiku kości sprawiedliwa Temida zainstaluje nas na takiej scenie życia, gdzie zupełnie inne dusze, które przyciągniemy do siebie ze względu na swoją przeszłą karmę urządzą nam takie przedstawienie, że spłacimy swój dług co do grosza.

Popatrzcie też na dzisiejszą technologię... to jest wielka demoniczna warownia... i trzeba zrozumieć co te warownie zawierają w sobie... nawet zwykła elektryczna żarówka potrafi nam zaszkodzić... a jak tu dziś bez niej żyć?

Przestaliśmy władać naszą największą bronią... bronią defensywną i ofensywną, przestaliśmy wierzyć w Boską Potęgę, w doskonałość własnego ciała. Nasz układ immunologiczny jest naszą największą zbroją i lekarzem, jest to zbroja Boża... ale czy my ludzie obecnie chcemy korzystać z zasobów Bożych? Czy chcemy korzystać z Jego potęgi i mocy, sił naturalnych? Czy może sami robimy wszystko aby niszczyć własne ciało, krew i ducha za pomocą zwykłych elektronicznych zabawek?

Władze ciemności dobrze o tym wiedzą jaki człowiek jest słaby... toteż zasiedli jako gospodarze zła na naszym ziemskim królestwie. Przejęli nasze naturalne dziedzictwo i przekształcają w nim wszystko na własne częstotliwości i dalej je wykorzystują ile tylko mogą tworząc swoje cudowne technologie... a to jest pierwsza szatańska broń... i zabijają nas zwykłe proste maszyny stworzone ręką człowieka... toteż zanim weźmiesz nowe technologiczne cacka do ręki przyjrzyj im się dobrze... i przemyśl zanim ta nowa maszynka zrobi z ciebie zombie.

Vancouver
10 May 2015

WIESŁAWA