ZAKRYTE ZAGADKI

JESZCZE RAZ O NEGATYWNYCH ENERGIACH
(CZĘŚĆ 1)
LINK! DO CZĘŚCI 2

Matka Ziemia i wszyscy, którzy żyją na niej są otoczeni przez wiele tajemniczych, nadprzyrodzonych i pięknych energii o różnej inteligencji. Mają na nas wpływ energie ze słońca, księżyca i innych planet, gwiazd, które nam wnoszą w życie pozytywne energie ale i jednocześnie jesteśmy narażeni na wiele negatywnych energii kosmicznych, różnych podmiotów i innych duchów, które mogą wpływać na nas w negatywny sposób.

Ataki psychiczne, bo o nich chcę powiedzieć jeszcze raz kilka słów wiążą się z manipulacją i ruchem różnego rodzaju ciemnych sił, które oddziaływują na nasze życie. Przenoszą one ciemne i negatywne energie w ludzkie ciała fizyczne/energetyczne. Są ciemne siły, które są przesyłane świadomie lub nieświadomie przez ludzi, często wysyłane celowo aby innym szkodzić, ukarać osobę, często to ludzie rzucają na siebie przekleństwa.

Silne aury nie pozwalają przenikać negatywnym siłom, ale aury słabe, stłumione pod wpływem alkoholu, narkotyków, papierosów czy różnych chorób, nawet obecności w ciele pasożytów lub ciężkich metali czy chemicznych trucizn poważnie osłabiają aurę.

Każdy problem ciała zaczyna się na aurze, a następnie przenosi się do ciała fizycznego. Dlatego opieka i ochrona naszego ciała energetycznego jest bardzo ważna... dzięki czemu możemy odeprzeć psychiczne ataki. Człowiek, który jest opanowany przez ciemne duchy, negatywne siły i myślokształty cierpi na choroby fizyczne i wydaje się być zmieniona cała jego osobowość.

Takie cechy jak czynienie innym krzywdy, zazdrość, zemsta, chciwość lub inne niekorzystne myśli wysyłane w kierunku innych, oparte na kłamstwie, złości, wściekłości, strachu mogą spowodować u osób, do których są kierowane szereg fizycznych problemów.

Psychiczne ataki i inne negatywne energie mogą mieć szeroki zakres począwszy od niskiego do środkowego i wysokiego, lecz nie wszystkie problemy zdrowotne są z nimi związane. Choroby to również zachowanie i obecne życie człowieka, dbałość o siebie.

Ciemne energie najmocniej przyciągają do siebie osoby, które przez dłuższy czas pozostają pod wpływem gniewu, złości, niechęci, goryczy, mściwości, lęków. To przynosi dla nich długoterminowe i trwałe stany, stają się dla tych ciemnych mocy atrakcją. Podobnie jest kiedy ludzie zbyt długo tłumią negatywne emocje... tak samo alkohol, narkotyki przyciągają te ciemne energie ponieważ aura tych osób jest osłabiona a to ich przyciąga.

Istnieje wiele różnych objawów, które mogą wskazywać na negatywne i psychiczne energie, które trzymają się blisko atakowanej osoby:
1). całkowite zmiany charakteru
2). zmiany w zachowaniu bez powodu
3). utraty pamięci
4). zmęczenie bez powodu
5). oschłe uczucia
6). uczucie zimna w środku ciała
7). słyszenie głosów
8). powtarzające się częste koszmary
9). dziwne i powtarzające się wypadki
10). uczucie, że ktoś człowieka obserwuje
11). złe samopoczucie w pomieszczeniu, w którym człowiek przebywa
12). utrata wiary w siebie
13). nagła utrata energii
14). wyraźnie wyczuwa się czyjąś obecność w pomieszczeniu, w którym nikogo nie ma
15). dziwne problemy finansowe
16). nagła depresja, pech
17). omamy wzrokowe
18). irracjonalny strach czy smutek
19). obsesja, negatywne myśli... lista jest długa.

Ciemne siły mogą odebrać negatywne uczucia człowieka w dowolnym miejscu, bez względu, gdzie przebywa. Alkohol, narkotyki, papierosy tudzież inne chemiczne substancje itp tworzą w aurze dziury, co czyni tych ludzi podatnych na negatywne ataki. Podobnie ma się seks z inną osobą. Poprzez seks można wchłonąć z drugiego człowieka tak dobre jak i złe rzeczy, w zależności z kim się zadajemy. Im więcej partnerów seksualnych tym większe zagrożenie, przyciąganie negatywnych energii wielu osób.

Kiedy mamy uczucie, że naszą aurę przenikają negatywne siły powinniśmy zwrócić się do osoby, która ma pojęcie czym jest nasze pole energetyczne w celu oczyszczenia go. Ważna jest także ochrona domu, który jest atakowany... ponieważ wszystkie osoby tam żyjące mogą ucierpieć. W oczyszczeniu siebie i pomieszczenia bardzo ważną rolę spełnia biała szałwia. To za jej pomocą do tej pory północnoamerykańscy Indianie usuwają ze swoich środowisk negatywne energie. Ważne aby oczyszczać się nią każdego dnia a nie tylko od przypadku do przypadku. Na negatywne energie jesteśmy narażeni wszędzie: na ulicy, w sklepie, w środkach transportu, a nawet na spacerze, toteż powinniśmy codziennie okopcić się dymem z szałwii w celu rozmazania przy sobie negatywnych energii. Również inne kadzidła są pomocne, na świecie jest wiele roślin, które nas chronią: drzewo sandałowe, nagi, szafran, frankinsence i dobrze jest w mieszkaniu stosować aromatoterapię z naturalnych olejów.

Dobrze trzymać wokół siebie naturalne kamienie: biały górski kryształ, różowy kryształ, czarny obsydian, czarny turmalin, piryt. Czarne kamienie rozbijają przede wszystkim energie zazdrości, które przyczepiają się do naszej aury. Stopień oczyszczenia zależy od siły i rodzaju negatywnych energii, która się gromadzi wokół człowieka. Noszenie talizmanów z czarnych kamienie rozbija napięcia, gniew, manipulację i kontrolę... można nosić kamienie w kieszeni, każdego dnia płukać pod bieżącą wodą w celu usunięcia nagromadzonych negatywnych energii. Wspaniały jest bursztyn w celu rozbijania negatywnych energii, również elektromagnetycznych powodowanych elektrosmogiem (szczególnie gdy dużo czasu spędzamy przed komputerem i w pobliżu innych urządzeń elektronicznych), dobrze jest nosić na nadgarstku ręki bransoletkę z wyżej wymienionych kamieni i inne ochronne talizmany.

Dobrze jest się otaczać białym strumieniem Boskiego Światła. Potężna jest modlitwa, usuwa strach, dodaje siły. Poza tym dbałość o ciało, głęboki oddech, relaks, ćwiczenia a przede wszystkim życzyć wszystkiego najlepszego wszystkim tym co nas przeklinają, źle życzą i trzymajcie ich także na pewną odległość od siebie, z niektórymi osobami nie jest wskazane się kontaktować ponieważ będą robić wszystko aby uczynić w waszej aurze nowe dziury.

Poprzez psychiczne ataki nasza aura jest dziurawa, zniekształcone są czakry, w naszym polu energetycznym (szczególnie w splocie słonecznym) zamontowane są haki i inne połączenia, którą stworzyła ciemna energia, należy to wszystko usunąć (w celu pozbycia się tej energii skorzystaj z informacji zawartych w tej tabelce: LINK!).

Tam gdzie nasze pola przeciekają trudno mówić o obronie... ale przede wszystkim podłączmy się do miłości i ochrony Boga, z głębi serca prośmy Jego o pomoc i opiekę. Negatywne siły, o których w tym momencie piszę są jeszcze inną energią niż demoniczne siły, na które są narażone niektóre grupy ludzi, szczególnie te, które niosą światło... ale to już jest inna moc energii i z tymi mocami te zwykłe zabiegi mogą okazać się już być nieprzydatne, należy tam użyć już większej inteligencji aby się przed tą siłą bronić. Z reguły ci ludzie są już pod specjalną Boską opieką tak jak i Jego gwardii aniołów. Są to już ludzie, którzy idą przez świat ze swoimi specjalnymi misjami... ale takich ludzi na świecie nie ma za dużo. Z reguły to co nas atakuje to są ciemne negatywne siły, które nieustannie krążą wokół nas i z reguły tworzą je sami ludzie i dusze ludzi, którzy już odeszli, a nagromadzili w swoim życiu bardzo dużo negatywnych energii i te dusze zostały zawieszone w naszej egzystencji i nadal żerują na naszych energiach. Takie dusze należy oczyszczać a nie przepędzać i próbować niszczyć... to są zagubione dusze i potrzebują pomocy.

Vancouver
7 May 2015

WIESŁAWA