ZAKRYTE ZAGADKI

GRUPY KRWI W INNYM WYDANIU

Mocno w to wierzę, że nie ma na tym świecie dwóch identycznych osób, a nawet również dwóch takich samych roślin czy kwiatków, które wyglądają identycznie, kiedy im się bliżej przyjrzymy dopatrzymy się pewnych różnic.

I my ludzie jesteśmy podobni do siebie i nic co ludzkie nie jest nam obce, ale jednak nawet jeśli pochodzimy z tego samego gatunku, z tej samej rodziny to możemy dalece różnić się od siebie. Każdy z nas ma podobne ciało, ale już dusza w tym ciele posiada inne moce, inne słabości, zdolności i inne zachowania. I to co się jednemu w tym człowieku podoba, niekoniecznie podoba się drugiemu, chociaż w zachowaniu tej osoby nie ma nic takiego co byłoby nieznane tej drugiej osobie.

Nasza natura jest podporządkowana wielu czynnikom, pierwszy i najważniejszy to nasza dusza, która ma połączenie z naszym ciałem za pomocą krwi… która jest niczym klej pomiędzy światem materialnym i duchowym. Krew to taka nasza waluta w świecie ducha. Krew to nasze życie, moc, witalność, dzięki niej bije nasze serce i płynie ona przez nasze naczynia i odżywia całe ciało.

Krew jest jedyną walutą używaną w świecie dusz, dlatego też spełnia tak bardzo ważną rolę w każdej religii... jako nadzieja i wykupne na zawarcie przymierza w świecie duchów. Od tysiącleci znana jest magia krwi w celu przywoływania bogów, duchów i innych mocy. Znamy wiele przykładów nawet z Biblii, takich jak rzeź zwierząt a nawet ludzi w celu przywołania duchów… w celu przebłagania swoich grzechów i odbywania innych tajemniczych rytuałów, które niekoniecznie służą dla dobra człowieka.

Wiemy, że wiele religii opływa we krwii, tak było od starożytnego Egiptu, krew płynęła w starożytnym Izraelu, ginęło setki tysiące jagniąt, ptaków, kuz, byków. Podobną ofiarą padali ludzie… i śmierć Jezusa, Jego przelana krew za nasz grzech… i do tej pory musi znajdować się na ołtarzu Jego wyznawców, aby mogli uzyskać akceptację Boga. Chrześcijaństwo jest na wskroś krwawą religią, chociaż dzisiaj zastąpiono krew winem... nie mniej to wino jest symbolem krwi.

Nasza krew zawiera DNA i nawet jedna kropla naszej krwi jest naszym podpisem-pieczęcią, ponieważ każdy z nas nie posiada takiego samego DNA, toteż kiedy naznaczymy jakieś miejsce naszą krwią jest nią przypieczętowanie, że tam byliśmy.

Krew to nie tylko pogańskie rytuały, kiedy ofiarowuje się krew duchom mocy, krew jest naszym życiem: “Bo życie ciała jest we krwi” - (Księga Kapłańska 17, 11)...
i to nasza krew nadaje naszemu życiu wielu indywidualnych cech, chociaż cała krew rodzaju ludzkiego składa się z tych samych podstawowych elementów, lecz nie każdego człowieka krew jest taka sama.

W rzeczywistości istnieje 8 różnych grup krwi (a na upartego można znaleźć jeszcze więcej różnych kombinacji), które są określone przez obecność lub brak pewnych antygenów, które mogą wywołać odpowiedź immunologiczną, jeśli jakaś obca krew zareaguje z naszą. Znamy ten proces z transfuzji krwi, kiedy są źle dopasowane krzyżówki. Najbardziej znaną i najczęściej stosowaną grupą krwi w transfuzji jest grupa krwi 0 (Rh-), która jest uniwersalna podczas transfuzji. Można ją podawać każdemu niezależnie od jego grupy krwi.

Skąd wywodzi się krew typu 0 (Rh-)?

Przodkami tego typu krwi 0 (Rh-) byli Afrykanie sprzed 300.000 lat… a skąd to wiadomo? Znaleziono skamieniały homo sapiens datowany na 338.000 lat (informacje z raportu American Journal of Human Genetics), gdzie chromosom człowieka miał bardzo rzadką mutację i różnił się od innych znanych chromosomów Y… po przebadaniu próbek naukowcy byli zszokowani mutacją chromosomu tworząc rodzaj drzewa genealogicznego dla chromosomu Y.

Znalezienie tego skamieniałego homo sapiens nie wyklucza jednak różnorodności innych grup genetycznych, lecz znacznie zwiększyło wiek drzewa genealogicznego chromosomu Y. Według tych badań naukowcy wzmocnili swoje przekonanie w pierworodność znanej nam pary Adama i Ewy, ponieważ nowo znaleziony chromosom Y otworzył im oczy na rzeczy, których do tej pory nie widzieli. Mianowicie, doszli do wniosku, że cała ludzkość nie pochodzi od jednej pary (Adama i Ewy), ale jest procesem ludzkiej ewolucji na rozbieżne linie... ale byli wspólnie połączeni grupą krwi 0. Inne grupy krwi pojawiły się znacznie później. Podobnie znacznie później pojawił się w grupie krwi 0 współczynnik (Rh+). Wynika z tego, że krew 0 (Rh-) została skrzyżowana… pytanie tylko przez kogo? I dziś już wiemy, że (Rh+) pochodzi od małpy Rhezus, więc następne pytanie - skąd ten współczynnik wziął się w krwi człowieka?

Jeśli dziecko dziedziczy po obu rodzicach (Rh-), również będzie miało taką samą krew, więc nie ma takiej opcji, aby nie wiadomo skąd pojawiło się u niego (Rh+).

Ale jeśli dziedziczymy jeden gen pozytywny a jeden negatywny zawsze urodzi się dziecko z (Rh+). Jeśli dziedziczymy dwa geny (Rh+) będzie również pozytywny.

Nasze dalsze grupy krwi wytworzyły się stopniowo w toku ewolucji.

Grupa 0 istniała już w czasach ludzi Cro-Magnon, znacznie później pojawiła się grupa krwii A (Rh-), około 25.000 lat przed naszą erą.

Grupa B pojawiła się około 13.000 lat temu, były to już geny tak negatywne jak i pozytywne.

Ostatnią grupą krwi, która jest nadal najbardziej tajemnicza jest AB, jest ona datowana na około 10.000 lat przed naszą erą.

Wszystkie te dane można znaleźć w pracy japońskiego psychologa Furukawa Takeji pt. “The study of temperament Through Blood Type”. Jako jeden z badaczy prowadził badania zachowań ludzkich w zależności od grupy krwi (rok 1927).Znane nam grupy krwi:

1). AB (Rh+)
2). AB (Rh-)
3). A (Rh+)
4). A (Rh-)
5). B (Rh+)
6). B (Rh-)
7). 0 (Rh+)
8). 0 (Rh-)

Dodatkowo mamy jeszcze podgrupy krwi… i tak w grupie krwi “A” wyróżnia się podgrupy A1 i A2 (są jeszcze rzadsze podgrupy w zależności od aktywności dziedziczonej glikozylotransferazy)… oraz jest podgrupa A1B i A2B.

Na wykształcenie naszych nowych grup krwi na pewno miało duży wpływ nasze pożywienie.

I tak grupa krwi 0 była wynikiem stylu życia człowieka łowcy, tropiciela… jego dieta składała się głównie z mięsa.

Grupa krwi A przynależała przeważnie do rolników. Dieta tych ludzi była pochodzenia głównie roślinnego, zbóż i ryb.

Grupę krwii B wykształcił koczowniczy tryb życia. W skład diety koczowników wchodziło mięso i rośliny oraz produkty mleczne.

Następnie ludzkość zaczęła się mieszać i stworzyła się nowa grupa krwi AB.

Od naszej grupy krwi zależy czy jesteśmy spokojni czy agresywni. Agresja jest związana z nadwyżką we krwi takich hormonów jak adrenalina i testosteron. Najbardziej agresywni bywają ludzie z grupą krwii “0” i “B”, natomiast ludzie z grupą krwi A uchodzą za najbardziej spokojnych. Krew przepływająca przez nasze żyły zawiera naszą siłę życiową, ale może nam powiedzieć wiele o naszych przodkach.

Krew o współczynniku (Rh-) jest również zwana “niebieską krwią”, jest bardzo starą linią krwi i tak do końca nie wiemy jakie stare są jej początki. Dziś ciągle można na ten temat mnożyć różne domysły, albo mieć tylko pytania bez odpowiedzi. Ciągle istnieje wiele tajemnic, które zostały nam odebrane, a ta prawda została ukryta na tysiące lat… lecz powoli wynurza się na powierzchnię.

Wszystko wskazuje na to, że na Ziemi istniały już setki tysięcy lat temu zaawansowane istoty ludzkie, dzisiaj wielokrotnie żyją w naszych legendach. W tamtych czasach ludzie żyli na Ziemi w pokoju i harmonii…
ale jak nazywały się ich królestwa, czy był to Eden, Hyperborea, Atlantyda, Lemuria, Mu? Lecz wszystko wskazuje na to, że naszą planetę odwiedzali również inne istoty humanoidalne obcych cywilizacji, które ewoluowały oddzielnie. Jedni byli rasą bardziej zaawansowaną, a inni mniej. I wszystko wskazuje na to, że ci bardziej zaawansowani zmieszali geny ludzi z genami małp, ponieważ znali już DNA i wiedzieli jak można genetycznie wpłynąć na ludzki rozwój. Potwierdzenie na to znajdziemy w różnych źródłach, nawet w Biblii… sami wzięli sobie za żony te nowo stworzone przez siebie istoty, ponieważ były bardzo urodziwe… toteż rodziła się nowa linia ludzi i kosmitów, zwanych “bogami”. Jednak jedni “bogowie” kochali nowe istoty i dbali o nie, dawali im wiedzę… inni nie zgadzali się z nimi i chcieli z nich wszystkich zrobić własnych niewolników... a kiedy stwierdzili, że ci zaczęli się nadmiernie rozmnażać robili wszystko, aby ich unicestwić. W tym celu wywołali na Ziemi potop… ale niektórzy przeżyli.

W tamtych czasach dużą moc miały kobiety, sprawowały naczelną władzę ponieważ były mocniej intuicyjne i posiadały nadprzyrodzone moce… ale mężczyźni im zazdrościli i postanowili pozbawić ich władzy i mocy. I tak zaczęło się brutalne tłumienie kobiet i ich duchowości. Mężczyźni stworzyli religię skupioną na męskiej energii, a do tej pory mówiło się “Bóg Ojciec i Matka jako Jedność”.

Następnie zniszczyli kalendarz, który za panowania kobiet miał 13 miesięcy i był oparty na fazie księżyca, zamienili go na 12 miesięcy. Również nie pozwalano, aby kobiety były duchowymi nauczycielami. I tak coraz bardziej upadała rola kobiet w świecie. Przychodziły nowe religie i nowe demonizowanie kobiet, zwano je czarownicami, szczególnie te, które były mądre i posiadały magiczne moce. Uważano, że zostały naznaczone przez diabła (stąd wzięły się też i stosy).

Kiedy blokujemy w sobie żeńskie energie, brak nam równowagi. To żeńskie energie są źródłem miłości i miłosierdzia... i ta energia jest niezbędna aby przywrócić równowagę Boskiej męskości i sprawiedliwości. Wiadomo, ojciec zawsze jest tym ogniwem, który wymierza sprawiedliwość… to matki bronią dzieci przed ojcami.

I nadal trwa ta kontrola kobiet, chociaż kobiety z dnia na dzień odzyskują swoją moc i prawa, ale niestety wielu mężczyzn i wiele systemów, które kontrolują ten świat nie chcą dopuścić do tego spychając rolę kobiety na dalszy plan, czyli zakłócają boską równowagę, niszczą miłość, miłosierdzie. Mamy tylko silnych panów, którzy chętnie wymierzają sprawiedliwość za pomocą bata. Bo wielu systemom nie jest to na rękę, aby ta Prawda przedostała się na powierzchnię, toteż dalej w wielu miejscach na naszej Ziemi odbywają się polowanie na czarownice i karmią ludzi swoim kłamstwem… i ciągle dziś trudno znaleźć Prawdę tych pierwszych starożytnych Praw ludzi.

Mówi się, że czysta “niebieska krew” to ta pierwotna 0 (Rh-) (ale obecnie na temat "niebieskiej krwi" zrobiło się dużo zamieszania i różnych teorii spiskowych, toteż, gdy czytamy na ten temat jakieś informację musimy podchodzić do nich z dystansem).

0 (Rh+) to już człowiek mieszaniec (i tu do końca nie mamy pewności kto z kim został zmieszany... ale daje nam do myślenia w krwi człowieka czynnik (Rh+), który dziwnym zbiegiem okoliczności posiada w swojej krwi małpa Rhezus).

A (Rh-) uważane jest za mieszankę: “bóg” + człowiek, szczególnie z podgrupą A1 (Rh-), która jest niezwykle rzadka na świecie.

A (Rh+) to częsta grupa krwi u ludzi, która wynikła już w różnych mieszankach.

B (Rh-) to również mieszanka boska i ludzka, bardzo rzadka.

B (Rh+) to typ ludzki, ale bardziej czysty.

Ab (Rh-) to bardzo rzadka mieszanka i ciągle do końca niewyjaśniona, tajemnicza.

Ab (Rh+) to już inne mieszanki, ale typ ludzki i również rzadki.

Ale jakby na to nie patrzył prawie wszyscy Europejczycy i większość ludzi na świecie mają trochę krwi “bogów”, lecz jej cechy przejawiają się najmocniej w grupie krwi (Rh-).

Dzisiaj mamy ten czas, abyśmy się przebudzili i przywrócili na Ziemi pokój, harmonię i równowagę, “jak to potomkom bogów przystało”... i czas, abyśmy przywrócili prawdziwy duchowy kościół jak to było za rządów kobiet… a nie ten religijny, który jest pełen fałszu i sprzeczności.

Co oznacza dla nas grupa krwi z (Rh-)?

Grupa krwi typu A
- wielu badaczy grupy krwi A (Rh-) przypuszcza, że wiąże się ona z rasą białą. Wygląda na to, że pierwotnie na Ziemi była tylko biała rasa (chociaż nikt na to nie daje gwarancji, ciągle mamy za mało danych), która następnie została poddana krzyżówce. Dwie istoty ludzkie, które miały podobną fizjologię lecz genetycznie były różne i wychodził z tej krzyżówki nowy ludzki osobnik. Dziś już jest powszechnie wiadomo, potwierdzają to naukowe badania, że osoby z (Rh-) mają pewne cechy, których nie posiadają ci z (Rh+), w tym wyższe niż średnie IQ, wrażliwsze zmysły, zdolności psychiczne, intuicyjne, przeważnie mają niebieskie, zielone oczy, czasami orzechowe, mają bardziej wrażliwy wzrok, zwiększoną wrażliwość na ciepłotę i światło słoneczne, mają bardziej odporne układy immunologiczne, nie chorują na wiele chorób, na które cierpią osoby z (Rh+).

Wiadomo już też, że osoby z (Rh-) nie podążały tą samą ścieżką ewolucyjną… i można to uznać za teorie spiskowe, ale nawet chrześcijańska Biblia nawiązuje do tych teorii, mówi o rasie istot, które przyszły z Niebios na Ziemię i stworzyły ludzkość na swoje podobieństwo. A pierwsi ludzie postrzegali ich jako “bogów”. Z prymitywnego punktu widzenia ówczesnej ludzkości oni rzeczywiście byli dla nich “bogami”.

A kim byli ci bogowie?

Jak już wcześniej wspominałam byli bardziej zaawansowani względem ludzi na Ziemi, mieli zaawansowaną technologię, niszczącą broń, byli zdolni do podróży międzygwiezdnych, umieli robić mapy Wszechświata, znali zaawansowaną medycynę i byli doskonałymi genetykami. Umieli również zbudować broń energetyczną i z niej korzystać. I mamy na to dowody na całej Ziemi, które również zapisane są w Biblii i indyjskich Wedach. Ale niestety duża część dowodów została ukryta przez historyków i archeologów, dużo zniszczono, a to co nam pozostało to tylko drobne fragmenty, które ludzie dokładnie zmiksowali z powodu własnej niewiedzy i teraz sami nie umieją się w tym wszystkim odnaleźć.

Vancouver
18 Feb. 2018

WIESŁAWA